Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych spadków nie było ani w TLoU ani w Uncharted. ND to jednak mistrzowie kodu. Ich gry wyglądają świetnie i tak też działają. Króciutkie czasy ładowania i wysoki framerate. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie tak jak na ps3, gdzie nie raz był spory spadek animacji szczególnie w ważnych fabularnie scenach

To chyba w różne gry graliśmy :P. Ostatni spadek animacji w grze ND, jaki pamiętam, miał miejsce w Uncharted 1. I to chyba tylko w jednym miejscu.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najwyraźniej :p. Ja to w ogóle czekam, aż w ramach tej dyskusji o remasterach padnie argument, że trylogia Uncharted i TLoU były niesamowicie paskudne już w momencie premiery, więc reedycje są jak najbardziej wskazane. Chyba, że już coś takiego padło - nie śledzę wątku w dziale PS4:].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru wam niczego tłumaczyć mam to gdzieś, nie moja broszka, ale dzięki Bogu istnieją recenzenci (http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-the-last-of-us-tech-analysis) i kochane youtube co zaoszczędza mi kłopotów z wyjaśnianiem czegokolwiek. https://www.youtube.com/watch?v=zqsw2kkkeuM#t=134 2:11, ja wiem na szczęscie swoje i swoją opinię już wydałem, dwa razy powtarzać tego samego nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? Mowa jest o niewielkich spadkach, nie mających wpływu na rozgrywkę, a dla 90% grających pewnie niezauważalnych w ferworze walki. Wskaż mi choć jeden konsolowy tytuł nieprzerwanie trzymający stałą liczbę klatek, to wygrasz lodówkę. Zwłaszcza na PS4, gdzie framerate też potrafi leciecieć na łeb na szyję, na co ludzie ciągle psioczą. 

 

Nie popadajmy w skrajności.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadam, dla mnie 20fps jest niegrywanlne i to powiedziałem, że nie raz w ważnych scenach faburalnych następuje spory spadek fps, który dla mnie jest już niekomfortowy bo to widzę, 25-30fps jestem wstanie znieść więc sama rozgrywka była i jest ok, ale bardzo dobrze zauważam, kiedy schodzi do 20, więc tak jak powiedziałem na ps4 w końcu będzie się miło grało w tą grę, bo co z tego że będą spadki fps, to norma, ale ten spadek będzie z 60 na ile? 50? 45? Przekonamy się... tlye że wciąż będzie to dużo więcej niż 20-30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to robisz że potrafisz liczyć w locie ilość klatek na sekundę z dokładnością do jednej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo czy wyjdzie wersja ze wszystkimi DLC  tak jak to miało miejsce w u2 i u3, pytam się bo od premiery już trochę minęło i zastanawiam się czy teraz brać czy jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, ale możliwe, że to jeszcze potrwa, skoro ND już zapowiedzieli wydanie kolejnych DLC do multi.

 

 

Btw, nie chce się już powtarzać, ale taka sytuacja to jeden z przykładów, gdy ostatni głośny exclusive na PS3 jest trochę olewany w tej wersji.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe DLC wyjdzie tylko w wersji Remastered, czy na ps3 także?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze, i ma być chyba cross buy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to robisz że potrafisz liczyć w locie ilość klatek na sekundę z dokładnością do jednej?

 

On nie wie. Ale napisać coś trzeba by nabijać posty. A że głupoty to już mniej istotne.

To nowe DLC wyjdzie tylko w wersji Remastered, czy na ps3 także?

 

Kamilo, pewnie będzie jak dotychczasowymi nowymi mapami, same max levele i wymiatacze tak się ulokują :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrka za moze i glupie pytanie ale jak mam tlou wersje pudelkowa to jezeli dokupie dlc w psstore to beda dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie wrecz idiotyczne....

tak, bedzie dzialac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie wrecz idiotyczne....

tak, bedzie dzialac.

no i na taka odpowiedz liczylem , wolalem spytac i sie upewnic bo nigdy nie kupowalem zadnego dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile był ten season pass na PSstore ?

Był po 79.00zł

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy save z ps3 bd działał na ps4?

Nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z wejściem do multi? Mi od kilku godzin wyskakuje komunikat "Błąd podłączenia do serwera uwierzytelnienia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiutki wycofali przepustkę sezonowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z wejściem do multi? Mi od kilku godzin wyskakuje komunikat "Błąd podłączenia do serwera uwierzytelnienia".

 

Ola - u mnie to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×