Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To naładuj i będziesz wiedział.

Ja jednego ładuje na drugim gram i raczej nikt nie siedzi z zegarkiem czy stoperem i nie liczy czasu.

Ale wiedzę,że tak do 20 postów na forum to tradycja zadawać głupie pytanie lub zakładać bezsensowne lub spamerskie tematy.Do tego brak uzupełniania profilu o wiek czy numer gg aby na starcie nie zostać zganiony o własną głupotę.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest temat o pomocy.

A tak do pytania ja ładuję 1-2 godz.i mam 3 kreski.Poszukaj w instrukcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem niedawno wrocilem ze stanow i zabralem swoja ps3 teraz siedze u kumpla i nie dziala moj amerykanski pad z jego polska konsola jeszcze nie sprawdzalem kombinaci polski pad amerykanska konsola ale jak sprawdze to dam znac czy dzialalo moje pytanie to czy ktos mial podobny problem i wie jak moglym to rozwjazac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatj pad jest naladowany na full gdy dioda z tylu przestaje migac wtedy masz naladowane na maxa a ile zajmie to czasu to zmierz mi zajmuje to okolo godzinki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba musisz podłączyć swojego pada przez usb z jego konsolą, żeby konsola go zapamiętała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie proste a czlowiek nie wpadnie czasem hehe dziekuje bardzo za rade oczywiscie pomogla temat do zamkniecia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie chce działać bez tych programów wykrywało mi już jako pada ale nie reagował odinstalowałem go i zrobiłem tak jak pisało tutaj i nadal nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenie patentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam bezprzewodowego pada sixaxis. Jednak gdy odpalam konsolę, i klikam na znaczek "PlayStation" między analogami, święcą mi się cztery czerwone lampki z tyłu pada, pod każą z nią jest numer (1-4) , kilka razy zamigają, i nic, dopóki znowu nie klikne przycisku.

Czy jest to powód, że pad jest nienaładowany? Czy jakiś inny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj dłużej przycisk PS i zobacz czy pad jest naładowany,jeśli jest naładowany to jest to wina pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podłączyłeś pada kabelkiem do konsoli w celu sparowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz tez czy masz najnowszy soft w konsoli, pada tez mozesz zresetowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powód że Pad wyszukuje konsolkę, a jak nie wyszuka to podłącz pada pod konsolkę i wyszuka i powinna zapalić się jedna lampka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem wlasnie wlaczyc konsole za pomoca przycisku PS na kontrolerze... pojawily sie 4 migajace diodki i po chwili zgasly... pierwsza sie nie zapalila... do tej pory konsola sie wlaczala i 1 z diodek... po podlaczeniu kablem normalnie dziala a gdy juz odlacze to nie... nie wiem co z tym zrobic;/ pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pad się rozładował? Wiem, że to głupio brzmi, ale zapytać nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Po prostu podłączaj i odłączaj kabel kilka razy przy włączonej konsoli. Za którymś razem zaskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki malutki guziczek na odwrocie pada tak?To go naciśnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki malutki guziczek na odwrocie pada tak?To go naciśnij.

Dokładnie zresetuj pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnosci zresetuj pada i sparuj kabelkiem jeszcze raz. Pod spodem pada jest taka malenka dziurka gdzie trzeba nakluc igla albo spinaczem do papieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukałem na forum, ale na nic podobnego nie trafiłem. Mam problem z padem, podłączyłem pad do kabla by go doładować. Po jakimś czasie odłączyłem pad i po tym zabiegu nie działał (migały tylko czerwone diody 1-4). Zabieg podłączania, odłączania, wyłączania i włączania konsoli powtarzałem wielokrotnie, niestety efekt zawsze ten sam. Pad podłączony do kabla działa bez problemu, a gdy tylko go odłącze przestaje działać i migają tylko te diody. Proszę o pomoc bo granie na "smyczy" to nie granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetuj pada malym przyciskiem spod spodu pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nowego Dualshocka 3. Co mam zrobić, aby był w pełni wydajny ? Jakieś ładowanie 24h czy jakieś inne charakterystyczne czynności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby owczesne baterie juz nei sa takie wybredne, ale ja osobiscie bym zalecil maksymalne rozladowanie pada, a potem naladowanie na maksa. Jezeli komus to nei przeszkadza to proces powtorzyc 3 razy.

Niektorzy powiedza ze to zabobon, ale taki zabieg na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już naprawdę nie wiem co robić. Dostałem sprzeczne informacje, że całkowite rozładowanie pada jest szkodliwe. Bateria wtedy krócej trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla stsrszych baterii najzdrowszy byl tryb pelne rozladowanie - pelne naladowanie. Baterie posiadaly tzw efekt pamieci. Niepelne naladowanie i korzystanie z baterii powodowalo, ze jej maksymalna pojemnosc malala.

Obecne baterie sa ponoc pozbawione tego efektu i niby mozna chwilke podladowac chwilke pograc i tak w kolko, ale na poczatku korzystania najlepiej baterie sformatowac, czyli pelne rozladowanie i pelne naladowanie, a pozniej to juz hulaj dusza.

Pelne rozladowania nie szokdzi, a nawet wg mnie jest zdrowsze dla baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×