Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XV

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, czekanie nie jest przyjemne tym bardziej, że gra zapowiada się super. Ale ja osobiście wolę poczekać kolejny rok i dostać produkt z najwyższej półki. Tak samo czekam z niecierpliwością na Diablo 3 i nawet nie czytam wpisów na forach o postępach prac itd. -> czekam z pokorą na mistrza!

Miejmy nadzieję, ze będzie inaczej niż z D3, które może wcale nie zostać wydane. Ludzie nadal grają w D2, a jak wiemy cała seria bazuje na multi. Skoro Battle.net przyności zyski, nie ma po co się produkować nad nową odsłoną.

A mi sie zdaje ze SE ma w dupie ten tytul i robia go na zasadzie "na odwal sie" byleby kontrakt wypelnic, bo dla nich cos ekskluzywnego juz sie chyba nie oplaca, nie zdziwie sie jak w 2012 dostaniemy gre na poziomie graficznym FF XIII z podobnie zamknietym swiatem.

Masz jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii? Oczywiście, że tak będzie, a sama rozgrywka będzie zręcznościówkowata jak w KH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii? Oczywiście, że tak będzie, a sama rozgrywka będzie zręcznościówkowata jak w KH.

Jesli tak bedzie to bedzie to kolejny mega fail od SE, dostac kilka lat pozniej to samo tyle ze z motywem przewodnim zreczniosciowym, niech sie pokusza przynajmniej o wiekszy teren i lepsza grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. Grafa w FIII jest ok, ale za te kilka lat to będzie za mało dla krytyków. Co do wielkości terenu i map, to już pojawiły się wypowiedzi twórców, że o w pełni otwrtym świecie możemy zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu szykuje sie bubel i zawod roku, mam tylko nadzieje ze fabula bedzie lepsza niz to co dostalismy w 13stce, jedyne o co sie nie martwie to postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii mamy inne odczucia, ale wracać do tej dyskusji nie mam sensu. Nic to, pożyjemy, zobaczymy. Mnie tylko martwi model rozgrywki, który mnie odrzuca, ale co tam.

EDIT: Pojawiła się informacja o nowym silniku stworzonym przez S-E i EIDOS.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z tym na jakie platformy to pójdzie. SE raz dało dupy tak dalej będzie się puszczać, a M$ już się postara o dobrze naoliwionego fallusa co by ruchać resztę wiernych idei, że jest to tytuł jedynie pozostawiony platformie SONY. Od czasów FFXIII i zjebanej koncepcji, a co za tym idzie - mulitiplatformowej rozłące mam w dupie cały ich system bo wiem, że tylko o kasę się dziadom rozwodzi i za nic mają fanów sagi. SE to dla mnie synonim dziadostwa i dupodajki, równie dobrze mogą się sprzedawać na ulicy bo tak samo łatwo sprzedali się M$. Zero szacunku. Ostatnią grę kupuję tylko za soundtrack.

No tu racja puścili się to mnie zmartwiło z kim jak z kim ale z bilim gejem i ferajną fuj nie lubię X-szajsu a namco (tekken) i Squareenix (final) że o rezydencie Capcomu nie wspomnę wkurzyłem się jeszcze niech GoW i Metala dają na x-ksa i pierdole sony a jestem fanem miałem 1,2 teraz ps3 pożyjemy zobaczymy !!:beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł Hell, wreszcie coś :) Podoba mi się, chociaż dużo nie można wywnioskować po tych kilku sekundach. Otwarty świat, walki w czasie rzeczywistym, nice. Czekam na więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym otwartym światem, to bym nie przesadzał. To mogą być ypowe szerokie korytarze. FF XIII z wyłaczoną mapą też wygląda w niektrych miejscach na bardzo rozległy teren, ale w praktyce jest jednak ograniczona (choć w widocznych miejscach faktycznie się było, lub do nich się dochodziło w trakcie gry). Walka natomiast mi kompletnie się nie podoba... To zupełnie jak w FFVII CC, gdzie mieliśmy typową zręcznosciową napierniczankę. Nie wiem czy mi będzie to pasowało, ale co tam. Przebolałem XII, to i to przeżyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, jedyne co rzucilo mi sie w oczy to system walki ktory poprostu mi sie nie podoba.......

I co najwazniejsze jak bedzie prezentowac sie fabula Versusa.....

Czekamy na info SE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła imho jest najważniejsza. Jeśli będzie ciekawie, to nawet nieudany (nie wiem czy taki będzie) system walki da się przełknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła imho jest najważniejsza. Jeśli będzie ciekawie, to nawet nieudany (nie wiem czy taki będzie) system walki da się przełknąć.

To że system walki jest w czasie rzeczywistym i bardziej przypomina slashera jeszcze o niczym nie świadczy - DS miał podobny system i sprawdzał się fenomenalnie.

Zresztą nie widziałem jeszcze słabego systemu walki w FF, najsłabszy FF CC jednak to psp i do przenośnej konsolki jak najbardziej on pasował zwłaszcza że sterowanie jest ograniczone przez brak L2 i R2 .

Ważne żeby była masa kombinowania z Broniami i skillami pod odpowiedniego przeciwnika .

Co do świata gry to dokładnie tak to widze jak KopaczK - FF XIII z wyłączoną mapą i tyle .

Zreszta jakie to ma znaczenie ja nie szufladkuje FF w sztywne ramy JRPG , raczej nadał bym jej rangę Adventure Emotion Story cos ala MGS-owe Tactical Espionage Action :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie system walki przedstawiony na filmiku przypomina bardzo ten z FFVIICC, który okresliłeś mianem najsłabszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość filmików CGI jest wręcz niewiarygodna :o Walki w trailerze, które odbywają się gdzieś na polanie od razu przypominają klimatem FF ;]

Edit: Również wybuchy są niczego sobie.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze poszli w kierunku Crisis Core, coz, narzekac nie bede bo milo spedzilem czas z Zackiem, natomiast jedno mnie juz boli, glowny bohater wyglada jak gwiazdka popu i biega jak pedal (cos a la pokraczny bieg lightning w FF13 ktory wg wielu byl chyba "kawaiiiiii" <- ach ci otaku :mellow: ), mam nadzieje ze historia bedzie mroczna oraz wciagajaca, bo swiat prezentuje sie swietnie i o te rzecz juz sie nie martwie.

To co panowie, kiedy premiera ? Obstawiamy ?

Sprobuje szczescia i strzele ze to bedzie jakis 2015 ? Mysle pozytywnie, przeciez tylko kilka lat im zajelo pokazanie jakiegos konkretnego gameplay'u. :thumbsup:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem dzisiaj ( już nie pamietam gdzie ), że FF 13-2 w Japonii pojawi się w grudniu tego roku. Może więc w grudniu następnego roku ( 2012 ) wyjdzie w Japonii versus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem dziwny ale jak narazie to nie napawa mnie Versus optymizmem....... oby fabula byla fajna....... kupic i tak kupie w koncu to Final.... :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AluckarD>>> Mroczny klimat? Nie liczyłbym na to. Mam nadzieję, że się mylę, ale nie zapowiada się to dobrze...

Jakość filmików CGI jest wręcz niewiarygodna :o Walki w trailerze, które odbywają się gdzieś na polanie od razu przypominają klimatem FF ;]

Edit: Również wybuchy są niczego sobie.

Filmik jest w marnej jakości, ale na chwilę obecną, to bida panie... Szczególnie wybuchy (chodzi o te w trakcie walki, a nie eksplozje pocisków w budynku) dają czadu, ale w negatywnym znaczeniu. Tak się to robiło kilka lat temu...

Moze jestem dziwny ale jak narazie to nie napawa mnie Versus optymizmem....... oby fabula byla fajna....... kupic i tak kupie w koncu to Final.... :sleep:

Mam tak samo, ale dobrego słowa na tę chwilę nie mogę napisać. Grafikę mogą podciągnąć, ale system walki już mnie rozczarowuje. Nic to, trzeba poczekać.

BTW spodziewajcie się korytarzy. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AluckarD

Tak k0pR@cZ ? :blink:

Co do klimatu nie martw sie, co jak co ale o to sie w tym finalu juz nie martwie, jedyne co mnie martwi to data premiery.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubodła Cię literówka? Wybacz.

W sumie o klimat, jak i cała resztę można się martwić, lub też nie, ale ten filmik i tak w niczym nie pomaga, bo jego jakość pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubodła Cię literówka? Wybacz.

W sumie o klimat, jak i cała resztę można się martwić, lub też nie, ale ten filmik i tak w niczym nie pomaga, bo jego jakość pozostawia wiele do życzenia.

Literowka ? Robisz takie literowki ? Wspolczuje i wybaczam, na przyszlosc bede wyrozumialszy.

Co do filmiku, podalbym w wyzszej jakosci, gdyby nie fakt ze juz go SE zablokowalo, a jakosc byla dobra i tak jak mowie (zreszta to nie pierwszy trailer tej produkcji), ja juz sie o klimat nie martwie, system walki tez wyglada na swietny (przynajmniej wiedza co chca zrobic a nie oszukuja gracza jak to bylo w xiii, jak sie stawia na akcje to juz na calego).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literowka ? Robisz takie literowki ? Wspolczuje i wybaczam, na przyszlosc bede wyrozumialszy.

Co do filmiku, podalbym w wyzszej jakosci, gdyby nie fakt ze juz go SE zablokowalo, a jakosc byla dobra i tak jak mowie (zreszta to nie pierwszy trailer tej produkcji), ja juz sie o klimat nie martwie, system walki tez wyglada na swietny (przynajmniej wiedza co chca zrobic a nie oszukuja gracza jak to bylo w xiii, jak sie stawia na akcje to juz na calego).

Każdemu się zdarza. Dziękuję za wyrozumiałość. :P

Wolę napisać, że to jakość filmu wpłynęła na ocenę tego co zaprezentowano. Niestety, ale sądząc po zaprezentowanym materiale gra szału nie robi. Zwykła sieczka, w której i tak kierować będziemy jedną postacią, więc FFVs. XIII odchodzi jeszcze bardziej od klasycznej konwencji. Jak już pisałem, fabuła jest najważniejsza, więc jeśli będzie dobra, to przeboleję tego nalanego emo paniczyka, który pozuje na twardziela, a wygląda jak gwiazdeczka j-popu. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×