Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

wiec drogi ząbek23 kontroler Motion to jest ten swiecacy i on sluzy do wykonywania wszelakich ruchow itp.

Kontroler navigation jest to poprostu lewa strona zwyklego pada sluzaca do poruszania postaciami jak np. w NBA 2K12.

Jakies pytania ??

Dzięki wielkie jedno zdanie o lewej stronie pada wystarczyła. Pozdrawiam wszechwiedzącego kakaroto-songo, który o wszystkim dowiaduje się samoistnie. Widziałem zdjęcia obu, ba- nawet rozróżniłem który jest który, ale widocznie trzeba mieć iq równe 200 żeby sobie uświadomić, że oba nazywają się kontrolerami move, ale tylko jednym sterujemy poprzez jego ruch (nie widząc tego "na żywo" czy w necie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno kupiłem konsole i szukam 2 pada, jakby ktoś mógł to niech podeśle aukcje z oryginalnym padem. Jeszcze mam pytanie czym się różnią te podane kilka postów wyżej od oryginalnego pada? I jak można odróżnić oryginał od podróbki

co powiecie na taki pad: http://www.ultima.pl/hf_2_fps_wireless_controller_gioteck/i10778/ będzie lepszy jak dualshock 3?

ja takiego własnie zwróciłem do amazona, szrot. trzeba by gdzies przykleic info nt tego Giotecka żeby ludzie tego badziewia nie kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie jedno zdanie o lewej stronie pada wystarczyła. Pozdrawiam wszechwiedzącego kakaroto-songo,

inteligentna osoba przykuma, ze kontroler z analogiem sluzy do "recznego" sterowania (palcem ruszamy analogiem aby poruszyc postac itp), a swiecaca kulka jest widziana przez kamere...

iq 200 nie jest wymagane, ale odrobina sprytu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie już sam nie wiem. To będzie oryginalny?

http://allegro.pl/pa...2042393556.html

albo

http://allegro.pl/or...2049431546.html

Wydaje mi się, że oryginalne, ale tak jak kolega powiedział - lepiej kupić np. w MM, ponieważ masz pewność.

Na tych aukcjach dają gwarancję, sprzedawcy też są nieźli, więc raczej oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie już sam nie wiem. To będzie oryginalny?

http://allegro.pl/pa...2042393556.html

albo

http://allegro.pl/or...2049431546.html

Na drugiej aukcji nie ma faktycznych zdjęć tego pada, trudno więc stwierdzić.

Natomiast na pierwszej: ''Dodano 2011-12-13 11:25 Pad pakowany w oryginalnym opakowaniu pudełku Sony, z nowej dostawy Sony najnowszy model pudełko różni się od tego pokazanego w treści aukcji ''

Już to powinno wzbudzić Twoje podejrzenia.

Wybierz się lepiej do dowolnego MM, lub jemu podobnych i miej pewność, że dokładając 10-20zł masz oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli upieracie się że dualshock 3 sonego jest najlepszy i nie warto szukać innego nawet tego gioteck'a HF-2 nie warto kupować? Jak dla mnie ten dualshock 3 jest za mały trochę, grałem na xbox'ie kumpla to tamten pad dużo lepiej leży w dłoniach jak oryginał sonego.. Miał lub ma ktoś jeszcze tego giotecka HF-1 lub HF-2? Nie ukrywam że bardzo by mi odpowiadał ale też nie chce kupić badziewia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzis kupiel pada sony ds3 czerwonego w media expert , posiada ktos czerwonego? bo naklejka ztylu jest siwa , a w czarnych mialem czarna chcialem sie upewnic czy w innych kolorach padów , jest inny kolor naklejki od spodu pada??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W srebrnym jest srebrna w bialym biala a np. w rozowym srebrna naklejka nic do rzeczy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wporzadku poprostu chcialem wiedziec czy sa inne kolory naklejek w innych kolorach padow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli upieracie się że dualshock 3 sonego jest najlepszy i nie warto szukać innego nawet tego gioteck'a HF-2 nie warto kupować? Jak dla mnie ten dualshock 3 jest za mały trochę, grałem na xbox'ie kumpla to tamten pad dużo lepiej leży w dłoniach jak oryginał sonego.. Miał lub ma ktoś jeszcze tego giotecka HF-1 lub HF-2? Nie ukrywam że bardzo by mi odpowiadał ale też nie chce kupić badziewia

Poczytaj poprzednią stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takiego własnie zwróciłem do amazona, szrot. trzeba by gdzies przykleic info nt tego Giotecka żeby ludzie tego badziewia nie kupowali.

Proszę bardzo :)

Zależy jak komu pad pasuje, mi się tylko czasem ślizgają analogi i L-R :) Ale ogólnie i tak jest super, ja to jestem cały czas zachwycony konsolą :P

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem Gioteck'a hf2 w empiku i jak dla mnie jest dużo lepszy jak dualshock lepiej leży w dłoniach takie są moje odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku na pewno super cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi na gałkach (plastikowych gałkach), mało responsywne przyciski, kontroler jest słaby i tyle. W 100% zgadzam się z tym gościem

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie kontrolera Move.

Czy do niego potrzebny jest Starter Disc?

I znalazlem jakas aukcje, gdzie oprocz kontrolera Move jest jakis inny kontroler - wyglada podobnie, ale nie ma tej kuli na gorze - co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mniejszy to navi controller - zastępuje pada. A ten starter disc zawiera po prostu dema gierek na kontroler move.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starter disc jest zupełnie nie potrzebny, ja nie mam.

Tak jak kolega pisał, po prostu są tam wersje demonstracyjne niektórych gier.

A ten drugi kontroler, Navi, służy właśnie jako pad w niektórych grach na Move, w których trzeba poruszać się :)

Mam pytanie, może trochę głupie. Kupował ktoś pady albo kontrolery move na ultima.pl ? Jak tam wygląda z ich oryginalnością?

Edytowane przez Rayel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A co myślicie o tym http://allegro.pl/pad-sony-dualshock-3-ps3-swiat-gier-com-i2048938352.html.

Jestem już umówiony na odbiór o 19, ale w sklepie więc zawsze w razie gdyby nie był oryginalny mogę się wycofać.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie ok. i sklep tez dosyc znany wiec nie powinienes miec problemow :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytania dotyczące padów(jedno co do normalnego, drugie do move):

1.W bundlach typu inFamous2+pad nie ma szansy kupić podrobionego pada? Na logikę wiem, że nie, ale mnie już dziś nic nie zdziwi, skoro podrobione pady schodzą na allegro po 160zł. :/

2.Na allegro jest poniższa aukcja z Playstation Move, cena dosyć niska i pady chyba nowe(napisałem e-maila z pytaniem, czy z polskiej dystrybucji i czy nowe, ale dopiero 5 minut temu, więc odpowiedź pewno jutro będzie), więc się zastanawiam, czy jeszcze coś może być nie tak? Podróbek MOVE chyba nie ma(błagam, powiedzcie, że nie)?

http://allegro.pl/move-motion-controller-kontroler-ps3-najtaniej-i2075659098.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytania dotyczące padów(jedno co do normalnego, drugie do move):

1.W bundlach typu inFamous2+pad nie ma szansy kupić podrobionego pada? Na logikę wiem, że nie, ale mnie już dziś nic nie zdziwi, skoro podrobione pady schodzą na allegro po 160zł. :/

2.Na allegro jest poniższa aukcja z Playstation Move, cena dosyć niska i pady chyba nowe(napisałem e-maila z pytaniem, czy z polskiej dystrybucji i czy nowe, ale dopiero 5 minut temu, więc odpowiedź pewno jutro będzie), więc się zastanawiam, czy jeszcze coś może być nie tak? Podróbek MOVE chyba nie ma(błagam, powiedzcie, że nie)?

http://allegro.pl/mo...2075659098.html

move nie ma podrobek choc kto wie ja move kupilem za 99 zl w empiku jak robili przeceny, a co do padow to na allegro za 62 zl zakupilem i oryginalny jest z gwarancja ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

move nie ma podrobek choc kto wie ja move kupilem za 99 zl w empiku jak robili przeceny, a co do padow to na allegro za 62 zl zakupilem i oryginalny jest z gwarancja ze wszystkim.

Masz pewność, że oryginalny? Te podróbki też mają gwarancję na zasadzie, że jak padnie to sprzedawca wysyła nową(bo one warte są 20zł, więc w tych 60zł masz de facto 3 pady wliczone ;] )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy inFamous 2 + Pad są na 100% oryginalne, bo można jest kupić nie tylko w ME czy MM, ale także np. w Sony Center, co już jest według mnie gwarancją oryginalności.

To, że kupiłeś Move (szczególnie po promocji i do tego w Empiku), to nie znaczy, że ma być od razu podróbką :)

A co do pada "oryginalnego" za 62 zł, to najlepiej sprawdzić to z baterią - oryginalny pad trzyma 30 godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×