Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, a myślałem, że Sony zalicza wpadki już tylko na PS4 :)

Jak rozumiem nie było osoby, która by kupiła GOTY i miała kod?

Wytłumaczą to świątecznym bałaganem, przeproszą i będzie ok :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kovacs

Problemem nie jest reklamacja czy zwrot pieniędzy, problemem jest brak dodatkowej zawartości, za którą przecież zapłaciliśmy. :yes:

 

@Darayavahus

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja nikogo nie spotkałam kto by się chwalił, że ma kompletną wersję.

 

Na dniach powinny ukazać się kolejne newsy/informację na kolejnych portalach, może coś ruszy w tej sprawie.

Jeśli dziś znajdę trochę więcej czasu, to udam się do sklepu i posłucham nowych wymówek, pokażę im moją odpowiedź od SCEEP. ;)

 

46413702696544293712.png

 

 

:blink: Dostałem identyczną odpowiedź... też od Janusza...

Ctrl-C + Ctrl-V :down:

 

Mi rówież nie zależy na zwrocie gotówki. Chciałbym pełnowartościowy egzemplarz. 

Jeśli nic nie uda mi się zdziałać, to przejdę singla i im oddam :down:

 

--------------------

Tak mi teraz jeszcze przyszło na myśl. Minęło już trochę czasu odkąd wersja GOTY jest w sklepach. I teraz skoro ktoś z SCEP napisał, że powinien być kod, a jak nie ma to reklamować, to może faktycznie są kopie z kodami do DLC i jak się pójdzie zareklamuje, to sprawdzą inne opakowanie i jak będzie kod to dadzą?

(Ktoś tu pisał, że poszedł zareklamować brak kodu, otworzyli inne pudełko, wyciągnęli i dali bez problemu)

Edytowane przez konwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee....na odwrót, wczoraj czytałem coście tutaj spłodzili i Marta była w sklepie, facet otworzył inne pudełko i tam też nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martaa była faktycznie, ale około tygodnia temu. Do dzisiaj coś tam się ruszyło w tej sprawie, a przynajmniej jest ona (sprawa ;)) bardziej znana. Dlatego pokusiłem się o stwierdzenie, że może do sklepów trafiły nowe kopie, które np. już zawierają kod DLC.

 

W wolnej chwili sam się przejadę do sklepu i zobaczę, co mi się uda ustalić.

 

 

 

(Ktoś tu pisał, że poszedł zareklamować brak kodu, otworzyli inne pudełko, wyciągnęli i dali bez problemu)

Mogłem pomylić wątki i mogło to dotyczyć innej gry, ale na pewno czytałem, że ktoś w taki sposób dostał kod, albo coś innego, czego brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

To mój pierwszy post na forum, więc wybaczcie jeśli pytanie się już przewineło.

Czy jesli kupię The last of US - GOTY - to czy podstawka gry będzie po Polsku?

Gdyż z tego co wiem TLoU jest dostepna w wersji PL, natomiast przy wersji GOTY pisze jedynie o wersji angielskiej.

 

EDIT:

Widze ze jest tez GOTY PL - i są z nią problemy.

A jak to wygląda z ang wersją i czy instalując ją - będe miał gre PL?

Edytowane przez Podwodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich problemach piszesz przy wersji PL ale myślę, że jak poczytasz parę postów wyżej to zauważysz, że problem jest ogólnie z wersją GOTY, więc narazie lepiej wstrzymaj się w ogóle z zakupem. Chyba, że lubisz się bawić w reklamowanie produktu.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że polskie pudełka GOTY nie mają kodu na DLC, inne kraje jak np. Niemcy już mają kod na DLC w pudełkach. Z tego co się orientuję to wersje europejskie są multi językowe więc polski też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobnie jak Martaa zawitałem do sklepu ze swoją trefną wersją. Poprosiłem o otwarcie innego innego egzemplarza ale niestety też był pusty. Czekam na odpowiedz z Sony... zobaczymy czy Janusz napisze coś innego bo nie interesuje mnie zwrot kasy tylko dodatki. Jak coś wymyśli dam znać. Gdyby ktoś dostał jakieś info jak dostać dodatki niech poinformuje. Nie można odpuścić fuszery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w sklepie. Niestety nie dostali jeszcze odpowiedzi więc wysłali kolejnego maila, a ja mam czekać na kontakt z ich strony. Zostawiłam im moją odpowiedź od SCEP, która jakoś ich nie zaskoczyła. Odnoszę wrażenie, że sklep raczej nie pomoże, co najwyżej przyjmą zwrot. Przynajmniej sprzedawcy są życzliwi i pomocni, a ten co mnie obsługiwał całkiem przystojny był. :biggrin:

Dziwie się tylko czemu dalej sprzedają to Fake GOTY, skoro wiedzą o problemie. "Góra" chyba nie widzi nic poza obrotem. W moim mieście cztery na pięć sklepów ma grę na stanie.

 

 

@konwoj

 

Mialem tak z GTA kiedy nie bylo kodu na sterowiec, otworzyli kolejna gre przy mnie i dali mi sam kod.

Pisał tak ktoś, ale na innym forum ;). Mimo wszystko ja czekam na ruch naszego uczynnego Janusza TFU! miałam na myśli Sony. Tym bardziej, że w moim sklepie raczej nie otworzą mi następnej gry.

 

 

@Podwodny

Moja wersja tlou Fake GOTY jest polska, mimo informacji na stronie internetowej sklepu o wersji angielskiej, okładka i książeczka również jest w naszym ojczystym języku. Lepiej się wstrzymaj z zakupem, bo będziesz jeleń jak My. :P

 

 

@Atarax

Dokładnie tak jak piszesz, nie można im odpuścić. Dopóki nie zajmą się nami trzeba im co jakiś czas przypominać, że tu jesteśmy.

Edytowane przez Martaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już straciłem wiare w pozytywne rozwiazanie sprawy, wiec po nabiciu jescze paru pucharków dzisiaj poszedlem z gra do sklepu i otrzymalem zwrot gotówki :P

Edytowane przez kenny01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, po co kasa lepsze Goty na półce^^. Nie jesteś ciekaw co będzie w dodatku? Jak prezentuje się nowy poziom trudności i gdzie można znaleźć kamperów na nowych mapkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, po co kasa lepsze Goty na półce^^. Nie jesteś ciekaw co będzie w dodatku? Jak prezentuje się nowy poziom trudności i gdzie można znaleźć kamperów na nowych mapkach?

akurat za to nie dam sobie głowy uciac ale wydawalo mi sie ze nowy poziom trudnosci mozna bylo bez problemu odpalic na plytce :P odblokowal sie on po przejsciu gry i jesli cos mi sie nie przysnilo to nawet zagralem na nim prolog zeby sprawdzic czy w ogole da sie takowy odpalic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mapki do multi i mam pytanie do osób, które również je posiadają.
Mam rozumieć, że jeśli chce zagrać na nowych mapkach to daje wyszukiwanie graczy po DLC 1 lub DLC 2 a jak na starych to przez wyszukiwanie drużyn??

Druga sprawa: jeśli daje wyszukiwanie drużyn to nie wyszukuje mi mapek z DLC natomiast jeśli wyszukuje gre w DLC to już dwukrotnie miałęm sytuacje, że wybierana została mapa np. księgarnia ( z DLC) a Śródmieście... wtf?    albo jakaś nowa i "Liceum".   To jak to jest z tym wyszukiwaniem mapek??

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grassek

1. Tak

2. W DLC1 lub DLC2 są mapki: z dlc i podstawowe, tak dla urozmaicenia rozgrywki.

Jeśli chciałbyś zagrać w większym gronie, daj znać.

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat za to nie dam sobie głowy uciac ale wydawalo mi sie ze nowy poziom trudnosci mozna bylo bez problemu odpalic na plytce :P odblokowal sie on po przejsciu gry i jesli cos mi sie nie przysnilo to nawet zagralem na nim prolog zeby sprawdzic czy w ogole da sie takowy odpalic :)

Może chodzi Ci o poziom przetrwanie, bo taki odblokowuje się po pierwszym przejściu gry? Trzeba było go wypróbować, tam dopiero gra robi się trudna i trzeba kombinować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grassek

1. Tak

2. W DLC1 lub DLC2 są mapki: z dlc i podstawowe, tak dla urozmaicenia rozgrywki.

Jeśli chciałbyś zagrać w większym gronie, daj znać.

Dzięki za odpowiedź :)

Jasne, że chciałbym pograć w większym gronie:)  już wielokrotnie składałem tu takie propozycje, żeby się "spiknąć" w parę osób i pograć razem. Zwłaszcza na mapkach z DLC zauważyłem, że grają zgranymi grupkami i jak się gra przeciwko takim a w swojej się ma randomów to na prawdę coś ciężko ugrać :)

Nie jestem pewien ale chyba mam Cię w znajomych - jeśli nie to dodaj zapro, będę Cię kojarzył i jeśli masz już kogoś kto z Tobą gra to też napisz i się jakoś razem będziemy zgadywać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja już straciłem wiare w pozytywne rozwiazanie sprawy, wiec po nabiciu jescze paru pucharków dzisiaj poszedlem z gra do sklepu i otrzymalem zwrot gotówki 

 

Kurde też bym tak chciał, ale za cholerę nie mam czasu na przejście singla :sad:

Edytowane przez konwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nieoficjalnie dowiedziałam się, że sony podobno będzie rozsyłać kody na brakującą zawartość do sklepów. Tak więc jeśli okaże się to prawdą szykujcie dowody zakupu. Może w końcu dadzą nam to za co zapłaciliśmy. :spiteful:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje moja historia rodem z trudnych spraw i ukrytej prawdy, to skończyła się ona tak. Po kolejnych wizytach w sklepie i kolejnych zapewnieniach iż kody zaraz będą, moja cierpliwość się skończyła i dziś zwróciłam swoje Fake Goty. Sprzedawca powiedział, że niestety nie mają wpływu na to kiedy dotrą do nich te kody na dodatki.

Szkoda, że sony Polska ma tak bardzo i głęboko w dupci swoich klientów, nawet sklepy będące oficjalnym partnerem nie mogą doczekać się od sony brakującej zawartości... Żenujące...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje moja historia rodem z trudnych spraw i ukrytej prawdy, to skończyła się ona tak. Po kolejnych wizytach w sklepie i kolejnych zapewnieniach iż kody zaraz będą, moja cierpliwość się skończyła i dziś zwróciłam swoje Fake Goty. Sprzedawca powiedział, że niestety nie mają wpływu na to kiedy dotrą do nich te kody na dodatki.

Szkoda, że sony Polska ma tak bardzo i głęboko w dupci swoich klientów, nawet sklepy będące oficjalnym partnerem nie mogą doczekać się od sony brakującej zawartości... Żenujące...

Dodatkowo smutne jest to, że wersja GOTY sprowadziła się do wydrukowania nowych okładek, do gry w wersji premierowej, które się nie sprzedały i próba sprzedaży tego jako GOTY, gdzie żeby było mało zapomniano o malutkim szczególe, jakim jest dodanie kuponów na te wszystkie dodatki. Sony dało ciała na całej linii...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martaa, czyli generalnie jest nadzieja, że w ogóle dodadzą te kody? Czy to bardziej wygląda tak, jakby chcieli, zeby sprawa ucichła i ludzie zapomną o takiej błahostce jak kody DLC. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje moja historia rodem z trudnych spraw i ukrytej prawdy, to skończyła się ona tak. Po kolejnych wizytach w sklepie i kolejnych zapewnieniach iż kody zaraz będą, moja cierpliwość się skończyła i dziś zwróciłam swoje Fake Goty. Sprzedawca powiedział, że niestety nie mają wpływu na to kiedy dotrą do nich te kody na dodatki.

Szkoda, że sony Polska ma tak bardzo i głęboko w dupci swoich klientów, nawet sklepy będące oficjalnym partnerem nie mogą doczekać się od sony brakującej zawartości... Żenujące...

 

Dodatkowo smutne jest to, że wersja GOTY sprowadziła się do wydrukowania nowych okładek, do gry w wersji premierowej, które się nie sprzedały i próba sprzedaży tego jako GOTY, gdzie żeby było mało zapomniano o malutkim szczególe, jakim jest dodanie kuponów na te wszystkie dodatki. Sony dało ciała na całej linii...

 

Gdyby tak wszystkie growe portale odpowiednio nagłośniły sprawę, może coś by z tego było. W tej sytuacji Sony ewidentnie olało swoich klientów i taka postawa zasługuje co najmniej na zwolnienie dyscyplinarne osób odpowiedzialnych za ten bajzel. Ale może sprawa ucichnie i na to pewnie liczą wszyscy winni zaistniałej sytuacji.

 

Podejrzewam też, że osoby decyzyjne w europejskiej centrali Sony, nawet nie wiedzą o tym problemie, bo te papudraki z Sony Polska nawet nie raczyli poinformować kogo trzeba.

 

Rozumiem, że pomyłki i przeoczenia się zdarzają, ale za takie podejście do sprawy powinny polecieć głowy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pomyłki i przeoczenia się zdarzają, ale za takie podejście do sprawy powinny polecieć głowy.

Gdyby w Sony za każdą wpadkę leciały głowy to zostałby jeno prezes.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konwoj
Zadzwoń na infolinie PlayStation, podobno jak wyślesz im zdjęcie gry i dowodu zakupu, to dostaniesz kody, konsultant powinien Ci wytłumaczyć co i jak. Z tego co pamiętam to Ty dostałeś grę w prezencie ? Może wystarczy im mail potwierdzający złożenie zamówienia, bo paragonu pewnie nie masz.

Powiem szczerze, nie wierze aby rozdawali te kody, nie znalazłam jeszcze nikogo kto by się chwalił, że je otrzymał od sony.

 

@Matheo

Pisałam do pssite i do ppe, niestety oba portale czekają na odpowiedź od sony... Musiol obiecywał, że informacje o wybrakowanym GOTY zamieści na stronie, ale to było dawno temu bo 11 stycznia, chyba jednak zmienił zdanie.

Nie rozumiem dlaczego tylko Gamezilla zainteresowała się sprawą i to tak ekspresowo, bo po kilku godzinach od mojego maila napisali newsa. Reszta boi się sony czy co?

 

Taka ciekawostka. Redaktor jednego z większych portali w odpowiedzi na moje wywody o całym tym wybrakowanym GOTY napisał:

Hmmm jeżeli dobrze rozumiem, problem polega na tym, że ktoś w sklepie powyjmował kody na gry, być może nieuczciwy pracownik lub po prostu klienci. Ciężko w takim przypadku pisać, że Sony czy sieć sklepów jest winna. Więc nie za bardzo wiem co moglibyśmy w tym temacie zrobić?

 

:whistling:

 

Edit: Aha! Zobaczcie jak można sprzedawać GOTY ^^ (ostatnie zdanie w opisie gry)

http://www.norbit.pl/thelastofuspledycjagryrokups3_2465

Edytowane przez Martaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Sony za każdą wpadkę leciały głowy to zostałby jeno prezes.

 

Nie za wpadkę, ale za podejście do klienta po tej wpadce. To ogromna różnica.

 

@Matheo

Pisałam do pssite i do ppe, niestety oba portale czekają na odpowiedź od sony... Musiol obiecywał, że informacje o wybrakowanym GOTY zamieści na stronie, ale to było dawno temu bo 11 stycznia, chyba jednak zmienił zdanie.

Nie rozumiem dlaczego tylko Gamezilla zainteresowała się sprawą i to tak ekspresowo, bo po kilku godzinach od mojego maila napisali newsa. Reszta boi się sony czy co?

 

Taka ciekawostka. Redaktor jednego z większych portali w odpowiedzi na moje wywody o całym tym wybrakowanym GOTY napisał:

Hmmm jeżeli dobrze rozumiem, problem polega na tym, że ktoś w sklepie powyjmował kody na gry, być może nieuczciwy pracownik lub po prostu klienci. Ciężko w takim przypadku pisać, że Sony czy sieć sklepów jest winna. Więc nie za bardzo wiem co moglibyśmy w tym temacie zrobić?

 

:whistling:

 

Edit: Aha! Zobaczcie jak można sprzedawać GOTY ^^ (ostatnie zdanie w opisie gry)

http://www.norbit.pl/thelastofuspledycjagryrokups3_2465

 

1. Oba portale prawdopodobnie są w jakimś tam stopniu sponsorowane przez Sony, nie mogą więc pozwolić sobie na nieprzychylne info odnośnie swojego sponsora. Co prawda oczekiwanie na oficjalną odpowiedź wskazuje na chęć rzetelności w ewentualnej publikacji newsa, no ale umówmy się...   :whistling:

 

2. Redaktor Cię sprytnie olał. Nie znam typa, ale na redaktora to on się nie nadaje.

 

3. Sklep przynajmniej nie leci w ciula.  :sweat:

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×