Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się widzi nowy tryb zakładania dźwigni?

teraz przynajmniej wiem jak to sie robi hehe na plus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jak graliście karierę to mieliście oferty walk z Pride?

Ja gram jak na razie Carwinem karierę i w WFA stoczyłem 11 walk i w UFC bodajże chyba dwie, ale nic z Pride.

Druga sprawa to jest taka, że w Shopie kupuje nowe ciuchy, ale zawodnik nie ma ich na sobie (spodenki, koszulki, czapki itp) wiecie jak to zmienić żeby zawodnik miał np te spodenki na sobie które kupiłem wcześniej?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jak graliście karierę to mieliście oferty walk z Pride?

Ja gram jak na razie Carwinem karierę i w WFA stoczyłem 11 walk i w UFC bodajże chyba dwie, ale nic z Pride.

Za jakiś czas Ci się pojawią.

Ja mam inne pytanie, jak można zagrać CAF-em (zarówno swoim jak i pobranym z sieci)? Próbuję w Exhibition i nie ma CAFów, a właśnie pobrałem Mameda i chciałem sobie high kicki potrenować. W UFC 2010 spokojnie CAFami grałem w trybie exhibition, a w UFC 3 nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hello,

Jak graliście karierę to mieliście oferty walk z Pride?

Ja gram jak na razie Carwinem karierę i w WFA stoczyłem 11 walk i w UFC bodajże chyba dwie, ale nic z Pride.

Druga sprawa to jest taka, że w Shopie kupuje nowe ciuchy, ale zawodnik nie ma ich na sobie (spodenki, koszulki, czapki itp) wiecie jak to zmienić żeby zawodnik miał np te spodenki na sobie które kupiłem wcześniej?

Pozdrawiam,

Mike

w późniejszym czasie dojdzie pride ale jest tego mało i bodajże w 3 czy 4 walki możesz mieć pas i do widzenia choć oferty dalej wpadają o ciuchach pisałem wyżej i chodzi o to, że prawdziwi zawodnicy mają kontrakty i nie możesz ich ubierać. Jak zrobisz własnego gracza to wtedy jak najbardziej tak .

Za jakiś czas Ci się pojawią.

Ja mam inne pytanie, jak można zagrać CAF-em (zarówno swoim jak i pobranym z sieci)? Próbuję w Exhibition i nie ma CAFów, a właśnie pobrałem Mameda i chciałem sobie high kicki potrenować. W UFC 2010 spokojnie CAFami grałem w trybie exhibition, a w UFC 3 nie mogę...

jak wybierasz gracza w "Exhibition" to daj w prawo ze dwa razy i powinien być CAF u mnie jest.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za jakiś czas Ci się pojawią.

Ja mam inne pytanie, jak można zagrać CAF-em (zarówno swoim jak i pobranym z sieci)? Próbuję w Exhibition i nie ma CAFów, a właśnie pobrałem Mameda i chciałem sobie high kicki potrenować. W UFC 2010 spokojnie CAFami grałem w trybie exhibition, a w UFC 3 nie mogę...

Wydaje mi się, że powinieneś podczas wyboru zawodnika w danej wadze (gdzie zawodnika wybierasz przyciskami góra/dół) wcisnąć w prawo. Masz tam do wyboru: zawodników-> zawodników z dodatku-> CAF'a -> Random.

EDIT: Nie zauważyłem, że odpowiedział już keil.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, dzięki :).

W Content Sharing? (piszę z pamięci) są do zassania 2 gwiazdy KSW - Khalidov i Pudzianowski. Niby mała rzecz, a cieszy.

Moja kolejna misją jest nauczyć się grać w te gierki treningowe w karierze, bo niektóre sprawiają mi trudność. Eh zamiast szukać dodatkowej roboty to ja przy konsoli siedzę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, dzięki :).

W Content Sharing? (piszę z pamięci) są do zassania 2 gwiazdy KSW - Khalidov i Pudzianowski. Niby mała rzecz, a cieszy.

Moja kolejna misją jest nauczyć się grać w te gierki treningowe w karierze, bo niektóre sprawiają mi trudność. Eh zamiast szukać dodatkowej roboty to ja przy konsoli siedzę... ;)

tego nigdzie nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moze ktos wie jak na nowym sterowaniu przykleic sie do przeciwnika bedac w gardzie badz dosiadzie ? taki klincz parterowy, za cholere nie moge tego zrobic

i jak uciec z klinczu stojac, gosc przyciska mnie do lin badz klatki - czasami ze 2 minuty tam sie silujemy a ja nie mam pojecia jak uciec :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wie jak na nowym sterowaniu przykleic sie do przeciwnika bedac w gardzie badz dosiadzie ? taki klincz parterowy, za cholere nie moge tego zrobic

i jak uciec z klinczu stojac, gosc przyciska mnie do lin badz klatki - czasami ze 2 minuty tam sie silujemy a ja nie mam pojecia jak uciec :)

co do pierwszego masz od tego prawy analog, co do drugiego tak jak uciekasz z parteru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moze ktos wie jak na nowym sterowaniu przykleic sie do przeciwnika bedac w gardzie badz dosiadzie ? taki klincz parterowy, za cholere nie moge tego zrobic

w tutorialu jest opisane :] robisz półokrąg prawym analogiem a jak go już złapie to trzymasz prawy analog w prawo lub w lewo

jak ktos chetny na sparing to zapraszam PSN ID: zbig__ (dwa dolne podkreslenia:]) teraz ide pograc jak cos

Edytowane przez Ciufa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tutorialu jest opisane :] robisz półokrąg prawym analogiem a jak go już złapie to trzymasz prawy analog w prawo lub w lewo

jak ktos chetny na sparing to zapraszam PSN ID: zbig__ (dwa dolne podkreslenia:]) teraz ide pograc jak cos

tak ale w tutorialu wszystko wychodzi bo ten bot wogole sie nie rusza, a online juz raczej jest troche inaczej :)

dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy podczas gry rankingowej ktoś opuszcza grę to nie ponosi żadnych konsekwencji? Bo gram już z 7 ranked z rzędu, rozbijam typa, po czym nagle wyskakuje komunikat ze moj przeciwnik sobie wyszedł z gry. Zaczyna to już byc lekko denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy podczas gry rankingowej ktoś opuszcza grę to nie ponosi żadnych konsekwencji? Bo gram już z 7 ranked z rzędu, rozbijam typa, po czym nagle wyskakuje komunikat ze moj przeciwnik sobie wyszedł z gry. Zaczyna to już byc lekko denerwujące.

To nie wina gracza, serwery sa nie stabilne lub miał słabe połączenie i go rozłączyło.

Wyjście z gry = DFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to nie przez to ze wychodza, pare razy dupe uratowal disconnect moim oponentom, ale mi tez wiec jest na rowni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tymi DFS'ami jest różnie... Platynowałem UFC 2009, i dla jednego trofika trzeba było wygrać 100 walk online, zawsze walczyłem honorowo do końca, bo wisiało mi to, a jednak wskaźnik DFS miałem na 14 - czyli, że niby 14 razy uciekłem, a mnie wywalało i inne błędy się przytrafiały.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań z którymi nie potrafię sobie poradzić:

1) czy w grze online nadal macie lagi? ja mam w każdej walce nawet jak quality connection ustawię na best

2) czy w online w custom match jest możliwość żeby opcję "DLC Fighters" dać na on czy ona u wszystkich jest nieaktywna?

3) Jak gram z kimś albo z CPU to jak złapie mnie w klinczu za głowę i zacznie nasuwać kolanami to najczęściej jest już po mnie. Moje pytanie jest takie jak uciec z tego klinczu?

4) Jak gość siedzi na mnie i okłada mnie młotkowymi ciosami też nie bardzo sobie radzę, nie do końca wiem jak złapać gościa i przycisnąć go do siebie - czasem mi się to udaje i wtedy oplatuje przeciwnika nogami i przyciskam do siebie ale to nie zawsze wychodzi - pytanie jak to się robi (wiem że prawą gałkę trzeba trzymać w prawo lub w lewo ale to chyba nie wszystko?)

Przeszedłem tutorial 2 razy ale ten bot jest tak bierny że z nim wszystko da się zrobić, a w walce z CPU lub online już tak łatwo nie jest jak to ktoś wcześniej zauważył.

Dzięki z góry za pomoc,

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi doszło ;)

Zagrałem na multi 4x player match i wszystko wygrałem, stwierdziłem że spróbuje na rankedzie i oczywiście dostałem manto :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam kilka pytań z którymi nie potrafię sobie poradzić:

1) czy w grze online nadal macie lagi? ja mam w każdej walce nawet jak quality connection ustawię na best

2) czy w online w custom match jest możliwość żeby opcję "DLC Fighters" dać na on czy ona u wszystkich jest nieaktywna?

3) Jak gram z kimś albo z CPU to jak złapie mnie w klinczu za głowę i zacznie nasuwać kolanami to najczęściej jest już po mnie. Moje pytanie jest takie jak uciec z tego klinczu?

4) Jak gość siedzi na mnie i okłada mnie młotkowymi ciosami też nie bardzo sobie radzę, nie do końca wiem jak złapać gościa i przycisnąć go do siebie - czasem mi się to udaje i wtedy oplatuje przeciwnika nogami i przyciskam do siebie ale to nie zawsze wychodzi - pytanie jak to się robi (wiem że prawą gałkę trzeba trzymać w prawo lub w lewo ale to chyba nie wszystko?)

Przeszedłem tutorial 2 razy ale ten bot jest tak bierny że z nim wszystko da się zrobić, a w walce z CPU lub online już tak łatwo nie jest jak to ktoś wcześniej zauważył.

Dzięki z góry za pomoc,

Pozdrawiam,

Mike

1) Lagi niestety u mnie też się zdarzają, w 50% są lagi - mniejsze lub wieksze ale da sie grać. zauwarzyłem znaczną poprawe jeżeli chodzi o stabilność serwerów chociarz i tak czasem zdarzają się disconnecty.

2) Nie wiem. nie mam zawodnikow z DLC dlatego u mnie jest OFF

3) L1 + Rstick kręcisz zależnie od położenia. ale to działa tylko wtedy, gdy zrobisz to przed jego ciosem lub po udanym blokiem. czyli np. jak łapie Cie gość za głowe, to odrazu robisz L1 + Rstick by uciec, jak Ci się nie uda to robisz block i odrazu po udanym bloku robisz tamto. Nie pamiętam czy też można zrobić takedown ale chyba nie. Można równierz iść w przeciwną strone niż on zadawając ciosy ale polecałbym bardziej po udanym bloku.

4) masz kilka opcji...

a) R3 w odpowiednim czasie by złapać jego ręke.

b ) L1 + R3 łapanie razem z submision

c) po udanym bloku odrazu L1+ Rstick ( tak jak wyżej - clinch)Staraj się by nie siadał na tobie.

Powodzenia

Mam nadzieje że pomogłem - jak o czymś zapomniałem to sorry :)

Edytowane przez sopelspl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Lagi niestety u mnie też się zdarzają, w 50% są lagi - mniejsze lub wieksze ale da sie grać. zauwarzyłem znaczną poprawe jeżeli chodzi o stabilność serwerów chociarz i tak czasem zdarzają się disconnecty.

2) Nie wiem. nie mam zawodnikow z DLC dlatego u mnie jest OFF

3) L1 + Rstick kręcisz zależnie od położenia. ale to działa tylko wtedy, gdy zrobisz to przed jego ciosem lub po udanym blokiem. czyli np. jak łapie Cie gość za głowe, to odrazu robisz L1 + Rstick by uciec, jak Ci się nie uda to robisz block i odrazu po udanym bloku robisz tamto. Nie pamiętam czy też można zrobić takedown ale chyba nie. Można równierz iść w przeciwną strone niż on zadawając ciosy ale polecałbym bardziej po udanym bloku.

4) masz kilka opcji...

a) R3 w odpowiednim czasie by złapać jego ręke.

b ) L1 + R3 łapanie razem z submision

c) po udanym bloku odrazu L1+ Rstick ( tak jak wyżej - clinch)Staraj się by nie siadał na tobie.

Powodzenia

Mam nadzieje że pomogłem - jak o czymś zapomniałem to sorry :)

Bardzo bardzo Ci dziękuję i życzę udanego wieczoru:)

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i wychodzi na to, że twórcy nie odrobili lekcji. Ten sam problem występował w UFC 2010. Dokładnie takie same lagi, dokładnie takie same zapewnienia o naprawieniu. Życzę wam szczęścia, bo ja póki co podziękuję. W tej cenie należy wymagać sprawnego trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawac na PSN Veezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 rankedów i zaczyna sie jakaś lipa, piąta z rzedu walka i wyrzuca mnie z gry. Patrze w statystyki i dodalo mi piątą porażkę :D. Nie ogarniam tych sqrviałych serwerów heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 rankedów i zaczyna sie jakaś lipa, piąta z rzedu walka i wyrzuca mnie z gry. Patrze w statystyki i dodalo mi piątą porażkę :D. Nie ogarniam tych sqrviałych serwerów heh.

bo z tego co ogarniam, to jest nas zasadzie łączenia się z rywalem, więc on odpowiada za połączenie, jak np. z programami torrent, bearshare i hamachi, i bardzo żałuję teraz że kupiłem tą gierkę jeśli mam zostać tylko przy singlu, bo jednak mogłem grać dalej w demo, ja nie jestem wstanie z kimś zagrać normalnie ciągle mam lagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×