Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, bo grzybek mi się przekrzywił ...

Medycyna zna takie przypadki, spore szanse że z tego wyrośniesz :biggrin:

Fotka zrobiona chyba kalkulatorem, nie wrzucanie niczego byłoby lepsze od tego ;) Spróbuj podkleić jakimś Superglue, ewentualnie poszukać na allegro jakiegoś rozwalonego/uszkodzonego pada i zrobić 1+1=1 :thumbsup:

... Możecie mi powiedzieć czy da rade coś pozmieniać w opcjach czy po prostu ten model jest nieobsługiwany??

Nic nie zrobisz, nie wywalaj go jednak bo może się okazać że niektóre gry go zaakceptują ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka, nie bierz go.

A mógłbyś mi uzasadnić dlaczego podróbka, żebym z następnym na forum nie leciał jak znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi uzasadnić dlaczego podróbka, żebym z następnym na forum nie leciał jak znajde.

Fotka oryginalnego pada :

1054juu.jpg

Ale są też pady podrobione wizualnie niemalże identycznie jak oryginalne, więc zalecam dużą ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprosiłem sprzedawcę, aby pokazał mi zdjęcie tyłu pada bezprzewodowego do ps3 przesłał mi je oto zdjęcie:

i102265_pad212e.jpg

Teraz chciałbym się dowiedzieć czy to jest oryginalny pad? Z góry dzięki za odpowiedź nie chcę brać w ciemno

Moje dwa oryginalne DS3 (jeden czarny z zestawu, drugi biały kupiony w Saturnie) mają identyczną naklejkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. o Pro Elite, rzuciłem plusa. A teraz pytanko o następnego pada którego znalazłem dzisiaj. PS3 MadCatz MLG Pro Circuit. Wygląda miażdżąco, możliwość zmiany gałki na takiej jak jest W DS3, lub takiej jak w Xboxie. Można przestawiać układ analogów tak jak w DS3 jak i w Xboxie. Link do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=Le-5R3htDnE a cena 99$. Ktoś miał z tym do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa oryginalne DS3 (jeden czarny z zestawu, drugi biały kupiony w Saturnie) mają identyczną naklejkę.

Dokładnie, poniżej fotki moich padów, jeden to oryginał z zestawu z konsolą, a drugi kupiony w MediaMarkt. Mają już ponad 3 lata i pomimo ostrego katowania nic nie protestują :thumbsup:

Spore szanse że ten na fotce od emek22 jest oryginalny. Zastanawiające jest tylko, po co sprzedawca zasłonił na zdjęciu numery? Ciut podejrzane :confused:

5760364ac4c16100gen.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :) ten sprzedawca ma właśnie napisane, że pad jest sprzedawany z zestawu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.robson.pl...1_the_show.html

Co myślicie o tym sklepie? kupował ktoś już tam coś do konsoli?

Raczej go kupię,bo nie ma żadnej fajnej ( cenowo ) ofety d3 + infamous 2,same po 300 zł.

Czy warto inwestować w pada czy lepiej grać na starym sisaxisie?

Te wibracje mocno zwiekszają przyjemność rozrywki ;),czy są warte 180zł?

Bo myśle,że jednak sensowniej,byłoby poczekać z padem a za tą kase kupić jakieś gierki.[

Edytowane przez b3nio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sklepu to nabyłem tam kilka gier i żadnych zastrzeżeń nie miałem, dobry kontakt i szybka dostawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zauwazylem ze jeden z przycisków w padzie (konkretnie X) inaczej się wciska niż pozostałe. Tak jakbym był lekko wciśnięty, nie ma takiego stuknięcia przy wciskaniu, tylko jakby coś go blokowało. Dodam że raczej to w grze nie przeszkadza ale jest to troche niekomfortowe. To jest naprawde nieduża usterka, więc nie wiem czy to nadaje się w ogóle na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że oryginalny: http://allegro.pl/pa...2163518775.html ??

Jeszcze mam takie pytanko. Czemu na nieoryginalnych widnieje napis SONY?? Jeżeli to jest podróbka to jakim prawem oni wykorzystują logo SONY??

Podróbka... Zauważ że nigdzie nie ma napisane że jest to ,,oryginalny'' pad.

Jeśli chcesz mogę ci dać namiary do kolesia który chce sprzedać oryginalnego pada z edycji killzone za 130zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie wyczytałem gdzieś, że nieorginalne pady nie działają w GT5 (można sterować w menu, ale w grze już nie), ale niektórzy pisali, że ich nieorginalne działają. Czy jest na forum ktoś, kto używa jako drugiego pada nieorginalnego kontrolera ? a jeśli tak to czy mógłby mi podać jego nazwę ?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz jeszcze ile ma śrub z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

podczas gry np. w fife pad co jakiś czas samodzielnie "wciska" przycisk.

Na przykładzie powyższej gry: kierująca zawodnikiem, zdarzają się często momenty ze wykonuje on podani/lob/strzał bez mojej interwencji na padzie.

Dodam, ze mam dwie sztuki i jeden działa prawidłowo.

Jakies pomysły, co to moze byc??

Witam,

Mam podobny problem jak kolega. W fifa 12 czasami samodzielnie wykonywane jest gorne podanie/ podanie lub strzał. Czy ktoś się orientuje o co chodzi ?.

Dzieje sie tak na padzie który był dołaczony do konsoli 300mAh . Na drugim który dokupiłem z bateria 500mAh problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio wymieniałem analogi w moim padzie, pieprzyłem się niemiłosiernie z :r2: i :r2: , ok zrobiłem po skręceniu naciskam :psbutton: nic, podłączam pod kabel wszystkie diody migają (próbowałem restaru pada), jeszcze jedna rozbiórka nic, wtf ? :pinch:

EDIT

Znalazłem jeszcze jakąś piczowatą gumkę taką jak pod klawiaturą może to nie izoluje nie ma przepływu prądu w obiegu, sprawdzę.

Pomogło :banana:

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Jestem posiadaczem PS3 z jednym padem orginalnym i drugim dokupionym . Oba działąją prawidłowo z moią konsolą .

Problem polega na tym ,że przy próbie połącznia moich padów do innego PS3 (przez kabel i WFI ) nie łączą sie one z drugą konsolą . Przy wciśnięciu przycisku PS cztery diody migają i migają i migają ... ( gdzie powinna zostać tylko jedna nie migająca ) Pady są naładowane . Pad od drugiej konsoli działa poprawnie .

Nie wiem czy to problem ustawień na konsloi ,czy co , nie mam pojęcia gdzie leży problem

Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Jestem posiadaczem PS3 z jednym padem orginalnym i drugim dokupionym . Oba działąją prawidłowo z moią konsolą .

Problem polega na tym ,że przy próbie połącznia moich padów do innego PS3 (przez kabel i WFI ) nie łączą sie one z drugą konsolą . Przy wciśnięciu przycisku PS cztery diody migają i migają i migają ... ( gdzie powinna zostać tylko jedna nie migająca ) Pady są naładowane . Pad od drugiej konsoli działa poprawnie .

Nie wiem czy to problem ustawień na konsloi ,czy co , nie mam pojęcia gdzie leży problem

Proszę o pomoc !

próbowałeś resetować pady?

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Jestem posiadaczem PS3 z jednym padem orginalnym i drugim dokupionym . Oba działąją prawidłowo z moią konsolą .

Problem polega na tym ,że przy próbie połącznia moich padów do innego PS3 (przez kabel i WFI ) nie łączą sie one z drugą konsolą . Przy wciśnięciu przycisku PS cztery diody migają i migają i migają ... ( gdzie powinna zostać tylko jedna nie migająca ) Pady są naładowane . Pad od drugiej konsoli działa poprawnie .

Nie wiem czy to problem ustawień na konsloi ,czy co , nie mam pojęcia gdzie leży problem

Proszę o pomoc !

Włączasz konsolę, podłączasz pada pod USB i naciskasz ten środkowy przycisk. Powinno wtedy załapać pada i sparować urządzenia. Jeżeli nie działa, weź szpilkę i z tyłu pada znajdziesz przycisk do jego zresetowania. Gdy to zrobisz powtórz operacje od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resertować ? Innego sposobu na "sterowanie" padem niż przycisk PS nie znam .

Włączasz konsolę, podłączasz pada pod USB i naciskasz ten środkowy przycisk. Powinno wtedy załapać pada i sparować urządzenia. Jeżeli nie działa, weź szpilkę i z tyłu pada znajdziesz przycisk do jego zresetowania. Gdy to zrobisz powtórz operacje od początku.

Dobra spróbuje jutro . Napisze ,czy zadzałało jutro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resertować ? Innego sposobu na "sterowanie" padem niż przycisk PS nie znam .

z tyłu pada masz taki mały okrągły otwór, naciskasz i po sprawie ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączasz konsolę, podłączasz pada pod USB i naciskasz ten środkowy przycisk. Powinno wtedy załapać pada i sparować urządzenia. Jeżeli nie działa, weź szpilkę i z tyłu pada znajdziesz przycisk do jego zresetowania. Gdy to zrobisz powtórz operacje od początku.

Sprawdziłem - działa . Obeszło się bez resetowania - sparowało pady - tak jak mówiłeś :) Dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam to mi nie przeszkadza po prostu staraj się nie trzymać tam palca kontroluj to poza tym gdy wyciągniesz nóż i nie przytrzymasz R2 to automatycznie zmnieni ci broń więc w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z automatycznym wylaczaniem drugiego pada tzn.pierwszy ktory byl przy konsoli wylacz sie po 10 min.drugi dokupiony w media nie wylacza sie pomimo zresetowania i sparowania z konsola dodam ze na poczatku sie wylaczal. Jaka moze byc przyczna? Z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim padzie obie gałki zapadły się o pare minimetrów do środka. Moge je "wyjąć" do prawidłowej pozycji, ale gdy ich użyje to znów się zapadają. Da się to naprawić samemu, rozkręcając pada? Działają normalnie - przynajmniej tak mi się wydaje ;) ale mimo wszystko wolałbym, żeby były w naturalnych pozycjach.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×