Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do lagów, mi się walki z lagami strasznymi na razie nie zdarzają, na razie jest ok :) Tylko rekord mógł być lepszy, 9 - 9 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w online camp czy jak to się zwie można przyłączyć się tylkl do jednego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś, żeby zawodnik latał z jednego gymu do drugiego ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10% gier to sa gry z lagami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00, musimy się kiedyś znowu spotkać w ringu, bo ostatnie 2 walki przegrałem z Tobą :P Trzeba Ci się odegrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jednak sie wstrzymam z kupnem tej gry, poczekam moze poprawia serwery a jak nie to lipa totalna;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś forumowy camp ? z chęcia bym dołączył do jakiegoś. Jak coś podawajcie ID to dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest DIESEL GYM, gdzie jestem zalozycielem. Zapraszam jest nas 4 w campie, Proponuje wszystkim dolaczcyc do jednego. Dodawac na PSN Veezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ogarnąłem sieć w PS3 i mogę się zacząć bawić na poważnie w multi :D Choć nie wiem czy moja cierpliwość da rade bo póki co to trzeba kilka minut żeby grę znaleźć a potem jeszcze grać na lagach ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest DIESEL GYM, gdzie jestem zalozycielem. Zapraszam jest nas 4 w campie, Proponuje wszystkim dolaczcyc do jednego. Dodawac na PSN Veezo_

Poszedł invite na PSN, jak możesz dołącz mnie do campu.(guliWKS)

Czy Wam też znajduje tak silny rywali w ranked match online? Co oznaczają cyfry zaraz przy nicku w grze online, mniemam, że coś jakby jakieś punkty doświadczenia, pewnie im więcej wygranych tym liczba większa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Im więcej punktów ma Twój przeciwnik, to znaczy że ma już sporo walk, bo za każdą walkę coś tam się pkt dostaje, za przegrana mniej, a za wygraną więcej bodajże :P Mając punktów 2k walczyłem z typem mającym ich 30k, to jest właśnie w MMA piękne, że takie walki się wygrywa ;) Wygrałem przez TKO w 2 rundzie ;D

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć gry online, na 10 meczów mam 8 disconnectów. Przeca to nie realne aby tak można było spie....ć online ;o mamy XXI wiek do ku... nędzy.

Pytanko do innych fighterów: Czy was też rozłącza? jeśli nie to podajcie jaki macie NAT TYPE 1 czy 2 i jakiego macie providera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja man nat 2 chyba nie pamietam, virgin media fibre optic 50mbs I tez man lagi I disconecty trafily mi sie jak na razie 3-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze (odpukać) nie rozłączyło (w przeciwieństwie do Fifa 12 ;) ). Nat 2, Orange Freedom 20 Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęscie ze mam z kim grac poza online. Gra na online jest zupełnie nie grywalna przez te lagi. Ja tocze lepsze pojedynki z kumplami, niedzielnymi graczami, niż na online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwaliłem online, a dziś rozłącza mnie co chwilkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu odpalilem gierke.

Fakt: loadingi sa denerwujace, szczegolnie po walce, gdzie w przeciwienstwie do UFC2010 nie mozna przeskoczyc ogloszenia wynikow.

Denerwuje mnie tez czytanie sponsorow przed kazda walka - niby nic, malo tego, tak jest w realu, ale jakos nie podoba mi sie to.

Co do samej gry - na pewno jest lepiej jiz w 2010 - online jeszcze nie gralem - rozegralem 5 walk na poziomie ADV. Przegralem jedynie Faberem (vs Jorgensen), reszte w miare latwo wygralem, choc male zastrzezenie mam do tego, ze np grajac w stojce, napierdzielam klienta po papie i niewiele sie dzieje, ale gdy go obale i sprzedam 2-3 lufy to jest rozciety i nawet zamroczony - ale moze tak juz jest i trzeba to doklandie rozkminic.

Waga piorkowa jest meeega. Jak po niej przeskoczy sie do ciezkiej, to gra sie jak pod woda.

Roster niby bogaty, ale jakos lelepsze wrazenie zrobil na mnie roster z 2010, gdzie przeciez dodatkowo za free byli uczyestnicy TUF (Schaub, Nelson i jeszcze dwoch). No i po co tu Hammil, ktory przeciez juz nie walczy? Zamiast niego wolabym Kimbo;)

Roster Pride ubogi, ale sa najwazniejsi, wiec da sie przelknac - cos jak WRC w GT5 - niby jest, ale to potraktowany zostal z mniejszym zaangazowaniem niz glowna dyscyplina.

Ktos pisal, ze do sciagniecia jest Khalidov i ktos tam jeszcze - mozna prosic o szczegoly?

Chcialbym rowniez, aby roster byl co jakis czas aktualoizowany, jak np w Fife - tzn chodzi mi o staty zawodnikow, bo 89 JDSa to jakas popelina w porownaniu z 92 Caina.

Tak samo Crocop w Pride - powinien miec z 92-93...

No i chcialbym, aby co jakis czas byl (nawet platny) DLC zawodnikow - teraz do UFC dolaczyl Antonio Silva "Big Foot", ktorym chetnie bym popykal.

I pytanie na koniec: czy kariere CAF jest podobna do 2010? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy trzeba uwazac podczas treningow, zeby sie nie przetrenowac i czy staty sa stale (20,50 i 70 chyba) i spadaja na powyzej/ponizej tych granic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do UFC3 odstawiam na półkę granie 3ch karier pod rząd mnie znudziło, i czekam aż będzie można pograć online bez lagów, ale obawiam się że za szybko nie wrócę -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos pisal, ze do sciagniecia jest Khalidov i ktos tam jeszcze - mozna prosic o szczegoly?

Wchodzisz w Online - Content Sharing - Download - CAF - i search by name (wystarczy wpisać część nazwy, gra sama dopasuje wyniki. Potem zasysasz na dysk, nie zapomnij nadusić "save", bo sama funkcja download nie zapisze Ci fightera.

Aha, potem przydałoby się edytować statsy, bo są zrobieni z overall rating=1.

I pytanie na koniec: czy kariere CAF jest podobna do 2010? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy trzeba uwazac podczas treningow, zeby sie nie przetrenowac i czy staty sa stale (20,50 i 70 chyba) i spadaja na powyzej/ponizej tych granic?

Nie, nie przetrenujesz się, uważać też nie muisz. Przed walką masz tylko 2 treningi (czasem nawet 1), a statystyki 30/50/70 odeszły do lamusa. Nie zrobisz prawdziwego killera z ovr ~90, bo trenując stójkę delikatnie spadają atrybuty w parterze i na odwrót.

Edytowane przez guliWKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie załamalem gre zamowilem czternastego lutego i do tej pory jej nie mam,dzwonilem do firmy kurierskiej bo napisali,ze dostarczyli mi paczke.Po rozmowie z centrum obslugi zostalem polaczony z kurierem,ktory twierdzi ze adres byl żle napisany na paczce i nie mogł znalezc takiej ulicy(dziwne ze na liscie przewozowym pisze dobry adres)powiedział,że paczke ma i mi ją dostarczy.Jednak paczka dalej nie dotarla widocznie kurier siedzi w domu i gra w moje UFC 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie załamalem gre zamowilem czternastego lutego i do tej pory jej nie mam,dzwonilem do firmy kurierskiej bo napisali,ze dostarczyli mi paczke.Po rozmowie z centrum obslugi zostalem polaczony z kurierem,ktory twierdzi ze adres byl żle napisany na paczce i nie mogł znalezc takiej ulicy(dziwne ze na liscie przewozowym pisze dobry adres)powiedział,że paczke ma i mi ją dostarczy.Jednak paczka dalej nie dotarla widocznie kurier siedzi w domu i gra w moje UFC 3

A z jakiej firmy miała dojść paczka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier siódemka

nigdy nie korzystałem z ich ofert, ale dobrze wiedzieć co mam omijać ;), 3mam kciuki aby jednak doszło, zamówiłeś za pobraniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dane kuriera? dzwon do ich siedziby, kurierzy pracuja u nich na umowe zleceniedawcy bo kuriwerzy zakladaja wlasne firmy i jezdza dla nich. Dzwon i zglos to a koles na pewno dostanie stosowny telefon, wiem bo pracowalem tak u nich i gdy mi sie raz zawieruszyla paczuszka to mialem telefony z seidziby firmy, nie daj sie i dzwon do siedemki, to nie wina przewoznika czyli siodemki tylko nie ogarnietego kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj dopiero dostałem grę. 8 dni od zamówienia w komputronik. Totalna amatorszczyzna ze strony sklepu, ale przynajmniej cena dobra 169,90.

Jak odpaliłem to skończyłem o 3 w nocy. Gra niesamowita przynajmniej offline, tyle tam wszystkiego, dziesiątki jak nie setki godzi, aby wszystko poznać, odblokować, wszystkiego się nauczyć.

Co ważne grafika lepsza niż w demie. Nawet cutman w okularkach jest licencjonowany o bardziej zauważalnych nawet nie wspominam. Ceremonia ważenia też fajna, Dana i Rogan na scenie super to zrobili.

Wszystkie zwroty Buffera jak w prawdziwym UFC, choć mniej ekspresyjne, na prawdziwych galach bardziej się wydziera :laugh: Tylko brakuje wywiadów po walkach, tak to wszystko kropka w kropkę jak transmisja w TV. I pomyśleć, że jak ktoś się nie interesuje nawet nie zauważy tych dopieszczonych do perfekcji smaczków.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×