Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz inną strefę czasową ustawioną lub inne ustawienia czasu letniego.

hmm, to dziwne, no bo PSN mam na Polskę, czas mam zgodny z czasem w Polsce, dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie czy wy. mozecie zainstalowac gta. z psnu czy musicie czekac do polnocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy sciagania z psn ... za kazdym razem Jak probuje zainstalowac wyskakuje mi blad... sciagam power razem 3 mama nadzieje zed ostatni

Prawdopodobnie masz coś z dyskiem lub tak zwane Bad Sektory, ja ściagnołem zainstalowałem i 0 błędów.

 

Sluchajcie czy wy. mozecie zainstalowac gta. z psnu czy musicie czekac do polnocy ?

Tak gre można normlanie instalować przy probie uruchomienia wyskakuje że produkt będzie dostępny po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz elaborować na temat Bad Sektory? Ściągam po raz... 3, jest juz na 80%, mama nadzieję że to ostatni raz bo naparwde miałem ochote pograc sobie dzisiaj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za jojczenie, że mało przechodniuf powinny być warny, albo by zrobić osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz elaborować na temat Bad Sektory? Ściągam po raz... 3, jest juz na 80%, mama nadzieję że to ostatni raz bo naparwde miałem ochote pograc sobie dzisiaj... 

Mam to samo, tez sciagalem 2 razy i wywalalo blad przy 14% instalacji. Dzis juz na premiere sobie nie pogram bo dopiero 7%.. i kto teraz odda tyle czasu sciagania i 36gb..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I feel you bro... Wcześniej miałem to samo z Blacklist ale ściągnąłem drugi raz i było ok... eehhh... do 3 razy sztuka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz elaborować na temat Bad Sektory? Ściągam po raz... 3, jest juz na 80%, mama nadzieję że to ostatni raz bo naparwde miałem ochote pograc sobie dzisiaj... 

No to raczej na 100% masz problem z dyskiem i najczęściej jest to wina Bad Sektorów czyli tak zwanych dziur na dysku, gdy ściągasz duży plik i na tej długości dysku jest taki bad sektor to wyskakuję ci błąd bo konsola nie może zapisać tego w tym miejscu i jeśli ten błąd powtarza Ci sie na tym samym % lub przybliżonym to raczej jestem w 100% pewien. Robie takie rzeczy na co dzień czyli naprawiam bad sectory itp tak że wygląda mi to na takie objawy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie pokazuje ze o godz 0:00 bede mogl odpalic GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A na forach czytałem, ze to wina złego ISP twojego modemu czy dostawcy internetu, ale jkak znowu będzie error to czarnulę przez okno wywalę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A na forach czytałem, ze to wina złego ISP twojego modemu czy dostawcy internetu, ale jkak znowu będzie error to czarnulę przez okno wywalę :/

Nie wiem co ma znaczenie IPS skoro ci się normlanie ściaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie pokazuje ze o godz 0:00 bede mogl odpalic GTA

mam to samo!

 

czemu do cholery znikają mi posty :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie jak byk mam w informacjach z poziomu konsoli, GTA V -> informacje, rozpoczęcie 17/9/2013 01:00

 

Konto założone w PS Store PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób co już obczaiły grę.

 

Czy dobrze rozumiem, że aby poznać CAŁĄ Fabułę gry to muszę grać przez cały czas jednym bohaterem? PO przejsciu gry znów grać drugim i później trzecim. Czyli podsumowując trzy osoby - trzy gry singlowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trzy razy? bohatera zmieniasz w każdej chwili, w dowolnym momencie, podejrzewam że aby później ruszyć całą fabułę dalej to musisz wykonać misję ważną dla danego bohatera, dwóch lub wszystkich trzech.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam goście z IGN odpowiadali na podobne pytanie. To jest 1 historia z trzech perspektyw (3 bohaterów), a nie 3 różne historie osobne dla każdego z nich. Aczkolwiek pewnie będą misje poświęcone konkretnie jednemu z nich itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tych "porządnych" serwisów wyceniło Rome 2 Total War na 9/9.5/10 w skali do 10, a gra nawet na 5/10 nie zasługuje co widać na forach. Wiec nie patrzył by na te ich "10/10" jakoby wyznacznik, lepiej poczekać na recenzje LUDZI nie magazynów które dostają grę za free, i nie maja jaj aby źle ocenić grę, bo jeszcze wydawca źle na nas(recenzentów) popatrzy.. Zresztą ,po premierze i przed premierą GTA IV było podobnie ,a gra wcale taka dobra nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mi chodzi o to, że Grajac np Trevorem robimy misje związane z NIM oraz misje fabularne związane zcałą trójką ... W

 

Nie wiem jak to wytłumaczyć.. Przypuścmy zaczynamy grę Trvorem.....robimy misje poboczne i przesuwamy wątek fabularny z punktu A do B... Wtedy np zamierzamy przejść i pograć Michaelem. I wtedy chyba grając nim nie wykonamy misji które leciałuy w tym samym czasie gdy robilismy misje z trevorem.. :) Więc przełączając gre nei poznamy wszystkich elementów gry i trzeba ja przechodzic conajmniej 2-3 razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle nad tym rozmyślasz, cały główny wątek skupia się na tych trzech bohaterach, robimy misje nimi trzema i mamy możliwość sterowania dowolną postacią podczas misji. R* mówił że są też misje dane tylko dla konkretnego bohatera i podejrzewam że jeśli ta misja jest ważna a nie poboczna to na mapie nie odblokuje się nam nowa fabularna misja (dla wszystkich czy jednego z pozostałych) póki jej nie zrobimy.

 

 

gdy będziemy grać jednym, to pozostała dwójka nie będzie wykonywała nic co jest ważne dla wątku, tylko jakieś pierdoły jak gra w tenisa, rozbijanie się po mieście itd.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na twitterze śledzić hashtag #GTAV, ludki wrzucają zdjęcia z nocnych premier. Kolejki masakryczne :) mniej fajne są te wpisy z ludkami, którzy już GTA V w łapkach trzymają, cóż. Poczekamy do rana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×