Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zapewne pojawię, ale to jeszcze nie tak na bank więc nie wpisuje się na listę. Jak będę na PSN to rzucę wiadomość jak będę miał jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede i ja aby skonfrontowac to co juz moge z tym gdzie chcialbym byc :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, dzisiaj tylko testuje, także może być nawet i 1 osoba, byle tylko odpalić online, bo bolidy z online z singlowego GP to dwa różne światy, a o TT już nie wspominam.

Ja będę już śmigać koło 19:00, tzn. pokój już założę koło 19 i mam nadzieję, że ktoś się zjawi.

Chce dzisiaj potestować Australię na sucho i w deszczu osobno, a potem można pojechać sobie jakiś jeden jeszcze losowy tor.

PS.

Oczywiście sprężynki 1 / 1 | 8 / 8.

Jak ktoś jeździ na wyższych to już jego sprawa, skoro go to kręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, ale jeżdżenie np. na 3 / 3 i 8 / 8 nie jest też przestępstwem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za wczoraj miałem problemy natury technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś testy 20:00

Ostatnia okazja na trening, oraz udoskonalenie ustawień.

Zapraszam

Lista:

1.Klacza908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie testy. Tego nie mozna przegapic, dzis ostateczny test wszystkiego lacznie z nagrywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Panowie...niektórzy chyba pomylili gry...ja rozumiem, że zdarzy się komuś zagapić czy coś w tym rodzaju..

Ale no kurde...za KAŻDYM razem jak osa jedzie obok mnie to mam gwarantowany wjazd...za każdym...

Nie było nigdy, żeby czysto przeszedł jakiś manewr wyprzedzania...to podetnie, to wjedzie, itd.

I to nie tylko mi...jak oglądam jako spektator to dzieję się to samo dosłownie z prawie każdym zawodnikiem do którego osa się zbliży...

Nie wiem czy robisz to umyślnie, czy panikujesz jak ktoś jedzie obok Ciebie...ale ogarnij jazdę po jednej linii, a nie zygzakujesz z lewej na prawą...

Naprawdę, ogarnijcie jazdę w wyścigu, bo to że tam sobie czasik robicie to naprawdę nic nie znaczy...

Jedzie ktoś za mną, nawet nie jest w połowie mojego bolidu, ja wchodzą w zakręt, a ten po wewnętrznej jedzie i wjeżdża mi w zad i ja spinuje.

Potem dobija do mnie 5 kolejnych bolidów...w ogóle nie wiem skąd, co i jak...

Nie dość, że lecę w piach, to jeszcze dostaje kary z kosmosu Bóg wie chyba tylko za co...

Albo ktoś wyleciał poza tor, wraca na niego, to zamiast wracać powoli na stronę po której wyleciał...to jeb...prosto przed mój bolid.

Za takie akcje też są kary...jak można w ogóle nie patrzeć w tył jak się wraca na tor?

Standardowa zasada: "jestem za nim, na następnym zakręcie go wyprzedzam, wepcham mu się, wypchnę go i będzie fajrant".

Wiadomo, każdemu się zdarzy kontakt...ale kufa...są ludzie, którym "zdarza" się to non-stop...

Nie mówię, że mi się nie zdarzy od czasu do czasu coś takiego. Ale właśnie...zdarzy się raz na jakiś czas, a co ważniejsze to zawszę oddaje pozycję + przeprosiny przez headset. Możecie wierzyć lub nie, ale takie coś potrafi czasem załagodzić całą sprawę...

A niektórzy to nie dość, że się wjepią w Ciebie to jeszcze nawet przysłowiowego "przepraszam" nie usłyszysz...

Ogarnijcie Panowie...bo psujecie wyścig nie tylko sobie, ale innym...

Dobrze, że liga się zaczyna...bo będą się przynajmniej sypać kary za takie akcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patricko blagam Cie nie placz tyle z tym wjezdzaniem wczoraj jezdzilismy wjechales we mnie i nic nie powiedzialem -.- a ty robisz dramat pozatym pokaz mi sytuacje kiedy dzisiaj w Ciebie wjechalem...wydarzylo sie to jedynie w Shanghaju i bylo mokra i wiekszosc stawki nie znala toru pozatym jak bys wcisnal tam gaz to bys pojechal a nie stal i czekal az Cie przepchne

Pozatym we wczesniejszym wyscigu w Australii mialem czeste zmiany pozycji z Maziem i jakos nic sie nie stalo dopiero na ostatnim okrazeniu go zachaczylem ale pozycje oddalem i jakos nie widze zeby zalil sie tutaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo mokra i wiekszosc stawki nie znala toru pozatym jak bys wcisnal tam gaz to bys pojechal a nie stal i czekal az Cie przepchne

Hehe, spoko, tym stwierdzeniem tylko utwierdzasz mnie, że nie mamy o czym więcej gadać.

Bladego pojęcia o jeździe na mokrej nawierzchni + jeszcze zwalenie winy na mnie...no nic tylko pogratulować kultury na torze i poza nim XD

Zresztą Deeny z tego co wiem to oglądał tą sytuację więc potwierdzi...

Co do Australii to dostałem karę za tamten manewr + przeprosiłem od razu, a czy słyszałeś to czy nie to już nie moja sprawa, a co ważniejsze to zdarzyło się to tylko RAZ...

Ty nawet na taki gest nie potrafisz się posilić, mimo że HS'a masz...

pokaz mi sytuacje kiedy dzisiaj w Ciebie wjechalem

Widzę, że sprytnie dodałeś słowo "dzisiaj" :whistling: Hehe, no tak, "dzisiaj" tylko Chiny :D

Tak jak mówiłem, ja kończę dyskusję z Tobą i tylko czekam na pierwsze zgłoszenia po jutrzejszym czy kolejnych GP ;)

Ciao oska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez chłopaki z 5 Ligi ( celowo nie wymieniam ) dali o sobie poznać. Kilka nieprzyjemnych kontaktów było. Wychodzą braki doświadczenia, co zrozumiałe wśród nowych graczy. Mam nadzieję na poprawę od jutra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeprosilem Cie i nie [ciach] juz teraz blagam -.- a jak jestes taki madry to pokaz sytuacje z innych dni pozatym nie uwazam zebym nie mial bladego pojecia o jezdzie na mokrej nawierzchni stwierdzeniem tym raczej chcialem ci przekazac ze wystarczy lekko dotknac bolid i juz jest spin

A jak piszesz ze nie mamy o czym gadac to po co w ogole piszesz wielkie pretensje na forum...zastanow sie i nie rob z siebie ofiary a tak w nawiasie to nie mnie dzisiaj zdyskwalifikowano dwa razy takze przeanalizuj swoje argumenty a potem dyskutuj

Edytowane przez Patricko
Ogarnij słownictwo...to nie piaskownica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie z Guciem nie mam problem. Jednak zauwazylem ze gdzie nie bylo jaj tam tez Gucia nie bylo. Zatem cos na rzeczy jest...

Nie mniej filmy dwa z wyscigu w Australii.. pierwszy z kotka w roli glownej :)

http://www.youtube.com/watch?v=ybbjXNEkhxk

Drugi bez niej... i troche mniej walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest już gwiazdą i myślę, że warto nadać jej tytuł maskotki naszej ligi :D Przypomnę tylko, że to nie jest jej debiut przed kamerą pojawiała się już wcześniej w filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×