Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Keil ja jestem F3niX a nie Wilda (pozostalosc po klanie):P to samo do innych ludzi ;) i nie, nie pochodze z Poznania ;p

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzina 20:00 testujemy Monako! Normalne testy, ale SC będzie już włączone w razie czego.

Kto chętny niech po prostu będzie na PSN kilka minut wcześniej i zaproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis z kolei ja zakladam o 20.00 zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag po testach w Monako, bo mnie krew zalewała w pewnych momentach...

ziomniak - jadę obok boksu, zaczynam robić szybkie kółko. Widzę, jak Ziomniak wyjeżdża z boksów (na szczęście normalnym torem jazdy).

Ale po wyjeździe jak nigdy nic zaczyna sobie robić zygzaki i dogrzewać oponki... Oczywiście musiałem zwolnić prawie do 0, bo bym się w Ciebie wbił..

Patrz jak wyjeżdżasz z boksów czy ktoś nie nadjeżdża, szczególnie podczas kwalifikacji, bo mi zepsułeś całe kółko i kolejne 2 minuty poszły się paść wtedy.

Jak widzisz, że jakaś kropka zasuwa po torze jak wyjeżdżasz to ją puść... Zapewne mnie po prostu nie widziałeś, ale miej to na uwadze później.

Error - nie wiem co się działo, czy znowu gra u mnie coś źle pokazywała, ale otarłeś się o bandy, albo nawet w nie przywaliłeś (zaraz za szykaną za tunelem) i ostro zwolniłeś.

Byłem pewny, że mnie puścisz bo kółko i tak już miałeś zepsute. A Ty ładujesz się na środek toru i jedziesz sobie jak nigdy nic i nawet myślisz mnie puścić...

Tak jak mówię, u mnie miałeś ocierkę z bandą i ostro zwolniłeś. Chciałem brać Cie po prawej, a Ty nagle robisz skręt do środka i nie miałem wyjścia, jak dowlec się za Tobą do pit-stopu...

SeN - tutaj całkowity rekord. Doganiam Cię i chce zdublować. Koło portu na tych zakrętach, gdzie przechodzi się je na pełnym gazie, Ty mi stajesz dosłownie na środku linii jazdy...

Rozwalone skrzydło całe było... Dobrze, że miałem przewagę, bo tak to pewnie bym stracił 1 pozycję.

Przecież nie grasz od wczoraj, wiesz że mogłeś stanąć po prawej stronie na tej krótkiej prostej i byłoby git, bo tam lewą stroną się jedzie.

To Ty mi prosto przed nosem dałeś w heble i dziękuje.

Jakakolwiek taka akcja podczas niedzielnego GP to jest kara jak nic. W przypadku SeNa nawet anulowaniem wyścigu mogłoby się skończyć.

Naprawdę, Ci co są dublowani niech patrzą cały czas i puszczają w miejscach, gdzie obu będzie najwygodniej.

Jak nagle ktoś zwolni na jakimś zakręcie, to na Monako przeważnie skończy się to kontaktem albo z przeciwnikiem, albo z bandą...

Za tunelem macie idealne miejsce do puszczania, zwalniacie mocno i wjeżdżacie na szykanę. Nie dostaniecie kary jak będziecie ją wolną przejeżdżać, ewentualnie po lewej stronie za szykaną na tej prostej.

Żeby ktoś mi nie wyskoczył, że przeżywam, że to tylko treningi, itd. No właśnie, to są treningi i trzeba piętnować sytuacje krytyczne na torze.

Bo każde wie, że w Monako sama jazda to już spory wysiłek i emocje, co dopiero kwalifikacje i wyścig.

Safety Car.

SC wyjechał nam 2 razy podczas jednego wyścigu. Nie wiem ilu ludzi było na torze, ale 14 chyba na bank.

Skakał po torze, itd. ale wszystko wyglądało w miarę cacy. Nie było jakiś dziwnych akcji, kar, dyskwalifikacji.

Z tego co się pytałem innych to również było przyzwoicie.

Jedyna dziwna akcja, to jak SC czekał na lidera i maruderzy po prostu skotłowali się za SC.

Nie wiem czy on Was nie puszczał, czy ktoś stał i blokował? SC dopiero włącza się jak lider do niego dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag po testach w Monako, bo mnie krew zalewała w pewnych momentach...

ziomniak - jadę obok boksu, zaczynam robić szybkie kółko. Widzę, jak Ziomniak wyjeżdża z boksów (na szczęście normalnym torem jazdy).

Ale po wyjeździe jak nigdy nic zaczyna sobie robić zygzaki i dogrzewać oponki... Oczywiście musiałem zwolnić prawie do 0, bo bym się w Ciebie wbił..

Patrz jak wyjeżdżasz z boksów czy ktoś nie nadjeżdża, szczególnie podczas kwalifikacji, bo mi zepsułeś całe kółko i kolejne 2 minuty poszły się paść wtedy.

Jak widzisz, że jakaś kropka zasuwa po torze jak wyjeżdżasz to ją puść... Zapewne mnie po prostu nie widziałeś, ale miej to na uwadze później.

Error - nie wiem co się działo, czy znowu gra u mnie coś źle pokazywała, ale otarłeś się o bandy, albo nawet w nie przywaliłeś (zaraz za szykaną za tunelem) i ostro zwolniłeś.

Byłem pewny, że mnie puścisz bo kółko i tak już miałeś zepsute. A Ty ładujesz się na środek toru i jedziesz sobie jak nigdy nic i nawet myślisz mnie puścić...

Tak jak mówię, u mnie miałeś ocierkę z bandą i ostro zwolniłeś. Chciałem brać Cie po prawej, a Ty nagle robisz skręt do środka i nie miałem wyjścia, jak dowlec się za Tobą do pit-stopu...

SeN - tutaj całkowity rekord. Doganiam Cię i chce zdublować. Koło portu na tych zakrętach, gdzie przechodzi się je na pełnym gazie, Ty mi stajesz dosłownie na środku linii jazdy...

Rozwalone skrzydło całe było... Dobrze, że miałem przewagę, bo tak to pewnie bym stracił 1 pozycję.

Przecież nie grasz od wczoraj, wiesz że mogłeś stanąć po prawej stronie na tej krótkiej prostej i byłoby git, bo tam lewą stroną się jedzie.

To Ty mi prosto przed nosem dałeś w heble i dziękuje.

Jakakolwiek taka akcja podczas niedzielnego GP to jest kara jak nic. W przypadku SeNa nawet anulowaniem wyścigu mogłoby się skończyć.

Naprawdę, Ci co są dublowani niech patrzą cały czas i puszczają w miejscach, gdzie obu będzie najwygodniej.

Jak nagle ktoś zwolni na jakimś zakręcie, to na Monako przeważnie skończy się to kontaktem albo z przeciwnikiem, albo z bandą...

Za tunelem macie idealne miejsce do puszczania, zwalniacie mocno i wjeżdżacie na szykanę. Nie dostaniecie kary jak będziecie ją wolną przejeżdżać, ewentualnie po lewej stronie za szykaną na tej prostej.

Żeby ktoś mi nie wyskoczył, że przeżywam, że to tylko treningi, itd. No właśnie, to są treningi i trzeba piętnować sytuacje krytyczne na torze.

Bo każde wie, że w Monako sama jazda to już spory wysiłek i emocje, co dopiero kwalifikacje i wyścig.

Safety Car.

SC wyjechał nam 2 razy podczas jednego wyścigu. Nie wiem ilu ludzi było na torze, ale 14 chyba na bank.

Skakał po torze, itd. ale wszystko wyglądało w miarę cacy. Nie było jakiś dziwnych akcji, kar, dyskwalifikacji.

Z tego co się pytałem innych to również było przyzwoicie.

Jedyna dziwna akcja, to jak SC czekał na lidera i maruderzy po prostu skotłowali się za SC.

Nie wiem czy on Was nie puszczał, czy ktoś stał i blokował? SC dopiero włącza się jak lider do niego dojedzie.

Ja byłem wtedy pierwszy przed SC. Myślałem że znowu jest lag i jechałem za nim wszystkich zwalniając. Wkurzyłem się w końcu i go wyprzedziłem, tak samo zrobiła reszta za mną.

Czyli okazało się że było wszystko ok, puszczał normalnie tylko już z tego strachu o dyskwalifikacje nie wiedziałem jak się zachować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bo ja dojeżdżam, a tam kolejka jakby bułki świeże gdzieś rzucili :P

Kilka ludzi już duchy, jeden na drugim stoi, a ja tylko czekam aż zacznie sypać DSQ dla wszystkich :)

Ale wyszło ok nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tylko już z tego strachu o dyskwalifikacje nie wiedziałem jak się zachować

Widzisz Patricko, przez twoje sianie złych opinii kolega nabawił się nerwicy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Patricko, przez twoje sianie złych opinii kolega nabawił się nerwicy ;p

Dzisiaj coś jedziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś jedziemy?

Jasne, ja ściągam patcha do BF3, chwile pokaram i będę jeździł, więc jak coś to zapraszaj. Dodaj mnie w ogóle do znajomych jak możesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może zrobimy sobie ustawkę dzisiaj o 19:00? Bo później trochę nie pasuje a z tego co widziałem to chyba ktoś będzie grał o 19:00 to czemu by razem nie pośmiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 19. Mi też tak bardziej pasuje.

Nawet na 18:30, ale to za mało czasu, żeby info się rozeszło.

...

Aktualizacja...

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dostałem jakiegoś laga i cały wyścig jechałem z dziwnymi wyświetlaczami wszystko gdzieś lata nic nie widać też tak mieliście ? :wacko:

Już drugi raz tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mi czasami dźwięk się wygłusza strasznie, albo pokazuje zupełnie odejchane czasy z kosmosu...

Np. jechałem wczoraj to miałem 1:10:1xx, a jechałem następne kółko to pokazywało mi, że robię czasy o 2 sekundy lepsze...

Zdzikłem strasznie, ale po dojechaniu do mety nic się nie zmieniło, więc pewnie znów jakiś bugers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej karierze nie miałem ani razu disconnecta, takiego że reszta grała, a mnie wywaliło. Owszem tak ogólnie to miałem, ale wtedy mieli wszyscy wylot z PSN. Nie obwiniaj gry :biggrin:

Po patchu tez zaczeło mnie wywalać. Jeździłem kilak szybkich wyścigow online i dramat. Dwa razy w ciągu godziny disconnect. Podczas ostatniego wyścigu ligowego to samo. Jak tak to ma wyglądać to chyba daruje sobie niedzielną jazdę. BTW - jakieś testy w czwartkowy wieczór w Monaco ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie miałem nie przyjemności związanych z disconnectami w F1 2011. Jedyny problem to voice czat, nigdy np nie mogłem słyszeć rufiego, jak zrobię lobby to nie może do mnie dołączyć i odwrotnie, inni też mają problemy. Ale to chyba problem połączenia + wrażliwość gry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to voice czat, nigdy np nie mogłem słyszeć rufiego,

Zgadza się. Rufi jest po prostu jakiś zaczarowany. Nawet w 2010 nie było go słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie pośmigam, muszę sprawdzić nowy setup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmici :) Muszę sporo potrenować, żeby takie czasy kręcić. Poproszę o szczerą wypowiedź osób z którymi miałem przyjemność dzisiaj pojeździć, jak moja jazda. Greg mnie chyba wypchnął na szykanie i nie wiem czy spowodowane to było brakiem przedniego skrzydła czy za szybko hamowałem i nie spodziewałeś się tego? Wyszedłem tylko dlatego, że nie wiem czemu ale straciłem połączenie kiery. Nagle sama zaczęła się kalibrować itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmici :) Muszę sporo potrenować, żeby takie czasy kręcić. Poproszę o szczerą wypowiedź osób z którymi miałem przyjemność dzisiaj pojeździć, jak moja jazda. Greg mnie chyba wypchnął na szykanie i nie wiem czy spowodowane to było brakiem przedniego skrzydła czy za szybko hamowałem i nie spodziewałeś się tego? Wyszedłem tylko dlatego, że nie wiem czemu ale straciłem połączenie kiery. Nagle sama zaczęła się kalibrować itp

Ja nie mam uwag, jeździłeś fer.

Troche treningu to i czasy też przyjdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmici :) Muszę sporo potrenować, żeby takie czasy kręcić. Poproszę o szczerą wypowiedź osób z którymi miałem przyjemność dzisiaj pojeździć, jak moja jazda. Greg mnie chyba wypchnął na szykanie i nie wiem czy spowodowane to było brakiem przedniego skrzydła czy za szybko hamowałem i nie spodziewałeś się tego? Wyszedłem tylko dlatego, że nie wiem czemu ale straciłem połączenie kiery. Nagle sama zaczęła się kalibrować itp

Pamiętam cię tylko z jednego manewru, zachowałeś się bardzo profesjonalnie i puściłeś mnie, a że byłem na kółku pomiarowym to dodatkowy plus :) Monaco jest bardzo trudne by the way :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20 jestem na PSN i niech też się ktoś zjawi, bo muszę ogarnąć Monako. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 19.30 zakladam sesje... bedzie ostateczny test Monaco.. zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak By ktoś chcial no to po godzinie 21 wbijać do mojego pokoju (KISIEL17)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak By ktoś chcial no to po godzinie 21 wbijać do mojego pokoju (KISIEL17)

to ja moge pojezdzic u ciebie, tylko dodaj mnie do frendsow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×