Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

w Borderlands 1 sa różne challange za które dostaje się exp np zabij iles tego, zrób ile critów etc , może wykonałeś kilka z nich. Jak zmienisz zakładkę na questy to bodajże strzałkami na padzie możesz zmienic kategorie i jedną z nich sa challange. Możesz sobie popatrzyć co trzeba robic i ile expa za nie się dostaje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. I na początek, zwracam się z prośbą o pomoc. Mianowice, razem ze swoja kobietka postanowiliśmy pograć w Borderlands. Wszystko pięknie ładnie - wybraliśmy tryb kooperacji na podzielonym ekranie i rozpoczęliśmy granie. Po jakimś czasie zauważyliśmy ze zlecenia/questy mogę przyjmować tylko ja, co za tym idzie punkty doświadczenia oraz nagrody pieniężne oraz wędrowały tylko do mnie.Moja lepsza polówka trochę się wkurza bo dużo wolniej idzie jej levelowanie.. Czy tak ma być? A może źle coś robimy? Pomóżcie pliss, bo gierka trochę nas już wciągnęła. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Szukam chętnych do coopa, posiadam tylko podstawkę z PSS. Mój PSNid: tehaer. Posiadam mikrofon. Gra od 1 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym właścicielem ps3 i stąd moja niewiedza, chciałbym się dowiedzieć czy w przypadku Borderlands potrzebny jest kod aby grać coop'a przez neta? Gdyż zastanawiam się nad kupnem używanej gry, lecz obawiam się że jeśli kod został wykorzystany nie zagram już sobie przez neta.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał, że gra nie ma online pass, więc spokojnie możesz kupować i hulać bez przeszkód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia z tą grą.

Gram z kumplem i stoimy tam gdzie jest ten koleś w 8 minucie:

Gram na normalu, oboje Soldiery na 10-11lvl.

Ja żeby ich zabić, albo chociaż rozbić im tarcze to muszę całe ammo wytracić, a oni 2 strzały i po całej tarczy i 10HP ;/

Co jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co-opie przeciwnicy są silniejsi niż jak grasz samemu...im więcej osób tym są silniejsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save'y z edycji cyfrowej działają z wersją pudełkową? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na to, więc chyba działają, ale głowy nie daję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaja, ja gralem na pudelkowej :) ale jak gram w podstawe to mi sie nie chce plytki wkladac i gram w cyfrowa :) wszystko dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...masz do wyboru albo grasz na pierwszym przejściu gry ( czyli tym które już zakonczyłeś i zostaje zwiedzanie świata i dobijanie questów pobocznych itp itd ) albo idziesz na drugie przejście swoją postacią i grasz fabułę od nowa ale ze wszystkim co zdobyłeś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając z kimś online nie ma znaczenia kto uratuje claptrapa? Brakuje mi jednego i nie wiem czy to kwestia pominięcia go czy dlatego że uratował go drugi gracz. To tak by się upewnić :)

Dużo nabijania czeka mnie po skończeniu misji głównych i pobocznych do 50lv?

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanie

zrobiliśmy z kolegą całą grę niestety nie zaliczyło mi kilku zadań więc postanowiliśmy je dorobić na moim hoście przy drugim podejściu playtrough oczywiście pierwsze wybrane (i tak musimy dobić do 50 poziomu)

zostały mi dwa trofiki związane z zadaniami a mianowicie

Made in New Haven

Completed all missions in the Rust Commons

i jednego claptrapa musze uratować z new haven

niestety w bazie głównej w arid badlands nie działa mi teleport żeby swobodnie sobie przejść do lokacji

plus przejście które jest na wschodzie mapy arid badlands rónież jest w tym momencie nieczynne . Podjeżdżam tam a tam tylko calptrap lata wokoło i nie ma aktywnego teleportu

ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić ??

wstępnie wymyśliliśmy że na hoście kolegi przejdziemy do new haven (on na swoim będzie mógł bez problemu i mnie tam zostawi) czy to zadziała czy mnie wywali jak on opuści lokację (bo musze ja być hostem żeby aktywować misje)edit: już nie ważne w końcu wpadło to trofeum :)

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko 1 osoba dostaje ulepszenie plecaka.

Gram ze znajomym i dostajemy obaj ulepszenia.

Mam problem z trofikiem Made in New Haven

Wszystkie misje z tej listy mam zrobione:

http://borderlands.wikia.com/wiki/New_Haven_Missions

A trofea nie ma.... Ani ja, ani znajomy. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z wysokim poziomem dobić 9lv? Zostało tylko to a trafić ostatnio mi ciężko na kogoś losowo.

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w cyfrową wersje gry i już kilka razy w ciagu miesiaca nie mogłem otworzyć save "Corrupted save data". Z czym to może być związane ?

Edytowane przez korniszon_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby pograć ze mną już w 2013r. to zapraszam... :). Posiadam headset... posiadam kilka postaci na 30 lvl, 20 lvl, 10 chyba, 5 ale też mogę zaczynać zabawę od nowa. Mój PSn to tamias97. Zapraszam.

tamias97.png

Edytowane przez Tamias97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zacząć od 2 częsci ale zacznę od jedynki. Jak ktoś chętny to zapraszam headset jest. Jak na razie lvl 8. PSN id: Labuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakoś oznaczone misje główne? Bo chce tylko wątek główny skończyc

i

Potrzebuje osoby która ma 50lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×