Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

....

Haha zajebisty spoiler dla tych co jeszcze nie grali :) choć z drugiej strony, są jeszcze tacy ;)

Edytowane przez cwir
spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz moment w grze jak zostaje zastrzelona ta kobieta przez wojsko? I zostaję sam z Ellie. Do tej pory nie wpadło mi żadne trofeum, to normalne? :)

Normalne. The Last of Us ma zaledwie 24 trofea, gdzie większość gier ma standardowo około 50. Prawdopodobnie Twoim pierwszym trofeum będzie to za ukończenie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. The Last of Us ma zaledwie 24 trofea, gdzie większość gier ma standardowo około 50. Prawdopodobnie Twoim pierwszym trofeum będzie to za ukończenie gry.

Nie bo pierwsze trofeum powinno być na 99,9% za crafting wszystkich przedmiotów :) .

 

Ogólnie niezły popis z tymi dodatkami, tak jest tylko z kopiami z Polski? czy z innych krajów też ludzie tam piszą (bo aktualnie jest maintenance na forum, więc nie wiem kto tam pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martaa i ferajna, na YT jest unboxing niemieckiej wersji goty w której gość pokazał kartkę z zasłoniętym kodem, na kartce zaś było u góry "The las of us Game of the year edition" więc pewnie był to kod na dlc, nie wiem na jakiej kartce mieliście tego plusa czy był napis The last of us czy zwykłe Playstation Plus. Potem zobaczyłem unboxing jakiejś wersji z Azji, tam zaś żadnej kartki nie wyciągnął poza instrukcją, jakby DLC miałoby być już na płycie, albo też nie dostali.

Zaś na hiszpańskim forum playstation ktoś się pożalił że nie ma DLC, lecz było to w listopadzie zeszłego roku.

Ciężko będzie z pozwem zbiorowym, ale za kilka miesięcy może by się udało coś wskórać.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moja edycja gry roku... Tak wiem, w środku wygląda jak zwykła wersja tlou. Wygląda na to, że wymienili tylko okładkę, cóż za kreatywność ! Brawo! :laugh:

 

DSC0151jp_wrepwpw.jpg

DSC0152jp_wrepwpa.jpg

 

 

Wysyłajcie zażalenia, skargi tutaj https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/contact-form/

Ja oczywiście pisałam do nich wczoraj, zobaczymy czym będą mi mamić oczy ;)

 

 

@kenny01 Dla mnie to żaden plus, jakiś czas temu splatyniłam tlou i pozbyłam się gry, bo zapowiedzieli GOTY. Tak więc dwa razy zapłaciłam za to samo :down:

Edytowane przez Martaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, le pardą, tutaj link do unboxingu:

na 2:44 widać że mają nawet inną okładkę wewnątrz, później na 2:58 pokazuje instrukcję na której jest nawet nadruk GOTY a na 3:21 kartka z kodem (prawdopodobnie na DLC jak napis "Games of the year edition" na górze wskazuje), następnie jeszcze osobna kartka z przepustką. Więc ewidentnie SONY Polska stwierdziło że może sobie wydać wybrakowane wydanie na Polskę z nadzieją że się nie kapną.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki.
Czy wszystkie dodatkowe mapki do multi są płatne ? Czy jest jakiś darmowy pakiet ?
Druga sprawa czy mogę zakupić pakiet map z PSN za pomocą zdrapki, czy musze posiadać plusa ?
I jak z darmowymi mapkami wygląda sprawa w lobby ?   Bo wiem, że w takim COD na PC kiedy mialem włączone DLC to wyszukiwało mi przeciwników 10 x dłużej. Czy tutaj też tak jest ?  i czy można wyłączyć i włączyć DLC z poziomu gry ?

Wielkie dzięki  i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiś czas temu dodali dwie darmowe mapki do multi dla wszystkich.
2. Możesz, ja tak kupowałem season passa, który obejmował wszystkie mapy do multi, trochę masek, dodatkowych broni i dodatek left behind. Teraz już wycofali season passa, ale chyba jest jakaś paczka wszystkich mapek.
3. W lobby masz podział szukania gry na: zwykłe mapy(7 + 2 darmowe), bez drużyn(czyli dla osób grających tylko samemu), DLC1(4 płatne mapki mieszane z podstawowymi) i DLC2 (4 najnowsze płatne mapki mieszane z podstawowymi)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiś czas temu dodali dwie darmowe mapki do multi dla wszystkich.

2. Możesz, ja tak kupowałem season passa, który obejmował wszystkie mapy do multi, trochę masek, dodatkowych broni i dodatek left behind. Teraz już wycofali season passa, ale chyba jest jakaś paczka wszystkich mapek.

3. W lobby masz podział szukania gry na: zwykłe mapy(7 + 2 darmowe), bez drużyn(czyli dla osób grających tylko samemu), DLC1(4 płatne mapki mieszane z podstawowymi) i DLC2 (4 najnowsze płatne mapki mieszane z podstawowymi)

Dzięki wielkie za szczegółową odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:banana: Ludzie spłynęła na nas łaska bożka konsolowego ! :banana:

 

Dzisiaj rozesłałam maile do kilku większych portali "growych". Odpisali mi z Gamezilli, podobno rozmawiali z Sony i sprawa jest wyjaśniana.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do lektury, warto bo ktoś się nami zainteresował:

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2015/2/chcesz-kupic-the-last-of-us-w-wersji-game-of-the-year-na-ps3-to-lepiej-sie-wstrzymaj

 

 

:thanks: Gamezilla!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile im zajmie 'badanie' tej sprawy.

 

Jeśli jednak zdecydują się udostępnić to DLC, to jak to będzie wyglądało? Zdarzały już kiedyś się takie sytuacje? Jak zweryfikują, komu faktycznie należy się DLC, a komu nie?

Oddamy swoje kopie do sklepów gdzie kupowaliśmy i oni będą się z Sony kontaktować?

 

 

Przy okazji, dzięki Martaa za takie zainteresowanie i działanie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konwoj

Obstawiam, ze będzie trzeba wysłać gdzieś dowód zakupu, może po numerach seryjnych na płycie, albo sklep, w którym kupowaliśmy gry podaruje nam kody. Sama jestem ciekawa ;)

Proszę bardzo, w końcu mnie też to dotyczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Martaa
Kawał dobrej roboty :)
Szkoda tylko ze ps3site.pl nadal milczy na ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić dodatkowe mapy do multi, bo mam podstawową wersję gry.
Problem w tym, ze nie widzę takiej możliwości w PsStore (przynajmniej z poziomu komputera) bo jestem w pracy.
Może mi ktoś napisać w jaki sposób mogę dokupić te mapki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki wielkie :)

Wpisywałem w wyszukiwarce The last of us, dlatego nie mogłem znaleźć :)

52 zł za dwa pakiety ??    Zatem do zobaczenia na polu bitwy :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli Wam z Centrum Obsługi Klienta PS na e-mail'e? Ja dostałem wczoraj odpowiedź, że mam się zgłosić do sprzedawcy w celu reklamacji, a sprzedawca ma się zgłosić do dystrybutora gry.

 

Dystrybutorem gry jest SCEP - czyli de facto Oni ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie SCEP ma inny adres mailowy, stąd zrzucanie na kogoś z "innego działu", sami się ruszyć nie chcą bo ludzie wciąż kupują.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... Odpowiedzieli Mi to samo.

W poniedziałek idę do sklepu i zobaczymy co powiedzą, bo chyba zapomnieli o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie kupowałaś? Ja swoją kopię w RTV EURO AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupowałam w Euro.

Ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze można zrobić? Do kogo pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płaciliście kartą, to kasę odzyskacie bez względu na to u kogo kupowaliście. Zgłoście sprawę w swoim banku, jako niezgodność towaru z zamówieniem. Ale to jest tylko i wyłącznie metoda na odzyskanie kasy, jeżeli np. dany sklep robi problemy ze zwrotem. Na brak dodatkowej zawartości nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a myślałem, że Sony zalicza wpadki już tylko na PS4 :)

Jak rozumiem nie było osoby, która by kupiła GOTY i miała kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kovacs

Problemem nie jest reklamacja czy zwrot pieniędzy, problemem jest brak dodatkowej zawartości, za którą przecież zapłaciliśmy. :yes:

 

@Darayavahus

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja nikogo nie spotkałam kto by się chwalił, że ma kompletną wersję.

 

Na dniach powinny ukazać się kolejne newsy/informację na kolejnych portalach, może coś ruszy w tej sprawie.

Jeśli dziś znajdę trochę więcej czasu, to udam się do sklepu i posłucham nowych wymówek, pokażę im moją odpowiedź od SCEEP. ;)

 

46413702696544293712.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×