Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Mala aka Czarna Was pozdrawia i zyczy czystego wyscigu dzis wieczorem :

298511_2562209940322_1406290620_2914685_594091909_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś o miedzy 14-17 proponuje zrobić trening 50%. Starczy nawet jak będzie jedna osoba, planuje przetesstować pewną strategie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko, ja nie trenuje więcej z osobami poza ligą 1, 2, 3 oraz 2 z 4 (komarzycho i blable).

To co się wczoraj działo to była jakaś masakra. Osa jak jedziesz za mną to nie wjeżdżaj mi co chwilę w zad przed zakrętem jak i na prostej.

W Szanghaju to już totalna kpina. Nie pamiętam już kto, ale była sytuacja, że przed tą długą prostą ktoś wyjechał poza tor i wracając uderzył we mnie...

To jest jakaś katastrofa! Rozglądajcie się trochę zanim wrócicie na tor. Tak samo Smiechu. Patrz się trochę bo w Chinach przez Ciebie wyjechałem poza tor...

Tak jak Patricko wspomniał po jakimś incydencie oddaje się miejsce i przeprasza, a nie zasuwa dalej...

Osa ja się tylko chce zapytać jak można w kogoś na prostej przywalić?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza, ja może o 14 będę bo też mam kilka rzeczy do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarewo chodzi Ci o Australie? to jakos nie wydaje mi sie zeby byla tam moja wina...

kurde to sa wyscigi jak jestes wolniejszy przede mna i dostaniesz lekko w zad ale bez przesady ze cos sie dzieje wtedy -.- sam dostalem iles razy w tyl bok w przod i nie zale sie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie popatrzcie sobie na filmik moj pierwszy od 1.20 do 1.25... tam widac doskonale jako to osa po zakrecie w lewo nagle skreca w prawo (podczas gdy zakret w prawo jest za chwile).... Tak wiec jako ze ja z toba problemow nie mialem o inni mieli i to potwierdza to co mowia :) Wiec pokory troche i przepraszam slowo oczekuje od ciebie :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakos Roki ktory tam bym nie wypowiadal sie zeby mial problem -.- a Sarewo ani Patricko ktorzy maja problemy nie widze tam jakos ^^ a tej sytuacji nie pamietam dokladnei w sensie czemu tak nagle moj bolid skreca w prawo ale to nie wyglada na naturalny skret nawet ale i tak znajda sie zapewne zaraz znawcy ktorzy stwierdza ze zrobilem to specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytam sie ja o intencje twojego zachowania. ja ci przedstawiam fakt potwierdzajacy twoja niebezpieczna jazde, czy to bylo naturalne czy nie to ja nie wiem. Jest dowod wiec teraz powinna byc skrucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dowod kurde na co? jak nie wiesz nawet czy to bylo naturalne no to blagam -.- pozatym jak juz wspomnialem nie ma tam ani Patricko ani Sarewo ktorzy to maja pretensje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, czytaj a dowiesz sie ze jest to dowod na to jak niebezpieczniej jezdzisz (co moze byc podstawa ze ludzie maja do ciebie o to pretensje)... pozatym Owi gracze sa tylko z tego co wiem przedstawicielami wiekszego problemu jaki wytwarzasz na torze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie jestem zdziwiony, że powodem awantur jest Osa? :)

Nieczęsto z wami jeździłem na testach, ale gdy na nich byłem, a był i Osa, to dwa razy spowodował kraksę z moim udziałem. Raz wyleciałem z toru, a raz wjechał mi w zadek :)

Coś musi być na rzeczy. Osa po prostu zluzuj i nie kłóć się z nimi, a weź się w garść i tyle. Wyścig trzeba przejechać bez kontaktu z bolidami rywali. Pilnuj czyjegoś dupska przed zakrętami, byś wyrobił się z dohamowaniem itd, itp. Pamiętaj, że każdy ma inny punkt dohamowania i musisz się z tym liczyć jadąc za kimś.

Kolejna sprawa to trzymanie swojej linii jazdy. Gdy jedziesz z kimś łeb w łeb i bierzecie zakręt, to musisz ciągle trzymać swoją linię, a nie optymalną, bo inaczej stracisz przeciwnika z toru, albo on sam wjedzie w Twój bok. Często ludzi się potem tłumaczą, że jechali optymalnym torem, ale to błędne tłumaczenie, bo optymalnym torem to się jedzie przy czystym torze, a nie w obecności innych rywali.

Amen.

Życzę dzisiaj wszystkim dużo koncentracji, rozwagi, a przede wszystkim szacunku do przeciwnika ! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOWOD? PISZE CI ZE NIE WIEM CO TAM SIE STALO CZY MOZE ZOSTALEM ZACHSCZONY WIESZ ZE W TEJ GRZE ROZNE RZECZY SIE DZIEJA ...pozatym Roki sie tutaj jak narazie nie wypowiedzial wiec nie mam za co kogo przepraszac... i bez przesady blagam was inni sie tluka na torze co chwile a wokol mnie wielka afera bo co ? mialem pecha i trafilem na wspolzalozyciela ligi? WJECHALEM WCZORAJ RAZ! w patricko a predzej rowniez RAZ przed wczoraj i tez wielce przez HS gadal "dzieki,super" (oczywiscie z irionia) ale jak predzej we mnie wjechalem okej powiedzial sorry i nie mialem pretensji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osa co do sytuacji o której mówi error, nie powinno cię tam być to nie jest zakręt gdzie się wyprzedza, ewentualnie powinieneś zwolnic na tyle żeby nie wyjechać na zewnętrzna po pokonaniu wierzchołka zakrętu. Roki to samo nie powinno go tam być.

To, że uciekł ci tyłek i cię obróciło to tak bywa, szczególnie, że roki jechał tuż za tobą i wjechał Ci w oponę. Tylko was tam nie powinno być w takiej kolejności. Musicie się nauczyć, że są w tej grze miejsca gdzie się nie wyprzedza. Trzeba się starać bez żadnych kontaktów jeździć, a mówienie, że ktoś jest wolniejszy to się może zdążyć uderzenie w jego zad jest już dla mnie szczytem bezczelności z twojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala aka Czarna Was pozdrawia i zyczy czystego wyscigu dzis wieczorem :

298511_2562209940322_1406290620_2914685_594091909_n.jpg

Nawet nie chcę wiedzieć po co Ci srajtaśma na tym łóżku czy kanapie XD hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę wiedzieć po co Ci srajtaśma na tym łóżku czy kanapie XD hehe

Może error robi pod siebie, hehe XD

Taki żarcik na rozluźnienie atmosfery przed startem, nie bierz tego do siebie. :D

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal, widziales ile tam bylo ludzi? to jak mnie mialo tam nie byc o.O pozatym LUDZIE kazdy zakret jest do wyprzedzania !!! o to chodzi w tej grze trzeba sie wyprzedzac po to jest TOR i po to sa ZAKRETY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal, widziales ile tam bylo ludzi? to jak mnie mialo tam nie byc o.O pozatym LUDZIE kazdy zakret jest do wyprzedzania !!! o to chodzi w tej grze trzeba sie wyprzedzac po to jest TOR i po to sa ZAKRETY

Jeśli dla Ciebie każdy zakręt jest do wyprzedzania to lekko mówiąc odpuść sobie jazdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla Ciebie do wyprzedzania jest tylko prosta idz sobie pograj w zawody na 1/4 mili -.- Chyba o to chodzi prawda? zeby wyprzedzac zeby byla walka a nie tylko na prostej start meta...rzeczywiscie wielka mi sztuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , ja po prostu sam nie wiem jak tam dokladnie doszlo do tego incydentu czy byl kontakt czy nie ^^ ale niektorzy "znawcy" oczywiscie wiedza wszystko najlepiej :)

a tak w ogole to moze cos pojedziemy? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko, ja nie trenuje więcej z osobami poza ligą 1, 2, 3 oraz 2 z 4 (komarzycho i blable).

To masz problem bo ja jestem z 4 ligi i często z chłopakami testuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najpierw zacznij od nauki wyprzedzania na tej prostej skoro są komentarze, że nawet tego nie potrafisz Później zajmij się dopiero wyprzedzaniem w zakrętach. Pierwsza zasada jaka panuje na torze, masz w nikogo nie wjechać, później możesz sobie wyprzedzać ile chcesz.

Potwierdzę to co Kryman napisał, nie każdy zakręt nadaje się do wyprzedzania, jeżeli tego nie wiesz to pora się dowiedzieć. Takim właśnie zakrętem jest szykana na Australii, nawrót w Monaco, Turcja i słynna 8 i wiele innych, gdzie zjazd z optymalnego toru powoduje taką różnicę w prędkości, że manewr zaczyna robić się niebezpieczny. Naucz się odpuszczać, bo będziesz obrażony na sędziów jak Hamilton w tym sezonie. Masz znaleźć odpowiedni moment na wyprzedzanie a nie wciskać się jak popadnie.

W tej sytuacji powinieneś odpuścić trochę a nie wciskać się na wariata, to samo Roki też powinien pojechać za kierowcą poprzedzającym.

Specjalnie dla ciebie link:

http://pl.lfsmanual....wiki/Zasady_CRC

Zapoznaj się z tym (o ile nie zapoznałeś, jeżeli tak no to nie wiem dlaczego teraz się kłócisz, ze wszystkimi). Tam masz podstawy, a że u nas nie trzymamy się ich kurczowo i pozwalamy na trochę więcej, nie oznacza to że można traktować tor jak swoją własność i trzeba być świadomym obecności innych.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladales dzisiaj wyscig? ;> Hamilton tez wyprzedzal tam gdzie nikt nie wyprzedzal i kary nie dostal ^^ A co do nauki wyprzedzania to naprawde martw sie o siebie :) osobiscie nie mam z tym problemu...

pozatym nie dojrzalem jakos komentarzy zebym nie umial wyprzedzac na prostej ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mówimy tutaj, o Hamiltonie tylko o Tobie. Hamilton ma tak dużo umiejętności, przy jednoczesnym ryzykowaniu, że często gęsto dostawał w tym sezonie kary i jeden wyścig tego nie zmieni. Ja się o siebie nie martwię bo już się nauczyłem po roku grania w F1 od Codemasters, że nie należy za wszelką cenę wyprzedzać. Jak coś to możesz sobie spojrzeć na mój filmiki na moim profilu jutubowym. Ale z resztą co ja będę próbował Ci wyjaśniać, skoro ty i tak wiesz lepiej, zobaczymy jednak co się będzie działo dziś wieczorem, jeżeli przejedziesz wyścig bez żadnego kontaktu to masz moje słowo, że otrzymasz oficjalne przeprosiny z mojej strony (0 kontaktów, słownie "zero").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudze błedy widzicie a o swoich nie mówicie, co wy z Platformy Obywatelskiej jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×