Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśl mam dobre żródła to w dual shocku 3 też są spusty [ja tam nic do spustów nie mam, może dlatego że bijatyki mnie nie kręcą]

No w sumie jak sie gra w T5 to lepiej mieć zamiast spustów normalne guziki, tak czy siak kupie DS3 dla zasady!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam kupię DS3, żeby mieć najnowsze, nie ;]? Poza tym skoro te wibry nie mają być takie zwykłe jak w przypadku DS2 to chętnie kupuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupię dla zasady! nie jestem jeleniem i nie dam się robić w balona, nabijając za byle gucio kapuchy złodziejom. Zabiorę swoje 2 pady i w sklepie powiem, że mają je wymienić. Nadal usilnie twierdzę, że wibracje powinny być o nowości, a problemy patentowe Sony latają mi wiadomo gdzie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Ja nie kupię dla zasady! nie jestem jeleniem i nie dam się robić w balona, nabijając za byle gucio kapuchy złodziejom. Zabiorę swoje 2 pady i w sklepie powiem, że mają je wymienić. Nadal usilnie twierdzę, że wibracje powinny być o nowości, a problemy patentowe Sony latają mi wiadomo gdzie ;x

Powinny być ale nie ma, powodzenia z sixaxisem do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
(...)Zabiorę swoje 2 pady i w sklepie powiem, że mają je wymienić. (...)

To jest nie możliwe. W sklepie są sprzedawcy a nie przedstawiciele Sony, którzy nie mają prawa zrobić takiej wymiany, a nie ma też żadnych regulacji mówiących o takiej. To tak jak by pójść do sklepu ze swoim starym komputerem i kazać wymienić na nowy bo jak się kupowało to nie było jakiejś tam karty graficznej na rynku czy procka.

Jedyne wyjście na wymianę to mieć jakieś chody w sklepie/serwisie, żeby to wzięli w rozliczeniu ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Thax. No cóż, mogli wczesniej rozwiązać kwestie z wibracją, ale im się nie udało. Ale Sixaxis też jest spoko Poczekam trochę, jak DS3 stanieje i wtedy go kupie, bo wole odkladac na nowe gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sixaxis mi wystarczy nie wiem po co mi wibracje teraz

Dokładnie. Wibracje zostawmy kobietom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest nie możliwe. W sklepie są sprzedawcy a nie przedstawiciele Sony, którzy nie mają prawa zrobić takiej wymiany, a nie ma też żadnych regulacji mówiących o takiej. To tak jak by pójść do sklepu ze swoim starym komputerem i kazać wymienić na nowy bo jak się kupowało to nie było jakiejś tam karty graficznej na rynku czy procka.

Jedyne wyjście na wymianę to mieć jakieś chody w sklepie/serwisie, żeby to wzięli w rozliczeniu ect.

Wszystko jest możliwe, może nie w PL ofkorz. Gdybyś zobaczył, co pisze pod moim avatarem, to wiedziałbyś co mam na myśli. Wyobrażasz sobie, że mogę zabrać takiego pada do sklepu, położyć na ladę i wskazać palcem DS3 (płacąc różnicę w cenie, która aktualnie wynosi 0) a co za tym idzie zamienić? Wyobrażasz sobie, że mogę kupić dowolną grę i w ciągu 7 dni roboczych (a z kartą stałego klienta 14) zrobić tzw. "Trade in" czyli wymienić za free na dowolną grę w cenie max do takiej, ile moja jest warta, ewentualnie dopłacić różnicę (ostatecznie jest to max piątak) Wyobrażasz sobie, że będąc w sklepie, mogę wybrać dowolny starter pack, czyli zamienić gry i filmy, wybierając z półki na jakie tylko mi się podoba? Oto uroki UK (nie chwaląc się oczywiście) pozdro ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma

W jakim sklepie robisz ta zmiane ?? Ja czasem w game i w gamestation na Wemblay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim sklepie robisz ta zmiane ?? Ja czasem w game i w gamestation na Wemblay

90% rzeczy mam z Gamestation Robię u siebie na dzielnicy, sklep nie ma tutaj znaczenia, bo cała sieć sklepów GS umożliwią 'trade in'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe, może nie w PL ofkorz. Gdybyś zobaczył, co pisze pod moim avatarem, to wiedziałbyś co mam na myśli. Wyobrażasz sobie, że mogę zabrać takiego pada do sklepu, położyć na ladę i wskazać palcem DS3 (płacąc różnicę w cenie, która aktualnie wynosi 0) a co za tym idzie zamienić? Wyobrażasz sobie, że mogę kupić dowolną grę i w ciągu 7 dni roboczych (a z kartą stałego klienta 14) zrobić tzw. "Trade in" czyli wymienić za free na dowolną grę w cenie max do takiej, ile moja jest warta, ewentualnie dopłacić różnicę (ostatecznie jest to max piątak) Wyobrażasz sobie, że będąc w sklepie, mogę wybrać dowolny starter pack, czyli zamienić gry i filmy, wybierając z półki na jakie tylko mi się podoba? Oto uroki UK (nie chwaląc się oczywiście) pozdro ;x

Nie jestem pewien, ale chyba za używanego Sixaxisa nie dostaniesz tyle kasy, jak za nowego. W szczególności, że nie masz oryginalnego pudełka(Bo Six był w zestawie i nie było). A co do gier, to tak robisz? Fajny pomysł. Chyba w ciągu 14 dni od daty zakupu można wymienić towar bez żadnego pretekstu(Prawo EU. Hehe). Bierzesz Assassin's Creeda, grasz przez dwa tygodnie, przechodzisz i oddajesz do sklepu. I wszyscy(Patrz my, nie sklep) są szczęśliwi. Musze tak spróbować. Tylko nie raz ci sprzedawcy się kłucą. Ale to już inna historia. Nie będe pisał bez sensu. Może się wypowiedzieć ktoś, kto tak zrobił/robi? Oddali kase po dobroci, czy trzeba było się wykłucać, wzywać kierownika, itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomci22_pl

wszytko jest mozliwe aktualnie mieszkam i pracuje w UK (Szkocja) i sam ciagle robie Trade ostatnio wymienilem COD3 na COD4 nie bylo problemu tylko musialem doplacic roznice i w sklepach typu game i gamestation idzie wszytko wymienic kumpel moj wymienil x360 na ps3 oczywiscie doplacil 100f i wszytko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas w coś takiego to tylko ludzie na giełdzie komputerowej się bawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN
Nie jestem pewien, ale chyba za używanego Sixaxisa nie dostaniesz tyle kasy, jak za nowego. W szczególności, że nie masz oryginalnego pudełka(Bo Six był w zestawie i nie było). A co do gier, to tak robisz? Fajny pomysł. Chyba w ciągu 14 dni od daty zakupu można wymienić towar bez żadnego pretekstu(Prawo EU. Hehe). Bierzesz Assassin's Creeda, grasz przez dwa tygodnie, przechodzisz i oddajesz do sklepu. I wszyscy(Patrz my, nie sklep) są szczęśliwi. Musze tak spróbować. Tylko nie raz ci sprzedawcy się kłucą. Ale to już inna historia. Nie będe pisał bez sensu. Może się wypowiedzieć ktoś, kto tak zrobił/robi? Oddali kase po dobroci, czy trzeba było się wykłucać, wzywać kierownika, itd.?

Owszem, np. w empikach można wymieniać gry i multimedia, bodaj w ciągu 2 tygodni od zakupu. Pod warunkiem, że posiadasz paragon i że gra jest w nienaruszonym stanie. Jedna rysa na płycie i nawet nie masz się o co kłócić. A w sklepie im to zwisa. Jeśli płyta nadaje się do zwrotu i zostaje przyjęta to wraca na półkę i może zostać kupiona przez inna osobę.

Ja tam gry kupuję i zostawiam. Po przejściu ląduje na półce i czeka na następny raz

A co się tyczy pada, to pewnie sobie go kupię, bo przydałby się 2 pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano w UK wszystko mają pięknie Jak napisał kolega wyżej, można wymieniać wszystko, od konsol, przez gry, po akcesoria. Nie podoba Ci się x360 Elite, nie problem. Lecisz z pudełkiem do sklepu, dopłacasz różnicę i bierzesz PS3. 'Trade in' to tutaj podstawa, bo pomimo, że na grę pracujesz pół dnia, to wiele osób jednak wymienia. Z tego żyją i sklepy i klienci. Jeśli nie chcesz ładnej, czyściutkiej gierki za 45F to możesz kupić z drugiej ręki za pół ceny. Kupujesz grę, przechodzisz w 7 dni i jako podstawowy klient (zakładasz konto, dostajesz kartę , kupujesz, nabijasz konto punktami, wzrasta Twoja "reputacja") możesz taka grę wymienić na dowolny tytuł w tej samej cenie, albo niższej, bez straty grosza. Teoretycznie jeśli nie interesuje kogoś kolekcjonowanie kolorowych pudełek, to może przejść wszystkie gry jakie tylko są i jakie się pojawią, płacąc tylko jeden, jedyny raz. W Polsce tego nie probowałbym (prócz sklepów typowymi z grami, (są takie? )) bo nie macie co liczyć na kupno np. w MM gry i oddania jej po tygodniu, żądając kasy lub wymiany BTW nawet jak macie jakieś stare gierki, to nie problem pójść do sklepu i opchnąć je, za przyzwoite pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To jest nie możliwe. W sklepie są sprzedawcy a nie przedstawiciele Sony, którzy nie mają prawa zrobić takiej wymiany, a nie ma też żadnych regulacji mówiących o takiej. To tak jak by pójść do sklepu ze swoim starym komputerem i kazać wymienić na nowy bo jak się kupowało to nie było jakiejś tam karty graficznej na rynku czy procka.

Jedyne wyjście na wymianę to mieć jakieś chody w sklepie/serwisie, żeby to wzięli w rozliczeniu ect.

Hah, powie, że to DS3, ale wibracje się spieprzyły =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hah, powie, że to DS3, ale wibracje się spieprzyły =].

Dobre

No a z tymi wymianami to tylko pozazdrościć. Mnie krew zalewa, że we Wrocławiu w Empikach i MM wybór jest żaden, wszystko się pojawia z koszmarnym opóźnieniem. Jak wchodzę do sklepu i widzę standardową ekspozycje Def Jam Icon i Ridge Racer to mnie skręca. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

Niestety oferta w sklepach w Polsce jest żałosna. Zwłaszcza na nowe konsole. W sumie najwięcej jest gier na PC. Stoiska z grami na PS3 to czasem, pożal się boże 3-4 gry. I do tego za szybką, po jednej sztuce ;]

To samo w sumie tyczy się rzeczy takich jak wszystko co jest związane z RPG (karcianki, bitewniaki, podręczniki) oraz manga & anime. No ale w końcu mieszkamy na zadupiu Nikt nie będzie otwierał gigantycznego sklepu dla graczy bo rynek jest za mały. Może nie tyle za mały, co ceny softu są niedopasowane do zarobków potencjalnych klientów, albo jak kto woli na odwrót.

Kumpel był w UK, znalazł tam sklep z RPG. Prawie się zaślinił na widok całego piętra zapełnionego figurkami. W Japonii z kolei mają całe sieci "antykwariatów" w których można kupić m&a za śmieszne (w porównaniu do naszych cen) pieniądze. U nas tomik kosztuje 15pln, tam równowartość 2pln. No ale dla nich to chleb powszedni. Jak dla nas ziemniaki Jeszcze lepsza rzecz - u nich używane mangi wyglądają tak jak u nas nowe. Ludzie to kupują, czytają raz i sprzedają. Nic tylko się przeprowadzić -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek

Jak wiadomo gdy dłużej gramy to ręce nam się pocą przez co pad nie ładnie pachnie i może się ślizgać.

A więc, jak dezynfekujecie swoje pady?

Ja osobiście planowałem spśikać szmatke ajaxem i przelecieć nią po padnie ale nie wiem czy tym czegoś nie schrzanie więc,

forumowicze-wypowiedzcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robię, bo tak obficie mi się nie pocą i pad jakoś nie śmierdzi. A jak masz takie problemy to kup sobie Chillstream bo on całkiem nieźle chłodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nie wiem, jak Ty to robisz, że Ci się ręce pocą przy graniu, ale OK, nie wnikam.

Weź zwykłą szmatę od czegokolwiek, podłogi czy czegoś, a w Twoim przypadku to lepiej kup normalną nowiuśką szmateczkę, włóż pod kran, żeby H2O nakropiło i przetrzyj, potem wytrzyj. Matko. Ja tam rozumiem, ścierać kurz z PS3 od czasu do czasu, ale czyścić do przesady sprzęt, to już paranoja. Mam w domu wieżę, która ma prawie 20 lat, wciąż pięknie gra i kasety i płyty, nie ma rysek, jedyne co robiłem, to ścierałem kurze. Głowica od kaset i laser powinien już dawno być martwe, ale to wieża Sony.

Pamiętaj, częste mycie skraca życie.

Mówisz jak średniowieczny król:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie czasem ree spoca zwlaszcza przy pojedynku online ale zeby sixaxis smierdzial to juz przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasami tak jest że się dłonie pocą podczas zabawy a niektórzy mają nawet włosy między palcoma no ale do rzeczy...

Ja swój pad od zawsze (PSX, PS2, PS3) czyściłem alkoholem! dezynfekuje bardzo dobrze bród! Ewentualnie jakiś alkohol do napędów optycznych może być!

To mi się wydaje wystarcza! troszkę pochodnej alkoholu lub alkohol, wacik i jedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary to może zainwestuj w jakiegoś dermatologa i maść antyperspiracyjna do rąk

A tak poważnie to mi też czasami sie pad ślizga w łapkach, szczególnie w te upały 30-35 stopni, ale pad nie śmierdział Ja czyszczę pada zwykłą suchą szmatką, czasami psiukne na nią troche Clina czy innego detergentu tego typu i wytrę na wilgotno, po czym na sucho Mówię tu padzie do x360, bo PS3 mam od niedawna, ale wątpię żeby kontroler do chlebaczka czymś się różnił w tym względzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×