Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak łatwo pozbyć się potu z rąk. Mojemu bratu strasznie pocą się ręce. Próbuje wszystkiego. Ostatnio na jakiś zabiegach za kilkaset złotych był. Po prostu ma tam gruczoły potowe(Czy coś takiego) i tyle. Tak jakbyście wy nie mieli się w ogóle pocić. Nie da się. Można to jakoś ograniczać, ale trudno to zupełnie wyeliminować. Jak brat gra na PS3 to potem biorę mokrą szmatkę(Lekko zwilżoną wodą) i przecieram pada. Potem jeszcze suchą i już nie ma problemu. Jak jeszcze są jakieś problemy z zapachem to weź jakiś dezodorantem psiknij to zapachu nie będzie czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odkażania używam promieni UV (koniecznie dlugosc falii min 256nm, krotsza jedynie poteguje zapach palonego bialka). Polecam tez stosowanie tzw "kookpit" do nablyszczania desek rozdzielczych samochodow. Pieknie wtedy padzik chodzi - nie trzeba lubrykantu ani talku - no romalnie zloto w lapach!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do odkażania używam promieni UV (koniecznie dlugosc falii min 256nm, krotsza jedynie poteguje zapach palonego bialka).

A jakiej lampy do tego używasz i ile to mniej więcej kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Mały guide:

1. Zbieramy dużą dawkę czystej śliny (BROŃ BOŻE NIE FLEGMY)

2. Spluwamy na pada

3. Bierzemy ściereczkę i trzemy do sucha

4. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ja wiem.. wystarczy chyba woda z kranu

Ewentualnie trochę denaturatu czy innego alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tak łatwo pozbyć się potu z rąk. Mojemu bratu strasznie pocą się ręce. Próbuje wszystkiego. Ostatnio na jakiś zabiegach za kilkaset złotych był. Po prostu ma tam gruczoły potowe(Czy coś takiego) i tyle. Tak jakbyście wy nie mieli się w ogóle pocić. Nie da się. Można to jakoś ograniczać, ale trudno to zupełnie wyeliminować. Jak brat gra na PS3 to potem biorę mokrą szmatkę(Lekko zwilżoną wodą) i przecieram pada. Potem jeszcze suchą i już nie ma problemu. Jak jeszcze są jakieś problemy z zapachem to weź jakiś dezodorantem psiknij to zapachu nie będzie czuć.

Mam to samo ;p wiecznie mokre rece xD az czasem glupio sie z kims przywitac podajac reke

co do ps3 to poprostu przecieram pada mokra szmatka ;p i tyle

PS. 500-ny post ! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakiej lampy do tego używasz i ile to mniej więcej kosztuje?

Najlepsza lampa jest sodowa (taka wiesz z babelkami) ale zrodla nie podam - poszukajcie sami w necie ;-)

pozdrawiam

P.S.

Ekstremalnie smieszna... i taka troche nie z tej epoki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś dostałem swojego DualShock'a3. Jak narazie się ładuje :-) wieczorkiem bedę sprawdzał jak działa :-D

Kupiłem go w http://www.gadget-asia.com/ tydzień temu za 68.76$ a co ciekawe za dwa dni zdrożały i teraz są po 82.51$ z darmową przesyłką :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem inny temat o DS3 i proszę Admina o ściągnięcie go...Z gory dzięki.

Dostalem kilka dni temu DS3, dashboard od razu go wykrywa, po wciśnięciu PS możemy włączyc opcje vibracji, lub ją wyłączyć...

Co do gier...Hmn, Tu zaczynają się schody...Otoż trzeba sciągać specjalne "Rumble Pack'i", tylko gdzie one sa? Jeżeli ktos ma konto na Japonie, to będę wdzięczny jak ktoś to sprawdzi, bo mi założenie konta jakoś sie nie udaje mimo ciężkich już dwoch prób...;-(

Co do samego Pada, nie jest ciężki (napewno nie jak pad od x-pudla;-), nie jest tez cięższy od DS2, jest lekka różnica jakby go porównać z SIXAXIS, ale nie aż tak duża, miło w dloni leży (jak każdy pad Sony)...Mam białą wersje i nie jest przezroczysty pod światło;-)

Co do gier...Wczoraj dostalem DRAKE i powiem, że BARDZO miłe zaskoczenie...Vibra działa fajnie, jak np. strzelasz to prawa strona pada się trzęsnie (ta ręka w której Drake trzyma broń)...Jest przyjemnie...

Jak ktos ma pytania, to chętnie udziele odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie przyznam ze też mi sie rece troche pocą pamietam jak jeszcze za czasów PS2 grałem w naruto:uzumaki chronicles2 w trybie 1v1 z kumplem. nawalalismy sie tak szybko ze pot spływał po padzie a na sam koniec wyslizgnął mi sie z ręki i przegrałem ale mniejsza z tym wystarczy ze co 10 minut gry przetrzesz sobie pada suchą szmatką a pod koniec grania psikniesz dezodorantem i po sprawie przeciez kazdy człowiek sie poci i tego raczej nie unikniemy a szczegolnie pocenia sie rąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po kliku dniach używania DS3 i powiem tak...Bomba;-) Działa na starych grach z PS i PS2, probowalem z MGS 1,2 i 3 (chyba poraz kolejny będe przechodzil) oraz GoW 1 i 2;-) EXTRA;-)

Co do gier z PS3, w DRAKE jest fajnie, poprostu lepiej i to naprawde jest DUAL...Lewa strona coś sie dzieje, to lewa sie trzęsie, prawa to prawa...W RFoM dziala po update (kolejny powód żeby przejść tę grę ponownie?! plus nigdy nie gralem w to on-line)...Ale prawdę mówiąć, czekam na update do HS;-);-);-)...I HELL MODE będzie jechane;-)

Pozdro!

Jakieś pytania to walcie smiało!

p.s

Czemu nie moge dodac AVATORA (ma tylko 24kb i rozdziałka 90x120)

I jak dodac ten opis z PSN pod swoj post (mam na mysli http://www.ps3gamercard.pl/info/Tedeusz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po kliku dniach używania DS3 i powiem tak...Bomba;-) Działa na starych grach z PS i PS2, probowalem z MGS 1,2 i 3 (chyba poraz kolejny będe przechodzil) oraz GoW 1 i 2;-) EXTRA;-)

Co do gier z PS3, w DRAKE jest fajnie, poprostu lepiej i to naprawde jest DUAL...Lewa strona coś sie dzieje, to lewa sie trzęsie, prawa to prawa...W RFoM dziala po update (kolejny powód żeby przejść tę grę ponownie?! plus nigdy nie gralem w to on-line)...Ale prawdę mówiąć, czekam na update do HS;-);-);-)...I HELL MODE będzie jechane;-)

Pozdro!

Jakieś pytania to walcie smiało!

TEDEusz - czytając Twój post aż chce się zagrać na DualShock'u3 i to TERAZ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Gdzie zamowic DS3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy nie lepiej zapobiegać? Zrób coś, żebyś nie musiał dezynfekować pada. Kup paczkę durexów, wpakuj pada w gumę i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w noc która kupił Gta:San Andreas i PS2 grałęm około 30 godzin

to tez mi sie troche upociły wiecie ale to chyba podnieta była grą taką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w noc która kupił Gta:San Andreas i PS2 grałęm około 30 godzin

to tez mi sie troche upociły wiecie ale to chyba podnieta była grą taką

nieźle. Ja 30h bym nie wytrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_NH

Siema. Mam takie pytanie. Czy u Was w padzie jak tak się nim potrzepie coś delikatnie lata w środku(nie wiem czy to przyciski się ruszają czy co)?? Ostatnio mi spadł gdzieś z około 1m i zauważyłem że coś lata?? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w moim padzie nic nie lata może ci sie coś ułamało na to wygląda. ;d mój pad tylko skrzypi jak go trzymam i nim ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_NH

Ale właśnie to nie jest dźwięk ułamanego plastiku. To jest taki dziwny dźwięk jakby się przyciski poruszały. Trzeba tak dość mocno potrzepać. I jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×