Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

witam zaczynam drugi raz ktoś jest chetny na przechodzenie we dwóch ? (z dodatkami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zaczynam drugi raz ktoś jest chetny na przechodzenie we dwóch ? (z dodatkami )

Ja chetnie zagram, dopiero kupilem i bym pogral :) jak sie zglosic?

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie bym z kimś pograł, mam dodatki, jednak póki co nie mam headseta ;/

Soldier lvl 52 i hunter lvl 35

PSN: snejku92 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez HS to troszke ciezko na domysly :) jakas mala inwestycja? Nawet jakas tania Jabra zmienia wiele, aczkolwiek chetnie pykne, ja mam 8lv huntera, dopiero zaczalem gre (przyznam sie ucze sie dopiero strzelac na padzie, wczesniej tylko myszka+klawa :( )

Ogolnie chetny jestem do tej gry, glownie pory wieczorne 19-01

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce zagrać na "świeżo" czyli nowe postacie, to zapraszam do dodania mnie do swojej listy postaci. Mam wszystkie dodatki i HS'a. Szukam kogoś bo chciałbym wbić wreszcie tą platyne a gra jest bardzo fajna i z miłą chęcia po raz kolejny ją przejdę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homerku, ja sie pisze :) Juz nawet mamy sie w znajomkach, mam co prawda juz 17 level Mordecaiem ale to nie problem bo albo podgonim, albo new ewentualnie inny char, chcialem pograc tak zeby wszystkie misje poboczne robic i zwiedzic cala mape :) mam GOTY i HS i dobre chęci, czas mam od 18 do 1 w nocy :)

Edytowane przez WiQert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Tobie wiem. :)

Jeszcze Asull chce grać ale on to gre bedzie miał później... Jeszcze ktoś się piszę? Teraz kwestia kto będzie grał kim. Ja mogę grać Hunterem i Soldierem, Barek mi nie podchodzi a Lilith to tak... meh. Ale nią też mogę zagrać, bo to był mój main na PieCu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz Hunterem mam kolo 17, innych nie znam, dodam ze konsole mam od tygodnia i ucze sie strzelac dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam ludki . Nie wiecie czy idzie jakos ustawic w Borderlands iść tylko za głownym watkiem gry? Ponieważ pech chciał ze sprzedałem sobie nagrode od robocika i nie dostałem pucharka i gre trzeba zaczać od nowa . Jak już się przekonałem zaczolem grac na Playground 2 , znów pech ,że mi sie save uszkodził .. i postac na 47 lvl poszłą do piachu . Wiec czy jest sposob zeby podażać glownym watkiem fabuly tylko czy trzeba wiekszosc q wykonywac? Level raz dwa online sie wbije ale kurde te robociki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu pogrywam z kumplem w dodatki. Na pierwszy ogień poszło DLC z wyspą zombie obfitujące w świetne lokacje i przyjemne zadania. Jest tam jednak pewna mocno irytująca sprawa... Otóż przy zrobieniu kilku zadań i wyjściu z gry za każdym razem musimy zaczynać od pierwszej lokacji i gnać przez całą mapę, żeby dostać się do dalszych i wykonywać kolejne zadania. Tylko my tak mamy, czy po prostu jest to skaszanione? W podstawce system zapisu był inaczej rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu pogrywam z kumplem w dodatki. Na pierwszy ogień poszło DLC z wyspą zombie obfitujące w świetne lokacje i przyjemne zadania. Jest tam jednak pewna mocno irytująca sprawa... Otóż przy zrobieniu kilku zadań i wyjściu z gry za każdym razem musimy zaczynać od pierwszej lokacji i gnać przez całą mapę, żeby dostać się do dalszych i wykonywać kolejne zadania. Tylko my tak mamy, czy po prostu jest to skaszanione? W podstawce system zapisu był inaczej rozwiązany.

Tak jest w każdym dodatku. Jak idziecie na misje to ją po prostu musicie zrobić. Jak przerwiecie to jazda od początkowej strefy :)

I dotyczy to każdego dodatku. Najgorszy jest Knoxx, bo jest duży i cholernie się dłuży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby OK, tylko że jazda od początkowej strefy jest przy każdorazowym uruchomieniu dodatku, niezależnie od wykonanych misji i zaliczonych savepointów. Zdupili to strasznie.

A co do Knoxxa... skończy się Euro to pociśniemy 2-3 nocki i pęknie :D

Dzięki za odpis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Knoxxa... skończy się Euro to pociśniemy 2-3 nocki i pęknie :biggrin:

Watępie, z Crawmeraxem się pomęczycie i to długo :P Bo Knoxx przy nim to pestka :)

Zresztą nie bez powodu nazywany najtrudniejszym bossem w grze. Dwa strzały i nieżyjesz, bez względu na level i poziom życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy go właśnie zostawić na koniec, przy 69 lvl. Gdzieś już czytałem, że ponoć ten boss jest mega trudny... ale już trudniejszych rozwalałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy a na zagranicznych forach odpowiedzi nie znalazłem więc liczę na was! : ) Otóż kupiłem Borderlands GOTY przeszedłem głowny wątek the vault zdobyta , chce pograć w DLC i pojawia sie problem. Jak je zainstalować? Dodam , iz nie mam żadnego kodu do ściągniecia owych , a też drugiego dysku mi nie wyswietla w menu jak sugerowano na forach zagranicznych. wiecie co robić bo gra świetna iz a nic nie chcę jej porzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voucher . Gra kupiona w sklepie internetowym wiec teoretycznie nic nie powinno brakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedynie mapa instrukcja i fakt kartka z kodem ale z tego co na niej jest napisane jest to kod do duke nukem...i własnie nie wiem za bardzo co teraz robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersje GOTY. U mnie jest:

-instrukcja

-mapa pandory

-kod do Duke Nukema

-kod do dodatków

Jeśli masz nową grę to ten kod powinien być. A jeśli nie ma to trzeba reklamować u wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×