Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XV

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na E3...i nie będzie o niej info...to GT się rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na E3...i nie będzie o niej info...to GT się rozczaruje.

 

To ktos tego jeszcze wyczekuje?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. GTTV wiele osób ;D ja tam w sumie też czekam ale jakoś nie napalam się że będzie to super gra xD Ot co, kolejne Crysis Core ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zartowalem ja tez czekam mimo wszystko bo nadal jakis tam sentyment do tej firmy i marki pozostal i milo by bylo sie pozytywnie rozczarowac przy XV. Bo szczerze mowiac do tej pory bardzo mi sie podoba design postaci jaki pokazali juz na tych zwiastunach i fajnie by bylo jakby wyszla z tego jakas dobra historia od poczatku do konca bez robienia 5ciu czesci z milionem dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wyglada, ale staram sie podchodzic do tego tytulu z pewna doza nieufnosci. Zobaczymy co japonce tym razem naskrobali i mam nadzieje, ze sama gra jest juz na prostej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale obawiam się, że wyjdzie z tego taki futurystyczny FFXIII.

Poziom zaufania dla Square już dawno zaliczył niziny.

Z wywieszonym jęzorem pobiegłbym do sklepu po Finala w klimatach części V, VI lub IX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą dac klimat jak w xii i taka kreacje świata. To był szczyt tego co mogło osiągnąć w dziedzinie jrpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale po tylu latach po prostu musi fajnie wyglądać, oby tylko fabuły nie spierniczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabriolet zamiast chocobosa xD Odważnie sobie poczynają z kreacją świata Final Fantasy. Albo wyjdzie z tego coś genialnego z niepowtarzalnym klimatem albo niestrawna dla fanów serii, gierka dla mas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to cała ta eksploracja zapowiada się rewelacyjnie. A przecież dodatkowo twórcy mówią, że dojdą jeszcze przeciwnicy i te połacie terenu nie będą puste. Nawet wędkowanie będzie, nie mówiąc o kotach, psach i npcach. Coś pięknego. Tylko brakło Toriyamy i Final od razu wraca na właściwe tory.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko walka bedzie porzadna i system rozwoju przyzwoity, to całkiem możliwe że nie bedzie to kolejny kiepaśny Final.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×