Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś objaśniłby mi battlelog. Wiem czemu ta usługa ma służyć, ale czy muszę zakładać jakieś nowe konto Origin ? I jak to się powiąże ze statystykami z PS3 ?

powiaze sie bo podajesz maila na ktorym masz konta PS3 i EA

niektorzy mieli porblem z logowaniem na becie, ja nie i tylko podawalem maila i haslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam tragiczną grafikę w multi, może te tekstury mam nie zainstalowane ? niech mnie ktoś oświeci bo grafika jest tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt problemu z regularnym wywalaniem z servera? Miałem tak w Becie i na początku w BC2.Takie wywalanie z servera co 10 minut gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam tragiczną grafikę w multi, może te tekstury mam nie zainstalowane ? niech mnie ktoś oświeci bo grafika jest tragiczna.

jakby kazdy kto odpalil bf3 przestal pisac ze ma lagi i zla grafe to bys wiedzial, to sie automatycznie instaluje i musisz je miec. Lepiej na pytania odpowiadac jak ktos zadaje a nie ....

15stron w jeden dzien :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno chyba troche głupie pytanie:

Od kiedy będzie można grać w Karkand ?

Bo jak chce sobie ręcznie zaznaczyć mapy do wyboru w multi to ich tam nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

oby szybko to naprawili shit

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie, jeżeli to są HD textury to ja podziękuje. u mnie grafika nie stoi na pierwszym miejscu, ale bez przesady, tu jest wszystko kwadratowe i bez wyrazu, kolory też jak wymiociny. chyba muszę sprawdzić metro w stosunku do bety bo nie wierzę w to co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam tragiczną grafikę w multi, może te tekstury mam nie zainstalowane ? niech mnie ktoś oświeci bo grafika jest tragiczna.

Tekstury sie same instaluja , wybor czy instalowac czy nie maja tylko posiadacze x360

Moze masz cos z tv/kablem/ bo pamietam ze pisales ze grafa w pesie 2012 jest tragiczna i gorsza od 2011 a to jest nie prawda bo w nowym pesie grafa jest ladniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa jest dobra. Myślałem, że bedzie duzo gorzej, ale jest wpaniale jak na moje przestarzałe oko :) Piekna grafa nie rekompensuje mi tego input laga celowania....

Co do kodów to am tylko jeden :/ na fakturze nie mam żadnych kodów WTF? Preorder skladany przed 10 pazdziernika w gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz... a gdzie jest tryb hardcore? Bo nie chce iść na łatwiznę w multi ;P Czy ja ślepy jestem czy jak go uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa jest dobra. Myślałem, że bedzie duzo gorzej, ale jest wpaniale jak na moje przestarzałe oko :) Piekna grafa nie rekompensuje mi tego input laga celowania....

Co do kodów to am tylko jeden :/ na fakturze nie mam żadnych kodów WTF? Preorder skladany przed 10 pazdziernika w gram.pl

Sprawdź maila, ja jak zamawiałem ostatnio wiedźmina 2 to kod dostałem na drugi dzień po otrzymaniu paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z ta grafiką? Niektórzy żę świetna, niektorzy że do kitu? Jak to jest?!

Przesyłka powinna dojść jutro, ewentualnie pojutrze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja będę miał w czwartek :(

Swoją drogą to dzisiaj, pan ze sklepu w którym zamówiłem preorder oznajmił mi że niestety ale moja limitka nie zostanie dostarczona. Oczywiście wysłał mi edycję zwykłą, swoją zmianę tłumaczył tym że producent wycofał się z edyci limitowanej.

Tu pojawia się pytanie, czy wy macie limitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ok. W singlu wiadomo jest o wiele ładniej. W multi nie jest źle, niektóre mapy są bardzo ładnie wykonane jak Caspain Border czy Noshahr Canals (moja ulubiona), a niektóre prezentują się jzu troszkę gorzej (Tehran Highway dla mnie to najgorzej wykonana mapa, może dlatego, że jest bardzo ciemna mapka), Ogólnie gra się bardzo fajnie, tylko nie ogarniam jak sie heli lata.

Wydaje mi się ze nowe misie w trybie co-op odblokowywyują się jak przejdziemy 2 pierwsze mapy itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mamy limitki, przeczytaj pierwszy post, są tam nawet zdjęcia, do tego wszystkie DLC i Karkand w pudełku .... wydymano cię, niestety.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w skali 1/10 to na ile byś grafę ocenił?

Ja mam limitkę, ale mieszkam za granicą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już drugą godzinę w singla. Celowanie jest spoko... w sumie wszystko jest spoko :D Jestem zakochany :D Jutro będę obczajał multi. Przy starcie odrzutowców z lotniskowca podskoczyłem razem z fotelem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K****! To sobie pogram w Back to Karkand! A zamawiałem limitowaną ! Battlefielda Bad Company 3 (tak myślę) to tam nie kupię!

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w skali 1/10 to na ile byś grafę ocenił?

Ja mam limitkę, ale mieszkam za granicą:D

Jeżeli mam ocenić grafikę to daje 9-/10 w singlu i 8/10 w multi ( brak aa trochę boli w multi, dlatego daje 8) Ogólnie jest ok, jeden z najładniejszych fpsów. Wiadomo ex-ów nie pobije.

Edytowane przez sebek1991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K****! To sobie pogram w Back to Karkand! A zamawiałem limitowaną ! Battlefielda Bad Company 3 (tak myślę) to tam nie kupię!

Eeee no to nie, jak Ty zamawiałeś Bad Company 3 to nic dziwnego że nie doszło ;) Premiera pewnie dopiero przed nami, strzelam że gdzieś w 2013/2014 ... wyglądaj kuriera :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jestem w szoku jakoscia oswietlenia, refleksow itd. Jak na stara konsolke prezentuje sie to naprawde ladnie.Jeszcze multi nie testowalem, ale kampania jest bardzo przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×