Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Pirat, czy gdzieś już wydają :)?

RTV warszawa ;) Ja się nie bawie w piraty :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV warszawa ;) Ja się nie bawie w piraty :)

 

[OT] RTV EURO AGD? Który w Warszawie, jeśli można? [/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT] RTV EURO AGD? Który w Warszawie, jeśli można? [/OT]

Moge powiedzieć, że na Targówku bo "załatwił" mi kumpel dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację  ;). Wracając do tematu, pojawiły się jakieś dane ile mniej więcej zajmuje ukończenie głównego wątku? Dla porównania, możecie przypomnieć ile to zajmowało w GTA IV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The escapist:

ocena wystawiona GTA 5 7/10

ocena wystawiona plants vs zombies 10/10 :P

1374704155776.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co mnie martwi , to że Gta IV ma wyższą ocenę o 1 stopień od Gta V. Podczas gdy Gta IV np dla mnie bylo niegrywalne po przejsciu glownej fabuly. Oczywiscie mowie o metacritic

Ocenę trzeba brać pod uwagę przez pryzmat okresu w jakim była wydana :) Nie powiesz mi że w 2008 takie GTA IV, które nawet graficznie trzyma poziom połowy obecnych produkcji nie było szokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się odpalić GTA V zakupione na PSS już? Nie wiem, jakieś różnice czasowe albo coś :D :D Mam już 86% instalacji i nie mogę wytrzymać, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się odpalić GTA V zakupione na PSS już? Nie wiem, jakieś różnice czasowe albo coś :biggrin: :biggrin: Mam już 86% instalacji i nie mogę wytrzymać, hehe

Hehe hehe hehe NIE !

 

Dzięki za informację  ;). Wracając do tematu, pojawiły się jakieś dane ile mniej więcej zajmuje ukończenie głównego wątku? Dla porównania, możecie przypomnieć ile to zajmowało w GTA IV?

Teraz jak powtarzałem to bez cut scenek ok 23h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie się pytać, czy można odpalić przed premierą. To chyba oczywiste, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie się pytać, czy można odpalić przed premierą. To chyba oczywiste, że nie.

w australii już mają 11tego, mimo wszystko zrobię konto PSN na australię <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem preordera wlasnie w media markt, z zaplata i odbiorem w sklepie , chyba naturalna rzecza bedzie ze jutro bedzie do odbioru :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem preordera wlasnie w media markt, z zaplata i odbiorem w sklepie , chyba naturalna rzecza bedzie ze jutro bedzie do odbioru :P?

 

w australii już mają 11tego, mimo wszystko zrobię konto PSN na australię <lol>

tumblr_mqjqmnixk21sppmago1_400.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te 20+ godzin to jest akurat, nie wiem czy pamiętacie jak sztucznie przedłużany był wątek główny w GTA IV. Jak już myśleliśmy że koniec to twórcy dorzucili parę misji typu "jedź tam, zastrzel gości i wróć", rzygać się tym chciało. Ja pewnie w V między misjami zajmę się którąś z pobocznych aktywności albo po prostu pozwiedzam świat, jak to się w dobrym sandboksie robić powinno.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojęcia jak mi ciężko myśleć o tym ,że Wy zaczniecie grać już o 1 w nocy ,a ja jutro na 8-16  w szkole wiec kolo 17 dopiero odpale gre. Wiec co Wy wiecie co to narzekanie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zamówiłem w media markt bydgoszcz...odbiór w sklepie...i właśnie dostałem info że moge już odebrać zamówiony towar czyli GTAV. Ciekawe czy by wydali....wybieram się dzisiaj na nocna sprzedaż o pólnocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w australii już mają 11tego, mimo wszystko zrobię konto PSN na australię <lol>

 

Ten sposób nie zadziała, gra będzie działać dopiero po północy według czasu w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem troche ( misji narazie nie robiłem i tak) : Fizyka pojazdu niezafajna ciężko go utrzymać na drodze, uszkodzenia nie są tragiczne, grafika bardzo fajna + ogromny świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojęcia jak mi ciężko myśleć o tym ,że Wy zaczniecie grać już o 1 w nocy ,a ja jutro na 8-16  w szkole wiec kolo 17 dopiero odpale gre. Wiec co Wy wiecie co to narzekanie ;p

:P Ja tez powinienem byc teoretycznie w szkole ale jestem w tym wieku gdzie moge sie sam zwalniac wiec korzystam z tego przywileju :) Dla takiej gierki warto xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem troche ( misji narazie nie robiłem i tak) : Fizyka pojazdu niezafajna ciężko go utrzymać na drodze, uszkodzenia nie są tragiczne, grafika bardzo fajna + ogromny świat

 

Czyli nic nowego nie przekazałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego nie przekazałeś :biggrin:

A co chciałbyś wiedzieć ? :) Powiedziałem ogólnie szczegóły sami sobie zobaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć . Jak na złość , do jutra , do 17 AWARIA ORANGE i brak neta !!! :D Dużo jest do pobrania ?? ( wersja cyfr. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć . Jak na złość , do jutra , do 17 AWARIA ORANGE i brak neta !!! :biggrin: Dużo jest do pobrania ?? ( wersja cyfr. )

ok. 17 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×