Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, wcześniej nie miałem żadnego laga. Teraz po patchu lagi że nie da się grać. Nie pomaga zmiana ustawień w grze.

Chodzi ci o laga w sterowaniu? Bo jeśli nie to ja też mam ostatnio kłopoty z grami od EA zarówno w fifie 12 jaki i w Bf3 mam lekkie lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co zrobili z M4A1 i ciężkimi czolgami(t90,abrams)?Nikogo zabić nie mogę.Czym polecacie grać zamiast M4A1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf, pobrałem pacza, kazało pobrać b2k, pobrałem i zainstalowałem. Wchodzę w zakładkę Serwery i przy mapkach z dodatku mam wykrzyknik że nie mam pobranych uprawnień do tej planszy. Ku*wa, normalnie ch*j mnie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co zrobili z M4A1 i ciężkimi czolgami(t90,abrams)?Nikogo zabić nie mogę.Czym polecacie grać zamiast M4A1?

Dla mnie najlepszą alternatywą dla M4A1 jest A90. Praktycznie tak samo szybkie przeładowanie,moc obalająca podobna i według mnie celniejsza przy sztrzelaniu z biodra.

Dziś mnie szybko t90 rozwaliłeś na Chark przy A :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASVAL jest zajebisty. Szybkostrzelny i celny. Bardzo przyjemnie mi się nim grało i jak już wygwiazdkuję wszystko co mam w planie wygwiazdkować to do niego wracam. Jedyną jego wadą był właśnie magazynek. Jak go powiększą to będzie rzeźnik (edit: tzn już jest rzeźnik bo już go powiększyli. napisałem z przyzwyczajenia bo jeszcze nie grałem po paczu). Na 100% zaczniecie tu na niego marudzić że jest OP i kiedy wydadzą pacza :)

Ee tam raczej zrobię nią "platynową" gwiazdkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A takie pytanie mam trochę nie na temat. Gdzieś czytałem, że ta aktualizacja firmware uszkodził dyski i trzeba była je naprawić lub wymienić. Czy opłaca się teraz aktualizować go, czy lepiej nie ryzykować?
Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o ile online passy uważam za ździerstwo to prywatne serwy są według mnie jak najbardziej wporządku. Na pc jest to już bardzo długo. Ludzie chyba nierozumieją, że to nie to samo co prywatne mecze.

Dokładnie tak - dopóki istnieją otwarte serwery, to opcja płatnych(ale tanich - Panowie, nie zapominajcie że te 5zł za dzień to opłata za 24 sloty, czyli jak zbierze się jakaś konkretniejsza ekpia około 10osób to ceny robią się śmieszne) uważam że bardo dobrze że jest.

A wracając do M27 - cóż, faktycznie szybciej wypluwa pestki, nie powiedziałbym że jest gorzej niż jest, bo jest chyba lepiej, ale przynajmniej ja się czuje jakby strzelał z zupełnie innego karabinu.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie mam trochę nie na temat. Gdzieś czytałem, że ta aktualizacja firmware uszkodził dyski i trzeba była je naprawić lub wymienić. Czy opłaca się teraz aktualizować go, czy lepiej nie ryzykować?

A co do patcha to gra mi się podoba, po wyłączeniu anty aliasingu widzę różnicę w sterowaniu, mapa jest większa i przejrzysta. Wreszcie można pograć spokojnie na metro :).

Lepiej nie ryzykować. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołgi są totalnie do dupy teraz. Nie tylko M4A1 ale i wszystkie bronie. Coś popsuli. Strzelanie jest koszmarne. Nawet z kilku metrów strzelasz do wroga ale on i tak lata uśmiechnięty po wystrzeleniu całego magazynku. Beznadzieja. Jeszcze nie doświadczyłem patcha w którym DICE by czegoś nie zjebało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołgi są totalnie do dupy teraz. Nie tylko M4A1 ale i wszystkie bronie. Coś popsuli. Strzelanie jest koszmarne. Nawet z kilku metrów strzelasz do wroga ale on i tak lata uśmiechnięty po wystrzeleniu całego magazynku. Beznadzieja. Jeszcze nie doświadczyłem patcha w którym DICE by czegoś nie zjebało.

A Hardcore próbowałeś że tak krytykujesz? u mnie ściąga!

Druga sprawa serwery mogą być obciążone bo na pewno zainteresowanie tak dużą łatką jest przeogromne więc "lagiem" nie ma się co na razie przejmować?!

Edytowane przez nocny_napoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RKM TYPE 88 - strasznie zwiększono mu odrzut - teraz bardzo trudno zapanować nad tą bronią, ale za to AN-94 się łatwiej i przyjemniej strzela po redukcji odrzutu. Nie pasuje mi to, że rundy rozpoczynają się odrazu bez żadnego odliczania - często jest, że coś zmieniam, ustawiam po chwili się odradzam a w bazie nie ma żadnego pojazdu i kawał z buta trzeba leciec. To na zdecydowany minus. Tyle z początkowych odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore jest żenujący z randomami moi z 3 dni temu mieli ubaw gdy mnie w samolocie z c4 rozwalali jak ja ich rozwaliłem ze snajpy z daleka to pojawiły się pretensje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4a1 mieli nie ruszać a zwiększyli recoil,ciężko się gra w porównaniu do tego co było - pewnie kwestia przyzwyczajenia. Trudno ubić 2-3 typków naraz. Skaczą celowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda broń z tłumikiem ma zwiększony odrzut oprócz tłumika płomieni :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hardcore próbowałeś że tak krytykujesz? u mnie ściąga!

Druga sprawa serwery mogą być obciążone bo na pewno zainteresowanie tak dużą łatką jest przeogromne więc "lagiem" nie ma się co na razie przejmować?!

dzieki kolego, mam dość pajaców, którzy zrobią wszystko aby uprzykrzyć Ci grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołgi są totalnie do dupy teraz

Że jak? Sporo dzisiaj pobrykałem w T-90 i wygląda na to że wszystko po staremu - 3 hity w maskę do unieruchomienia, 2 dobre hity w silnik i papa, co-ax LMG tak samo skuteczny jak zazwyczaj, mobilność też po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czołgi to niestety mięso armatnie dla helikopterów. Po tej łatce nie warto się bawić SOFLAMEM albo CTU. Tutaj ewidentnie przekombinowali.

Duży plus jeśli chodzi o mnie za poprawiony L96, Gra się bronią w zwarciu świetnie bo jest dość dużo bardziej szybkostrzelna i zasięg zbliżony do M98B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czołgi to niestety mięso armatnie dla helikopterów. Po tej łatce nie warto się bawić SOFLAMEM albo CTU. Tutaj ewidentnie przekombinowali.

Duży plus jeśli chodzi o mnie za poprawiony L96, Gra się bronią w zwarciu świetnie bo jest dość dużo bardziej szybkostrzelna i zasięg zbliżony do M98B

Czołgi mogą wciąż rakietą ściągać namierzone laserowo helikoptery, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czołgi to niestety mięso armatnie dla helikopterów. Po tej łatce nie warto się bawić SOFLAMEM albo CTU. Tutaj ewidentnie przekombinowali.

Duży plus jeśli chodzi o mnie za poprawiony L96, Gra się bronią w zwarciu świetnie bo jest dość dużo bardziej szybkostrzelna i zasięg zbliżony do M98B

Trochę się zgadzam, ale z drugiej strony wcześniej, to jeśli ktoś nie miał ECM jammera to namierzenie laserem było trochę jak odroczony wyrok śmierci. Ale zgadzam się że mogli to inaczej rozwiązać.

Ze swojej strony to drażni mnie że heat seekery dalej tak wolno latają - odpalam 2 sztuki w samolot który chwilkę temu puścił flary, ale zanim do niego dolecą, flary się regenerują i po trafieniu.

Czołgi mogą wciąż rakietą ściągać namierzone laserowo helikoptery, czy nie?

Mogą, ale flary teraz działają też na laserowo namierzane pociski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą, ale flary teraz działają też na laserowo namierzane pociski.

No to uff... Dzięki za odpowiedź. Uspokoiłeś mnie, bo uwielbiam to robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem 2 mapki. To co zrobiło DICE to tragedia. Bronie popsute, czołgi też inaczej, bazuki poprawione, Famas -mój ulubiony do dupy, jedyne co dobre to miałem wrażenie, że gra ładniej wygląda, ale po czym? Strzelając w kogoś z bliska nie da się dobrze wycelować... Ogólnie bez patcha grało się lepiej mogli dodać same serwery prywatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

Szybkie pytanie; zassałem patcha, zainstalował się, a teraz ze Store'a zaciągam B2K. Coś jeszcze powinienem zrobić? ;)

PS Było? Sorry, powódź postów utopiła co cenniejsze merytorycznie wypowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

Szybkie pytanie; zassałem patcha, zainstalował się, a teraz ze Store'a zaciągam B2K. Coś jeszcze powinienem zrobić? ;)

PS Było? Sorry, powódź postów utopiła co cenniejsze merytorycznie wypowiedzi ;)

po zainstalowaniu narzekac......................................... na patch

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×