Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

to dziwne, wczoraj kilkakrotnie udawało mi się ubijać po trzech przeciwników serią z jednego magazynku;

dokładnie, tez ubiłem 3 z jednego magazynku, może i by starczyło na czwartego jeszcze troche ołowiu xD

no po ograniu też zaczałem po mału ogarniać tego input laga, ale przy celowaniu na wieksze dystanse to masakra jest... Co do zwiekszonego HP to bardzo dobre posuniecie IMO. Nie chcial bym sie klasc po 2 kulach z pistoletu ;]

ogołem gierka zajebista, nie spodziewałem sie takiej grafiki, miodności i epickości singla :D bede gral ostro, ale jestem troche nubkiem i dostaje baty ostre (moze ze wzgledu na nieznajomosc map i ze jestem poczatkujacy w analogach..)

moj nick na PSN: Liviusz <-- dodawać i gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj nabyłem BF3, ok 10 min ściągniecie patcha. Odpalam, multi, sprawdzam filtry, gram! Pierwsza mapa, jakiś tunel, ciemno nic nie widać idealna czerń, biegnie już jakiś maniak z drużyny, który odblokował latarkę, macha nią na wszystkie strony, na ułamek sekundy podświetla biegnącego wroga tuż obok niego. Strzelam w ciemność, od błysku lufy zaczyna coś widać,celuje od lewej do prawej bo analog jeszcze nie wyczuty - leży. Biegnę sprintem za typem z latarka, nagle strzały - kolega nie zyje. Podmianka broni - taki był plan - i wracam do ciemnego tunelu. Zwiedzam kąty szukając miejscówki do obrony flagi, nagle mega świst uszy bolą od słuchawek, oczy wgapiają się w jasny punkcik, który jest coraz bliżej - po ułamku sekundy glebie od pocisku pojazdu gąsienicowego. Pierwsze rundy polegają na poznawaniu mapy, jednak już 4 mapka (małe wąskie uliczki) analogi opanowane, mój medyk ma już defibrylator, zaczynam czynny udział w drużynie. Spamuje apteczki przy każdej bramie, co chwile prądem przywracam do żywych kumpli z drużyny, kilka celnych granatów, para farciarskich headshotow, koniec rundy - "odblokowałeś trofeum - MVP"...

Gdybym chciał opisać całą moją wczorajszo-dziejszą przygodę z nowym BFem chyba bym dziś nic w robocie nie zrobił. Jeśli kogoś nie zachęcił powyższy tekst to powiem tak: zero laga, pływania itp - nie wiem po co ludzie sieja ferment na tym forum (ja osobiście czytając niektóre posty omal nie zrezygnowałem z zakupu), gra miażdży ilością akcji, wybuchów, dźwiękiem. Wciągnęło mnie tak, że od ok 19.00 grałem w multi nieprzerwanie do 2:30 rano, żadnego zacinania się gry, wywalania z serwa - jednym słowem mistrz. Jako nowość dodam, że poza odblokowaniami ogólnymi (te na dole strony z suma punktów wszystkich klas), które widzieliśmy w becie, mamy jeszcze różnego rodzaje ubiory. Zaczynamy jako "zwyklaki" których widać z kilometra, natomiast na 5-7 (nie pamietam dokładnie) poziomie mamy już na sobie kamuflaż rangersów! W misji "wzgórze coś tam" jeśli kucniemy w krzakach w dobrym miejscu mamy dużą szansę, że obok nas kucnie przeciwnik i nas nie zauważy (mi się tak zdarzyło) :)

Szczerze? Gdybym jej jeszcze nie miał i grałbym wczoraj u kumpla, a nie u siebie, to dziś byłbym gotów zapłacić za nią 2x tyle.

Jeżeli Ty nie masz problemu z input lagiem to jest to faktycznie ewenement, nie sugerujcie się pływaniem bo po prostu ktoś to źle nazwał. Input lag ( czas reakcji pomiędzy ruchem gałki w prawo/lewo na analogu a ruchem animacji broni którą widzimy na ekranie. jeżeli u Ciebie nie występuje te zjawisko to proszę o wrzucenie filmiku potwierdzającego twoją idealną wersje gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem,tak jak mówiłem jestem poczatkujacy najpierw troche w singla pograłem wszystko Ok,nie było źle jak na początek(poziom normalny) potem włączam multi wybieram jakiś serwer-obrona flagi,spoko,łącze się i gram,kończe po 20 minutach z wynikiem 1-20...nie gram tak jakoś na hurra,raczej spokojnie z tyłu a zawsze dostane bęcki.

Powiedzcie mi czy jest takie coś jak dobieranie do gry pod wzdgledem rankingu/umiejetnosci? Bo póki co to gram niemal z samymi którzy chyba nie mają życia i siedzą dzień i noc przy konsoli,idzie jakoś to ustawić żeby dopiero pod tym względem?

2 pytanie:jaki tryb gry polecacie? W który najlepiej się gra wg.was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj rusch. W Conquest lepiej grać jak już ograniesz mapy. Poza tym spróbuj dołączyć do dobrego squadu i trzymaj się blisko dobrych graczy, wybierz assaulta z apteczką i pomagaj drużynie, obserwuj jak grają, będzie dobrze!

Ja już sam nie wiem,tak jak mówiłem jestem poczatkujacy najpierw troche w singla pograłem wszystko Ok,nie było źle jak na początek(poziom normalny) potem włączam multi wybieram jakiś serwer-obrona flagi,spoko,łącze się i gram,kończe po 20 minutach z wynikiem 1-20...nie gram tak jakoś na hurra,raczej spokojnie z tyłu a zawsze dostane bęcki.

Powiedzcie mi czy jest takie coś jak dobieranie do gry pod wzdgledem rankingu/umiejetnosci? Bo póki co to gram niemal z samymi którzy chyba nie mają życia i siedzą dzień i noc przy konsoli,idzie jakoś to ustawić żeby dopiero pod tym względem?

2 pytanie:jaki tryb gry polecacie? W który najlepiej się gra wg.was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ty nie masz problemu z input lagiem to jest to faktycznie ewenement, nie sugerujcie się pływaniem bo po prostu ktoś to źle nazwał. Input lag ( czas reakcji pomiędzy ruchem gałki w prawo/lewo na analogu a ruchem animacji broni którą widzimy na ekranie. jeżeli u Ciebie nie występuje te zjawisko to proszę o wrzucenie filmiku potwierdzającego twoją idealną wersje gry.

OK powiedz mi tylko jak mam to zrobić (nigdy nie nagrywałem filmików z tego jak gram). Cyfrówka ustawiona na ekran i obok ekranu mam trzymać pada? Nie wiem w jaki sposób to zrobić żeby nie pozostawić wątpliwości.. Czy cały pokój bo może mam drugiego pada na którym ruchy wykonam pół sekundy później :P ? A jak jest z szybkościa neta w ps3 ? Ma to znaczenie tak jak w przypadku kompów czy wcale ? Ja mam UPC 50MB/s właśnie pod gry online na piecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanie:jaki tryb gry polecacie? W który najlepiej się gra wg.was?

Conquest only :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolaczanie ze skladem i HSy nadal nie dzialaja?

Jest źle. Mnie ze składem, wczoraj, na 4 proby dołaczenia:

- raz w ogole nie połaczyło

- raz porozwalalo po obu timach

- raz porozwalało po roznych skladach

- wrzuciło w calosci ale komunikacja to byla jakas parodia

Wszystkie pozostale mecze do około 2 w nocy odbywały sie praktycznie bez komunikacji bo ta strasznie rwała i nie można było zrozumiec co mowi reszta składu.

Zas co do lagów, tych jakos globalnie nie uświadczyłem, acz pojawiają sie rodzynki w stylu "cały mag na klate i dobicie z pistoletu".

EDIT: pragne zauwazyc że w lobby komunikacja działa bez zarzutu, tylko w grze jest tragiczna.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam może trywialne pytanie bo w czołgu odblokowałem karabin jako dodatkowe uzbrojenie i nie wiem jakim guzikiem zmieniamy bronie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostaliście kody z gram pl na dodatki z limitki? strona ich nie działa, a dział obsługi masakra nikt nie odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam może trywialne pytanie bo w czołgu odblokowałem karabin jako dodatkowe uzbrojenie i nie wiem jakim guzikiem zmieniamy bronie ??

wybierz mój żołnierz, potem chyba R1 i ustawiasz perki dla pojazdów, standardowo prawdopodobnie wskoczyła ci zasłona dymna, jak strzelasz R1 z działa, to zasłona/karabin powinien być pod L1 :)

Piszecie o problemach ze sterowaniem, czy w to sie da grac na ps3 myszka?

zapomnij :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostaliście kody z gram pl na dodatki z limitki? strona ich nie działa, a dział obsługi masakra nikt nie odbiera.

Podejrzewam że strona padła nieprzypadkowo, właśnie w momencie gdy tysiące osób chciałby pobrać w końcu swoje kluczę.

Jak chcesz być na bieżąco to można śledzić na facebooku. Najnowsze info to, że mają naprawić za 3h.

Trzymam kciuki, że to tylko przejściowe problemy i mają nasze kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest źle. Mnie ze składem, wczoraj, na 4 proby dołaczenia:

- raz w ogole nie połaczyło

- raz porozwalalo po obu timach

- raz porozwalało po roznych skladach

- wrzuciło w calosci ale komunikacja to byla jakas parodia

Wszystkie pozostale mecze do około 2 w nocy odbywały sie praktycznie bez komunikacji bo ta strasznie rwała i nie można było zrozumiec co mowi reszta składu.

Zas co do lagów, tych jakos globalnie nie uświadczyłem, acz pojawiają sie rodzynki w stylu "cały mag na klate i dobicie z pistoletu".

EDIT: pragne zauwazyc że w lobby komunikacja działa bez zarzutu, tylko w grze jest tragiczna.

Nie sądzisz, że te wszystkie problemy występują, ponieważ w Europie jeszcze nie było premiery gry i serwy nie działają jak trzeba? Ja przynajmniej mam taką nadzieję :biggrin: Swojej kopii jeszcze nie kupiłem. Czytam co tu donosicie i kupię bądź nie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten lag przy sterowaniu to jest dosyc dziwna sprawa. Dzisiaj sie wrzucilem na jakiś niby europejski serw i tez go znowu uświadczam. Wczoraj udalo mi sie trafic na serw gdzie w ogole go nie było. Moze to jednak wina serwerów skoro ziomek na twitterze mowi ze nie ruszali sterowania. Poczekajmy na uruchomienie wszystkich serwów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o problemach ze sterowaniem, czy w to sie da grac na ps3 myszka?

Oczywiscie,ze sie da. Musisz kupic eagle eye (czyli konwerter za jakies 300zl) i do tego podpinasz myche i klawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten lag przy sterowaniu to jest dosyc dziwna sprawa. Dzisiaj sie wrzucilem na jakiś niby europejski serw i tez go znowu uświadczam. Wczoraj udalo mi sie trafic na serw gdzie w ogole go nie było. Moze to jednak wina serwerów skoro ziomek na twitterze mowi ze nie ruszali sterowania. Poczekajmy na uruchomienie wszystkich serwów.

To dlaczego to samo mamy przy singlu?

Nie sądzę żeby to była wina serwerów.....bynajmniej odnośnie tego laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że strona padła nieprzypadkowo, właśnie w momencie gdy tysiące osób chciałby pobrać w końcu swoje kluczę.

Jak chcesz być na bieżąco to można śledzić na facebooku. Najnowsze info to, że mają naprawić za 3h.

Trzymam kciuki, że to tylko przejściowe problemy i mają nasze kody.

A może zwinęli interes i uciekają do jakiejś bananowej republiki z naszymi kluczami? Oh no! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego to samo mamy przy singlu?

Nie sądzę żeby to była wina serwerów.....bynajmniej odnośnie tego laga.

Ja w singlu nie dostrzegłem szczerze mówiąc. Może za mało grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie giera jest naprawdę zajedwabista,a co do ilości graczy w stosunku do wielkości map to czasem naprawdę jest trudno odnaleźć kogoś do "kilowania" nie męcząc się nadmiernym bieganiem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie polaczyc z zadnym z serwerow caly czas wyskakuje blad "Nie udalo sie dolaczyc.Sprawdz ustawienia sieci i sprobuj ponownie".Nigdy nie mialem z zadna gra takiego problemu.Ktos z was mial cos podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem,tak jak mówiłem jestem poczatkujacy najpierw troche w singla pograłem wszystko Ok,nie było źle jak na początek(poziom normalny) potem włączam multi wybieram jakiś serwer-obrona flagi,spoko,łącze się i gram,kończe po 20 minutach z wynikiem 1-20...nie gram tak jakoś na hurra,raczej spokojnie z tyłu a zawsze dostane bęcki.

Powiedzcie mi czy jest takie coś jak dobieranie do gry pod wzdgledem rankingu/umiejetnosci? Bo póki co to gram niemal z samymi którzy chyba nie mają życia i siedzą dzień i noc przy konsoli,idzie jakoś to ustawić żeby dopiero pod tym względem?

2 pytanie:jaki tryb gry polecacie? W który najlepiej się gra wg.was?

niestety chyba nie ma zadnego dobierania pod wzgledem umiejetnosci. musisz sie nastawic ze bedzie coraz ciezej. ludzie odbieraja gre i niedlugo "kozaki" co graja w klanach bede wchodzic razem do gier i zamykac na respach. niestety ale w bf wystarczy wejsc razem z 2 znajomymi i wygrywa sie 3/4 gier. pozatym duzo jest tez osob ktore mialy juz stycznosc z ta seria. niektorzy z nich potrafili nawet w samego bc2 przegrac 500 godzin!!! daleka droga przed Toba zeby miec przyzwoite wyniki.

co do samej gry to jest ok. typowy battlefield. w sumie teraz zaluje ze pojechalem wczoraj i kupilem. moglem wytrzymac do premiery U3.najgorsze jest to ze do platyny trzeba dobic do 45 lvl, a to pewnie zajmie kolo 100 godzin!! masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyny trzeba dobic do 45 lvl, a to pewnie zajmie kolo 100 godzin!! masakra

To rzeczywiście tragedia...normalnie usiąść i płakać :ok:.

Raz, że granie dla trofeów zabija grę, dwa, że może lepiej przeżuć się na jakiegoś tertisa 3D..normalnie platynka pęka w 3h.

Dla porównania w Dark Souls do platyny potrzeba ze 2 lub 3 razy tle więc o czym my tu rozmawiamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×