Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szukam aktywnych graczy do campu (nie poczatkujacych)

Witam wszystkich szukam aktywnych graczy do campu (nie poczatkujacych).Chetnych prosze o podanie id psn,jest kilku stalych aktywnie graczy ale lepiej jak jest wiecej !! w sumie jest nas 12-stu w campie. Aktualne miejsce Campu 122.Powodzenia panowie szybkich ko/tko [najeba...... Jankesow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram (pocwicze) z kims online, nie rankingowo. Wszystkie wagi, poziom najlepiej taki jak ja, czyli trzeci - advance.

PSN: WengrzynV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się instaluję na HDD:) Niedługo napiszę moje refleksje na temat tej odsłony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przetrenujesz się, uważać też nie muisz. Przed walką masz tylko 2 treningi (czasem nawet 1), a statystyki 30/50/70 odeszły do lamusa. Nie zrobisz prawdziwego killera z ovr ~90, bo trenując stójkę delikatnie spadają atrybuty w parterze i na odwrót.

Spoko spoko chamburgery juz rozpracowaly kariere osobicie widzialem dwa cafy dojebane prawie wszystko po 90a stojka albo parter po 90+, byc moze z tymi dodatkami boost pack nie wiem w ogole jak to uzyc niema tego w grze nigdzie ani nie bylo jak zapisac bo na playstation store pojawia sie niebieskie okno i niema download , mniesza z tym kupilem tego booost packa 4 razy nie wiem czy jest w ogole na dysku bo nigdzie niema opcji w grze zwiazanej z boost packiem. A pozatym po pierwszym zaladowaniu na wirtualny portfel pojawilo mi sie 7.85 a dalem 5 funtow myslalem ze 3.85 to extra cos za doladowanie tego portdela czy cos wczesniej kupowalem mapy normalnie bez portfela wirtualnego nigdy nie mialem problemow a pare dni temu przyszedl mi wydruk z banku pobrali mi 15 funtow boostapacka nadal nie uzylem i jak konsola padnie napewno nigdy wiecej nie kupie sony ale to juz iinna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu są dwie rzeczy:

To, że przeciwnik może walczyć tym samym fighterem co ja i na odwrót.

I że nie można wybrać opcji wyszukiwania pokojów z wyłączonymi CAFami w rankedzie, a w playerze można.

Pierwszy punkt jest lipny bo zwykle każdy bierze najlepszego w danej wadze i 3/4 walk wygląda Jon Jones vs Jon Jones itd. Lipa straszna.

A granie CAFami w rankedach to bzdura totalna, pieprzone robocopy. Póki co nie trafiłem na CAFa w rankedzie, bo mało walczę (3-1-0) ale widzę, że w custom matchu nie można tego wyłączyć a w pokoju zawsze pisze Roster and Caf czyli że można CAFami grać. W 2010 pamiętam, że można było wyłączyć robocopy na rankedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna jest ta część :) widać dość spore zmiany względem poprzednich część ... jak dla mnie Panowie z THQ poszli w dobrym kierunku ;)

polecam tę gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze i swietna ale online kuleje dalej, nie dziwie sie ze THQ bankrutuje. W WWE12 serwery dalej nie dzialaja tak jak w innych grach od nich szkoda slow. Mysle aby sprzedac gre bo offline z komputerem jest nudne i nie realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile online i już sporo się dowiedziałem.

Po pierwsze najczęściej połączenie zrywa jak dajecie quick match, najlepiej samemu założyć i poczekać aż ktoś wbije, przy dobrym połączeniu nie powinno wyrzucić.

Po drugie lagi są ale przy dobrym połączeniu z rywalem nie jest najgorzej bardziej się to wtedy objawia jako denerwujące klatkowanie ale nie jest to duża przeszkoda.

Po trzecie Im bardziej oddalony od nas gracz tym bardziej laguje, jak gram z znajomymi online to gra chodzi tak samo płynnie jak w offline więc nie jest aż tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widze ze czas zakupic mma od EA, przynajmniej gra w sieci bedzie przyjemniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytlumaczyć dlaczego podczas treningu na worku nie mam nic podświetlonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pobrałem paru znanych zawodnikow ale nie ma ich w kolumnach, nie wie ktos gdzie oni sie znajduja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś wytlumaczyć dlaczego podczas treningu na worku nie mam nic podświetlonego?

jest podświetlona tylko, że bardzo ciemnym zielonym i ciężko to zauważyć spróbuj sobie coś "poruszać" w ustawieniach tv

Witam pobrałem paru znanych zawodnikow ale nie ma ich w kolumnach, nie wie ktos gdzie oni sie znajduja??

zapewne nie dajesz w :dpad: prawo chyba 2 razy lub 3 w trakcie wyboru zawodnika, to właśnie tam są gracze z dlc, pobrani itp.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz doszedlem do tego czemu ich nie bylo - Pobralem ale nie zainstalowalem, po pobraniu trzeba strzalka wjechac na SAWE kliknas i gotowe (oczywiscie poczekac az sie zainstaluje

jest podświetlona tylko, że bardzo ciemnym zielonym i ciężko to zauważyć spróbuj sobie coś "poruszać" w ustawieniach tv

zapewne nie dajesz w :dpad: prawo chyba 2 razy lub 3 w trakcie wyboru zawodnika, to właśnie tam są gracze z dlc, pobrani itp.

)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie jak zrobić np. Flying knee, tzn. Mam swojego fightera w CAF'ie i kończę już powoli karierę, ale niestety nie mogę zrobić tego cholernego flying knee, problem polega na tym, że mam napisane "step them L1 , LStick i B " jakoś tak. Więc robię krok i naciskam wskazane guziki, lecz nic z tego, bo mój fighter nie potrafi tego wykonać, zaś wykonuje kop wyprostowaną nogą w twarz. Może po prostu nie da się go nauczyć ? Tylko dlaczego mam w Campie taką możliwość ? Gdybym nie mógł się tego nauczyć, po prostu byłoby to zablokowane. Szukałem filmików na YT, lecz nic z tego. Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gałką 2 szybkie ruchy w strone przeciwnika, potem szybko L1 i któryś przycisk od kopniaka. Ty pewnie robisz zwykły ruch a to mają być 2 takie uderzenia gałką w bok, tak jakbyś unik wykonywał tyle że w stronę przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wszyscy wiedzą (albo i nie) w grze można pobrać zrobionych już zawodników (content sharing-caf fighters) m.in. Fedora, Pudziana, wyglądają świetnie jedyny problem to staty po 1.

Polecam stronkę gdzie znajdziemy statystyki do zrobionych zawodników, jeszcze tylko parę minut wklepywania i mamy fighterów nie gorszych niż płatne dlc.

http://www.mma-caf.com/phpbb/

np Pudzian

http://www.mma-caf.com/phpbb/viewtopic.php?f=132&t=8310

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania do was.

1) Warto kupić teraz grę? Czy lepiej poczekać aż stanieje do około 100 zł?

2) Jak się robi w parterze zamianę tzw. jesteś na dole koleś chce zrobić ci dosiad a ty nagle go odwracasz i ty jesteś na górze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lived, to zalezy od Ciebie, czy chcesz pograc juz teraz czy nie. Ja lubie MMA, wiec gre kupilem teraz i nie zaluje, mimo ze online to troszke lipa.

Ale pamietaj, ze jesli chcesz kupic pozniej, to paczka ContendersPack jest wazna tylko do maja (tzn ta, ktora bedzie w grze - nie kupiona w PSN).

Rozegralem dzis 6 walk (3-3) i w sumie nie mam zadnych lagow, choc raz chyba z winy pinga, po prostu cosy reagowaly po sekundzie, co oczywiscie skutkowalo niemoznoscia grania.

Ale znalezc przeciwnika (non ranked) to juz kawalek i sztuka. Tylko Quick match mi wchodzily. No, raz znalazlem, ale kolo jakis stat 3600 i walczy Jones´em, wiec mu od razu podziekowalem.

Ogolnie gra git, ale musza cos do diabla zrobic z tym online.

Grywam regularnie w SF z ludzmi z Japonii, USA, Anglii itd, a SF jest znacznie dynamiczniejszy, i lagi mam wyjatkowo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno poprawią przecież masa ludzi w to gra :) Szkoda że nie odpowiedziałeś mi na moje drugie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To się robi mniej więcej tak, że w momencie gdy typek chce zmienić pozycje (ten z góry) to ty musisz idealnie wycelować w pewien moment i szybki ruch gałką w prawo. Brzmi łatwiej niż jest w rzeczywistości :P

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do jakiegos kapitana campu: dlaczego nie moge wyrzucic goscia? czy to moze byc od serverow czy cos przestawilem ale niema innych opcji zadnych. Rekruta to powinienen wywalic odrazu bez problemu a pisze ze go wywalam niby a jest caly czas i najlepsze jest to ze 3 osoby sa ofline a maja zielone ikonki ze sa niby online w campie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie paczka doszła,dziwne ze nie musialem nic podpisywac.Czas oklepac kilka pysków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest podświetlona tylko, że bardzo ciemnym zielonym i ciężko to zauważyć spróbuj sobie coś "poruszać" w ustawieniach tv

Dzisiaj podłączyłem konsole u znajomego do CRT i ten zielony był bardzo zielony, a mnie na LCD NIC nie widać, ale dziś sprawdzę może się coś uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce utworzyc Player Match, ale nigdzie nie moge wlaczyc, aby dostepni byli zawodnicy DLC (ciagle jest zazanczone DLC off) - gdzie to sie przelacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania do was.

1) Warto kupić teraz grę? Czy lepiej poczekać aż stanieje do około 100 zł?

2) Jak się robi w parterze zamianę tzw. jesteś na dole koleś chce zrobić ci dosiad a ty nagle go odwracasz i ty jesteś na górze ?

Kupilem tą gre w czwartek za 180 zł. Myślałem że czymś zaskoczy mnie wiecej niż demo - ale się myliłem :mad: Dużo grałem w EA i wydaje mi sie że sterowanie w EA wypadło o wiele wiele lepiej (To jest tylko moje zdanie). Grafika moim zdanie tez nie powala, można się do paru rzeczy przyczepić oczywiscie jak ktoś chce moge nadmienić :biggrin: Co prawda to prawda online to jak trafisz to sobie pograsz a jak nie to bedzie sie cieło, ale grywalność dobra jesli chodzi o granie online (inaczej niż zkomputerem się gra). Ta gra nowa jest warta góra 120 zł. Musze napisać że UFC to tylko dobra marka promojąca MMA. Kupiłem ją bo jest dodany PRIDE, który bardziej przypada mi do gustu :happy: PODSUMUJĄC, NA TAKA MARKE GRZE CZEGOŚ BRAKUJE (głównie grafika i płynność sterowania np uniki przed ciosami) Tylko mnienie zjedzcie za to :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×