Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem dzisiaj platyne w Borderlands. Latwa, ale czasochlonna platyna. Gra ogolnie niczym mnie nie zaskoczyla, a nawet meczyla. Dopiero wyzszy poziom mnie zaciekawil, ale nie na tyle, zeby go ukonczyc. Po wbicu platyny odpuscilem - wole pograc w cos innego. Drugiej czesci raczej nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bd to miało wpływ na trophy związane z ukończeniem wszystkich misji w pierwszej lokacji? Czy muszę zagrywać odpoczątku ....

Ten błąd nie ma wpływu na trofeum pod warunkiem że wcześniej zrobiłeś tego questa. Też tak miałem a trofeum i platyna wpadły bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, czy dodatki w wersji GOTY znajdują się na płycie, czy są do pobrania? (innymi słowy, czy lepiej brać używkę dla singla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też występują problemy z zadaniami ze zbieraniem elementów broni, tzn zwyczajnie niektórych z nich nie ma tam gdzie powinny być i nie ma możliwości ukończenia zadań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem takiego buga (mam wersję cyfrową). Zauważyłem tylko,że czasem są w bardzo cięzko dostępnych miejscach i ciężko je znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam wersję cyfrową, dokładnie gratis z ps+. Jestem pewny że to jakiś błąd bo na youtube wyraźnie widać gdzie elementy powinny być, a ich tam nie ma. No nic zostaje reset zadań może wtedy gra wczyta wszystkie elementy broni. Dziwne jest to że tylko u mnie występuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Green Thumb", a dokładnie taki że nie mogę jej zacząć. zrobiłem już chyba wszystkie, a na pewno większość misji w New Haven.Kiedy podchodzę do typka, on po prostu mnie olewa. Czy to jest bug czy muszę coś jeszcze zrobić, żeby dostać tę misję?

Mam 34lvl

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Kraciun też dzisiaj miałem problem znaleźć jedną część broni, wspomogłem się filmikiem, jednak w moim przypadku element był tam gdzie powinien. Notabene sporo tych zadań jest, szkoda tylko że tak rzadko kogoś mi dołącza do gry. Najczęsciej gram solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z kumplem na split screenie i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów ale niektóre rzeczy są naprawdę dobrze ukryte. Mamy 22lvl ja gram siren a on berserkerem. Jedyny problem który chyba u wszystkich występuje to że w jednej misji ''seek out tannis'' trzeba pogadać z claptrapem i radar wskazuje do tej babki u której się odbiera questa, a tak naprawdę trzeba iść na 2 mapki obok i tam on jest. Przy tej misji wspomagałem się yt. A i jeszcze kilka pytań mam: Da się zmienić profesję w czasie gry??, Który lvl jest max w trofkach jest 40 a da się wyższy?? słyszałem że w DLC się da ale mnie interesuje podstawka, macie jakieś sposoby na poszczególnych przeciwników np na bruisera??, Czego używać grając siren(jakich broni??) ja mam rozwiniętą do końca prawą część tych umiejętności(na końcu mam +480% atak wręcz) moje bronie to jeden combat rifle na 13 lvl ok.35 obrażeń , jeden smg z elektr. ok 50 obrażeń, snajperka zwykła ma ok. 300 obrażeń, rewolwer ok.170 obrażeń. Ai wiem że można gdzieś zresetować umiejętności to gdzie to zrobić i jak je dobrze rozdać dla siren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem, więc postanowiłem po krótce streścić wrażenia póki gorące. Po pierwsze grafika - mi podobała się bardzo. Po drugie setting - jak na starego vault dwellera przystało, na wszelkiej maści post-apo zawsze znajdzie się miejsce w moim sercu. Dalej zaczynają się schody - "gunplay" w moim odczuciu po prostu słaby - giwery mają tyle mocy co pistolety na wodę - gearbox postawił wszystko na różnorodność i niestety przerżnął sprawę, bo tak naprawdę to 99% znajdowanego crapu pchamy do przysłowiowego żyda, nawet specjalnie nie bacząc na staty - ja w okolicy połowy gry(miasteczko jeszcze przed New Haven) kupiłem SMG który z powodzeniem służył mi aż do końca gry - i tutaj przechodzę do kolejnego zarzutu - gra jest po prostu banalnie łatwa i o ile ktoś nie oleje totalnie misji pobocznych to nie wyobrażam sobie żeby komuś mogła sprawić trudność - nie grindując ani trochę miałem w finale koło 33 lvlu i przez wszystkie lokacje przechodziłem jak burza, a w zasadzie jedyny moment w którym miałem kłopot to na samym początku kiedy będąc samemu na ~10lvl uprałem się naklepać bandziorów o 10 lvli mocniejszych. Questy to kolejny słaby element - z wyjątkiem kilku udanych motywów takich jak akcja ze Skagzillą, mamy doczynienia z karygodną nudą - ja, osoba, która naprawdę lubi wczuwać się w klimat, i spokojnie zaznajomić z fullfem, nie czytałem nawet opisów - od razu sprawdzałem mapę i czysto mechanicznie jechałem odstrzelić kogo trzeba. Główna oś fabularna też mogłaby w zasadzie nie istnieć. Podobały mi się za to lokacje i designy potworów, ale tak naprawdę to fakt że ukończyłem grę wynika głównie z tego że przez ostatnie dni miałem grypę i poza tym wiedziałem że jeśli nie skończę tej gry od razu to już nigdy do niej nie wrócę. Podsumowując - dla mnie takie 5/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiecie może jak można zresetować bulid ? żeby na nowo porozdawać sobie point. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stacji fast travel, zakładka ze zmianą wyglądu postaci.

Edytowane przez Vramin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chętnych na wspólną grę! Podstawka mnie już nie interesuje, zapraszam osoby, które mają wszystkie dlc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę z plusa i chętnie z kimś pogram coopa. Mile widziany nowicjusz taki jak ja by nie było wielkich dysproporcji w grze ;) HS mam. Jedyny problem to czas gry z uwagi na system pracy ale liczę że uda się z kimś dogadać.

----------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z trofeum "Completionist", które trzeba zrobić na jednym playthrough.

Gram w DLC The Secret Armory of General Knoxx, doszedłem do zbrojowni i zabiłem generała.

Po czym zaczęło się odliczanie,pozbierałem trochę fantów ze skrzyń i były napisy.

Wcześniej nie ukończyłem wszystkich misji pobocznych.

Czy jeśli teraz je zrobię to dostanę trofeum "Completionist"?

Czy muszę od nowa przejść znów cały dodatek The Secret Armory of General Knoxx i wykonać wszystkie zadania poboczne,a dopiero na końcu zabić generała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zrób wszystkie zadania poboczne, nic nie musisz robić od nowa. Pamiętaj, że wlicza się też w to zabicie Crawmeraxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie chciałbym kupić w/w grę, ale nie wiem jak to się tyczy online pass, słyszałem że można pobrać darmowy on-pass z PSS czy to prawda?

Edytowane przez casper_1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands nie ma online passa, z PSS można pobrać podstawową wersję gry, bez żadnych dodatkow za darmo jeżeli jest się subskrybentem :psnplus:

Jeżeli nie masz :psnplus: to polecam kupic wersje GOTY ze wszystkimi dlc na płycie

Edytowane przez _matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam wersje GOTY ale na PC a teraz dzięki PS+ wracam do Pandory z uśmiechem więc jakby ktoś chciał tam kiedyś pograć to ja chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam kupic wersje GOTY ze wszystkimi dlc na płycie

http://allegro.pl/bo....html?source=oo

Czy właśnie o tą edycje chodzi? Bo na gametrade znalazłem niby tą samą edycje, ale koleś napisał że "kody do DLC wykorzystane" http://gametrade.pl/og/399006-borderlands-game-of-the-year-edition-playstation-3-ps3-gdansk??

Edytowane przez casper_1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img19.imageshack.us/img19/373/dsc01632copyt.jpg to jest wersja na X360 ale na ps3 różnica na pudełku jest podobna.

"Voucher for all 4 add-on packs" - kody na DLC , "All 4 add-on Packs" - DLC na płycie

Najlepiej zapytaj sprzedającego , bo to wygląda jak zdjęcie z galerii allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi wytłumaczy czemu co jakiś czas dostaje więcej expa za mobki ?

Np: zabijam sobie skagi i dostaje za nie po 5expa...ale co któregoś skaga dostaje po ponad 1k expa...no i nie wiem o co biega...jakiś bug czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×