Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie  bardzo nie jestem w temacie, o co się rozchodzi? Edycja GOTY gry kupionej z polskiej dystrybucji nie posiada kodów na dodatki?

 

Ja swoją wersję GOTY TLOU kupiłem w połowie grudnia na amazonie brytyjskim i wszystkie kody były w środku. Gra przyszła do mnie już bez folii ale wszystko było ok, kody były poprawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh:D No chyba na to wychodzi:p nie zdawałem sobie sprawy z problemu do momentu wejścia na forum... generalnie to trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje parafialne:

 

Dzięki uprzejmości koleżanki Martaa, trafiłem na taki temat: http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Gry/the-last-of-us-edycja-roku-left-behind-PROBLEM/td-p/22851178/page/2(wiadomość 19 i 20).

Otóż okazuje się, że sprawa jest dobrze znana SCEP. 

 

Dzisiaj dodzwoniłem się do nich, założyli mi "sprawę" i będą rozpatrywać kwestię brakujących dodatków. Podpytałem miłą Panią z obsługi czy w ogóle jest szansa żeby taki kod otrzymać i wychodzi na to, że jest.

Mam się uzbroić w cierpliwość, mój problem zostanie zgłoszony do administratora i powinien otrzymać kod na DLC drogą mailową czy innym źródłem.

 

Proszą o przesłanie skanu dowodu zakupu i podanie informacji potwierdzających autentyczność profilu (adres mail, nazwę ID i datę urodzenia)

 

Wychodzi na to, że cała ta sytuacji zakończy się pozytywnie.

 

Co prawda, kodu jeszcze nie otrzymałem, ale i tak dziękuję raz jeszcze Martaa za drążenie tematu, pomimo tego, że sama nie masz już gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dziś do nich dzwoniłem - dostałem numer sprawy, na maila wysłałem zdjęcie dowodu zakupu i czekam na info zwrotne o pozytywnym zakończeniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, po telefonie i wymianie maili z Sony w końcu dodatki zostały odblokowane na moim koncie :) Tak więc sprawa zakończona pozytywnie, kontaktujcie się z Sony, jeśli macie jeszcze dowód zakupu to na pewno odzyskacie brakującą zawartość. 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i ja, dodatki dodane do mojego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w końcu dają te dodatki, ale smród pozostał...

Pamiętajcie żeby za bardzo im nie dziękować bo nie ma za co, oddali tylko to czego brakowało w pudełku. Przypominam iż potrzebowali na to jakiegoś miesiąca. :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgniatającej w fotel (chociaż gram na łóżku :biggrin: ) fabule głównej, przyszła kolej na DLC.

Nie do końca odpowiada mi sterowanie Ellie, ale historia jest tak napisana, że spróbuję to jakoś wytrzymać :)

Pamiętam jak dostałem grę, przeszedłem pierwsze rozdziały i odłożyłem w kąt. Po czym powróciłem do gry jeszcze raz i wchłonąłem ją w kilka dni.

Te wszystkie zwroty akcji, trzymająca się kupy fabuła - rozumiem skąd tyle nagród.

 

Cicho liczę na jakąś kontynuację :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tendencyjne , czym robi się tą ala cieszynkę w multi :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, po telefonie i wymianie maili z Sony w końcu dodatki zostały odblokowane na moim koncie :) Tak więc sprawa zakończona pozytywnie, kontaktujcie się z Sony, jeśli macie jeszcze dowód zakupu to na pewno odzyskacie brakującą zawartość. 

Pozdro

 

Potwierdzam. Także odblokowali mi dodatki na koncie. Pozdrawiam i do zobaczenia turyści :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Nowa aktualizacja gry waży 272 MB. Opłaca się pobierać na PS3 Slim z 16 GB pamięci? Chcę zagrać w multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale konsola nie będzie się ścinała, bo mam ją od niecałego tygodnia.

Edytowane przez Solderowy123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem newbie w tym, więc bez hejtu: Może z przeciążenia pamięci, bo już mam kilka aktualizacji, między innymi FIFY 15, czy Batllefield 4.

Wracając do tematu, gra dla mnie wyśmienita, jak na kilka godzin po pierwszym odpaleniu.

Edytowane przez Solderowy123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie hejtuje, tylko po prostu zadajesz tak głupie pytania, że nie wiadomo o co Ci chodzi ;) Ściągaj sobie co chcesz. Nic się nie stanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Nowa aktualizacja gry waży 272 MB. Opłaca się pobierać na PS3 Slim z 16 GB pamięci? Chcę zagrać w multiplayer.

Hmmm absolutnie nie zasysaj. Przy Slim warto zasięgnąć opini oficjalnej infolinii PlaystationPolska tel: 22 397-89-24

Po co ryzykować nową zabawkę?

Każda aktualizacja zajmuje dysk i zapycha ram więc ścinanie się to normalna kolej rzeczy.

Preferowana ilość gier zainstalowanych na 16 Slim to: 2, max 3 sztuki. Ale 3 bez aktualizacji.

Przemyśl to.

 

 

 

 

 

 

watchmen-fucking-joke-fb-cover-624x230.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie dodatku "Left Behind"...serio zajmuje 148mb jako stand alone na Ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie dodatku "Left Behind"...serio zajmuje 148mb jako stand alone na Ps3 ?

Biorąc pod uwage 25 gb tego samego tytułu na PS4 to na bank jest błąd. Same dubbingi (a jest ich 7) pewnie zajmują więcej niż 148 mb :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie dodatku "Left Behind"...serio zajmuje 148mb jako stand alone na Ps3 ?

Podejrzewam że ściągasz to, instalujesz a podczas pierwszego odpalenia będziesz ściągał resztę plików  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne ND robi niespodziankę i wrzuca wszystkie map-packi za free.

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/double-map-pack-bundle/cid=EP9000-BCES01585_00-ABANDRECLAIMMAPS

 

Identycznie było z U2 i U3.

 

Najlepsza firma ever  :)

 

 

 

 

 

 

 

Tymczasem Call of Duty obniżyło swoje 6,5 letnie mapy o 25%  :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy wersji GOTY nic nowego. : P Już dawno były "za free".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zanim pobrałem te mapy miałem opcje szukania gry z dlc i dlc 2. A teraz mam tylko szukaj gry z dlc i z nowych map mam tylko te z zestawu "opuszczone terytorium". Ktoś ma podobnie czy tylko ja mam takie szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję Last of Us bez języka polskiego na płycie. Czy DLC Left behind z polskiego PSN będzie normalnie działać?

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×