Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna ale jestem wkurzony...Czy tylko mnie zirytowała końcówka tej gry??

Gdzie był ten cały skarb?czy skarbem było zabicie tego stworka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale jestem wkurzony...Czy tylko mnie zirytowała końcówka tej gry??

Gdzie był ten cały skarb?czy skarbem było zabicie tego stworka ?

No chyba tylko Ciebie ;)

Skarbu nie było i nie miało być. Wszystko było jedną wielką podpuchą. O co dokładnie chodziło oraz kto i po co zrobił całe zamieszanie, powiedziane jest w Borderlands 2.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam, za jakiś czas biore się za borderlandsy i tutaj pytanie: mam soldiera na 1 lv, ale kumpel co grał na pc radził mi brać jakąś syrene, bo jest ponoć op? Prawda to? Jaka postać jest najlepsza dla laika? ;)

drugie pytanie, jak z skillami, mówił, że można drzewko resetować w czasie gry, jest taka opcja? jakoś płatna czy za free?

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postaci to raczej wybór zależy od własnych preferencji ;)

Co do skili to się zgadza, drzewko da się resetować w specjalnych punktach i nie jest to w żaden sposób płatne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można do tych punktów wracać? jest ich dużo, jednorazowe są czy wielokrotnego użytku? ;)

jak wygląda coop, ktoś wbija i po prostu pomaga mi w moich misjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich sporo i bedą co rusz sie gdzieś pojawiać (to te słupy, gdzie możesz zmienić imię i kolor ubrania).

Co do coopa to jeśli jesteś hostep inni mogą dołączyć i pomóc lub zaszkodzić. Jeśli dołączy ktoś z wyżzym Lv to poziom oponentów rośnie by sie dostosować. Plus tego taki, że expa łatwo i szybko można nabić :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grigori, to pomożesz mi ptm, haha :D

jeszcze ost pytanie - jest jakiś trofik który można pominąć tak, że ptm nie można wrócić? bo zdaje mi się, że nie ma bo ptm jest otwarty świat i mogę sb wszystko robić, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie ma, ale niektóre możesz pominąć. Jednak po ukończeniu gry wystarczy, że wrócisz do Playthrough 1 i będziesz mógł wszędzie iść.

Wystarczyło, że zerknąłbyś do poradnika i wszystko byś wiedział...

PS.

Naprawdę musisz pisać tymi skrótami? Taki post wygląda jak napisany przez gimba na gg.

Bez urazy rzecz jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 51lv jeśli zaczynasz od pierwszego to na ostatnich etapach samym przyglądaniem uzbierasz kilkanaście lv w kilka dobrych minut. Pomóc mogę, ale dziś chyba coopa w Dead Island będe grał :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 60 lvl 2 razy gre na co op ukonczyłem i weszłem do pokou koleśia co ma 60lvl i oto mam taki level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info ;)

@Patricko zmęczony dniem już byłem, nie chciało mi się już pisać, a ciekawy byłem ;)

@Bochen spoko, ja jeszcze katuje Batman'a AC, mam tam jeszcze trochę do zrobienia, ale potem jak zacznę to się odezwę do Ciebie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. trofków. Mam zamiar wymienić sobie grę najprawdopodobniej na Bordera 1 (zależy co mi zaoferują i czy będą mieli). Mianowicie czy podczas gry na Split Screnie można zdobywać trofki czy musi to być tylko i wyłącznie granie solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z voice chatem przy co-opie w tej grze? Dzisiaj ze znajomym mieliśmy spory problem, przerywa, wiesza, nic nie słychać. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele osób narzeka na to. Sam też po kilku próbach darowałem sobie już HS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z voice chatem przy co-opie w tej grze? Dzisiaj ze znajomym mieliśmy spory problem, przerywa, wiesza, nic nie słychać. Da się coś z tym zrobić?

To jest chyba losowe. Spędziłem wiele godzin w tej grze i dość często zdarzały się problemy z komunikacją. Rzadziej to było jak grałem w dwie osoby, ale jak już dołączyła trzecia/czwarta to czasami rwało głos niemiłosiernie.

Po prostu uruchom ponownie grę i licz na to, że tym razem będzie lepiej. Być może to kwestia serwera, na którym aktualnie gracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero z koleżką odpaliliśmy grę. Po 6h powbijaliśmy 12 levele. Z ciekawości; ile trwa ukończenie gry, do którego levelu mniej więcej się dobija?

No i pytanie ostatnie: cala gra to łażenie od questa do questa bez jakiego większego fabularnego sensu? :)

Nie to że oceniam źle ten tytuł, bo gra się wybornie, tak tylko pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pytania to tak, cała gra to są takie questy raczej bez większej fabuły. Podobno w Borderlands 2 jest już lepiej ale nie miałem jeszcze okazji zagrać. Mi ukończenie gry zajęło pewnie coś około 25 godzin, zrobiłem wtedy tak mniej więcej 70 % zadań pobocznych ale ja grałem solo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

A który level dałeś radę wbić, ktoś inny tutaj ma się też czym pochwalić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry robiąc zdecydowaną większość uzbierałem chyba 44 poziom. Potem szukanie dobrych graczy by dobić do platynki :)

---------------

Naciapane przy pomocy TapaTalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu. To nieźle, my z kumplem 2x 23 lvl w koopie. To widze, że trochę nas jeszcze czeka zabawy. Ale dobrze; widzę że im dalej tym lepiej w tej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem ze znajomym w coopie i tylko dlatego dobrnąłem do platynki w innym wypadku pewnie by brakło samozaparcia :P pod koniec już czułem znużenie jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Widziałem b. dużo opinii że single a co-op w Borderlands może robić różnicę w ocenie gry o jakieś 30-40%... Faktycznie aż tak to nudzi w "samotności"?

Swoją drogą, pewnie Ameryki nie odkryję, ale w dzisiejszych czasach (a może to już wczorajsze czasy, sam nie wiem;)), gdy wszędobylskich klonów Diablo różnej maści od groma, szacun dla 2K, że potrafili zrobić tak miodny tytuł. Kawał roboty oczywiście odwala tutaj oryginalność "klonu", czyli przeniesienie na płaszczyznę FPS, no ale tak czy inaczej zamysł rozgrywki ten sam, do tego pozbawiony w gruncie rzeczy fabuły...

Naprawdę duże gratulacje dla twórców, nie spodziewałem się, że kiedykolwiek taki typ gry będzie w stanie mnie tak pochłonąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sam i jest ok, z tym, że w takim wypadku trzeba sobie dawkować w czasie tą grę bo inaczej to znużenie gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...

Edytowane przez True67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×