Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Gra kupiona na polskim PSS, grywalna będzie o północy polskiego czy o północy czasu UK czyli 1szej czasu PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona na polskim PSS, grywalna będzie o północy polskiego czy o północy czasu UK czyli 1szej czasu PL?

0:00 UK czyli o 1-szej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z cyfrowa wersja. Wczoraj sciagnalem i dzisiaj rano gdy chcialem zainstalowac wywalilo blad przy 14% (blad z numerem 80029564). No to ok, teraz od 12 do 19 sciagalem z nowu i DALEJ TO SAMO.

 

Dochodzi do 14% i wywala blad z kodem wyzej oraz tworzy sie plik z uszkodzonymi danymi. Pierwszy raz cos takiego sie trafilo. Mam nadzieje ze ktos wie co moze byc przyczyna (jest sporo o tym w necie ze niby wina routera ale jakim cudem skoro inne gry normalnie sie sciagaly i instalowaly) i ze post nie zginie w spamie.

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-Technical-Help/Ps3-error-80029564-GTA-V-install-part-future-problems-Someone/td-p/19745181

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro pójdę do empika to zastanę cenę 200zł? Czy ta promocja jest tylko w sklepie internetowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do kuriera w rtv. Place przy odbiorze a kurier ma jezdzic od 9-17 wiec mam problem bo mnie nie bedzie akurat od 12-16 i nwm co sie stanie jesli nikt jej nie odbierze ;/ a nie mam mozliwosci nikomu innemu przekazac pieniedzy by czekal na kuriera. Mial ktos moze taka sytuacje juz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do kuriera w rtv. Place przy odbiorze a kurier ma jezdzic od 9-17 wiec mam problem bo mnie nie bedzie akurat od 12-16 i nwm co sie stanie jesli nikt jej nie odbierze ;/ a nie mam mozliwosci nikomu innemu przekazac pieniedzy by czekal na kuriera. Mial ktos moze taka sytuacje juz ?

Z reguly kurierzy maja punkt wydawania paczek, zostawi cos na wzor awizo i mozna pojechac :)

mam problem z cyfrowa wersja. Wczoraj sciagnalem i dzisiaj rano gdy chcialem zainstalowac wywalilo blad przy 14% (blad z numerem 80029564). No to ok, teraz od 12 do 19 sciagalem z nowu i DALEJ TO SAMO.

Dochodzi do 14% i wywala blad z kodem wyzej oraz tworzy sie plik z uszkodzonymi danymi. Pierwszy raz cos takiego sie trafilo. Mam nadzieje ze ktos wie co moze byc przyczyna (jest sporo o tym w necie ze niby wina routera ale jakim cudem skoro inne gry normalnie sie sciagaly i instalowaly) i ze post nie zginie w spamie.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-Technical-Help/Ps3-error-80029564-GTA-V-install-part-future-problems-Someone/td-p/19745181

Sprawdz to z resetem ustawien :)

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczna-Pomoc/B%C5%82%C4%85d-80029564/td-p/14403857

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro pójdę do empika to zastanę cenę 200zł? Czy ta promocja jest tylko w sklepie internetowym?

 

Mam pytanie co do kuriera w rtv. Place przy odbiorze a kurier ma jezdzic od 9-17 wiec mam problem bo mnie nie bedzie akurat od 12-16 i nwm co sie stanie jesli nikt jej nie odbierze ;/ a nie mam mozliwosci nikomu innemu przekazac pieniedzy by czekal na kuriera. Mial ktos moze taka sytuacje juz ?

jakiś admin to ogarnie? bo się czytać nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem troche ( misji narazie nie robiłem i tak) : Fizyka pojazdu niezafajna ciężko go utrzymać na drodze, uszkodzenia nie są tragiczne, grafika bardzo fajna + ogromny świat

A powiedz mi jak z doczytywaniem tekstur jak się pędzi bardzo szybko samochodem przez centrum miasta ? Bo gram na x360 i jest tragedia. Jadę bardzo szybko a tu za chwile brak drogi i dopiero doczytują się bloki droga itd przed nosem, jak to wygląda na PS3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak z doczytywaniem tekstur jak się pędzi bardzo szybko samochodem przez centrum miasta ? Bo gram na x360 i jest tragedia. Jadę bardzo szybko a tu za chwile brak drogi i dopiero doczytują się bloki droga itd przed nosem, jak to wygląda na PS3? :)

Jest małe opóźnienie ale nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości dotyczące instalki:

PS3 (PSS) do pobrania 18GB + Instalka 8GB

PS3(wersja pudełkowa) Instalka 8GB

X360 -  Instalka 8GB + 7,7 Opcjonalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly kurierzy maja punkt wydawania paczek, zostawi cos na wzor awizo i mozna pojechac :)

Sprawdz to z resetem ustawien :)

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczna-Pomoc/B%C5%82%C4%85d-80029564/td-p/14403857

Nic to nie daje, wystarczy wejsc na ps forum w dzial ps3 support.. nie tylko ja mam ten problem i dupa z dzisiejszego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, ze po 01:00 ten watek zostanie zamkniety (lub usuniety) i powstawnie nowy dotyczacy tej gry, a nie fapowania sie tym czy sie komus sciaga, czy nie sciaga, czy X360 wyglada lepiej i ze mu nie autoryzuje bo za wczesnie jeszcze... ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś status "awizo" przy swoim gta na stronie paczkomatow ;)? Wiem że to pewnie status z automatu bo dopiero dzisiaj dostaniemy kod ale jednak trochę martwi :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest szansa, ze po 01:00 ten watek zostanie zamkniety (lub usuniety) i powstawnie nowy dotyczacy tej gry, a nie fapowania sie tym czy sie komus sciaga, czy nie sciaga, czy X360 wyglada lepiej i ze mu nie autoryzuje bo za wczesnie jeszcze... ?

jest ogromna szansa że tak się właśnie stanie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie daje, wystarczy wejsc na ps forum w dzial ps3 support.. nie tylko ja mam ten problem i dupa z dzisiejszego grania.

Przebuduj baze danych,poradnik na portalu jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd info, że premiera zakupu z polskiego PSS będzie dostępna dopiero o północy czasu UK? jakiś link albo coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie w informacje o grze na konsoli, stawiam, że większość stąd czerpała tę informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup edycje cyfrową :P

No właśnie na iks przez to jest. Sam R* poleca jedynie instalację jednej płyty bo jak dwie się wrzuci to sa takie problemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy sciagania z psn ... za kazdym razem Jak probuje zainstalowac wyskakuje mi blad... sciagam power razem 3 mama nadzieje zed ostatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli mam informację, że o równej północy...

 

 

Może masz inną strefę czasową ustawioną lub inne ustawienia czasu letniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no MOderatorzy zrobcie tu porzadek. To jest temat o samej grze a nie o dzialanosci sklepow albo kurierow czy poczty. Od tego chyba sa tematy. Tutaj piszmy strikte o samej grze..

Ja dzis w koncu znalazlem czas i odpalilem ta szpilke i powiem wam ze pierwsze wrazenia jak najbardziej pozytywnie. Fajne strzelanie, fajne miasto, fajnie sie jezdzi. ogolnie pozytyw. Dopiero kilka zadan za mna ale bylo ciekawie wiec mysle ze zdecydowana wiekszosc ktorzy zamowili gre moga spac spokojnie bo beda zadowoleni. No ale to tylko opinia po spedzeniu kilku kwadransow z gra. Ale mam nadzieje im dalej tym bedzie jeszcze lepiej ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×