Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 4console zle wspominam... Kiedys kupiłem gta IV ps3, a dostałem na xboxa.... Spoko ok każdy może się pomylić. Ale za nic nie mogłem się z nimi skontaktować... Mejle, telefony nawet jakos numer gg, wszędzie byla głucha cisza... No ale to bylo dość dawno :P z 3-4 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem z padem do ps3.Wczoraj kupiłem pada do ps3 (wirelees dualshock 3) wszystko działało guziki itd.Zaczełem grać w fife 14 z kolegą i gdy na tym nowym padzie szybko kliknąłem O (strzał) to ta siła strzału cały czas była maxymalna też tak było z X (podanie) ogólnie jakies opoznienie było chyba w tym padzie. POMOCY POMÓŻCIE! pad kupiony na olx nieoryginał :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) POMOCY POMÓŻCIE! pad kupiony na olx nieoryginał :3

Pomożecie? Pomożemy!

Kup pada na olx, oryginał!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem w tych wszystkich Fifach nie trzeba przycisnąć przycisku strzalu czy podania i trzymać do momentu aż osiągnie się zamierzony efekt? Takie pojedyncze naciśnięcie może powoduje maksymalne uderzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem z padem do ps3.Wczoraj kupiłem pada do ps3 (wirelees dualshock 3) wszystko działało guziki itd.Zaczełem grać w fife 14 z kolegą i gdy na tym nowym padzie szybko kliknąłem O (strzał) to ta siła strzału cały czas była maxymalna też tak było z X (podanie) ogólnie jakies opoznienie było chyba w tym padzie. POMOCY POMÓŻCIE! pad kupiony na olx nieoryginał :3

Może kolega ma opcję turbo w tym nieoryginalnym padzie i przez przypadek ją włączył, wtedy przytrzymanie nawet krótkie przycisku powoduje jego wielokrotne wciśnięcie. Przycisk clear czyści opcję "turbo" i pad działa już normalnie (o ile masz na nim takową opcje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poleci ktoś jakiś sklep w Krakowie z tanimi padami do PS3? Chodzi mi o zwykły, czarny, oryginalny kontroler. Może być też jakiś sklep online, o ile cena będzie atrakcyjna. Nie chcę sępić każdej złotówki i szukać padów za mniej niż 100PLN, no ale różnica pomiędzy 150, a 200+ jest odczuwalna. 
Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcałem ostatnio swojego Dualshocka 3 (wersja jeszcze z baterią 300mA), naprawiłem analog, skręciłem i... zostami mi jedna część :biggrin: Nie mam bladego pojęcia do czego ona służy, pad bez niej działa bez zarzutu. Skąd ona się wzięła i czy muszę ją wsadzać z powrotem do pada (no i gdzie?) ? :) Oto ona:

11jvxx1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem wsadza się to w dowolne trzy z czterech kierunków?

 

EDIT: Już ogarnąłem :-)

Edytowane przez Dudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poleci ktoś jakiś sklep w Krakowie z tanimi padami do PS3? Chodzi mi o zwykły, czarny, oryginalny kontroler. Może być też jakiś sklep online, o ile cena będzie atrakcyjna. Nie chcę sępić każdej złotówki i szukać padów za mniej niż 100PLN, no ale różnica pomiędzy 150, a 200+ jest odczuwalna. 

Pozdrawiam. 

MM były za 149 zł, ale chyba już koniec takiej ceny. Ze sklepów online: to na muve.pl  były za 159 zł a przesyłka darmowa.

http://muve.pl/playstation-3/kontrolery-do-gier/joypad-dual-shock-3-sony-ps3/923

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie. Mogę mieć dosyć tanio pada:

https://www.wish.com/search/dualshock%203#cid=53da5b7cff4d6d02116813e1

Tutaj link. Da się stwierdzić po wymiarach czy baterii czy jest oryginalny czy po prostu przeznaczony na rynek azjatycki ?

I czy warto takiego pada kupić ? Dużo gorszy od tego oryginalnego z konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wczoraj kupiłem pad Dualshock 4 i próbowałem go połączyć bezprzewodowo do PS3 zgodnie z tym poradnikiem - http://www.pssite.com/news-34374-dualshock_4_moze_zostac_bezprzewodowo_podlaczony_do_playstation_3.html.

Niestety robie wszystko krok po kroku, według filmiku i pad dalej działa tylko na kablu. Co robie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w moim padzie bardzo szybko pada bateria (po ok. 6h grania), chcialbym ja wymienic. 


Model pada to: CECHZC2E, a model baterii w srodku to LIP1472. 


 


Na ebayu jest sporo baterii, jednak LIP1472 sa tylko 3 egzemplarze, rozmieszczone w niemczech i kanadzie.


Jaki zamiennik moglbym uzyc?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica w tych bateriach? Jeżeli takie samo napięcie i amperaż to bierz inny oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica w tych bateriach? Jeżeli takie samo napięcie i amperaż to bierz inny oryginał.

Gdzies czytalem, ze tylko baterie LIP1472 posiadaja mocowania, ktore bezposrednio wchodza do plyty glownej kontrolera, ale nie wiem czy to prawda... Przegladalem zdjecia roznych baterii, ale wszedzie sa zdjecia tylko od przodu, nigdy od tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)
małe pytanie... jak się uruchamia  gry typu killzone na Move? bo ogólnie w systemie działają normalnie a w grze nie mam zielonego pojęcia jak to po włączać czy coś xDD tak, move jest skalibrowany 

Edytowane przez kislaq69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

małe pytanie... jak się uruchamia  gry typu killzone na Move? bo ogólnie w systemie działają normalnie a w grze nie mam zielonego pojęcia jak to po włączać czy coś xDD tak, move jest skalibrowany 

 KZ3 - wchodzisz w Opcje i tam przełączasz na kontroler ruchu, kalibrujesz i tyle, działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARCIN IWANIUK

ELECTRONICDREAMS

AL.JANA PAWŁA II 43A LOK 22

01-001 WARSZAWA

REGON: 712374130

NIP: 496-011-06-98

 

Masz w Wawie pod nosem 149 zł + koszty wysyłki w moim przypadku.W końcu kupiłem.(Dzieci mnie męczą żebym im x360 oddał). I bez jaj z Twoich linków pierwszy to podróba ,drugi to oryginał.

Musi być  +- 150 zł za oryginał. Widziałem za 120 i 130 ale tam 20 komentarzy pozytywnych.Skąd mam wiedzieć że ktoś z Anglii nie sprowadził całego kontenera po 70 zł i nie sprzedaje? Sam mam konto na allegro,żona miała kiedyś sklep i z 1500 pozytywami sam mógłbym taki numer odwalić,heh. 

P.S. Doszedł pare dni temu .Oryginal to jest. Gram w fpsy więc się orientuję,tylko serwery dziadowskie.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - niedawno kupiłem konsolę i dziś (grajać w DB raging blast 2) zorientowałem się, że wciskanie R3 nic nie daje, zamieniłem pad - to samo (oba pady oryginalne).

Teraz pytanie - da się sprawdzić czy jest to fizyczne uszkodzenie sprzetu (chociaż byłoby to dziwne przy dwóch padach) czy konfiguracja? Ewentualnie czy da się zmienić przypisanie przycisków? (np z R3 na select)?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×