Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

niebywale , w trojmiescie nigdzie tego nie ma , w empiku , mm saturnie , nawet w mniejszyhc sklepach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebywale , w trojmiescie nigdzie tego nie ma , w empiku , mm saturnie , nawet w mniejszyhc sklepach ...

Nie dobrze :/ Po pracy idę do Empiku po moja kopie, mam nadzieje że będą na półce. Liczyłem na konkretne oranie w weekend z przerwą na "Odjazdy" w Katowicach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie jak zdobyć kod na Overeema?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trzeb polubić ich stronę na facebooku i wysłać zgłoszenie. Ale termin już minął i jedynie zostaje liczyć, że ktoś ma kilka i się podzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kody na aliego dzialaja :) jak ktos chce towarzysko powalczyc niech wysyla zapro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online naprawiony, podobno moga byc lagi, rozlaczenia przez kilka godzin bo chca ustabilizowac serwery.

DIESEL GYM zalozony kto chetny wysle zapro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trzeb polubić ich stronę na facebooku i wysłać zgłoszenie. Ale termin już minął i jedynie zostaje liczyć, że ktoś ma kilka i się podzieli.

Podzieli się ktoś ?:)

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wkurzyłem... wchodzę do MM w Zabrzu i widze jak koleś wychodził z UFC3 ... podchodzę do półki i co ?? Nie ma ... Idę zapytać o co chodzi i mi powiedzieli że do 15 mają dostawy i powinno być później ... Nie mam pytań.. jutro pojadę do SCC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka lipa nie dojechało jeszcze :< Przemęcze ten weekend i pouczę się szwabskiego do sprawdzianu ;D Kutwa padaka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online naprawiony, podobno moga byc lagi, rozlaczenia przez kilka godzin bo chca ustabilizowac serwery.

DIESEL GYM zalozony kto chetny wysle zapro

miałeś wysłać i nic nie mam, a online nie działa mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w empiku, o ufc3 nikt nie słyszał. poszedlem do media expert i pytam czy jest ufc, kolo mówi że nie, więc pytam, k kiedy będzie a on, że jak wyślą z magazynu... I ch....

Jadę zaraz do mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję kod na Overeema. Mogę nawet komuś za to zapłacić :)

Pozdrawiam,

Mike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online mi nie dziala, przy zakladaniu campa wywalilo mi komunikat, logo mam gotowe itp tylko dane wpisac i zaloze. Zalosne to jest dzien premiery i oni maja az taka awarje... BTW w Pride jest jedna arena i jednen sedzia oraz duzo zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, dzisiaj Grałem Sapp vs Cro Cop, ja Sapp, brat Cro Cop, rzuciłem go na ziemię i od razu poszły 3 ciosy takie od boku i zamroczony... Dość dziwna sprawa, bo takim czymś można od razu skończyć walkę, byłoby to monotonne, ale pewnie mój brat coś źle robił, jak się przed tym obronić panowie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec jesli chodzi o trojmiasto MM w gdansku nie maja, empiki nie slyszeli o tym ;] kupilem w MM na matarni pozdrawiam maja gdzies po 6 sztuk, ma ktos jeszcze kod na Overeema ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec jesli chodzi o trojmiasto MM w gdansku nie maja, empiki nie slyszeli o tym ;] kupilem w MM na matarni pozdrawiam maja gdzies po 6 sztuk, ma ktos jeszcze kod na Overeema ?

Kolego a jaka cena w mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Komputronik 179zł z dodatkiem.

@Bamek masz jeszcze te kody? Bo pytałem się już Ciebie ale nie odpisałeś. Jakby się znalazł 1 to bym był wdzięczny :)

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w sklepie Świat Gier zapłaciłem 174 PLN za edycję limitowaną.

P.S. Kto ma kod na Overeema? Czy na PSS jest jeszcze coś do pobrania dla UFC 3

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jeszcze jej mam kpt. bomba :P Tylko pisz na gg...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jaka cena w mm ?

199 zl wersja normalna, rozszerzonej nie maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra była przed 15tą ale update konsoli + instalka gry trochę trwa później tutorial i można zaczynać. Zdecydowałem się na karierę Mauricio Rua system proponował mi ten 3 poziom trudności ale narazie wybrałem 2 aby się wdrożyć, oprócz tego co już zostało powiedziane to przy istniejącym zawodniku nie mamy wpływu na sponsorów są tylko Ci co faktycznie. Po 5 walkach mam pas wfa i bawię się naprawdę świetnie, grafika i ogół jakby lepsze od dema, faktycznie denerwujące loadingi, chętnie w weekend z kimś się spróbuje więc proszę o zaproszenia jeśli są chętni na wspólna zabawę bez napinki i przypominam prośbę o kodzik na alistara bo nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś czy DLC rising star będzie można kupić na psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie można kupić. Ktoś chyba wspominał, że jego cena ma być około 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem ufc, kariery jeszcze nie zacząłem na razie gram w pojedyncze walki. W pełnej wersji jest lepsza grafika i lepszy system obrażeń niż w demówce. Jak ktoś chętny pograć to zapraszam PSN ID: iwandominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dziś kupiłem UFC 3 i gra sie super walczyłem tylko przez neta i coś im jeszcze słabo działa. jak ktoś chce zagrac w niedziele to wysyłajcie zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×