Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak włączyć tryb Hardcore

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze ludzie oceniajacy grafe dziela sie na dwie grupy. Pierwsi porownuja ja do PC wersji (stad lamenty), a drudzy do BFBC2 (stad zachwyty :)). Ja chcialbym uslyszec porownanie do wspomnianego Bad Company 2, szczegolnie jesli chodzi o aspekty techniczne (tekstury, swiatlo itd.), bo dizajnem mapy z BF3 demoluja konkurencje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja. Najpierw wymęcze singla żeby mieć z nim spokój a potem multi do bólu. To jest forum ps3 więc nie porównywac do pc bo robi się to żałosne. Grafika ładna wiadomo ze niektóre mapy są lepsze a niektóre gorsze. Jeśli chodzi o celowanie i wszystko związane z postacia jest to całkiem inna bajka niż w bc2. Jeśli ktos gra bo chce oglądać grafikę w multi to błagam by nie natrafic na takiego gofra. Panowie to jest fps jak chcecie piękna grafikę to kupcie u3. A co do inteligentów co beczą ze kupili z zagranicy grę i im na polskim koncie coś nie działa to tylko pogratulowac inteligencji. Tyle ode mnie. Pozdrawiam stara gwardie z czasów bc2 i prawdziwych graczy a z płaczkow się śmieje :-)

teraz ja. Najpierw wymęcze singla żeby mieć z nim spokój a potem multi do bólu. To jest forum ps3 więc nie porównywac do pc bo robi się to żałosne. Grafika ładna wiadomo ze niektóre mapy są lepsze a niektóre gorsze. Jeśli chodzi o celowanie i wszystko związane z postacia jest to całkiem inna bajka niż w bc2. Jeśli ktos gra bo chce oglądać grafikę w multi to błagam by nie natrafic na takiego gofra. Panowie to jest fps jak chcecie piękna grafikę to kupcie u3. A co do inteligentów co beczą ze kupili z zagranicy grę i im na polskim koncie coś nie działa to tylko pogratulowac inteligencji. Tyle ode mnie. Pozdrawiam stara gwardie z czasów bc2 i prawdziwych graczy a z płaczkow się śmieje :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować się do gun clubu, mam weryfikacje konta, ściągam jakiś plik i nic praktycznie się dalej nie dzieje... W czym może być problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak gramy na amerykańskich serwerach? Bo ja mam lagi, przycięcia przy bieganiu, czasami kucam - postać kucnie i zaraz wstaje :) Raz przeładowywałem broń i nie włączyła się animacja przeładowywania broni, a było słychać dźwięk i po chwili broń już była przeładowana :)

Ogólnie multi fajne gdyby nie było lagów, ale singiel to padaka :/

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o oswietlenia, to gra naprawde miażdży :D tylko niech te celowanie poprawia, to bedzie full miód :)

co do kodu, to na mailu nie mam jeszcze nic. Mam nadzieje, że jutro eListonosz dostarczy te kody. Dobranoc żołnierze! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiększyli hp, czy tak jak w becie 3-4 kulki zabijają? Co do sterowania to już w becie było inne niż w bc2, a jeśli teraz jest jeszcze większa różnica to masakra. Dobrze że będę grał na max czułości, czytałem że przy szybszym sterowaniu nie czuć tego tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiększyli hp, czy tak jak w becie 3-4 kulki zabijają?

Nie mam danych w liczbach, ale mam wrażenie, że w normalnym trybie zwiększyli liczbę HP.

To jednak gramy na amerykańskich serwerach?

W wyszukiwarce mam zaznaczone w regionach Europę, ale kto tam wie.

Nie rozumiem dlaczego aż tak wielki problem stanowi przydzielanie do drużyn. Przecież już w becie jedną z największych bolączek było przypadkowe rozrzucanie po teamach i squadach, więc nie jest to żadne zaskoczenie dla DICE w dniu premiery. O komunikacji nie trzeba już wspominać, bo wiadomo jak jest.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę chyba przegięli z ilością maszyn na większych mapach (myśliwce startujące z polnej drogi, albo latające jak śmigłowce to już przesada;), połowę gry na jednej mapie przeznaczyłem na walkę z czołgami :)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj spędziłem około 2 godzin w multi. Gra się super, zmiany odnośnie do bety to tekstury wczytują się szybciutko, można już przeskakiwać przez większość murków i barierek ale można znaleźć przeszkody nie do przeskoczenie chociaż 2 m dalej damy radę. Potrafi też wciągnąć pod ziemię czołg ale go wypluwa po kilku sekundach. Zmienioną kolejność uzbrojenia do odblokowania. Wizualnie wygląda bardzo ładnie głównie przez instalacje tekstur bo już nie musimy czekać jak nam się wczytają, klimat gry jest super oraz dynamika rozgrywki. Jeśli chodzi o obrażenia to mam wrażenie że zwiększyli troszkę wytrzymałość przynajmniej na snajperkę 4 kule i dopiero trup w becie wystarczyły 2-3.

Dla tych co nie mogą się doczekać do premiery zapraszam do odwiedzania w swoich miastach empików, ja jestem z Krakowa i w galerii krakowskej już wczoraj leżały na półkach.

Edytowane przez lindworm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolaczanie ze skladem i HSy nadal nie dzialaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest już na US store, mimo że nie było go na rozpisce na blogu

Cena 9,99 $. Ale oczywiście jest to online-pass do edycji zwykłej, bez mapek z BC2. BF2

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z hs jest róznie u mnie,a dołaczanie to ciągle mnie z kimś rozdziela no ale łatwo do siebie dojść w przeciwieństwie do bety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:teehee: z ciekawostek to po odpaleniu B3 doszedł mi w Veteranie poza oczywiście tym za B3 jeden poziom za B Heroes, hehe a grałem w niego z rok temu i wczesniej nie wskakiwał gdy był potrzebny do odblokowania giwer w BBC2 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem odpaliłem BF3 zainstalował się ta aktualizacje i odpliałem singla po 5 minutach zawiesiło mi sie ps3.... wk... odpalam jeszcze raz ps3 potem gra podczas wczytywania gry zanowu sie zawiesiło....

Mysle do 3 razy sztuka i znowu za 3 razem zawiesiło mi sie jak nacisnałem "gra online".... Mam pierwszy raz taki problem... Gra dopiero co wyjeta z zafoliowanego pudełka nie porysowana co robic pomocy.!!!

Edytowane przez siodema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest już na US store, mimo że nie było go na rozpisce na blogu

Cena 9,99 $. Ale oczywiście jest to online-pass do edycji zwykłej, bez mapek z BC2.

A ja myślałem, że z BF2... :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Gra dopiero co wyjeta z zafoliowanego pudełka nie porysowana co robic pomocy.!!!

Usunąć z konsoli pliki od BF3 i zainstalować ponownie ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąć z konsoli pliki od BF3 i zainstalować ponownie ...

ok szczerze nie wiem jak to zrobić. Bo tam gdzie mam zainstalowane gry z ps store nie ma tam bf3...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siodema, ja wczoraj miałem to samo - ze 3 zwiechy z tym, że w menu. Zresetowałem konsolę i było już ok. Koledzy wyżej zgłaszali podobne problemy. Gry od dice tak podobno mają. Może to trudne początki i z każdym dniem będzie lepiej.

Edytowane przez Sejfo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×