Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XV

Rekomendowane odpowiedzi

bohater wyglada jak gwiazdka popu

a wygląda jak gwiazdeczka j-popu.

Swiat sie konczy, zgadzamy sie w czyms z kopaczem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy się w czymś zgadzaliśmy.

BTW zauważyłem, ze znowu rośnie tzw. "hype", co zapewne zaowocuje wielkim rozczarowaniem i fala krytyki, tak samo jak miało to miejsce w wypadku FF XIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widząc jak będzie wyglądać gra muszę powiedzieć, że mi się podoba Devil May Cry na sterydach. Więcej męskich kreacji, kozackich / nieco sztampowych ale bardziej cool, jak na razie brak rudych beks. Princ powiewa mi Sqalem z FF VIII.

Hypu już na pewno, żaden final u mnie nie wywoła XIII zrujnowała serie o XIII-2 nawet nie wspomnę. Więc mega krytyki już u mnie nie będzie najwyżej mehne i kupie z przeceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku mam takie same odczucia jak po pierwszych urywkach XIII sprzed wieeelu lat, kiedy nikt nie wiedział jak to będzie wyglądało, ani o czym będzie, itp. Drażnił mnie tylko system prowadzenia walki, podobnie jak ten z VERSUSa. Ostatecznie XIII mnie do siebie przekonała, może i ta sieczkarnia nie będzie taka zła, na jaką obecnie wygląda.

Martwi mnie jeszcze kompletny brak urozmaicenia postaci. Mam nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już zastanawia mnie, która postać będzie mieć skopany design i będzie wkurzać :D

Jest książę ;), który nomen omen wygląda gorzej od niejednego lalusia z poprzedniej części...i tu jest pytanie jaka postać kobieca będzie mnie drażnić hry hry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już zastanawia mnie, która postać będzie mieć skopany design i będzie wkurzać :D

Jest książę ;), który nomen omen wygląda gorzej od niejednego lalusia z poprzedniej części...i tu jest pytanie jaka postać kobieca będzie mnie drażnić hry hry :)

Ja zastanawiam się czy będzie jakakolwiek, która nie będzie wkurzać. ;) Oczyiście żartuję, wszak o samej grze, jak i występujących w niej postaciach praktycznie nic nie wiemy.

Nie zdziwię się, jeśli kobiet w drużynie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jeśli kobiet w drużynie nie będzie.

Wtedy pierdziele i nie kupuję ;) nie jestem zainteresowany only men party :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna wydrukowac ukochana Vanille i udawac ze jest w naszym party xd

Mnie tylko ciekawi kiedy ta produkcja ujrzy swiatlo dzienne. Obstawiam jakies 2-3 lata, chociaz nie jestem jakos szczegolnie napalony na ten tytul. Bardziej ciekawi mnie XIII-2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu metroseksualistach nie zabraknie babek. Nie zdziwiłbym się, gdzyby okazało się, ze nasz główny bohater jest księżniczką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wygląda jak gwiazdeczka j-popu. Pożyjemy zobaczymy.

No to się uczepiłeś. Skąd ty się urwałeś? W każdej poprzedniej części główny bohater FF wyglądał jak gwiazdeczka j-popu, a tan w IX, jak skrzyżowanie małpy z człowiekiem. Akurat w Versusu pod tym względem jest najbardziej wyważoną i mroczną częścią FF od kilkunastu ładnych lat. I nie od dziś wiadomo, że jest to ACTION RPG, tworzą go twórcy Kingdom Hearts, więc nie rozumiem zdziwienia, że system walki jest taki, a nie inny.

Jeśli byłby ktoś zainteresowany to na tej stronce pojawiły się nowe trailery do FF13 Versus i FF13-2 http://finalfantasyversusxiii.net/ można sobie tez co nieco poczytać.

Ewentualnie bezpośrednie linki do filmików:

http://finalfantasy-...r-released.html

http://finalfantasy-...r-revealed.html

Żartujesz sobie, prawda? Te trailery każdy widział kilka dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się uczepiłeś. Skąd ty się urwałeś? W każdej poprzedniej części główny bohater FF wyglądał jak gwiazdeczka j-popu, a tan w IX, jak skrzyżowanie małpy z człowiekiem. Akurat w Versusu pod tym względem jest najbardziej wyważoną i mroczną częścią FF od kilkunastu ładnych lat. I nie od dziś wiadomo, że jest to ACTION RPG, tworzą go twórcy Kingdom Hearts, więc nie rozumiem zdziwienia, że system walki jest taki, a nie inny.

Z choinki. :P

W każdej części wyglądał jak gwiazdeczka popu, tak? Bardzo ciekawe, szczególnie, że po chwili piszesz o bohaterze z IX, który (sam to napisałeś) wyglądał jak "skrzyżowanie małpy z człowiekiem". Słowem, zaprzeczyłeś sam sobie. Zachęcam do przejrzenia całej menażerii głównych boahterów poszczególnych odson serii i podliczenie tych j-popowych gwiazdek.

Wyważony i mroczny? Raczysz żartować. Niby dlaczego? Bo jest ubrany na czarno i gada jakby miał permanentną depresję? Koleś wygląda jak emo. Daliby mu żyletkę, to by się chłopina pociął... Gra moze i będzie mroczna, zapewne będzie ciekawa, ale nie dzięki tym postaciom.

Ja się dziwię? Ja marudze na ten system walki. Wiedziałem, że to będzie coś takiego, ale to co pokazali na trailerze wskazuje na to, ze jest to imho marne rozwiązanie. Skoro XIII była według części fanów serii slasherem, to co powiedzą o tym czymś?

Żeby nie było wątliwości, wcale nie skreślam tej gry i na 100% ją kupię w okolicach premiery, ale nie podzielam ani entuzjazmu, ani tym bardziej nie zamierzam nakręcać się w oczekiwaniu na "zbawiciela serii FF".

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się tak uczepiliście systemu walki? Identyczny w założeniach jest w Kingdom Hearts (seria), Rogue Galaxy czy Star Ocean (seria) i to są naprawdę świetne tytuły w które miło się gra.

Ja się bardziej bym martwił ffXIII-2, chodź z drugiej strony po tym co SE zrobiło z Front Mission to już mnie chyba nic na gorszego w przemyśle elektronicznej rozrywki nie spotka.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam nakręcać się w oczekiwaniu na "zbawiciela serii FF".

Nakręcasz sie, nakręcasz, tyle że w drugą stronę, tzn. odkręcasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pozoru. Kocham tę serię i mam praktycznie wszystkie odsłony na swoim koncie. Kupię Versusa i XIII-2 bez wątpienia i to w okolicach premiery, ale rozbraja mnie to, że ludzie nie uczą się na błedach. Nakręcili się na XIII, wyobrazili sobie niewiadomo co, a potem czuli się "zdradzeni". Teraz robią to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoż byli też i tacy co się "odkręcali" przed premierą XIII i już po zagraniu ich własne uprzedzenia nie pozwalały cieszyć się grą, bo byli zbyt zajęci szukaniem niedoróbek :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Coś w tym pewnie jest. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale marudzenie na ten temat może jednak skończyć się w ten sposób.

Pożyjemy i za 3 latka (:P) zobaczymy , co też ten VERSUS zaprezentuje.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z choinki. :P

W każdej części wyglądał jak gwiazdeczka popu, tak? Bardzo ciekawe, szczególnie, że po chwili piszesz o bohaterze z IX, który (sam to napisałeś) wyglądał jak "skrzyżowanie małpy z człowiekiem". Słowem, zaprzeczyłeś sam sobie. Zachęcam do przejrzenia całej menażerii głównych boahterów poszczególnych odson serii i podliczenie tych j-popowych gwiazdek.

Człowiek-małpa jest niżej w hierarchii niż popowa gwiazdeczka, ale taki to już był design w IX. Od VII każdy główny bohater był w 100% japoński aż do bólu.

Wyważony i mroczny? Raczysz żartować. Niby dlaczego? Bo jest ubrany na czarno i gada jakby miał permanentną depresję? Koleś wygląda jak emo. Daliby mu żyletkę, to by się chłopina pociął... Gra moze i będzie mroczna, zapewne będzie ciekawa, ale nie dzięki tym postaciom.

Mroczny bo tak mówią sami twórcy gry. Mroczny bo tak przedstawiają to zwiastuny. Wszystko jest utrzymane w chłodnej tonacji kolorów. Do tego dochodzi kapitalny design. Ja to tak odbiera, zupełnie jak większość ludzi na innych forach. Takie opinie pojawią się dość często.

Ja marudze na ten system walki. Wiedziałem, że to będzie coś takiego, ale to co pokazali na trailerze wskazuje na to, ze jest to imho marne rozwiązanie. Skoro XIII była według części fanów serii slasherem, to co powiedzą o tym czymś?

Od kilku lat wiemy, że za Versus stoją twórcy KH, a system walki miał być podobny do tego z serii KH. Więc nie rozumiem zdziwienia. Ogramy, to ocenimy, zawsze to jakaś odskocznia od standardowych systemów w FF.

Ostatni trailer ale tym razem w HD

http://www.square-enix.co.jp/fabula/versus13/

Poratuje ktoś linkiem z możliwością zassania go na PS3? Bo na PSS nie wiadomo kiedy się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek-małpa jest niżej w hierarchii niż popowa gwiazdeczka, ale taki to już był design w IX. Od VII każdy główny bohater był w 100% japoński aż do bólu.

Co nie było problemem, aż pojawiła sie XIII, tak? Wybacz, ale argument jest mierny.

Mroczny bo tak mówią sami twórcy gry. Mroczny bo tak przedstawiają to zwiastuny. Wszystko jest utrzymane w chłodnej tonacji kolorów. Do tego dochodzi kapitalny design. Ja to tak odbiera, zupełnie jak większość ludzi na innych forach. Takie opinie pojawią się dość często.

Twórcy mówili o każdej części coś, co sprawdzało się w większym lub mniejszym stopniu. Wierz w co chcesz, no i komu chcesz.

Chłodna tonacja barw? Szczególnie widać to w scenach walki na trawiastym (łakowatym) terenie...

Kapitalny dla jednych, śreni/kiepski dla innych.

Od kilku lat wiemy, że za Versus stoją twórcy KH, a system walki miał być podobny do tego z serii KH. Więc nie rozumiem zdziwienia. Ogramy, to ocenimy, zawsze to jakaś odskocznia od standardowych systemów w FF.

Jasne, ze było wiadomo na co się zanosi. Nie jestem zdziwiony. Liczyłem jedynie na to, że system będzie w miarę sensownie wyglądał i sprawdzał sie w walce. Na tę chwilę wygląda to imho tragicznie, do tego niegrywalnie. Wiem, że podobnie było po trailerach XIII, ale okazało się inaczej. Liczę na to, że gra będzie fajna. Ba, nie liczę na bank będzie fajna, bo to Fajnal. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tę chwilę wygląda to imho tragicznie, do tego niegrywalnie. Wiem, że podobnie było po trailerach XIII, ale okazało się inaczej
ale rozbraja mnie to, że ludzie nie uczą się na błedach
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt dla Ciebie (kolejny- pierwszy w temacie o PESie). Bardzo inteligentnie i sprytnie 2:0 w plecy. ;) Dam Ci nawet plusik. ;)

Przedstawiłem swoje stanowisko i na tym poprzestanę. Nie chcę robić nagonki na grę, która jeszcze nie wyszła (nie jest pewne czy wyjdzie).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, nie traktuj tego tak. Nie licz punktów. Jednak krytykując czyjeś zdanie, inne od Twojego, warto się zastanowić dlaczego się to robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×