Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem recenzje na IGN ,testowali wersję na PS3, wspomnieli tam ze kiedy bardzo długo jedziesz i się rozpędzisz to zdarzyć się może. że jakaś tekstura wyskoczy na naszych oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 3 godziny i żadnej ściny nie miałem, a gram z płyty. Laser cały czas mielił, no ale coś za coś :P. Raz tylko chamsko mi ławka się zmaterializowała parę metrów przed nosem, ale spodziewałem się większych błędów. Grafika jest przekozacka, wątpię żeby na X'ie wyglądało lepiej, jak już to tylko takie drobnostki jak cienie czy jakaś tam tekstura. Połowę czasu przed konsolą spędziłem po prostu zwiedzając miasto i rzeczywiście przechodniów nie jest strasznie dużo, ale aut za to jest w pizdu, więc wymówka twórców że w LA wszyscy popylają samochodami ma tutaj zastosowanie. Nie ma sytuacji jak z GTA IV że 5 minut biegam po pustym mieście szukając jakiegokolwiek auta. Polonizacja jest świetna, szczególnie na początku jak się słyszy cały czas murzyński slang (komentarz Lamara o jakiejś lasce: "Brałbym jak rolnik dotacje" :biggrin:). Napisy opisujące feature'y gry są za to dość małe, ale idzie wytrzymać.

 

Ktoś zamawiał edycję specjalną na muve? Bo ja na razie dostałem zwykłą edycję, mimo że na paragonie jest napisane "Edycja Specjalna". Możliwe że doślą resztę później.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na dużym TV? Takim 42cale i wyżej? Jak wrażenia? Zaraz jadę do MM, a w salonie czeka konsola i mój 47calowy LG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś zamawiał edycję specjalną na muve? Bo ja na razie dostałem zwykłą edycję, mimo że na paragonie jest napisane "Edycja Specjalna". Możliwe że doślą resztę później.

Nie doślą reszty później, bo wszystko zapakowane jest w jedno pudełko. Wg mnie coś im się pomyliło... a skoro zapłaciłeś za specjalną to domagaj się takiej, a nie zwykłej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem wczoraj krotko, bo ledwie z pol godziny. Na lopatki mnie rozlozylo (negatywnie) stawiane samochodu na kola po dachowaniu - czemi i po co to nie rozumiem. Napisy male, sterowanie imho niezbyt intuicyjne, ale to sobie poprzestawiam. Model jazdy mi sie podoba, model zniszczen tez nie jest zly (na pewno auta sa wytrzymale, co ma sens). Dopiero dzis jak sie uda to przysiade na dluzej, ale poki co nic nie wskazuje na to, ze nie bedzie to hit:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał na ultimie? Pojawia wam się status na stronie DPD? Bo u mnie nic a na ultima.pl statós zamówienia że zostało zrealizowane i nie wiem czy jest w drodze czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał na ultimie? Pojawia wam się status na stronie DPD? Bo u mnie nic a na ultima.pl statós zamówienia że zostało zrealizowane i nie wiem czy jest w drodze czy jak.

Ja zamawiałem z ultimy i mam na DPD status w doręczeniu (okolice Włocławka). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z ultimy i mam na DPD status w doręczeniu (okolice Włocławka). ;)

No to w uja lecą :D z DPD nigdy problemów nie było a teraz czekam już prawię dobę aż paczkę wyślą :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z premiery nocnej w Galmoku są negatywne w porównaniu do Złotych. Byłem o 0:00 a z Empiku wyszedłem o 0:45. Było ponad 100 osób i wpuszczali po 5. Do tego grał zespół Midway. Porażka totalna, grać nie potrafią (sprawdźcie na yt) i po 20 min skończył im się repertuar i musieli grać od początku.

Pograłem do 4:00. Litery za małe, smartphone też malutki i nawet na 50'' mam trudności z odczytaniem.

Zrobiłem trzy misje, bo cwaniaki wprowadzili system wyzwań : ukończ misję nie rozbijając , samochodu, wygraj wyścig etc. Oczywiście musiałem wszystko zrobić na złoto.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w uja lecą :biggrin: z DPD nigdy problemów nie było a teraz czekam już prawię dobę aż paczkę wyślą :P

 Spoko Mateo - u mnie też było jeszcze 1h temu nic (błędny numer paczki), a tu telefon i przed południem kurier ma być (i od razu na stronie DPD się pojawiło 5 wpisów na temat logistyki) - ot taki dziwny system DPD ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 1 w nocy do rana. Przyznam szczerze, że mam zastrzeżenie jedynie do tego, że płynność bardzo kuleje strasznie w moim odczuciu. To nie jest to czego się spodziewałem. Ale, że gram praktycznie zawsze w 60k/s na PC to pewnie stąd. Mam wersję PSN i całe szczęście bo z płyty lepiej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić wyzwania misji zaraz po jej rozpoczęciu, żeby wiedzieć na co uważać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Spoko Mateo - u mnie też było jeszcze 1h temu nic (błędny numer paczki), a tu telefon i przed południem kurier ma być (i od razu na stronie DPD się pojawiło 5 wpisów na temat logistyki) - ot taki dziwny system DPD ma.

Tak, własnie zauważyłem już jest status że o 8.22 przyjeli do sortowni a o 9.13 już jest u kuriera, a dopiero teraz się zaaktualizowało :p ale kamień z serca :D czekam na kopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wersję z PSS, są tam napisy po polsku? Czy przy zakupie na dwa sloty bez problemu działa rozgrywka Online?

Będę wdzięczny za dopowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wersję z PSS, są tam napisy po polsku? Czy przy zakupie na dwa sloty bez problemu działa rozgrywka Online?

Będę wdzięczny za dopowiedz.

 

Ja mam PSS są napisy PL. Ze slotami nie wiem bo sam kupowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobierałem GTA w nocy z myślą że sobie teraz pogram a tu uszkodzone dane przy instalowaniu jakieś sugerowane działania?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie ruszy Online, to ciężko powiedzieć.

 

Ja właśnie kupiłem swoją kopię w Empiku, wkładam za chwilkę płytę do plejaka

i odezwę się za jakiś dłużej nieokreślony czas.

 

Pozdrawiam wszystkich grających i tych czekających na swoją grę.  :cool: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobierałem GTA w nocy z myślą że sobie teraz pogram a tu uszkodzone dane przy instalowaniu jakieś sugerowane działania?? :)

 

 

Zapewne Ci sie net rozłaczył albo coś innego...

 

Niechce nic mówic ale będziesz musial chyba jeszcze raz pobierac...

 

Ja tez brałem z PSS i wszystko jest oki :)

Ja mam PSS są napisy PL. Ze slotami nie wiem bo sam kupowałem.

 

 

Z tego co sie dowiadywałem to nie powinno być problemu z grą online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo zrobiłem reconekta wcześniej i na pewno się nie rozłączył bo pobrał całość tylko przy instalowaniu problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj około 1,5 h i kurna, dzisiaj aż wczesniej wstałem żeby cisnąć dalej. Na wersji z PSN nie widzialem żadnych spadków płynności ani doczytywania tekstur, mam nadzieje, że dalej też ich nie będzie. Co do modelu jazdy to faktycznie jest dziwny ale do przyzwyczajenia + plus to nie jest tak, że model jazdy sie zmieni zależnie od umiejętności bohatera? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo zrobiłem reconekta wcześniej i na pewno się nie rozłączył bo pobrał całość tylko przy instalowaniu problem

Jaki bład Ci wyskakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zakupie na dwa sloty bez problemu działa rozgrywka Online?

Skoro do tej pory wszystkie gry dzialaly to ta tez powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na kuriera aż przyjdzie... byłem zapewniany że zagram jeszcze w dniu premiery, mam nadzieje że to nie będzie pod wieczór  :P 
Jak wam się podoba gra ?(pytanie do tych co już grali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×