Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie martwil zbugowanym coopem... misje ktore trzeba przechodzic ok 5 razy bo trofeum nie wczytuje, nudne i do bolu powtarzalne... Przez coopa nie zlapalem platynki w tej grze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dolaczysz sie do misji ktora wystartowala juz wczesniej marne szanse na trofika, ale gdy gra startuje z Toba, wiec grasz od poczatku to trofik zawsze wpadal ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybkie i pomocne odpowiedzi ;) Zacząłem przed chwilą przygodę z FC3 i świetnie to wszystko wygląda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie martwil zbugowanym coopem... misje ktore trzeba przechodzic ok 5 razy bo trofeum nie wczytuje, nudne i do bolu powtarzalne... Przez coopa nie zlapalem platynki w tej grze

Dokładnie tak jak Daav napisał - coop jest jaki jest, ale na pewno nie jest ZBUGOWANY - po prostu trofeum wpada TYLKO wtedy kiedy przechodzisz misję od samego początku, a nie kiedy dołączysz w trakcie - piszą o tym wszyscy, praktycznie od premiery.

A "Blood Dragon" zpowiada się względnie ciekawie, ale ja tam mam nadzieję że to jednak primaaprilisowe wkręcanie a tak naprawdę "Blood Dragon" to będzie długo rpzeze mnei przepowiadany JURASSIC CRY! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ciężko dostać grę po normalnej cenie (ok. 150 zł, już tyle wynosiła 2 miesiące temu! )w wersji PL.Już po świętach więc pewnie niedługo to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miechy temu jak nie 5 kupiłem wersję lost expeditions z kodem na dlc, op w sumię nówkę za 129? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jezeli bedzie ktos chetny na Co-Op'a to prosze pisac :) moj nick PSN: robcio1984

Pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC 3 Blood Dragon zapowiada się wyśmienicie, właśnie obejrzałem gameplay, czuje, że będę się bawił o wiele lepiej, niż w podstawce. Fajna kolorystyka, klimat retro ze szczyptą cyberpunku, humor (tutorial na wesoło), i te animacje broni, strzelanie będzie miodne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, klimaty lat 80-tych, lasery, chrom, totalny kicz:) takie zamierzone akcje uwielbiam jest co po wspominać i się trochę pośmiać i ten palec i ten głos "fak ju" miodzio. 1-go Maja zamiast na pochód będę cisnął w Blood Dragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie to wygląda i w zasadzie chyba dobrze, że pozbyłem się swojego Far Cry'a 3.

Jednym to podpasuje, drugim nie - ja zaliczam się do tej grupy. To DLC strasznie mi przypomina Saints Row'a 3, takie śmieszne rozpier****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście się to DLC zapowiada :) Żałuję, że pocisnąłem swojego FC3, na bank bym kupił ten dodatek.

Masakra ile nawiązań do starego kina akcji :D Z Terminatorem i głównym bohaterem Michael Biehn (tak się nazywał aktor grający Kyle'a Reesa w T1), weteran II wojny w Wietnamie XD

Uwielbiam takie popieprzone klimaty :) Brakuje mi takich gier jak cholera. Raptem kilka twórców ma jeszcze odwagę na coś takiego, a bardzo szkoda :(

Gram teraz w Lollipop Chainsaw i Suda51 jest właśnie jednym z takich gości co przynajmniej wciąż trzymają się swojego schematu.

Jak ten dodatek wystarczy na kilka godzin, to po Bordelands i Falloutcie, najlepsze DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że pocisnąłem swojego FC3, na bank bym kupił ten dodatek.

Ten dodatek nie będzie wymagał podstawki więc jeszcze pograsz. Tak przynajmniej napisali w którymś artykule na głównej ps3site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj grę, pograłem dwie godzinki i póki co jest dobrze, ale bez rewelacji, chyba za bardzo się nakręciłem na ta grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 2 godzinki to jest nic, dopiero jak wessa Cie dżungla i poczujesz zmysł drapieżcy robi się naprawdę ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na steamie ma kosztować koło 15$, stawiam że na naszym PSS będzie koło 50zł.

Trochę dużo...pytanie na ile ten dodatek wystarcza i ile możliwości daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w to DLC będzie można zagrać bez podstawki?

Jakieś trofea czy coś to dodaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie zakończenia:

Wybrałem opcję uratowania przyjaciół w związku z tym mam pytanie co się dzieje jak wybierzemy Citre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi...w spojler!

PS.

Ja tam wybrałem od razu złe zakończenie >D

Zabicie tych jego przyjaciół gamoniów było samą przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne...po prostu po zakończeniu lecą i tak napisy...

A jedyna różnica jest taka żeeee...

W dobrym endingu Citra ginie i odpływa się z wyspy a w złym zabija się przyjaciół, Citra uprawia z nami seks i nas zabija

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×