Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XV

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się jak czarownica na stosie...to jest jedna z tych gier które musze mieć na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno zrobił na mnie lepsze wrażenie na Wii U, może dlatego że za długo się czeka na ten tytuł, a finale znacznie obniżyły ostatnio loty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten Final pozamiata. Mamy mega klimatycznego protagonistę (ah te wstawki z dzieciństwa) oraz wybitnego Tetsuye Nomurę, który widać, że zaszczepił w tym FF jeśli chodzi o walkę bardzo wiele z genialnego Kingdom Hearts.

Tylko czy to wyjdzie jeszcze na PS3... Sądząc po trailer/gameplay'u - chyba nie. Eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza pomimo na pierwszy rzut oka mashująco xowy system walki jeżeli to co pokazali to walka a eksploatacja to prawie uncharted ale jeżeli dostaniemy otwarty świat oraz fajny rozwój postaci może pojawić się w końcu ff na poziomie godnym psxa... jaram się ale nie wierzę kwadratowym w 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podchodzę do tego z dystansem . jest  za bardzo cool mega epic na pierwszy rzut oka .

Mam tylko nadzieję że nie będzie to gra która lepiej się ogląda niż w nią gra ....

Na pewno widać tu masę świerzości w gameplayu nie wiem czy dla fana starej szkoły jrpg znajdę tu odpowiednią głębię, coś dla siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym trailerze myślałem, że tej gry będe musiał szukać w innym dziale. Trailer pokazuje ekszyn gejm w jrpg'owej stylistyce. O podjarki jak narazie. Od takiego gameplayu jest dużo innych marek które robią to lepiej. SYSTEM pokazać kurhrrhwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay:

 

 

 

Gladiolus powinien byc glownym bohaterem.

 

Poza tym gra juz mi sie nie podoba, strasznie oczopląsny system walki, te teleporty, zawirowania kamery, w dodatku wyglada to na czysta maszerke kwadrata (spojrzcie na hud w lewym dolnym rogu).

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że główny bohater jest jeszcze bardziej smarkaty i zniewieściały w porównaniu do pierwszych trailerów. Nie miałem z tym problemu kiedyś ale ostatnio  mocno mnie to irytuje, w takim FF12 aż się prosiło żeby pierwsze skrzypce przejął Basch czy Balthier

 

System walki faktycznie jakiś chaotyczny, zwolennicy " Awesome button" będą zadowoleni. Zastanawiam się czy wyjdzie jeszcze jakiś Final z turowym systemem walki.

 

Ciekawe czy członkowie drużyny to będzie tylko tło czybędzie się można iędzy nimi przełączać, ewentualnie wydawać komendy.

 

Grafika mnie nie przekonuje, nie wiem nad czym tu się zachwycać, zresztą jest kolorowsza w porównaniu do pierwszych materiałów...może po prostu się czepiam ale po beznadziejnym FF13-2 już tak mam

 

A tak w ogóle to kiedy premiera, w 2020 czy w tym przypadku wyrobią się wcześniej???

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jesli chodzi o premiere, wydaje mi sie ze bedzie tak jak w przypadku wczesniejszych materialow z tej gry. Zapowiedz PS3 - pierwszy material, zapowiedz PS4 - gameplay, zapowiedz PS5 - data premiery, tak to widze.

Edytowane przez Bansai
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garsc informacji, prosto z naszej stronki :)

 

  • Nomura zdradza, że zwiastun, który nam pokazano niczego nie ujawnia gdyż ... nie jest elementem fabuły gry. Dodatkowo ostatnia linijka została dodana dla żartu by podkreślić zmianę tytułu gry.
  • Hasło "A world of the VERSUS epic" które pojawia się pod koniec zwiastuna odnosi się do możliwości stworzenia osobnej serii w świecie FF XV. To co poznamy w XV będzie punktem kulminacyjnym całości, ale jest jakby konkluzją większego poematu. Będzie miejsce na kolejne historie.
  • Nomura zdaje sobie sprawę ze skali projektu i podejrzewa, że w następnym projektach będzie musiał przyjrzeć się elementom sieciowym by przykuć uwagę gracza na dłużej. Nie ma na razie konkretnych planów, ale zespół będzie się temu przyglądał.
  • Square Enix jest mocno zainteresowane rozwojem serii Final Fantasy na PlayStation Vita i tablety. Nie będą to identyczne gry jak stacjonarne odpowiedniki, raczej zobaczymy więcej eksperymentów jak na konsoli Nintendo (Thetarhythm, The World Ends With You).
  • Wkrótce otrzymamy kolejne materiały dotyczące FF XV. Gra na pewno pojawi się na Tokyo Game Show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hasło "A world of the VERSUS epic" które pojawia się pod koniec zwiastuna odnosi się do możliwości stworzenia osobnej serii w świecie FF XV. To co poznamy w XV będzie punktem kulminacyjnym całości, ale jest jakby konkluzją większego poematu. Będzie miejsce na kolejne historie.

 

Czyli teraz będą molestować Noctisa zamiast Lightning. FFXVversus Epic, FF:Noctis Strike Back versus Epic XV itp. i tak zleci kolejna generacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jedna wielka action kiła, przestali robić porządne jRPG'i za bardzo się zhamburgeryzowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awesome button i nacisk na marketing, nowa polityka firmy nie ma się czym jarać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po FFXIII przestałem czekać na kolejne części serii.

Kiedyś dałbym się pociąć za garstkę informacji na temat kolejnej odsłony.

Jednak mam nadzieję, że bardzo się mylę i magia powróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awesome button i nacisk na marketing, nowa polityka firmy nie ma się czym jarać .

 

Propsuje, tak wyglada ten gameplay:

 

da2ot-04.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oglądajcie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądajcie. Szkoda 6.51 min. życia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×