Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten patch co miał możliwość przywrócenia posterunków to dopiero ma wyjść czy ja nie umiem znaleźć tej opcji menu :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patch co miał możliwość przywrócenia posterunków to dopiero ma wyjść czy ja nie umiem znaleźć tej opcji menu :) ?

Jeszcze niestety nie wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Mam dwa pytania:

1. Z umiejetności do zdobycia zostało mi "Zaawansowane warunki fizyczne - zdobądź dodatkowy segment paska zdrowia" jak to zdobyć?

2. Po wyczyszczeniu całej planszy zostało mi kilka skrzynek do zebrania. Problem jest taki, że dostep do lokacji jest "niemozliwy". Drzwi zostały zamkniete a od dupy strony tez nie idzie się dostać. Chodzi mi przede wszystkim i Światynie Ciry oraz ten bunkier gdzie jest misja z której odlatujemy helikopterem.

Czy ktoś z Was wię jak to ogarnać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o skrzynki z kasą i amunicją to chyba po ptokach, tyle że one sięchyba nie liczą do żadnych statystyk. Co do powiększenia paska zdrowia to po prostu chodzi o wykupienie skilla zwiększającego max health.

Ubi przebąkuje że w drodze jest jakiś większy dodatek - może ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i zrozumiał że, o ile zombie są jak najbardziej ok, to co jest uber-zajebiste? DINOZAURY! Ja chcę Jurassic Cry! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pewien problem. Otóż mam iść na walkę z bossem. Problem w tym, że nie mam przy sobie dosłownie żadnej broni. Chcę iść do sklepu, ale jak odejdę za daleko od początku misji, to wyświetla się "misja nieudana" i znów wracam na to miejsce. Jest jakiś sposób żeby anulować misję? Zaczęła się automatycznie po zrobieniu poprzedniej, a w menu widzę tylko "zacznij misję od nowa", czyli nic mi to nie da.

SPOJLER

Chodzi mi o misję z zabiciem Vaasa, zaczęła się automatycznie po 24 misji, w której walczyło się z atramentowym potworem)

KONIEC SPOJLERA

Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam się podkraść od tylca nóż w brzuchol zajumać broń (Rambo mode :P) i atakować. Niestety będziesz siedział z ak a to jest słaba broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Mam dwa pytania:

1. Z umiejetności do zdobycia zostało mi "Zaawansowane warunki fizyczne - zdobądź dodatkowy segment paska zdrowia" jak to zdobyć?

2. Po wyczyszczeniu całej planszy zostało mi kilka skrzynek do zebrania. Problem jest taki, że dostep do lokacji jest "niemozliwy". Drzwi zostały zamkniete a od dupy strony tez nie idzie się dostać. Chodzi mi przede wszystkim i Światynie Ciry oraz ten bunkier gdzie jest misja z której odlatujemy helikopterem.

Czy ktoś z Was wię jak to ogarnać??

1. "wykupujesz" za zdobyte XP

2. czasem niektóre drzwi można wysadzić w powietrze (c4 albo granat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy nowa kopia zawiera jakiś kod, którego może brakować w kopii używanej? Jakaś dodatkowa zawartość? Zastanawiam się czy kupić używkę czy nówkę za ok 50 zł więcej, czy warto?

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko - czy nowa kopia zawiera jakiś kod, którego może brakować w kopii używanej? Jakaś dodatkowa zawartość? Zastanawiam się czy kupić używkę czy nówkę za ok 50 zł więcej, czy warto?

Ja kupiłem używkę, a kod do multiplayera za 20 zł na allegro wyłapałem... Tylko ja za używkę dawałem 140 zł :P (zaraz po premierze)... Ale POLECAM fajna giera, sporo do roboty :) Freedom ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny na dwie ostatnie misje coopa? Jak co to dodawać do znajomych z dopiskiem coop;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze dodatkowa zawartosc, misje w singlu, bronie do singla i multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyrwać używkę z niewykorzystanym kodem, czyli rozumiem, że on mi daje jakieś dodatkowe misje w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo masz kod do grania online (OnlinePass) albo kod na misje w singlu i dodatki w postaci broni i zwierząt nowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wybierać misje w coopie? Bo przeszedłem już cztery pierwsze i chce zacząć od piątej ale ciągle mnie łączy albo od nowa albo trzecią misję "Na bocznicy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz private game ze znajomymi to tak, na multi tylko losowanie i to jest wlasnie ta udreka, poszukaj kogos do ustawki albo co chwile od nowa wyszukuj na multi, moze w koncu trafisz na swoje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was. W FC3 jeszcze nie grałem ale teraz przyszedł na tą grę czas, spojrzałem na trofea i teraz mam pytanie, chodzi mi o te trophy online. Trzeba grę przechodzić od nowa w co-op lub online czy są to zupełnie inne misje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nowe misje. Można to grać przez internet z kimś, ale też na dwa pady. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie ;) Jeszcze jeszcze jednego nie jestem pewien, chodzi mi o wyzwalanie wysp. Do jakiejś umiejętności trzeba podbić dwa posterunki bez wykrycia i moje pytanie brzmi, czy to mają być jakieś konkretne posterunki czy dowolne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolne. Najlepiej zrobić to na początku gry. Za przejęcia posterunków są XP i żeby zaliczyło trzeba to zrobić bez alarmu, ale też bez wykrycia... Czyli ten pasek, który pokazuje, że zaczynają cię dostrzegać nie może się do końca wypełnić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w trofeum ,,losy umarłych'' w którym należy zebrać wszystkie listy zaginionych, to musi być w odpowiedniej kolejności zebrane ? W poradniku pisze, że nie możemy pomijać listów tak jak przedmiotów... Jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zebrać wszystkie...

A kolejność nie ma znaczenia - zresztą jak chciałbyś je zbierać wedle kolejności, jak numerowane są one tylko w schowku, nie na mapie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co musisz się martwić przy platynie to odbijanie posterunków cichaczem. Mamy jedno trofeum za odbicie posterunku (lub dwóch, nie pamiętam) bez wykrycia i alarmu, a dodatkowo do odblokowania jednej z umiejętności wymagane jest także odbicie cichaczem (jednego lub dwóch). Całą resztę możesz spokojnie zrobić po ukończeniu gry i odbiciu wszystkich posterunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dodatek zapowiada się cholernie ciekawie. A jak na złość sprzedałem już swoją kopię...

Dodatek ma się zwać chyba "Dragon Blood" czy jakoś tak. Nawet sam art work wygląda jak okładka starych filmów akcji.

Ma być mieszanka właśnie kina akcji lat 80 i 90. Do tego jakieś metalowe smoki, itd. Uwielbiam takie klimaty i na pewno kiedyś znów go ogram.

Jestem na telefonie więc wklejenie źródła to trochę roboty. Ale zerknijcie sobie na exophase.com.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×