Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@siodema Ekhm... pliki tam gdzie są savy

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zagralem pare (parenascie minut) w singla.

Standardowo zanim zanurze sie w multi chce skonczyc "czesc solowa" i mam kilka pytan.

1.

Czy u was tez synchro glosu czasem jest ze tak napisze - rozjechane.

Chodzi mi to ze czasem widac ze postacie mowia, a glos slychac np 2 sek pozniej.

Ten efekt nie wystepuje zawsze. Wylaczylem gre, na wszelki wypadek zrestartowalem konsole i juz "sie zrobilo" dobrze.

2.

Czy u Was takze w momencie przechodzenia kampani i gdy konsola automatycznie zapisuje jakis fragment rozgrywki to macie tak jakby stopklatke (zatrzymanie obrazu na czas zapisywania). To takze nie jest zawsze (choc mialem taki fragment ze przy kazdym zapisie obraz sie zatrzymywal - znow zrobilem restart konsoli i sie uspokoilo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

1.

Czy u was tez synchro glosu czasem jest ze tak napisze - rozjechane.

Chodzi mi to ze czasem widac ze postacie mowia, a glos slychac np 2 sek pozniej.

Ten efekt nie wystepuje zawsze. Wylaczylem gre, na wszelki wypadek zrestartowalem konsole i juz "sie zrobilo" dobrze.

...

Cholera mnie bierze, bo u mnie wogóle nie ma synchro, dźwięk w przerywnikach jest zupełnie rozjechany w stosunku do obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to,że nie można tak jak w BF2 przytrzymać granat nim go rzucimy-tu jest reakcja natychmiastowa :verymad:

Czy tylko ja nie potrafię,czy nie można zmieniac widoku w czasie poruszania się pojazdem?????

Czy to błąd laga,czy też czasami nie można wypuścić z rąk ammo-box???

Cholera-troszkę pytań,ale warto wiedzieć:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to,że nie można tak jak w BF2 przytrzymać granat nim go rzucimy-tu jest reakcja natychmiastowa :verymad:

Czy tylko ja nie potrafię,czy nie można zmieniac widoku w czasie poruszania się pojazdem?????

Czy to błąd laga,czy też czasami nie można wypuścić z rąk ammo-box???

Cholera-troszkę pytań,ale warto wiedzieć:pardon:

Kamere zmieniasz na R3.

Ja miałem problemy z ciąłym wywalaniem z gry po niecalych 10 min grania do czasu az mi sie konsola zawiesila tak,ze musialem ja wylaczyc na tylnym przycisku od tej pory odpukac :mellow: dziala dobrze.

Edytowane przez Banok
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ktorzy maja problemy ze sterowaniem:

9qioG.png

Przestancie cpac, problem=solved, LOL.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można ciskać ammo boxem na lewo i prawo :D musi Ci sie naładować chyba, zanim rzucisz drugi raz, ale moge sie mylic :P Synchro chyba mam dobre audio-wideo, ale gdy postac mowi, to po kilku sekundach dopiero txt wskakuje i czasem nie wiem kto jaką kwestie mówi.

mam nadzieje, że na dniach patcha wypuszcza, bo trochę falstart na moje zrobili z tym input lagiem.

Do wszystkich ktorzy maja problemy ze sterowaniem:

9qioG.png

Przestancie cpac, problem=solved, LOL.

nie wcale, nic sie nie zmienilo z celowaniem od bety?! chyba sobie koles jaja robi, albo nie gral w ogole w bete, albo oczu nie ma :/ od razu jak odpalilem gre, to mowie: O JA PIE*DOLE.... zrestaqrtowalem konsole z nadzieja, ze bedzie normalnie - a tu klops... ;]

Edytowane przez Livio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można ciskać ammo boxem na lewo i prawo :D musi Ci sie naładować chyba, zanim rzucisz drugi raz, ale moge sie mylic :P Synchro chyba mam dobre audio-wideo, ale gdy postac mowi, to po kilku sekundach dopiero txt wskakuje i czasem nie wiem kto jaką kwestie mówi.

mam nadzieje, że na dniach patcha wypuszcza, bo trochę falstart na moje zrobili z tym input lagiem.

nie wcale, nic sie nie zmienilo z celowaniem od bety?! chyba sobie koles jaja robi, albo nie gral w ogole w bete, albo oczu nie ma :/ od razu jak odpalilem gre, to mowie: O JA PIE*DOLE.... zrestaqrtowalem konsole z nadzieja, ze bedzie normalnie - a tu klops... ;]

oczywiscie ze sie zmienilo. Tylko slepiec lub mocher moze myslec inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze mam problem z ustawieniem czułości sterowania w opcjach w bf3. w bbc2 ustawiłem sobie 5 kresek od lewej, jakieś 60-70 % czułości. Ustawiłem proporcjonalnie w bf3, ale jest tragedia, lekki ruch prawą gałką i celowanie chyba na poziomie 10% ;] Proponujecie zmniejszyć i próbowac opanować od bardzo małej czułości, czy uczyć się na szybszej? A Wy na jakiej gracie?

Pozdrawiam i powodzenia na polu bitwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze mam problem z ustawieniem czułości sterowania w opcjach w bf3. w bbc2 ustawiłem sobie 5 kresek od lewej, jakieś 60-70 % czułości. Ustawiłem proporcjonalnie w bf3, ale jest tragedia, lekki ruch prawą gałką i celowanie chyba na poziomie 10% ;] Proponujecie zmniejszyć i próbowac opanować od bardzo małej czułości, czy uczyć się na szybszej? A Wy na jakiej gracie?

Pozdrawiam i powodzenia na polu bitwy ;)

ja juz wogole nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj nabyłem BF3, ok 10 min ściągniecie patcha. Odpalam, multi, sprawdzam filtry, gram! Pierwsza mapa, jakiś tunel, ciemno nic nie widać idealna czerń, biegnie już jakiś maniak z drużyny, który odblokował latarkę, macha nią na wszystkie strony, na ułamek sekundy podświetla biegnącego wroga tuż obok niego. Strzelam w ciemność, od błysku lufy zaczyna coś widać,celuje od lewej do prawej bo analog jeszcze nie wyczuty - leży. Biegnę sprintem za typem z latarka, nagle strzały - kolega nie zyje. Podmianka broni - taki był plan - i wracam do ciemnego tunelu. Zwiedzam kąty szukając miejscówki do obrony flagi, nagle mega świst uszy bolą od słuchawek, oczy wgapiają się w jasny punkcik, który jest coraz bliżej - po ułamku sekundy glebie od pocisku pojazdu gąsienicowego. Pierwsze rundy polegają na poznawaniu mapy, jednak już 4 mapka (małe wąskie uliczki) analogi opanowane, mój medyk ma już defibrylator, zaczynam czynny udział w drużynie. Spamuje apteczki przy każdej bramie, co chwile prądem przywracam do żywych kumpli z drużyny, kilka celnych granatów, para farciarskich headshotow, koniec rundy - "odblokowałeś trofeum - MVP"...

Gdybym chciał opisać całą moją wczorajszo-dziejszą przygodę z nowym BFem chyba bym dziś nic w robocie nie zrobił. Jeśli kogoś nie zachęcił powyższy tekst to powiem tak: zero laga, pływania itp - nie wiem po co ludzie sieja ferment na tym forum (ja osobiście czytając niektóre posty omal nie zrezygnowałem z zakupu), gra miażdży ilością akcji, wybuchów, dźwiękiem. Wciągnęło mnie tak, że od ok 19.00 grałem w multi nieprzerwanie do 2:30 rano, żadnego zacinania się gry, wywalania z serwa - jednym słowem mistrz. Jako nowość dodam, że poza odblokowaniami ogólnymi (te na dole strony z suma punktów wszystkich klas), które widzieliśmy w becie, mamy jeszcze różnego rodzaje ubiory. Zaczynamy jako "zwyklaki" których widać z kilometra, natomiast na 5-7 (nie pamietam dokładnie) poziomie mamy już na sobie kamuflaż rangersów! W misji "wzgórze coś tam" jeśli kucniemy w krzakach w dobrym miejscu mamy dużą szansę, że obok nas kucnie przeciwnik i nas nie zauważy (mi się tak zdarzyło) :)

Szczerze? Gdybym jej jeszcze nie miał i grałbym wczoraj u kumpla, a nie u siebie, to dziś byłbym gotów zapłacić za nią 2x tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie input lag jest wyraźnie widoczny, dokładnie chodzi o opóźnienie jakie wsytepuje miedzy ruchem gałką a tym co widzimy na ekranie, w becie napewno tego nie było strasznie mnie to wqrwia :/ mam nadzieje ze coś z tym zrobią i zwiększone HP to też jakieś nieporozumienie żeby ubić 2 gości naraz trzeba sie nieźle natrudzić o 3 można zapomnieć albo 4 strzały ze snajperki :blink: no kto to widział. W bete dużo lepiej sie grało po kiego choooya to zmieniali pajace z DICE?? Tak poza tym do niczego więcej nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mówisz to ironicznie czy rzeczywiście nie podhcodzi Ci sterowanie?

nie podchodze do gry mimio ze bardzo chialbym zagrac ale po co sie denerwowac i uczyc od poczatku sterowania. Poczekam na patcha - o ile bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie input lag jest wyraźnie widoczny, dokładnie chodzi o opóźnienie jakie wsytepuje miedzy ruchem gałką a tym co widzimy na ekranie, w becie napewno tego nie było strasznie mnie to wqrwia :/ mam nadzieje ze coś z tym zrobią i zwiększone HP to też jakieś nieporozumienie żeby ubić 2 gości naraz trzeba sie nieźle natrudzić o 3 można zapomnieć albo 4 strzały ze snajperki :blink: no kto to widział. W bete dużo lepiej sie grało po kiego choooya to zmieniali pajace z DICE?? Tak poza tym do niczego więcej nie mam zastrzeżeń.

Longer i inni narzekającyna celowanie: umówmy się nie każdy to ma. Wczoraj na serwie było ze mną chyba 6 Polaków (polski nick lub dopisek PL) grali ze mna do 2:30 i z gry wyszedłem jako pierwszy więc nie sądzę, żeby ktoś zirytowany tak jak Wy tym celowaniem grał ponad 7 godzin w multi. Zwiększone hp ? Może i tak, ale mapa gdzie nie ma pojazdów lub ckmów na rogach ulic jest raptem metro... A kurde ciekawe jaki byłby płacz gdyby nie było zwiększonego hp... karabiny na pojazdach wystrzeliwują chmurę pocisków i miałbyś padać od pojedyńczego-dwóch ? Sory zagraj w multi zobaczymy ile ustoisz nie kampiąc po krzakach ze snajperką. Pozatym ja dziwnym trafem nigdy nie ustałem nawet dwóch strzałów ze snajperki, wiec poprostu może te pierwsze to badziewie, albo... walisz po nogach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj kilka godzin i dopiero żona wygoniła mnie do łóżka (stwierdziła, że jakiś popierd.... jestem bo już po 3ej, a o 6ej do roboty mam wstawać :) ). Gra super, bardzo przypadła mi do gustu. Na razie jednak dostaję straszne bęcki i skill mam na (-) :ohmy:

Nie miałem problemu z samoistnym przesuwaniem się postaci po planszy, tak jak niektórzy pisali.

Wg mnie HP jest zwiększone w stosunku do tego co było w becie, albo wszystkie bronie osłabili.

Przeszkadza mi tylko rzucanie C4. Paczuszka mniejsza niż ta w BC2, a wygląda to jakby ważyła tonę :smile:. Już kilka razy rzuciłem sobie pod nogi, zamiast na czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie walę po nogach, nie mówię że boli mnie sterowanie, bo z killzonem nie miałem problemu po ograniu :)

Ale proszę tylko o sugestie czy może warto zmienić czułośc na mniejszą, poza tym lagów nie mam żadnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie walę po nogach, nie mówię że boli mnie sterowanie, bo z killzonem nie miałem problemu po ograniu :)

Ale proszę tylko o sugestie czy może warto zmienić czułośc na mniejszą, poza tym lagów nie mam żadnych

ja zwiększyłem na większą i "troche" pomogło... ale wg mnie to porażka. Jak tak dalej będzie wbijam gwóźdź w płytę BF3 i wracam do BF2.

Jeśli tego nie poprawia to będzie dramat. Ciekawi mnie tylko dlaczego nie wszyscy to mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longer i inni narzekającyna celowanie: umówmy się nie każdy to ma.

Może i nie każdy to ma (w co wątpie) ale na pewno nie każdy to zauważa. Mam problem z ustrzeleniem kogoś jak biegnie z odległości ok 40m i więcej gdzie w becie nie sprawiało mi to problemu że o BC2 już nie wspomnę. Wg mnie HP niepotrzebnie zwiększali ale ok może tylko mi to przeszkadza. Pogram jeszcze troche, może sie przyzwyczaje albo bedzie jakaś łatka a może to faktycznie wina serwerów? Chociaż wątpie bo w singlu też to jest. Póki co nie jest źle ratio mam na poziomie 1,4 wiec nie najgorzej :) ale jak przez kilka/kilkanaście najbliższych godzin nie ogarne tego sterowania tak jakbym chciał to podziękuje i chyba wróce do BC2 albo MW czego bym nie chciał. pozdro

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zagralem misje w ktorej skaczemy ruskimi z samolotu i powiem jedno, najlepsze ever chmury w grze i slonce jakie kiedykolwiek widzialem.Masakra jakas czulem sie jak bym film ogladal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie samego BL moze ktos juzto rozkminil jak dodac sobie do listy friendsow albo dolaczyc kogos do plutonu to da sie zrobic tylko na pc ? Moze z poziomu gry ale nie widzialem takiej opcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie input lag jest wyraźnie widoczny, dokładnie chodzi o opóźnienie jakie wsytepuje miedzy ruchem gałką a tym co widzimy na ekranie, w becie napewno tego nie było strasznie mnie to wqrwia :/ mam nadzieje ze coś z tym zrobią i zwiększone HP to też jakieś nieporozumienie żeby ubić 2 gości naraz trzeba sie nieźle natrudzić o 3 można zapomnieć albo 4 strzały ze snajperki :blink: no kto to widział. W bete dużo lepiej sie grało po kiego choooya to zmieniali pajace z DICE?? Tak poza tym do niczego więcej nie mam zastrzeżeń.

to dziwne, wczoraj kilkakrotnie udawało mi się ubijać po trzech przeciwników serią z jednego magazynku;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie walę po nogach, nie mówię że boli mnie sterowanie, bo z killzonem nie miałem problemu po ograniu :)

Ale proszę tylko o sugestie czy może warto zmienić czułośc na mniejszą, poza tym lagów nie mam żadnych

Ja mam czułość na 4 od lewej i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o problemach ze sterowaniem, czy w to sie da grac na ps3 myszka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×