Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napisałeś baterie Li-ion nie posiadają efektu pamięci więc nie ma najmniejszego znaczenia czy rozładujesz do końca i naładujesz do pełna, czy też będziesz podładowywał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące problemy w moich dual shockach!

1. Z powodów, których nie chce mi się tłumaczyć pad był wiele razy rozkręcany. Gdy próbowałem go dokręcać gwinty śrub "spłaszczyły się" i tu tkwi mój problem. Pad nie jest dokręcony co powoduje dyskomfort, ale nie da się go normalnymi sposobami odkręcic w celu wymiany śrub, ani dokręcić. Jakieś pomysły?

2. W prawdzie jakimś dużym problemem to nie jest ale powoduje mały dyskomfort; W padzie w miejscu krzyżaka coś małego na luzie "lata" po padzie powodując denerwujący hałas podczas potrząsania. Gdy docisnę krzyżak, hałasu nie słychać.

Nie mam szczęścia do padów ;/

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko ? od dwóch lat byłem posiadaczem xboxa 360 ale wczoraj kupiłem ps3 slim i martwię się że na tym nowym padzie nie będę tak samo płynie grać jak na tym od xbox 360 i chciałem się dowiedzieć jak sprawują się pady od ps3 i czy przyzwyczaję się do nich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chiny!! Do pada od ps3 jeszcze nikt sie nie przyzwyczail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chiny!! Do pada od ps3 jeszcze nikt sie nie przyzwyczail.

O_o

Trochę czasu i się przyzwyczaisz...

PS. Jeśli to był sarkazm to już nic nie mówiłem.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem konsole całkowicie, nawet z kabla, a na moim padzie dalej migaja wszystkie lampki. To normalne? wcześniej tego nie zauważyłem %D Da się go jakoś wyłączyć co by mi nie padła bateria w nim (do konsoli będę mógł go podłączyć dopiero za 10 h) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge naładować pada, gdy podłączam do komputera, jednorazowo migają lampki 1-4, a potem nic się z lampkami nie dzieje.

A gdy podłączam do ps3 , to samo, dopóki nie klikne przycisku PS, wtedy świeci się lampka z numerem przypisania kontrolera, ale odrazu, gdy odłącze pada, przestaje świecić i pad nie reaguje :(

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj pada przyskiskiem od spodu pada. Jezeli nei pomoze to pad najpewniej uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ps3 slima i pożyczyłem od kolegi, który ma ps3 oryginalnego pada (bez wibracji), który nie chce u mnie działać. Na ps 3 działa. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

Mam taki problemik; grając w GTA4 przestał mi działać system sixaxis. Wcześniej nie było tego problemu. W ustatwieniach w grze ustawiłem jak się należy(w menu Controls, w sixaxis ustawiłem samochody na ON, później wszystkie opcje ustawiłem na ON i lipa). MYślałem że pad mi padł ale w Batmanie Arkhan Asylum opcja sixaxis działa. Więc co jest grane? Ma ktoś jakiś pomysł? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki.

(wcześniej zgłąszałem na tym forum problem z Assassins Creed 2 problem ale już sam go rozwiązałęm ;) )

Pozdrawiam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma podobny problem gdy ruszam padem powoli na boki wszystko ok ale jesli mam szybko nim poruszac wtedy sa problemy np w heavy rain bardzo prosze o jakas rade moze cos jest nie tak w ustawieniach ogolnych albo w padzie w srodku jest cos nie tak moze go rozebrac tylko co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Wie ktos z was albo ma jakis dokladny filmik gdzie pokazuja jak zrobic Inny kolor led w padzie lub RAPID FIRE lub jak i czym go przemalowac ??(najwazniejszy RAPID FIRE) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie tak,za takie coś dostaje się bana.Wiem że na Xie za to banują bo kolegę zbanowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mowi ze chce uzywac ? Chcialem sie pylko dowiedziec. Ale za Led albo za inny kolor pada chyba niema bana nie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem, a mianowicie konsola nie wykrywa Dualshocków (dwóch), po włączeniu padów konsola nie włącza się automatycznie. Ale od początku, dziś mój ojciec zakupił kino domowe więc po podłączeniu go chciałem sprawdzić jak dzwięk w grach. Odpaliłem normalnie konsole i pady zagrałem w BC2, KZ2 po czym wyłączyłem konsolę. Przypomniałem sobie, że mam jeszcze film na BD więc chciałem go sobie zobaczyć. Odpalam konsolę guzikiem, próbuje podłączyć pady, a te nie startują (migają czerwone lampki i się wyłączają), po podłączeniu kablem pady działają. Po naciśnięciu guzika PS Button konsola nie startuje. W czym może tkwić problem? Proszę o pomoc, bo nie mogę w nic pograć normalnie. Czy mógł Bluetooth w konsoli wysiąść, jak to sprawdzić i co zrobić jeśli padł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można to sprawdzić, żeby mieć pewność i co z tym można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz PS3 normalnie, podłącz pad, włącz go i czekaj aż się zsynchronizuje i potem odłącz, włącz tego pada bez podłączania USB i zobacz czy się zsynchronizuję.

Jeżeli nie działa, to chyba to co powiedział "Serwis Konsol" może być prawdą, ale pożycz od kogoś pada, pilota, headset na BT, spróbuj zsynchronizować i zobaczysz.

Jak nic nie wykryje podłączonego przez BT to konsolka do gwarancji, a jak nie to wiesz co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra naprawiłem :) Wystarczyło zresetować ustawienia konsoli, nie wiem co się stało, ale ważne, że działa. Stres duży był, bo już po gwarancji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co się pytasz o rapidfire.Są różne filmiki na yt jak zmodyfikować dualshocka3,jest tam filmik polaka gdzie zmienia diodki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam! Wpadła mi ostatnio w oko zapowiedź gry Test Drive Unlimited 2, a jako że pierwsza jej część zapewniła mi mnóstwo zabawy, to chętnie pograłbym w jej kolejną odsłonę. Zapewne jednak mój komp by się buntował zapodaniu mu takiej gierki w związku z tym skłaniam się ku zakupowi PS3. Jestem długoletnim graczem pecetowym i o konsolach nie wiem praktycznie nic. W związku z tym mam kilka pytań, na które zapewne otrzymam tutaj odpowiedzi :)

W grach na kompa potrzeba wielu klawiszy do różnych cudów, weźmy na przykład samochodówki, to musimy jakoś wyświetlić mapę, zmienić widok, zatrąbić a oprócz tego trzeba też jakoś wejść w opcje i wiele innych cudów. Pad przycisków ma zdecydowanie mniej i zastanawia mnie, czy to wszystko co na klawiaturze jest tutaj osiągalne, czy też wersja konsolowa gry ma np. okrojoną klawiszologię ? Czy może stosuje się jakieś kombinacje dwuklawiszowe ?

Drugie moje pytanko dotyczy tego, czy w grach online do komunikowania się z innymi graczami używa się tej ekranowej klawiatury czy muszę się zaopatrzyć w prawdziwą (np. w tą fikuśną zakładaną na pada) ?

Aha i jeszcze czy można "wsadzić" do gry jakieś swoje mp3, żeby np. radio je grało, czy niestety takie rzeczy możliwe są tylko na kompie ? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online nie ma textowej komunikacji, tylko głosowa, przynajmniej ja o takiej nie słyszałem.

Co do przełożenia klawiszy to wszelakie opcje przeważnie są pod Selectem lub Startem (w tym np mapa). Zmiana widoku to nie przeszkoda, dual shock ma 17 przycisków licząc PS button. Wszystkie tytuły są w 100% grywalne a już na pewno samochodowe.

Muzę swoją można, jeśli gra to przewiduje.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekstowa komunikacja jest np. w LBP (ale headset też działa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×