Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

a gdzie dokładnie trzeba wpisać te 3 kody które się otrzymuje?

Jak jesteś w głównym menu gry do przed ostatnia pozycja w menu to sklep bodajże.

Tam wchodzisz i piszę że Karakand bedzie puźniej ale na dole masz

"wpisz kod" chyba pod Trójkątem wtedy łączy cię z PSStore i od razu masz wprowadzanie kodu

jak coś pokręciłem to sorry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam wpowadzam ten kod, który był w pudełku, ale dostałem jescze 3 kody w mailu i gdzie je wprowadzam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też w tym miejscu i ps store ci pokaże co pod kodem się kryje

każda paczka do 100 Kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Input Lag - jeśli było - przepraszam.

To wygląda to dokładnie tak jak na poniższym filmiku:

http://www.youtube.c...h?v=E0dfpSlCqfs

Ten problem jednak ma spora ilość użytkowników więc nie jest to wymysł jednostek "upierdliwych" i "czepiających się".

Czy ten input lag wystepuje rownierz w trybie Single Player czy tylko w MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety chyba nie ma zadnego dobierania pod wzgledem umiejetnosci. musisz sie nastawic ze bedzie coraz ciezej. ludzie odbieraja gre i niedlugo "kozaki" co graja w klanach bede wchodzic razem do gier i zamykac na respach. niestety ale w bf wystarczy wejsc razem z 2 znajomymi i wygrywa sie 3/4 gier. pozatym duzo jest tez osob ktore mialy juz stycznosc z ta seria. niektorzy z nich potrafili nawet w samego bc2 przegrac 500 godzin!!! daleka droga przed Toba zeby miec przyzwoite wyniki.

co do samej gry to jest ok. typowy battlefield. w sumie teraz zaluje ze pojechalem wczoraj i kupilem. moglem wytrzymac do premiery U3.najgorsze jest to ze do platyny trzeba dobic do 45 lvl, a to pewnie zajmie kolo 100 godzin!! masakra

normalne, w końcu każdy zaczyna od zera, i gra na tym etapie nie jest w stanie określić kto jest kozak a kto nie, z drugiej strony to też dobra okazja by sprawdzić swoje umiejętności przeciwko nim :D, potem matchmaking może was nie skumplować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam wpowadzam ten kod, który był w pudełku, ale dostałem jescze 3 kody w mailu i gdzie je wprowadzam?

Wprowadz w sklepie gry - automatycznie rozpozna kod i przypisze Ci dodatki.

Tak było u mnie.

Wprowadziłem 3 razy różne kody wg. tego samego schematu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problem z dołączaniem do serwerów ? Wczoraj dostałem się na każdy jaki tylko chciałem. Dzisiaj nie mogę wejść praktycznie na żaden. Zauważyłem że gdy chcę dołączyć do serwera EA to mnie wywala po ekranie "joining server". Nie ważne czy serwer jest pusty czy w połowie zapełniony - do żadnego serwera EA nie mogę się dołączyć - niezależnie od tego jaki tryb i ilu graczy. Natomiast do serwerów DICE dołącza mnie bez problemu, z tym że wszystkie serwery dice są puste. Może kilka ma 4/24 więc i tak trzeba czekać aż się dołączą żeby było minimum 8. Wygląda to tak jakby grało w tej chwili w multi około 100-200 osób. Prawie wszystkie serwery puste, a może z 10 na szczycie listy zapchane 24/24. I te zapchane to najczęściej EA do których nie udaje mi się dołączyć. Filtr oczywiście na Europę.

A odnośnie tych lagów przy sterowaniu (Input lag), na prawdę albo macie coś skasztanione albo wzięliście za dużo tabletek i macie lagi na oczach. Ja nic takiego nie uświadczyłem. Gra mi się doskonale, sterowanie jest takie jak w becie a nawet mam wrażenie że jeszcze bardziej płynne. I absolutnie beż żadnych lagów. Pozostaje mi tylko współczuć tym którzy mają taki "problem". Grałem w KZ2 i KZ3 i tam to można nazwać lagiem, oczywiście wiemy że w tych grach jest to celowe, natomiast sterowanie BF3 ma się nijak do tych lagów z KZ3. Wszytsko jest miodnie tak jak powinno być - to jest moja opinia.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten input lag wystepuje rownierz w trybie Single Player czy tylko w MP?

U mnie występuje również w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problem z dołączaniem do serwerów ? Wczoraj dostałem się na każdy jaki tylko chciałem. Dzisiaj nie mogę wejść praktycznie na żaden. Zauważyłem że gdy chcę dołączyć do serwera EA to mnie wywala po ekranie "joining server". Nie ważne czy serwer jest pusty czy w połowie zapełniony - do żadnego serwera EA nie mogę się dołączyć - niezależnie od tego jaki tryb i ilu graczy. Natomiast do serwerów DICE dołącza mnie bez problemu, z tym że wszystkie serwery dice są puste. Może kilka ma 4/24 więc i tak trzeba czekać aż się dołączą żeby było minimum 8. Wygląda to tak jakby grało w tej chwili w multi około 100-200 osób. Prawie wszystkie serwery puste, a może z 10 na szczycie listy zapchane 24/24. I te zapchane to najczęściej EA do których nie udaje mi się dołączyć. Filtr oczywiście na Europę.

Na serwerach DICE jest w pipę ludzików - gram w trybie "hard" i stąd moja opinia(nie wiem czy ma to jakieś znaczenie),jakiś czas temu skończyłem rozgrywkę i na brak graczy nie można narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czym różni się m16A3 od M16A4 i M4A1 od M4 w multi? Bo na battlelogu są to te same bronie, tyle tylko, że odblokowuje się je oddzielnie. Według statystyk w grze natomiast M16A4 i M4 nie mają full auto tylko burst i single fire. Odblokował już może ktoś te bronie?

Jeszcze jedno pytanie: da się jakoś w multi wyciszyć kompanów z drużyny/teamu tak jak było w bc2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Może trafiłem na moment chwilowego zamętu serwerów lub coś podobnego.

Co do input laga. Znalazłem ciekawą informację na zagranicznym forum że może to byc wina TV/monitora jakiego używacie. Oczywiście to tylko spekulacje ale pare osób już potwierdziło że na panelach z czasem reakcji 5ms da się zauważyć właśnie takie lagi. Trochę to dziwne bo moim zdaniem czas matrycy to czas wygaśnięcia piksela, może wtedy występować smużenie, i ma się to nijak do czasu odpowiedzi na ruch gałki w padzie. Może coś w tym jest. Te same osoby pisały że panele z matrycami TN dają lepsze efekty i nie ma lagów. Mój panel ma 2ms i matryce TN więc może dlatego nie mam żadnego laga - gra się idealnie. Zaznaczam jeszcze raz że to tylko spekulacje i mogą w rzeczywistości nie mieć nic wspólnego z tymi lagami.

Jeszcze jedno pytanie: da się jakoś w multi wyciszyć kompanów z drużyny/teamu tak jak było w bc2?

W miejscu gdzie masz VOIP przełącz na off - chyba o to chodzi

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input laga uświadczam rownież w singlu ;) nie jest to opóźnienie na łączu. Mam nadzieje, że te DICKi pracują nad tym hardo, bo jak nie i zostawią to... .to zabije ich i spale im stodoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi 9-36 robie postepy :laugh: zobaczymy,może uda sie jeszcze troche powalczyć jak nie to sprzedaje gre :thumbsup: szkoda że nie ma takiego łączenie ze względu na ranking,troche to nie ma sensu jeśli gra amator vs. 9maniaków,ale na świecie są ważniejsze problemy więc nie ma co narzekać na jakąś gre :thumbsup:

Jeszcze jedno pytanie,kim wg was najlepiej grać na początku? Póki co nie wychylam się i gram zwiadowcą,ide w kąt i czekam na okazje,co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie... Here we go again! :confused:

Mam zły TV, mam złego pada, wina serwerów, wina sąsiada, wina lagów, wina US serwerów, wina wina, wina kabla, wina matrycy, itd.

NIE!

Wina dewelopera. OK?

Czas reakcji pada ma ścisłe odniesienie w programowaniu i ilości klatek na sekundę animacji.

Link dla zainteresowanych pogłębieniem informacji na ten temat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko śmiga jak należy, grafika ok, tekstury ok. Gra się nie zacina, broń chodzi bez opóźnienia.

Dziwne że jednym wszystko ładnie pięknie chodzi a inni mają problemy <mysli> hmmm :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę o tych dodatkowych teksturach :)

jakie to dodatkowe tekstury skoro i tak się automatycznie instalują, nie ma wyboru :), przynajmniej ja nie miałem.

zwykły komercyjny wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

input lag jest, i nikt temu nie zaprzeczy. Jesli ktos mowi ze nie ma, to poprostu nie rozumie mco znaczy input lag. Ale ja juz to olewam, gram sobie i gra sie fajnie.

Ale smiesza mnie kolesie na tym forum, ktorzy gry na oczy nie widzieli, a pisza ze serwery EU jeszcze nie dzialaja, albo dzialaja niepoprawnie bo nie bylo jeszcze premiery ;)

Ludzie, czy byla premiera PL czy nie, nie ma znaczenia. Serwery albo sa wlaczone i dzialaja, albo nie ma ich wcale. Serwer nie ma mozgu i nie wie ze jest sroda a nie czwartek. Albo ktos go wlaczyl i dziala, albo nie.

Gra sama w sobie nie laguje, na EU serwerach z dobrym pingiem gra sie dobrze. Jest tylko ten nieszczesny input lag, ale idzie sie chyba przyzwyczaic do tego, w koncu nie tylko my go mamy, tylko kazdy gracz na mapie.

Edytowane przez snosch
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi 9-36 robie postepy :laugh: zobaczymy,może uda sie jeszcze troche powalczyć jak nie to sprzedaje gre :thumbsup: szkoda że nie ma takiego łączenie ze względu na ranking,troche to nie ma sensu jeśli gra amator vs. 9maniaków,ale na świecie są ważniejsze problemy więc nie ma co narzekać na jakąś gre :thumbsup:

Jeszcze jedno pytanie,kim wg was najlepiej grać na początku? Póki co nie wychylam się i gram zwiadowcą,ide w kąt i czekam na okazje,co polecacie?

Ultras ja pierwszy raz w fpsa na ps3 grałem własnie w bete bf3. Na początku mega wkur.... bo max 3 fragi na rundę 30 minut. Grałem bo była to gra za darmo i tylko przez kilka dni. Po 3-4 dniach miałem już swoje ścieżki, wiedziałem gdzie rzucić apteczkę, amunicje żeby punkty leciały a sam biegłem delikatnie z tyłu pomagając przez zamontowane lunety. Snajperem na początku nie natłuczesz dużo z jednego miejsca na tak dużych mapach, bo jak sam wiesz jest "kill cam", który pokazuje twarz i kawałek Twojej miejscówki przeciwnikowi jak go ustrzelisz. Wiec musiałbyś się co minute przemieszczać, żeby ktoś "po Ciebie" nie wrócił. Proponuje medyka - szturmowiec, biegaj ciągle za kimś z drużyny, jak się zatrzyma i zacznie strzelać rzuć mu apteczkę pod nogi i pomagaj zabić przeciwników. Granaty mile widziane :) Opanujesz analoga "w akcji" to namierzanie snajperem z daleka też pójdzie dużo łatwiej, a nie zniechęcisz się do gry w taki sposób. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić. Zrobiłem tak wczoraj. Tyle że nie musisz nawet uruchamiać gry na tym drugim koncie. Wpisujesz tam tylko kod, wracasz na stare konto i śmigasz w multi

A wiadomo coś o DLC? Mam wersje nielimitowaną i będę musiał dokupić dodatkowe mapy itp. Muszę to robić wtedy na polskim koncie i będzie działać na głównym UK? Ktoś to sprawdzał może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snoosch'u

Myslalem na poczatku ze to wina firmware'u ps3 ale skoro mowisz ze na klocu tez to dziwne

Ja powiem ze sterowanie nie jest takie jak bfbc2 chodzi mi o laga w/w grze dziala to dobrze ale w bf3 jest ciut inaczej i jak ktos pisze ze bf3=bfbc2 mam na mysli sterowanie to ... jest jebniety ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście na battlelogu, że w przeciwieństwie do bety bronie mają poblokowane, albo usunięte niektóre upgrady?

Nie będzie już shotgunów z optyką 12x co wg mnie jest na +

Zastanawiam się tylko czemu zablokowali coś takiego jak heavy barrel (np. w M27 IAR), a w M249 w ogóle zostało to usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z opini ludzi którzy grali już w pirackie bf3 gra jest dobra ale nie wybitna. Tak jak myślałem, duży hype i tyle, na konsoli dostaniemy w dodatku dużo gorszą wersję i znowu cod ich zmiecie... Kolejny zakup z którego się jak na razie wycofałem...

mylisz sie :) gra jest zajebista. Kilka małych błędów, ktore zostana wyeliminowane wkrótce stosownym patchem. Bez obaw kupuj, bo gra jest EPICKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o DLC? Mam wersje nielimitowaną i będę musiał dokupić dodatkowe mapy itp. Muszę to robić wtedy na polskim koncie i będzie działać na głównym UK? Ktoś to sprawdzał może?

Klika stron temu jeśli mnie pamięć nie myli, ktoś napisał że DLC działa w ten sam sposób co OP na innym koncie. Z tym że nie potwierdzę tego bo nie mam limitki tylko zwykłą. Niemniej jednak jest to bardzo prawdopodobne. Kupe czasu temu ściągałem DLC do Mirror's Edge właśnie na koncie PL a po powrocie na macierzyste konto USA dlc było już normalnie grywanle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klika stron temu jeśli mnie pamięć nie myli, ktoś napisał że DLC działa w ten sam sposób co OP na innym koncie. Z tym że nie potwierdzę tego bo nie mam limitki tylko zwykłą. Niemniej jednak jest to bardzo prawdopodobne. Kupe czasu temu ściągałem DLC do Mirror's Edge właśnie na koncie PL a po powrocie na macierzyste konto USA dlc było już normalnie grywanle.

No to skoro masz zwykłą to nie chcesz kupić dodatkowych map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×