Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko,mam zamiar sobei kupic jakas gierke i moj wybor padl chyba na Borderlands i mam dwa pytanka:

1.Czy gra będzie trudna dla osoby która średnio zna angielski? Z innymi FPSami problemu nie miałem,jednak to jest RPG z FPSem,a do RPG trzeba znać dobrze angielski.

2.Czy przez internet można grać normalnie w tryby typu TDM,czy można grać tylko COOPa przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Taki tam RPG, będziesz miał zaznaczone na mapie gdzie masz iść, a to co masz aktywować będzie się świeciło na zielono. Ewentualnie jeśli będziesz miał coś zabić to chyba wiesz co znaczy kill :)

2. Chyba tylko coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Czy przez internet można grać normalnie w tryby typu TDM,czy można grać tylko COOPa przez internet?

Tylko COOP. i dobrze thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam grę od kilku dni ....

chętnie pogram, ale niestety nie mam dodatków hehe.

Jakby ktoś był chętny , wysłać mi zaproszenie do zjanomych

<<<<< tam gdzieś jest psnid

i w temacie Borderlands, żebym wiedział co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam pytanko,gra ktos COOPa online w Borderlands jeszcze?

heh, ja mogę pograć.

Heh, mam problem z tym 2gim bosem ... co ma shotguna i jakąs fale uderzeniową robi...

jakieś rady jak go ubić ? bo się tak wkurzyłem przy 6tym podejściu że wyłaczyłem gre

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak nie ma przynajmniej tego samego poziomu co boss to nie masz szansy. Najlepiej podpić sobie nawet poziom razy czy dwa i wtedy wrócić. Osobiście już nie pamiętam, który to ale z moim poziomem agresji to tylko na końcu mój pad miał ciężko ze mną :D. Możesz też poszukać na yt filmików, na pewno znajdziesz tam rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tej grze będzie działał pad od ps2? (podłączony przejściówką) bo chce sobie zagrać z kolegą na split screenie ale nie chce kupowac drugiego pada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tej grze będzie działał pad od ps2? (podłączony przejściówką) bo chce sobie zagrać z kolegą na split screenie ale nie chce kupowac drugiego pada :D

uuum, powinien działać. Bo jak na razie nie spotkałem miejsca gdzie było trzeba użyć czujników ruchu.

Z chęcią z wami pogram hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa pad od ps2 podpięty przez przejściówkę. Sam tak gram, jak na razie to tylko demo alien breeda wykazywała jakąś niechęć do tego typu podpiętego pada, ze wszystkich gier w jakie grałem na dwa pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź ;] @Dragio chcesz to możemy razem pograć (gre zamówiłem i powinna przyjść jutro lub po jutrze) :D

Edytowane przez kacper3312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź ;] @Dragio chcesz to możemy razem pograć (gre zamówiłem i powinna przyjść jutro lub po jutrze) :D

A z chęcią. dodaj mnie do znajomych na ps3.

Będę musiał się jeszcze w headseta zaopatrzyć hehe, żeby się miło grało.

Apropo. Mam problem z misją bodajże z pierwszej wioski ... mianowicie misja, gdzie trzeba złożyć snajperkę ..... znalazłem 3 z 4 potrzebnych przedmiotów .... a czwartego ani widu ani słychu.... wiem że gdzieś tam jest ale grając prawie o 1 w nocy jakoś nie mogłem znaleźć hehe.

Będę musiał spróbować tuż po pracy a nie po nocach heh

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One są zwykle pochowane w różnych miejscach obok siebie, może być na jakiejś rurze, dachu. Proponuję poradnik, ewentualnie napisz na pw adres to Ci podeśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z chęcią. dodaj mnie do znajomych na ps3.

Będę musiał się jeszcze w headseta zaopatrzyć hehe, żeby się miło grało.

Już dodałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dodałem ;)

Jak wrócę do domu z pracy - czyli coś po 22 to Cię też doda.

A masz headseta ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest po prostu niesamowicie żywotna. Wracam do niej już 3 lub 4 raz, a i tak bawię się nie źle, zostało mi tylko poprzechodzić DLC. Wczoraj skończyłem wreszcie najbardziej żmudne Underdome - ale i tak nieźle się przy tym bawiłem. Patent z tą rysunkową grafika był genialny, gra się dzięki temu w ogóle nie starzeje - bo ma swój styl. To chyba jedno z lepszych nowych IP ostatnich czasów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z headsetami w grze ? Niby w Lobby pokazuje mi że coś mówię, ale osoba po "drugiej stronie" nie słyszy .... są jakieś wewnętrzne opcje w grze do headseta , bo ja jakoś żadnej nie znalazłem heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , po dołączeniu do kogoś online z wyższym levelem wskoczyły mi jego zadania, już je w sumie wypełniłem i można powiedzieć że naprawiłem po częsci ten bład. Wkurzające było to że zepsuło mi to lekko wątek fabularny. Moje pytanie czy jak chciałbym z wami pograć i dołącze postacią o wyższym levelu niż host to czy jest szansa że zwalę mu zadania tak jak samo ktoś zepsuł mój quest log na początku ?

A tak ogólnie chętnie z kimś pogram, jak żona pójdzie spać :biggrin: headset mam moja postać to Lilith 45 lev. Moj PSNid Milczar. Posiadam wszystkie dodatki - skończyłem dopiero 1 Knoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loq questów prowadzi host.

Ja mam jak narazie soldiera 31 lvl, i gram z kacper3321 czasami.

Apropo.... wczoraj jak grałem, dołączył do mnie i do takiego Norwega jakaś Syrena 60 lvl ... i rzucił shotguna na podłogę, i ten shotgun był pomarańczowy i statystyki miał coś jak 999999 ^ 47 czy coś takiego i nie miał ograniczenia lvlu i dodatkowo jak postać go nosi to nie widać żadnej broni. i ten Norweg (lvl 11) to podniósł i rozwala wszystko za 1 strzałem.

To jest jakiś hack ? czy coś ?

Bo zdążyłem tylko się dowiedzieć od tej Syreny 60 że to z Vault i że może zdobyć jeszcze jedną taką broń, ale nawet nie zdążyłem zapisać nicku ani nic takiego.

Wie ktoś co to może być ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , po dołączeniu do kogoś online z wyższym levelem wskoczyły mi jego zadania, już je w sumie wypełniłem i można powiedzieć że naprawiłem po częsci ten bład. Wkurzające było to że zepsuło mi to lekko wątek fabularny. Moje pytanie czy jak chciałbym z wami pograć i dołącze postacią o wyższym levelu niż host to czy jest szansa że zwalę mu zadania tak jak samo ktoś zepsuł mój quest log na początku ?

A tak ogólnie chętnie z kimś pogram, jak żona pójdzie spać :biggrin: headset mam moja postać to Lilith 45 lev. Moj PSNid Milczar. Posiadam wszystkie dodatki - skończyłem dopiero 1 Knoxa.

Ja chętnie pogram, co prawda lvl tylko 36, ale dziś rano kończyłem główny wątek fabularny.

No i bardzo często gram po 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu gram od około 23 do 24 .... czasami od 19 do 24.

W weekendy przeważnie po 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią pogram w borderlands na multi. Mój psn id to piwotomojepaliwo jakby co to pisać. Gram syreną mam dopiero 7 lvl(gre dzisiaj kupiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to każdy by musiał nową postacią grać heh, Bo jak jeden będzie grał lvl 7 ... inny 20+ następny 30-40+ .... to ten lvl 7 będzie miał przekichane - od każdego potwora 1 atak i trup heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×