Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie wróciłem od paczkomatu z moim GTA i instaluje :) . Zapowiada się długa nieprzespana noc  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszła pierwsza fala w Porcie Łódź. Ja już swoją trzymam w łapach :D Dla pierwszych osób są plakaty i "lunety",Dodatek nieduży,ale miodny :) Plus ja się dorobiłem koszulki,jako że na nocnej sprzedaży. Zaraz wio do domu i gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem spac,ale z tej radosci na gta za hugo nie moge zasnac,pierdziele dzis spanie czekam do 1 na wlaczenie wersji z pss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedchwilą byłem w galerii krakowskiej, z 50-60 os już biegnie ze swoimi kopiami, 90% na ps3 brało. i tak jak kolega wyżej pisze, gratisy przy kasie ;) własnie instaluje i ciupie aż zasnę przed tv. jutro "chorobowe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja napisze cos od siebie. Jak obiecalem tak zrobilem :) przed odbiorem w paczkomacie wszedlem do tesco w Krakowie (kapelanka) i powiem ze jezeli wlasnie sie tam wybieracie to moze byc kiepsko ;) bylo okolo 30 osob, wystawili 15 kopii wszyscy sie rzucili a reszta potem czekala :) nie wiem ci dalej xd w miedzyczasie doszlo pare osob ale juz nie wytrzymalem i wrocilem ;) szkoda braku koszulki :( a jak z liczba kopii w saturnach itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co czekają na grę z empik.com - gra serio do Was jedzie. Sam miałem przez cał dzień status, że data dostarczenia pojawi się, gdy paczka zostanie puszczona dalej, ale jak się okazuje już jest w połowie drogi i jutro w południe będe grał w gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem opinie już grających i potwierdza się fakt beznadziejnych zniszczeń samochodów w gta5 oraz dziwnie arcadowy model jazdy rodem z saint row lub sleeping dogs. Podobno w starym gta vc odpalonym na tablecie lub telefonie z androidem są lepsze zniszczenia niż w gta 5 :sad:. Mam nadzieje że to tylko pomówienie lub błąd gry który zostanie naprawiony stosownym patchem w najbliższych dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria krakowska - SATURN nie wiem ile było kopii, ale śmiało strzelam że po 500 na obie konsole było wystawionych. Dwa pene kosze. do kązdej kopii plakat z gry gratis.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem opinie już grających i potwierdza się fakt beznadziejnych zniszczeń samochodów w gta5 oraz dziwnie arcadowy model jazdy rodem z saint row lub sleeping dogs. Podobno w starym gta vc odpalonym na tablecie lub telefonie z androidem są lepsze zniszczenia niż w gta 5 :sad:. Mam nadzieje że to tylko pomówienie lub błąd gry który zostanie naprawiony stosownym patchem w najbliższych dniach

Na szybko napisze ze owszem jest to po czesci prawda.Jezdzi sie troche jak w saints row, mowie o fizyce jazdy :) Niestety nie wiem czy nie stalo sie to na zyczenie ludzi, bo bywaly lamenty ze auto sie zle prowadzi, za szybko wybucha ;)... gra wyglada swietnie i naprawde glupi model jazdy mi jej nie zepsuje :D.. okolo 12 napisze swoje obiekcje a teraz zmykam :) milej gry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze sie wypowiem jak bede w polowie fabuly. Reszta jest boska, tak jak sie spodziewalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem opinie już grających i potwierdza się fakt beznadziejnych zniszczeń samochodów w gta5 oraz dziwnie arcadowy model jazdy rodem z saint row lub sleeping dogs. Podobno w starym gta vc odpalonym na tablecie lub telefonie z androidem są lepsze zniszczenia niż w gta 5 :sad:. Mam nadzieje że to tylko pomówienie lub błąd gry który zostanie naprawiony stosownym patchem w najbliższych dniach

Zniszczenia są takie, jakie być powinny. Ludzie narzekali, że gdy rozpędzimy samochód i uderzymy w ścianę urywa się tylko zderzak, a tak właściwie GTA IV nie różniło się w tym nic a nic. Nie wiem czego ludzie oczekują. Symulatora? Przecież stłuczki i kraksy w tej grze to norma, więc jakby to było gdyby przy pierwszym lepszym uderzeniu wypadałby silnik i koła? Ludzie by dostawali gorączki... Przy mocniejszym przypieprzeniu w jakiś obiekt koło się blokuje i łamie do środka, a możliwości skręcania i jakiejś jazdy są bardzo małe, czego nie było w żadnej poprzedniej części. Radzę pograć dłużej niż 5 minut i przekonać się samemu. Pewnie PCtowcy się napinają najbardziej w tym temacie, bo ból dupy. 

 

Ja też dostałem wczoraj o 15:00 wiadomość z empiku, że przesyłka już jedzie do salonu. Dziś wielki dzień dla graczy i pewnie historyczna data w temacie gier wideo. :biggrin:

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco w Częstochowie dali około 20-25 sztuk dla PS3 i tyle samo dla X-Boxa. Rozeszły się migiem :biggrin:

BTW. W pudełku mimo, jest kod na sterowiec który miałbyś jedynie w preorderach, no cóż :)

Edytowane przez DonkotjoPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero wróciłem. Straszny tłok był w Ultimie, godzina czekania na otwarcie, 40 minut czekania na swoją kopie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nocnej w Warszawie w Galerii Mokotów. Ludzi sporo, ale od znajomego się dowiedziałem, że mieli jakieś 600 szt. więc pewnie dla wszystkich wystarczy. Dodatkowo dla czekających grał zespół Midway. Grają ostry rock więc było klimatycznie. Przybyłem parę minut przed dwunastą i o 00:30 jechałem już do domku z grą. Instalacja na dysku to 17 min.

post-19048-0-76049200-1379373257_thumb.j

post-19048-0-89864400-1379373301_thumb.j

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos pobral jak ja wersje z pss a nie sciagnelo mu kasy( dla kombinatorow - bez tego gra nie ruszy),niech wejdzie w historie transakcji,wybierze to gdzie bylo gta,anuluje zamowienie przedpremierowe i kupi raz jeszcze.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nocnej w Warszawie w Galerii Mokotów. Ludzi sporo, ale od znajomego się dowiedziałem, że mieli jakieś 600 szt. więc pewnie dla wszystkich wystarczy. Dodatkowo dla czekających grał zespół Midway. Grają ostry rock więc było klimatycznie. Przybyłem parę minut przed dwunastą i o 00:30 jechałem już do domku z grą. Instalacja na dysku to 17 min.

To opisze swoje przeżycia z nocnej premiery.

Byłem w tesco w Gdyni Chyloni, ludzi około 50 i najlepsze sklep zamknięty i wielka kartka z napisem 'INWENTARYZACJA, OTWARTE OD 6:00'.

Myślę sobie, na pewno otworzą o 00:01 na premierę, ale nawet nikt nie wyszedł więc około 00:20 postanowiłem pojechać do drugiego tesco w Gdyni.

Zanim pojechałem ktoś jednak powiedział, że w drugim tesco ludzi 3x tyle i że były dostępne aż 24 kopie i już nie ma :)

Szybko wsiadłem w samochód, obwodnica i empik w Gdańsku Głównym.

Tam na szczęście ludzi już bardzo niewiele (byłem o 00:45) i gier mieli jeszcze dużo, instaluje i zaraz znikam :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos pobral jak ja wersje z pss a nie sciagnelo mu kasy( dla kombinatorow - bez tego gra nie ruszy),niech wejdzie w historie transakcji,wybierze to gdzie bylo gta,anuluje zamowienie przedpremierowe i kupi raz jeszcze.

 

Właśnie mam komunikat "material nie jest dostępny (8002951e)" kasy nie pobrało. Muszę ściągać na nowo, czy wystarczy anulowac i kupic ponownie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy tak bronicie tych kolizji, to, że komuś coś się nie podoba to nie znaczy, że gra jest niegrywalna, czy coś innego...Każdy z nas miał jakieś wyobrażenie na temat GTV V i można czasem się lekko zawieść, ja też uważam, że jest za bardzo arcade, ale gra jest jedna z najlepszych na świecie ( i w lepszą prawdopodobnie w tym roku nie zagracie ) więc nie bierzcie do siebie tych narzekań, GTA i wszystko jasne :>

Gra poza jazdą i zderzeniami ma tyle do zaoferowania, że głowa mała! Nie wiem, jak to zrobili ale gra nie dość, że wygląda ładniej niż IV, to jeszcze chodzi o wiele płynniej.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja opiszę swoje wrażenia z 40 minut pierwszych jakie spędziłem z GTA :biggrin: bez spojlerów

 

gra jest po prostu świetna. Graficznie wygląda pięknie, nie wiem czego niektórzy tu zrzędzili...

 zaskoczył mnie pozytywnie sposób to jak fajnie się po prostu jeździ po mieście - twórcy most wanted z ps+ powinni wziąć lekcje od R jak zrobić model jazdy :)

 

trochę negatywnie zaskoczył mnie sposób przełączania między bohaterami w pierwszej misji- powinno od razu to być na "klawiszach kierunkowych" bez udziału gałki ale myślę, że da się przywyknąc :)

 

gra wymiata, tyle :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam komunikat "material nie jest dostępny (8002951e)" kasy nie pobrało. Muszę ściągać na nowo, czy wystarczy anulowac i kupic ponownie ?

Wystarczy anulowac,zaplacisz i grasz.Przed kupnem podaj dane karty juz w zarzadzaniu kontem.Ja cudem dane mialem wklepane ale bez kodu 3 cyfrowego i kasy nie sciagnelo.

Co do gry.Po 40 minutach nie podoba mi sie tylko system zniszczen ktory przyznacie ze jest kiepski,i model jazdy ala sleeping dogs.Cala reszta genialna,bez spadkow FPS. W jednym zdaniu - ZBIGNIEW WODECKI 10/10 :D

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnej premiery.

Wybrałem się do Juniora przy Marszałkowskiej (Wawa), bo najbliżej ze stacji PKP. Kiedy stanąłem w kolejce ok. 23:30, było jakieś 80 osób, a ta liczba się podwoiła do północy, ostatecznie do 00:15 przez sklep przewinęło się ok. 200 osób. Atmosfera spokojna, pracownicy sklepu robili zdjęcia, gier starczyło dla wszystkich. Do każdej kopii gry plakat i brelok. Pogoda paskudna.

 

Na miejsce przybyła redakcja Polygamii - Pawłowie Winiarski i Kamiński, a razem z nimi ktoś, kto wyglądał jak koso i latał tylko z kamerą, ale nie jestem pewien. Tworzyli reportaż z premiery, podchodzili do stojących w kolejce i zadawali pytania, a po północy pytali o wrażenia tych, którzy już wychodzili ze swoimi kopiami ze sklepu. Moja koszulka Wiedźmina musiała zwrócić ich uwagę, bo jeszcze w kolejce podlecieli do mnie i udzieliłem chłopakom krótkiego wywiadu, więc może będę w internetach :)

 

Ogólnie nie żałuję, fajnie zebrać się w kupie z fanami jednej gry i oczekiwać na "tę" chwilę :) Jedna babka za mną była ze swoim synem, lat ok. 15 (tak sądzę, bo gość trajkotał o tym, jakie imię wybierze do bierzmowania) i rozmawiała z nim tak, jakby nie wiedziała po co przyszła, a dziewczyna przede mną stała ze swoim chłopakiem i wku*wiała mnie swoja gadką, że "nie ogarnia tych co robią zdjęcia, przecież to  tylko kolejka ludzi i po co ją fotografować", do tego zarozumiałym hipsterskim tonem. Łech.

 

Premiera na duży plus. A teraz zasiadam do gry i zobaczymy, czy GTA V jest naprawdę takie wielkie :)

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra generacji, tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×