Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wyzej dal linka do aukcji z sixaxisem, jednak patrzac na jego cene to ja bym wolal dolozyc pare zloty i ds3 kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak kolega mówi zwłaszcza że Dual Shock 3 kosztuje zaledwie 26zł więcej ( http://www.allegro.p...ory_robson.html ). Chociaż są jeszcze tańsze SIXAXIS'y (np. http://www.allegro.pl/item884203026_dualshock3_playstation3_sixaxis_sony.html )

Edytowane przez daionkyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, podaliście pad od robsona, ALE, każdy jest otwirany w celu sprawdzenia??... Aż tak się troszczą o klienta że nie można kupić zablistrowanego, nie otwieranego??

Dziwne że każdy pad jest otwierany. :/ Co do DS3 to miałem i nie podszedł mi, nie musze mieć wibracji i chce lekkiego pada, do tego wg mnie w sixaxisie lżej poruszają sie analogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak w temacie, posiadam pad dualshock 3 do konsoli ps3, ogladalem jak za pomoca samego ruchu joistickiem mozna kontrolowac np. samolot badz samochod.Prosze o pomoc bo chcialbym sprobowac.

PS. A jak sie da to co musze miec(jaka gre) zeby to chodzilo

Z gory dzieki

SORY ZA JEZYK ALE SPIESZE SIE

SAMI ZOBACZCIE "41 SEKUNDA FILMIKU"

DUALSHOCK 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry wyścigowe to wiem, że jest w Burnoucie nawet fajna alternatywa na kilkanaście minut po ostrym graniu. Jeszcze w Lair smokiem możemy kierować za pomocą czujników ruchu.

W innych grach nie pamiętam ale jest jeszcze ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektorych grach jest taka mozliwosc zmienia sie w opcjach sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSStore i gra Flower

Całe granie opiera się wyłącznie na odpowiednich przechylaniu PAD'a

Na pozór gierka dla małych dziewczynek - jednak klimat robi swoje i gierka wciąga na max'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier z możliwością korzystania z funkcji "Motion sensor" jest sporo. Oczywiście procent korzystania z opcji MS w każdej z gier jest zróżnicowany.

Nie będę tu się rozpisywać, odsyłam więc na Wiki, gdzie gry są wymienione w porządku alfabetycznym. Nie jestem pewna czy lista jest aktualna, jednak lista jest i tak bardzo obszerna.

Enjoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już jesteśmy w tym temacie to pad mi się zepsół, poprostu się niechciał uruchomić więc postanowiłem że go rozbiore i sam sprawdzę o co lata, więc jak już to zrobiłem to wewnątrz pada nnacisnęłem jakiś guzik taki mały bialy i gdy zlożylem pada dzialal tylko six axis niewiem czemu nagle jakoś dziwnie dziala jak by niebylo skalibrowane może wiecie cos na ten temat uprzejmie prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh daj zdjęcia jak ta część wyglądała i bardziej opisz co zrobiłeś co się dzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko niewiem jak to zdjęcie dać bo mam nokię i gdy podłączam to niemoge tych zdjęć importować na ps3 bo kompa mam zepsutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może kolegę.koleżankę to u nich z importuj i ss'a i bardziej opisz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakichś media markt, saturnie, czy innym rtv ewentualnie sony centre nie szukałes ? może gdzieś się jeszcze walają na polkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie nie walaja. w duzych marketach to tylko ds3 sa na polkach

ja swojego sixaxisa kupilem jakis rok temu za 59 zl w media. ostatnie sztuki wysprzedawali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję najłatwiej jak się da: ten trójnozny pajączek ma się znajdować nad gumką, która obsługuje strzałki kierunków. JAk masz otwartego pada (gałkami w dół) to ułóż krzyżak wystającymi łapkami w dół a "cyckiem" na środku w górę. Bok bez jednego ramienia ma być skierowany w kierunku otworu gałki analogowej.

Może brzmi to skomplikowanie ale jak masz rozebranego pada to wszystko powinno być jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie temat troche odkopany ale wiem, że "pękające gumki" :P to bolączka nowych :D padów to postanowiłem zamieścic link gdzie mozna nabyc owy sprzęt

(razem z crystal case aczkolwiek myślę ze zakup samych gumek nie sprawi większych problemów)

W komplecie znajduje się 10 wymiennych nakładek gumowych na analogi.

http://www.robson.pl...hp?p=16&id=8313

PS Dla graczy o słabszych nerwach może się i crystal case przydać :P

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z padami warjuja mi na ekranie przy sterowaniu...powiedzmy przesuwam 10stopni a on mi sie przesuwa o 50s i sie zatrzymuje.pozdrawiam

Edytowane przez PANTERKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa? (czy ile ich tam masz ;) ). Może Ci spadły, albo nimi rzucałeś/aś? - Mógł uszkodzić się analog.

Ale to dziwne, że tak wszystkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa i tak samo sie zachowuja,myslalem ze slaba bateria wiec podladowalem ale nic to nie zmienilo;-((Rzucane nie byly ale jak wiesz czasami spadnie na ziemie i myslisz ze to tym jest spowodowane?:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa i tak samo sie zachowuja,myslalem ze slaba bateria wiec podladowalem ale nic to nie zmienilo;-((Rzucane nie byly ale jak wiesz czasami spadnie na ziemie i myslisz ze to tym jest spowodowane?

Ja myślę, że właśnie tym. Najlepiej wystrzegać się tego typu rzeczy, żeby później nie mieć tego typu problemów...

Chociaż - 2 pady tak sobie czasami spadają na ziemię ? ;) Dziwne... Może to jednak coś z ustawieniami w grze? 

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z DualShockiem. Musiałem go rozebrać bo przycinał mi się X, a po złożeniu została mi taka o to część...

http://img191.images...58/p1060548.jpg

http://img707.images...52/p1060547.jpg

nie wiedziałem gdzie ją włożyć i po co ona jest, ktoś może się orientuje? Pad chula bez niej równie dobrze :D

Edytowane przez opdt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy można ładować pada przez usb na PC ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×