Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XV

Rekomendowane odpowiedzi

Nie traktuję tego "tak". To było pisane żartobliwie, ale celną ripostę należy uznać i docenić. ;)

Co do samego wpisu, to sam wiesz jak to jest kiedy zaczyna się dyskusję z kilkoma osobami i pisze się dużo postów. W pewnym momencie zaczynają pojawiać sie luki w "obronie", ot co.

Pożyjemy, zobaczy co też z tego VERSUSa wyjdzie. Mam nadzieję, że fajna, wciągająca historyjka z grywalnym systemem walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek-małpa jest niżej w hierarchii niż popowa gwiazdeczka, ale taki to już był design w IX. Od VII każdy główny bohater był w 100% japoński aż do bólu.

Buuuuuuu !

Zidane to jedna z moich ulubionych postaci w starych FFach :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuję tego "tak". To było pisane żartobliwie, ale celną ripostę należy uznać i docenić. ;)

Co do samego wpisu, to sam wiesz jak to jest kiedy zaczyna się dyskusję z kilkoma osobami i pisze się dużo postów. W pewnym momencie zaczynają pojawiać sie luki w "obronie", ot co.

Pożyjemy, zobaczy co też z tego VERSUSa wyjdzie. Mam nadzieję, że fajna, wciągająca historyjka z grywalnym systemem walki.

Żarty żartami, ale one też coś mówią. Ja mam wrażenie, że Twoje postowanie traktujesz jak walkę, taką turową, jak w FFX :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej denerwuje mnie zagadnienie Versusa. Robią z tej gry ósmy cud świata, a na chwilę obecną nie mają nic, co mogłoby uzasadniać takie nakręcanie (S-E podpuszcza fanów, a Ci strasznie się podniecają i piszą o "nowej VII", czy też "mesjaszu serii FF").

Oczywiście, cieszą informacje o nagranych i nagrywanych głosach i inne drobiazgi, ale ta gra powinna już dawno być w zaawansowanej fazie produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to mówią są gusta i guściki , każdy lubi coś innego .. już gdzieś pisałem że dużo ludzi jarało się FF 7 a dlamnie był to jeden z najgorszych Finali , ta gierka morze być ciekawa skoro system walki będzie taki jak w KH , nie powiem w KH i KH2 grałem i podobało mi się jak cholera system walki nie najgorszy ( chociaż do najlepszych też nie należy ) hmm Versus jest (z tego co widziałem) mroczny postacie ładne morze być fajny szpil ale morze być gniot , wyjdzie zagramy zagramy ocenimy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to mówią są gusta i guściki , każdy lubi coś innego .. już gdzieś pisałem że dużo ludzi jarało się FF 7 a dlamnie był to jeden z najgorszych Finali , ta gierka morze być ciekawa skoro system walki będzie taki jak w KH , nie powiem w KH i KH2 grałem i podobało mi się jak cholera system walki nie najgorszy ( chociaż do najlepszych też nie należy ) hmm Versus jest (z tego co widziałem) mroczny postacie ładne morze być fajny szpil ale morze być gniot , wyjdzie zagramy zagramy ocenimy !

Cały problem w tym, że na te chwilę wielkie G wiemy, ale nie przeszkadza to w podsycaniu przedpremierowej gorączki (media branżowe i sami gracze). Po czymś takim będzie sporo marudzenia, bo każda najdrobniejsza informacja traktowana jest, jak jakiś dar z niebios. Uchylono rąbka tajemnicy o wielkim tytule. Do tego dochodzi to, co każdy z nas sobie wyobraża i na co liczy. Po czymś taki, żadna gra nie spełni pokładanych w niej oczekiwań.

Postacie są niby ładne, ale co z tego. W każdym FFie takie są. Mroczny klimat? Ukazało się kilka zdjęć, które pokazują, że wcale tak nie jest.

@down>>> Nie ma się o co obrażać. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym, że na te chwilę wielkie G wiemy, ale nie przeszkadza to w podsycaniu przedpremierowej gorączki (media branżowe i sami gracze). Po czymś takim będzie sporo marudzenia, bo każda najdrobniejsza informacja traktowana jest, jak jakiś dar z niebios. Uchylono rąbka tajemnicy o wielkim tytule. Do tego dochodzi to, co każdy z nas sobie wyobraża i na co liczy. Po czymś taki, żadna gra nie spełni pokładanych w niej oczekiwań.

Postacie są niby ładne, ale co z tego. W każdym FFie takie są. Mroczny klimat? Ukazało się kilka zdjęć, które pokazują, że wcale tak nie jest.

He he najpierw pytanko ty masochisto jeszcze nieśpisz biggrin.gif (Żartuje nie obrażaj się) hmm z tymi ludźmi jak piszesz wyżej masz rację dużo z nich żyje fantazją i zaraz się zleją w gacie niestety to się grze nie przysłuży a co do pismaków branżowych to na tym polega ich praca ( Za co bym ich zlał) .. no i dużo ludzi żyje słuchając innych i potem jest jak jest (Brak własnego zdania + własnej woli = wstąpienie do sekty lub innego gówna ) a szkoda gadać jak już mówiłem trzeba najpierw zagrać a potem ocenić produkt w 100% !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej denerwuje mnie zagadnienie Versusa. Robią z tej gry ósmy cud świata, a na chwilę obecną nie mają nic, co mogłoby uzasadniać takie nakręcanie (S-E podpuszcza fanów, a Ci strasznie się podniecają i piszą o "nowej VII", czy też "mesjaszu serii FF").

Oczywiście, cieszą informacje o nagranych i nagrywanych głosach i inne drobiazgi, ale ta gra powinna już dawno być w zaawansowanej fazie produkcji.

Dziwne rzeczy piszesz. Na razie trudno zauważyć żeby był wielki hype na miare tego z choćby XIII czy wcześniejszych części. Informacji jest mało, topiki na forach zakopane...WTF? Że część fanów serii ma nadzieje na wybitnego FF-a? Proszę Cię, zawsze tak było i będzie dopóki seria nie zwali się na pysk kompletnie i nieodwracalnie.

Na podsycanie przedpremierowej gorączki przyjdzie jeszcze czas, a wtedy to i w lodówce zobaczysz logo versusa. Tak jest z każdą większą grą, a dlaczego Ci to przeszkadza w przypadku versusa i o tym tutaj piszesz? Odpowiadam:

Bo jesteś do tej gry uprzedzony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądaj polskie portale konsolowe (polskie i zagraniczne-np. ppe.pl, polygamia.pl, ps3site.pl, kotaku), czasopisma branżowe, poczytaj/posłuchaj opinii fanów, poprzeglądaj komentarze pod dowolnym wpisem o VERSUSie, a zobaczysz, ze tzw. "hype" jest i to od dawna. Po ukazaniu się zwykłej XIII jest jeszcze większy. Nie pisz, proszę, że tego nie widzisz, bo jest to niemożliwe. ;)

Uprzedzony? Nie, raczej pełen obaw. Pomysł na rozgrywkę nie podoba mi się, ale nie znaczy to wcale, że w praktyce nie będzie inaczej. Fabuła jest wielką niewiadomą, ale na tę chwilę mamy wypacykowanego Noctisa, który wraz z wyluzowanymi koleżkami jeździ wypucowaną limuzyną po zrujnowanym świecie. Wygląda to dość komicznie. Z jednej strony mamy "mroczny klimat", o którym wszędzie się napomina, ale z drugiej strony mamy do czynienia z wesołą ferajną i ich błyszczącym autkiem. Tworzy to dziwny obraz, ale może okazać się, że gra będzie niesamowicie wciągającą przygodą z rewelacyjnym systemem walki, czego nam wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, niusy na portalach są sporadyczne póki co a bicie piany to normalka przy grach tego kalibru. W przypadku versusa fanboje nie zbliżają się nawet w fapowaniu do poziomu jaki był przy co niektórych tytułach. Rozumiem jakby poziom histerii był taki jak przed premierą GTA4 ale...po kilku miesiącach ciszy w temacie Famitsu zamieściło wywiad z którego i tak niewiele można się dowiedzieć a Ty już zdenerwowany ? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukazaniu się zwykłej XIII jest jeszcze większy.

Dziwisz sie ? XIII okazala sie kupa to wszyscy patrza na VERSUSa jak na ostatnio deske ratunku. (:rofl:)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, niusy na portalach są sporadyczne póki co a bicie piany to normalka przy grach tego kalibru. W przypadku versusa fanboje nie zbliżają się nawet w fapowaniu do poziomu jaki był przy co niektórych tytułach. Rozumiem jakby poziom histerii był taki jak przed premierą GTA4 ale...po kilku miesiącach ciszy w temacie Famitsu zamieściło wywiad z którego i tak niewiele można się dowiedzieć a Ty już zdenerwowany ? :D.

Zdenerwowany? Nie. Żal mi tych osób. Najprawdopodobniej zagram w tę grę, jak w pozostałe FFy i będę się nią cieszył, ale "fapować" nie zamierzam. ;)

Dziwisz sie ? XIII okazala sie kupa to wszyscy patrza na VERSUSa jak na ostatnio deske ratunku. (:rofl:)

Nie dziwię się. Wszyscy ci, którzy uznali XIII za "kupę" marzą o VERSUSue, który ziści ich najskrytsze marzenia. Przejadą się jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE powinno zacząć koncentrować się na robieniu góra 1-2 gier a nie 15 finali na psp, wii i inne bzdury, skasować 14 a dodatkowo do versusa posadzić ludzi od nowego Deus ex-a. Grunt, że się nie przejadę na SE już nigdy więcej bo po XIII patrze na nowego finala jak na każdą inną grę a nie jak na must have, zejście mesjasza i objawienie konsolowego świadka. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowany? Nie. Żal mi tych osób. Najprawdopodobniej zagram w tę grę, jak w pozostałe FFy i będę się nią cieszył, ale "fapować" nie zamierzam. ;)

Nie dziwię się. Wszyscy ci, którzy uznali XIII za "kupę" marzą o VERSUSue, który ziści ich najskrytsze marzenia. Przejadą się jak nic.

ostatnia deska ratunku ≠ ziszczenie najskrytszych marzen

IMO :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu>>> Ty i Twój optymizm. :P

SE powinno zacząć koncentrować się na robieniu góra 1-2 gier a nie 15 finali na psp, wii i inne bzdury, skasować 14 a dodatkowo do versusa posadzić ludzi od nowego Deus ex-a. Grunt, że się nie przejadę na SE już nigdy więcej bo po XIII patrze na nowego finala jak na każdą inną grę a nie jak na must have, zejście mesjasza i objawienie konsolowego świadka. :happy:

Coś w tym jest. Dobrze prawisz. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeśli gra będzie świetna, tym większa będzie frajda. Jeśli nie, to nie będzie rwania włosów z głowy.

EDIT: Kilka nowinek dotyczących gry. - LINK

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z bardziej oczekiwanych gier jak dla mnie, która powstaje, powstaje i powstać nie może. ostatnio pojawił się jakiś news, że SE pracuję nad wypuszczeniem dema. Tak by gracze nie przestali wierzyć w ten projekt. Demo może pojawić się niebawem.

Pożyjemy, zobaczymy.

http://thesilentchief.com/2012/01/18/playable-demo-of-final-fantasy-versus-xiii-in-the-works/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wszystkie siły wrzucono w pracę nad zremasterowaną wersją Final Fantasy X, więc jeszcze trochę poczekamy zanim nawet zaczną pracować nad Versusem na 100% ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra pewnie wyjdzie na PS4 znając życie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjdzie nawet u schyłku ps3 ja spokojnie poczekam tylko niech to w końcu będzie prawdziwe JRPG z zakręcona fabuła i ciekawymi postaciami .

FF 9 też wyszło u schyłku psx i była przekozacka a raczej jest dalej niedawno odgrzewałem i to w wersji PL - ta gra się nigdy nie zestarzeje nawet grafika wygląda nadal świetnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyzby Versus, stal sie kolejna pelnoprawna czescia serii? W dodatku rowniez dostepna na Wii U?

W sumie ma to sens... SE mowilo, ze Versus nie pojawi sie na E3.... bo pojawi sie jako FF XV... o ile jest to prawda

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie z tego dobra gierka pociukałbym w dobrego Finala jeszcze go nie ma a ludzie już zachwalają he he oby udało się z tego zrobić dobrą grę pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zagrała w finala ze slodka grafiką z wątkiem romantycznym jak w FF9 :( Nic innego mnie nie pocieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×