Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, powiedzcie mi... jakim cudem gość na filmiku w okolicach 3 min robił beczkę i po kilku obrotach nad ziemią upadając już zatrzymał samochód w pozycji do jechania.... taki kontrolowany upadek?!...

Poprostu gdy jesteś w powietrzu poziomujesz samochód (analog w przeciwną strone ) i to cała filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu gdy jesteś w powietrzu poziomujesz samochód (analog w przeciwną strone ) i to cała filozofia

No zaje... to ja siem o tym dopiero teraz dowiaduję?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu gdy jesteś w powietrzu poziomujesz samochód (analog w przeciwną strone ) i to cała filozofia

Ja to nic nie robiłem, bo nie wiedziałem że można, i zawsze spadałem na dach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten dodatek będzie świetny, Na filmiku widać kolejne billboardy do odkrycia , pewnie będą też smashes no i te JUMPY Zauważyłem też ,że na zdjęciach z dodatku party w górnym prawym rogu jest całkiem nowe trophy związane właśnie z party , więc pewnie trophies też zaktualizują, Nie umiem wklejić zdjęcia więc daje do niego link http://www.flickr.com/photos/criteriongame...100472/sizes/o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zaje... to ja siem o tym dopiero teraz dowiaduję?...

No widzisz a ja zawsze robię kontrolowany upadek. 2 beczki traktuję jak bug

To samo mam z flatspinem. 360 i ani pół stopnia więcej.

@up tak trofea w party są potwierdzone.

A jeszcze btw filmu. Widziałem nowe billboardy i stacje benzynowe. Znowu trzeba będzie znajdywać wszystko

Ciekawe ile smashów będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ten dodatek będzie świetny, Na filmiku widać kolejne billboardy do odkrycia , pewnie będą też smashes no i te JUMPY Zauważyłem też ,że na zdjęciach z dodatku party w górnym prawym rogu jest całkiem nowe trophy związane właśnie z party , więc pewnie trophies też zaktualizują, Nie umiem wklejić zdjęcia więc daje do niego link http://www.flickr.com/photos/criteriongame...100472/sizes/o/

kurde, znowu thropy uzależnione od innych graczy - przecież to jest chore

a jakiej wielkości w stosunku do obecnej planszy ma być ta wyspa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde, znowu thropy uzależnione od innych graczy - przecież to jest chore

a jakiej wielkości w stosunku do obecnej planszy ma być ta wyspa ?

Ale pamiętaj że Party jest dodatkiem do gry wieloosobowej ale na jednej konsoli, więc takie trophy zrobisz sam a niby w ośmiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tyle jeśli chodzi o darmową wyspę.

We?d mentioned in a previous podcast that this would be free content, but we can now confirm that it will be premium paid-for content.

Oryginalny post

3065389815_cc30b0822b.jpg

3066230402_92fb3790b6.jpg

3066230874_f81fd47f0c.jpg

3066231434_fab8e4eb6c.jpg

a jakiej wielkości w stosunku do obecnej planszy ma być ta wyspa ?
If you want a taste of what the island is all about, head for the airfield, quarry or beach in Burnout Paradise right now and imagine an area the size of Downtown dedicated to that kind of gameplay.
kurde, znowu thropy uzależnione od innych graczy - przecież to jest chore

Ale nic nie jest uzależnione od innych. Chyba nie doczytałeś na czym ma polegać dodatek party. To ma być gra typu hot seat na imprezę. Jeden kończy, daje pada drugiemu. Gdzie jest powiedziane, że sam nie możesz za dwie osoby grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zmienili zdanie ale ja tak czy siak kupię bo myślę że naprawde będzie warto, a jak usłyszałem w najnowszym podcast'cie że największy jump to około 5 sek lotu to wymiękłem.Ciekawi mnie tylko co ogłoszą za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że zmienili zdanie ale ja tak czy siak kupię bo myślę że naprawde będzie warto, a jak usłyszałem w najnowszym podcast'cie że największy jump to około 5 sek lotu to wymiękłem.Ciekawi mnie tylko co ogłoszą za tydzień.

5 sek lotu o.O Do tego niech postawią rampę i będzie można beczki kręcić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera... tak patrze jak EA interesuje sie caly czas BP (ciągle patche, dodatki etc.) i w dodatku cena na poziomie 80 zł...

cos czuje ze niedlugo zobaczymy sie w Paradise City ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie EA... To tylko wydawca... Gdyby to zrobili to każdy dodatek byłby płatny... Patrz na NFSU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout zamówiony już z PSX Extreme Do zobaczenie wkrótce w multi (prosiłbym o zaproszenia =D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie EA... To tylko wydawca... Gdyby to zrobili to każdy dodatek byłby płatny... Patrz na NFSU.

co racja to racja : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można układać swój własny soundtrack z utworów na HDD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób rozwalić zaznaczony bilbord, pod nim jest wzniesienie. Próbowałem jechać z ulicy i z torów i za cholerę nie mogę do niego dolecieć :/ Czy wybór samochodu do tego typu akcji ma znaczenie, jeśli tak, to który jest najlepszy ?

burnoutuu0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray FOX można. Musisz tylko własną playlistę zrobić z poziomu XMB.

kirex musisz jechać z lewej strony. Tam jest przecinka przez wszystkie ulice. Jump, jump, jump, billboard, biiig jump, droga na dole O ile się nie mylę. Muszę zerknąć na BP. Za jakąś chwilę Ci napiszę

OK już wiem. Jeśli piszesz o tym billboardzie nad minitunelem nad torami to zrób tak. Pojedź sobie torami za tą hopkę pierwszą dość dużą. Później nawrót i na booście aż do tej hopki ziemnej przed billboardem. Trzymaj się lewej strony przed najazdem na hopkę i skoryguj przed nią na środek a trafisz idealnie w billboard. Ja używam gamestop car do tego. Można to zrobić od strony ulicy ale tam jest za duże prawdopodobieństwo na dzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to bedę dzisiaj kombinował, przez chwilę zastanawiałem się czy przypadkiem nie trzeba tego bilbordu z jakiejś innej strony zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytałem że ta wyspa ma być tak duża jak całe Paradise City

Oby to była prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej chyba jak Downtown.

Tak czy inaczej może być jak 1/2 Downtown ale warto będzie to kupić bo to jedyna gra jak narazie w mojej grotece, do której wracam tak czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos wie moze kiedy wychodzi patch z wyspą?

I czy znowu od początku trzeba będzie przechodzic cale BP?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luty/marzec 2009.

Nie trzeba będzie bo patch doda połączenie pomiędzy miastem a wyspą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm Burnout'cik właśnie wpadł w moje łapki :) Co mnie zdziwiło- do samej gry dołączony jest wideorelacja z z Game Convention w Lipsku 08 (jak ja kocham PSX Extreme >:D). Do zobaczenia wkrótce w "raju" ;p

BTW: Mam pare pytań- skąd mam ściągać wszelkie dodatki, czy powinienem to zrobić teraz, cobym potem nie musiał zaczynać wszystkiego od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy uruchomieniu gry powinien wyskoczyc komunikat o konieczności ściągnięcia dodatku, wszystkie dodatki, które wyszły do tej pory są darmowe, więc powinny pobrac się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×