Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Testy nawet udane, chyba pierwszy raz udało nam się zebrać pełny pokój 16 osób. Do tego losowy start na Australii i co się działo na pierwszym zakręcie to można się domyślić.

Miałem szczęście, że startowałem z końca stawki i to ominąłem, ale chyba większość dostała po tyłku tam z tego co pamiętam.

Co do afery Errora i Faupera to Panowie...ogarnijcie się trochę...przecież to tylko gra...

Ile razy ja już zostałem staranowany przez kogoś, obrócony, itd. Zawsze poszła mała "ku..a" pod nosem i jechało się dalej.

Uspokójcie się, bo nie dość, że takie sprzeczki niepotrzebne, to jeszcze dotyczyły one uczestników Ligi 1. Pokażcie klasę, że L1 to konkretna liga :P

Jak ruszy liga to wtedy będziemy wyciągać wnioski i karać sprawców, itd. Na razie to tylko testy i tylko testy...

Na Australii przy dublowaniu chyba zahaczyłem Matijada, ale zaczął mi zjeżdżać w złą stronę i już nie miałem pola manewru, a potem widziałem, że się obracasz, dlatego sorki wielkie za to.

Na Abu Dhabi przez moją własną głupotę kręciłem się przy wjeździe do boksu chyba z 20 sekund zanim do niego wjechałem, a przy okazji rozwaliłem cały bolid.

Potem zahaczyłem Tachografa, ale oddałem od razu pozycję. Miałem okazje do wyprzedzania, ale jakoś uszła ze mnie ta para i po prostu cisnąłem do mety.

Na SPA trochę za Kowim jechałem, ale nie wiem czemu się tak wlekł :P W pewnym momencie myślałem, że mnie puszczasz, a potem widzę, że jednak walczysz.

Wjechałem Ci w zadek bo strasznie mocno zacząłeś hamować w miejscu, w którym się tego nie spodziewałem, dlatego sorki za wjazd, ale dostałem od gry zasłużoną karę i na końcu byłeś przede mną, także wszystko ok.

W ogóle jadąc cały wyścig na standardzie można zejść z zupy...nie wiem na czym to polega i od czego to zależy już...pewnie nawet samo CM nie wie...

PS.

KOWI, zmień wstawkę do filmiku, bo nie wiedziałem czy oglądam reklamę czy co :P (w sensie, że taka długa)

Chyba, że to tylko taka testówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ciężko mi się na torze było utrzymać a chciałem już jedną linią jechać, zarzuciło mnie i wjechałem tam gdzie spodziewałem się, że będziesz. Ogólnie to na większości torów pierwszy raz się w tej edycji pojawiłem z tego powodu nie najlepsze tempo było, na SPA trochę źle dobrałem aero i przełożenia biegów.

Ja nie wiem co ta gra wymyśliła na pierwszym zakręcie na tym SPA, zostawiłem miejsce dla tych po wewnętrznej (trochę mało ale było :P) a tu nagle mnie obraca. Na filmiku Errora widać, że chyba mnie nawet nie zahaczył choć było blisko. W tych ustawkach to wynik jest dla mnie sprawą drugorzędną, najpierw muszę sobie setupy porobić na każdy tor i przejechać w końcu ten pierwszy sezon w singlu, żeby ogarnąć punkty do hamowań.

Intro jest na razie eksperymentalne, takie skleciłem jakiś czas temu ale muszę zrobić coś maks 30 sekundowego z ładnie wplecionymi ligowymi wstawkami, ale to jeszcze nie teraz za (na start sezonu już powinno być zrobione biggrin.gif). Na razie przewijajcie tą minute do przodu i będzie właściwy content.

Ja tam nie ruszam tych ustawień mieszanek paliwa, na standardzie ledwo dojeżdżam do mety więc wole nie kombinować, jak zwykle pewnie samo CM nie wie od czego zależy zużycie.

Jest Abu Zabi, jutro pojawi się spa bo już mi się nie chce ciąć dzisiaj.

http://www.youtube.com/watch?v=8BQfoKmgQBw

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI w Walencji to najpierw Cię puściłem, a potem jako, że nie miałem wtedy skrzydła to od razu w Ciebie przywaliłem :sweat: Sorki za to, ale wielkich strat nie było hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melbourne, deszcz i walka z Deennym !! :biggrin: Mistrzostwo świata, chodź nie dałem rady. Później Valencia, lubię ten tor, ale nigdy go nie jechałem w 2011 więc było jak było. Następnie Abu i Spa, tam już nie było takich wrażeń jak na Melbourne, co nie znaczy że było nudno. Szczerze powiedziawszy dawno tak porządnie się nie pościgałem ! Za wszystkie grzechy przepraszam, chodź nie było ich wiele. :cool:

ps. Zauważył ktoś z was że mimo tego że było nas sporo, ani raz nie wyjechał Safety Car ?

aaa ... bo przecież Patricko wyłączył :whistling:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman spoko i tak bez napinki wczoraj jeździłem. Patricko to hamowanie wynikało ze złego toru jazdy w poprzedzającym zakręcie, zużyte gumy miałem przez co wyniosło mnie za szeroko i musiałem do hamować żeby się w ten zakręt zmieścić :P

Pierwszy zakręt u mnie wygląda to na strzał w tył, u Errora na filmiku nawet kontaktu nie widać. Good job game!

Spa proszę was bardzo:

P.S. przewijajcie minute do przodu, bo jest to moje zajebiste intro xD

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez cos jedziemy? ;> moze komplet znowu bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe przed 20, jakby co to zapraszać i jedziemy, wyszperałem jakieś ustawienia i chciałbym je przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz cos to ja dzis moge o 21.00 :)

=====

Patricko, ja wiem ze to testy i wogole ale no nie dam sobie wmowic ze to moja wina byla ten wypadek... Bo nie byla.. moja kierownica jest w sumie skrecona w kierunku bandy, pozatym sorry ale ja kilka razy do niego podchodzilem wiec powinien brac pod uwage fakt ze kiedys bede chcial wykonczyc manewr.. ogolnie jestem zaskoczony postepowaniem takim Faupera :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error to zwolaj wtedy ludzi bo oni wszyscy dla Ciebie jezdza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozesz panie co za wyzwanie...

Zatem dobrze..

o 21.00 Stawiam serwer.

Pierwsze 2 osoby ktore napisza co chca jechac i beda na testach to to pojedziemy... wyjatek stanowi Australia i Monaco, tych nie pojedziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa bad managment ..... niestety zapomnialem dopisac ze owe 2 osoby moga wybrac po 1 torze... zatem

Dzis na testach pojedziemy:

Indie i Montreal

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

India jest jak dla mnie do d**y, sory ale nie przepadam za tym torem, tez moge cos pojezdzic tak kolo 21, proponuje Brazylie, ewentualnie Węgry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja juz podjeta :) jedziemy to co napisalem :) 2 pierwszych podalo mi opcje to wybralem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malezje i Indie. Errorkowi się pomyliło, pierwszy tor jaki napisałem to malezja, więc tego naszego kochanego Errorka poprawiam :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło zdecydowanie.

Errorek moja Malezja twoje Indie i nie ma gadania, bo Klaczuś wszystko najlepiej wie i zawsze ma racje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram, tylko nie wiem jak potoczy się piątek xD A przecież, nigdy nie jeżdzę po alkoholu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×