Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

możecie polecić jakieś dobre buildy postaci? teraz gram hunterem ale planuje pobawić sie każdym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych broniach w sile jest mnożnik. O co chodzi? jeśli mam np. 2x50, to mogę to liczyć jako po prostu 100, czy chodzi tutaj o coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wystrzeliwuje 2 kule na raz i każda z nich zabiera 50 hp

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Obecnie gram w wersję GOTY, z dodatkami na płycie, na grzbiecie opakowania BLES 00697, muszę się jej niestety pozbyć na dniach i postanowiłem zamówić inną wersję z allegro. Znalazłem tak samo edycję Game of the Year, ma taki sam kod na opakowaniu, ale o dziwo dodatki są jako kod DLC. Czy będzie mi działał zapis gry z mojej obecnej wersji na tej nowo zakupionej? Niby gra ta sama, ten sam kod, no ale jest różnica w postaci tych DLC.

2)Na obecnej wersji mam jak wyżej wspomniałem dodatki na płycie. Dałoby się je jakoś "zainstalować" i mieć na konsoli/dysku tak, że kiedy przyjdzie mi druga wersja GOTY (nie wiadomo czy kody są wykorzystane) działałoby wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Obecnie gram w wersję GOTY, z dodatkami na płycie, na grzbiecie opakowania BLES 00697, muszę się jej niestety pozbyć na dniach i postanowiłem zamówić inną wersję z allegro. Znalazłem tak samo edycję Game of the Year, ma taki sam kod na opakowaniu, ale o dziwo dodatki są jako kod DLC. Czy będzie mi działał zapis gry z mojej obecnej wersji na tej nowo zakupionej? Niby gra ta sama, ten sam kod, no ale jest różnica w postaci tych DLC.

2)Na obecnej wersji mam jak wyżej wspomniałem dodatki na płycie. Dałoby się je jakoś "zainstalować" i mieć na konsoli/dysku tak, że kiedy przyjdzie mi druga wersja GOTY (nie wiadomo czy kody są wykorzystane) działałoby wszystko?

Zastanawia mnie tylko dlaczego chcesz sprzedać tą wersję co masz i kupować drugą taką samą i to w dodatku gorszę, bo dodatki są w formie kodu, a nie na płycie.

Czyli raz wykorzystasz i z gry robi się zwykła wersja. A z DLC na płycie zawsze sprzedasz jako GOTY, bo te dodatki można instalować bez końca.

Co do Twojego pytania, to po prostu zainstaluj te dodatki. Jak Ci przyjdzie kolejna wersja gry, to po prostu włóż płytę i odpal grę.

Dodatki na 100% będą w grze już, tym bardziej że kod na opakowaniu jest ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecną wersję gry chcę sprzedać, ponieważ zostałem lekko wykiwany i otrzymałem kopię bez plakatu/mapy, która powinna być w środku. (tylko bez komentarzy "A po co Ci ta mapka lololololol").

Czyli te dodatki wyświetlane w menu jako Bonus Content mogę śmiało zainstalować na dysku i później jak mi przyjdzie GOTY z wykorzystanymi kodami, albo nawet nie-GOTY, to ja będę miał dostęp do dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będziesz miał dodatki w każdej wersji jak je zainstalujesz na dysku...ale dla głupiej mapki, którą pewnie otworzysz tylko raz i schowasz chcesz robić takie cuda?

Tam nic w niej nie ma, wierz mi...otwarłem to raz i złożyłem, bo do niczego tak naprawdę się to nie przydaje.

Chyba, że chcesz to sobie nad łóżkiem powiesić, to już inna sprawa :P

Ta wersja GOTY, którą masz spokojnie sprzedasz za 80 - 90zł. To jest obecnie najlepsza wersja Borderlandsów.

Zwykłą wersję gdzieś za połowę tego może sprzedasz, nie wiem jak się ceny teraz układają.

Plus tracisz wszystkie dodatki, bo jak coś Ci się stanie z dyskiem to masz po nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to cały ja. Odsprzedawanie, kupowanie, kombinowanie dla kawałka papieru, który wiem, że otworzę raz albo dwa. Cóż, taka natura.

Oby dało się jakoś zainstalować te dodatki, tak, żeby działały z każdą wersją gry, nawet nie-GOTY, to byłoby super. Instalacja będzie z pozycji XMB czy w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej wersji z DLC na płycie to masz z XMB instalacje. Pod ikonką z płytą będzie drugą, z Bonus Content.

Tam będą wszystkie DLC do zainstalowania.

Upewnij się, że obie wersje to te same regiony, itd. Ale jak mówisz, że kody na boku są te same, to nie ma strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment koledzy, bo już się solidnie pogubiłem. To jak można rozpoznać wersję z DLC na płycie od tej z kodami skoro BLESy takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment koledzy, bo już się solidnie pogubiłem. To jak można rozpoznać wersję z DLC na płycie od tej z kodami skoro BLESy takie same?

przy info o zawartosci DLC masz 'voucher' to jest to KOD do DLC, a jak nie ma tego wyrazu w tresci to DLC jest na plytce.

Widzisz, to cały ja. Odsprzedawanie, kupowanie, kombinowanie dla kawałka papieru, który wiem, że otworzę raz albo dwa. Cóż, taka natura.

Oby dało się jakoś zainstalować te dodatki, tak, żeby działały z każdą wersją gry, nawet nie-GOTY, to byłoby super. Instalacja będzie z pozycji XMB czy w grze?

Jak kupilem z tad *LINK* to mialem DLC na plytce :) moze wszystkie tak maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to cały ja. Odsprzedawanie, kupowanie, kombinowanie dla kawałka papieru, który wiem, że otworzę raz albo dwa. Cóż, taka natura.

Oby dało się jakoś zainstalować te dodatki, tak, żeby działały z każdą wersją gry, nawet nie-GOTY, to byłoby super. Instalacja będzie z pozycji XMB czy w grze?

A to nie możesz kupić jakiejkolwiek wersji gry i potem ją sprzedać zostawiając sobie mapę?;) wilk syty i owca cała.

Chwila, moment koledzy, bo już się solidnie pogubiłem. To jak można rozpoznać wersję z DLC na płycie od tej z kodami skoro BLESy takie same?

Przy DLC na płytce na froncie pudełka masz napisane "All 4 Add-On Packs", a przy drugiej opcji masz napisane, że jest voucher.

A ja mam kolejne pytanie: przy wszystkich vending machines jest odliczanie czasu. O co z tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie: przy wszystkich vending machines jest odliczanie czasu. O co z tym chodzi?

Jak upłynie czas, to zmieniają się przedmioty w maszynie do kupienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie możesz kupić jakiejkolwiek wersji gry i potem ją sprzedać zostawiając sobie mapę? ;) wilk syty i owca cała.

No nawet mi nie mów, że każda wersja ma mapę? Nawet nie-GOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, przepraszam, tego nie wziąłem pod uwagę. Mapa jest tylko w GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas grania w multi jakiś typ wyrzucił na ziemię Shield OMEGA IRONCLAD, 214748 Capacity, 10 Recharge Delay, opis "The Alpha and that other thing. I stand unvanquished". I tutaj pytanie:

Czy to jakiś hack, bug, mod, czy może rzadki przedmiot? Dodatkowo nie ma progu poziomowego, więc ktoś na pierwszym levelu może ubrać taką tarczę i przejść całą grę używając gołych rąk. (o ile tylko ktoś mu podrzuci ten item)

PS.

Mam też taki problem, że kiedy chce dołączyć do jakiejś gry Online->Join Game, znajduje mi bardzo często pokoje z misją "Fresh Off The Bus". Próbowałem robić relog PSN, relog gry i nic nie daje. Raz na wiele prób znajdzie więcej gier. Zauważyłem, że czasami pomaga odpalenie singla, załadowanie gry, wyjście do menu głównego i znowu przeszukanie online, ale i to nie zawsze działa. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to hacki/mody. Save na PS3 bez problemu można modyfikować, sam tak robiłem.

Wrzuciłem sobie perłowe bronie, shield który daje nieśmiertelność, masę punktów skillowych, zmianę levelu, zmianę klasy, plecak na 999 slotów, itd.

Jak chcecie to mogę Wam to opisać, bo jest to banalne do zrobienia i pomaga.

PS.

Robiłem to bo zglitchował mi się quest na Knoxxie, przez którego musiałbym zaczynać cały dodatek od nowa, a na to pozwolić sobie nie mogłem.

Więc postanowiłem zmodyfikować save'a. Skoro nie potrafią zrobić gry jak należy to przecież ja nie będę za to cierpiał swoim stanem nerwowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest nazwijmy - LEGALNE.

Za późno zrobiłem edit, więc ponawiam pytanie:

Mam też taki problem, że kiedy chce dołączyć do jakiejś gry Online->Join Game, znajduje mi bardzo często pokoje z misją "Fresh Off The Bus". Próbowałem robić relog PSN, relog gry i nic nie daje. Raz na wiele prób znajdzie więcej gier. Zauważyłem, że czasami pomaga odpalenie singla, załadowanie gry, wyjście do menu głównego i znowu przeszukanie online, ale i to nie zawsze działa. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to hacki/mody. Save na PS3 bez problemu można modyfikować, sam tak robiłem.

Wrzuciłem sobie perłowe bronie, shield który daje nieśmiertelność, masę punktów skillowych, zmianę levelu, zmianę klasy, plecak na 999 slotów, itd.

Jak chcecie to mogę Wam to opisać, bo jest to banalne do zrobienia i pomaga.

PS.

Robiłem to bo zglitchował mi się quest na Knoxxie, przez którego musiałbym zaczynać cały dodatek od nowa, a na to pozwolić sobie nie mogłem.

Więc postanowiłem zmodyfikować save'a. Skoro nie potrafią zrobić gry jak należy to przecież ja nie będę za to cierpiał swoim stanem nerwowym :)

Wlasnie stracilem chec do gry z obcymi ludkami :( ale coz, czasem trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest nazwijmy - LEGALNE.

Za późno zrobiłem edit, więc ponawiam pytanie:

Mam też taki problem, że kiedy chce dołączyć do jakiejś gry Online->Join Game, znajduje mi bardzo często pokoje z misją "Fresh Off The Bus".

Bo pewnie jesteś na początku gry. Zrób kilka misji, nabij trochę leveli i pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Patricko czy mógłbyś opisać to ? Tutaj czy na pw, byłbym bardzo bardzo wdzięczny. ## Nie chodzi mi tu żeby przejść gre z tym stuff'em bo gra już zrobiona, ale chodzi mi o fun bardziej ^^. Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie jesteś na początku gry. Zrób kilka misji, nabij trochę leveli i pomoże.

Właśnie nie. Skończyłem wątek fabularny, mam 58 poziom, a znajduje mi tylko misje "Fresh Off The Bus". Daję Refresh i czasami znajdzie 3 misje, czasami 4, później znowu 3, a raz na jakiś czas wszystkie inne pokoje z przeróżnymi misjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×