Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

też mnie to za bardzo nie podnieca, ale co tam. Chociaż lepiej, aby darowali sobie takie bzdurne update'y. Lepiej nie wydać nic, niż wydać coś po prostu, żeby wydać. Restart wyścigu by zrobili i wszyscy by byli szczęśliwsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XM16E1 spec od beczek a Pips spec od driftu

101 tysięcy driftu dsc00012hh4.jpg co równa się dsc00016zr8.jpg prawie 60'ciu milom.

Zajęło mi to godzinę i 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driftowac to kazdy glupi potrafi Zrob 6 veczek albo 2k + FS to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trik ze stadionem?

Juz jest nie aktywny... robiłem niedawno (kilka dni temu) i dochodzi max na 3x i spala się. Jedynie gdzie teraz to kopalnia i dolna strona gór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o drifcie a nie booście

A fakt

A wiecie co, mam jedno pytanie które wynikło mi przed chwilą... Otóż, 13 marca 2008r zrobiłem Burnouta na 101%, po wejściu trofików itd postanowiłem pyknąć Burnouta na platynkę co też zrobiłem na nowym save a stary zarchiwizowałem!... po zrobieniu platyny zarchiwizowałem savea na którym robiłem platynę i wgrałem do PS3 stary save... ale dupa!!!!!!

Czemu dupa? Bo na starym save konsola nie daje mi się łączyć z serwerami Burnout nie wiem czemu i o co chodzi!? Po wgraniu save'a od platyny wszystko działa!... Wolałbym bawić się na starym save również online, chocby dlatego że mam tam spore osiągnięcia, choćby sam ShowTime na ponad 43.000.000 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem szczerze, że o tym jeszcze nie słyszałem. Nawet Crit pisał żeby zrobić kopię save, zdobyć trofea i znów nadpisać save...

Może zerknij na forum criteriona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz jest nie aktywny... robiłem niedawno (kilka dni temu) i dochodzi max na 3x i spala się. Jedynie gdzie teraz to kopalnia i dolna strona gór...
Pisałem o drifcie a nie booście

A co to za sztuczka z boostem była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Obecnie gram w Paradise'a pożyczonego od kumpla (region 2, wersja 3xAng). Załóżmy, że gra mi się spodoba i kupię ją sobie na UK PSS. Czy będę mógł dalej używać swojego save'a i zdobywać trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm powiem szczerze, że o tym jeszcze nie słyszałem. Nawet Crit pisał żeby zrobić kopię save, zdobyć trofea i znów nadpisać save...

No nic, musiałem wyłączyć konsolę i włączyć na nowo i dopiero stary save załapał Więc juz jest ok, online ładuje sie normalnie i mamm wszystko co miałem poprzednio + trofiki...

A co to za sztuczka z boostem była?

Sztuczka polegała na tym, ze na stadionie mozna było robić drifta z boostem który się mnożył, jeżdżąc tylko w którąś stronę w koło...

Mam takie pytanie:

Obecnie gram w Paradise'a pożyczonego od kumpla (region 2, wersja 3xAng). Załóżmy, że gra mi się spodoba i kupię ją sobie na UK PSS. Czy będę mógł dalej używać swojego save'a i zdobywać trofea?

Niestety nie wiem i nie pomogę Ci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:

Obecnie gram w Paradise'a pożyczonego od kumpla (region 2, wersja 3xAng). Załóżmy, że gra mi się spodoba i kupię ją sobie na UK PSS. Czy będę mógł dalej używać swojego save'a i zdobywać trofea?

Nie.

Save z online jest inny od boxowego.

Było zamieszanie na forum Criteriona z tym. Chyba, że coś zmienili ale wątpię...

To tak jak z GT5P.

Sztuczka polegała na tym, ze na stadionie mozna było robić drifta z boostem który się mnożył, jeżdżąc tylko w którąś stronę w koło...

Nom - plasterek, gumka recepturka i nieskończony boost i drift Tak nabijałem kasę w GT chyba 3 na ovalu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra:) Po okolo 5 miesiacach stania na polce odpalilem gre;p Troche trofeow juz wpadlo;d Tylko szkoda ze restartow nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nom - plasterek, gumka recepturka i nieskończony boost i drift Tak nabijałem kasę w GT chyba 3 na ovalu .

Hehehe misio jakim to przypadkiem znamy ten sam sposób? Ja kiedyś jak załapałem ten sposób siedziałem na fotelu, pada wyżej opisanym sposobem 'zarobionego' na ławie położyłem i... ogladałem se film a toto sie samo robiło! Ale dobrze że zakończyli tą swawolę, teraz chociaż cza się pomęczyć

Gra jest dobra:) Po okolo 5 miesiacach stania na polce odpalilem gre;p Troche trofeow juz wpadlo;d Tylko szkoda ze restartow nie ma

Nie gadaj tylko graj i módl sie aby restarty były bo mnie wqrwia jak musze jechać od stadionu po obserwatorium jak mi coś nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez używania żadnego z cheatów zrobiłem 168 boost chain Kumpel w tym samym czasie jeb... 208.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bez używania żadnego z cheatów zrobiłem 168 boost chain Kumpel w tym samym czasie jeb... 208.

Gdzie, jak, czym?...

W przypadku jazdy samochodem po 'drodze' x6 już jest wyczynem gdy się mknie pomiędzy samochodami a co dopiero 168!?

Poza tym akcja ze stadionem to nie tips, cheat itd!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respect XM16E1

jak sie poprawnie robi beczki? Bo ja wjezdzam na jakas rampe dwoma kolami a potem skrecam w strone rampy ale max to 1 beczka, w demie udalo mi sie 2.5 Nawet sposob hadesa (wlaczenie boosta przed rampa) nie wiele daje bo tylko 1 beczka wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beczki najlepiej robić w quarry, mi narazie najwięcej wyszło x5 i niezła jest też skocznia nad torami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

I ostatni stunt run najlepszy kawałek to lewy róg mapy ten z mostem na którym mamy dwa super jumpy i dwa billboardy. Później trzymając się prawej części mapy(jadąc, dolnej patrząc na mapę) czyli jadąc poboczem spokojnie dołączycie jeszcze koło 3 superjumpów aż dojedziecie do kawałka tuż za stadionem wildcats gdzie będą kolejne trzy billboardy....

Hmm, czyli co, bez znaczenia z którego miejsca zaczynam "stun run" zawsze mam udać się w lewy dolny róg mapy i z tamtego miejsca zaliczać "misje" ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ale tam właśnie najłatwiej nabić niezły wynik są dwa super jump'y pare bilboard'ów i bliziutko do quarry a tam kolejne jump'y i bilboard'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam chyba 86% trophy musze wyslać mugshota czy tam cos i platinum ale z pierwszym bedzie problem bo kamerki chyba narazie nie kupuje a mam tylko na kompa.

A i no wlasnie zeby miec platinum to wystarczy ,że wygram wszystkie eventy czy bede musial miec tego typu ,że wszystkie jumpy bilboardy ploty itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea nijak się mają do osiągnięć w BP. Są łatwiejsze. Nie musisz zdobyć wszystkich jumpów, smashów czy billboardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×