Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuję się pod powyższymi postami hehehe.

 

Do osób które wbiły platynkę. Jak wygląda skipowanie dni w multiku? Co ile meczy można skipować mecze, i ile dni można pod rząd ominąć?

Drogę Łowców wbiję raczej normalnie - bo multi jest świetne. Natomiast drogę Świetlików chciałbym trochę przyśpieszyć

Będę wdzięczny za porady jak skipować dni, żeby nie przegiąć i nie doprowadzić do wymarcia ludzi :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznie przy około 80 populacji zdrowej 'skipowałem' maksymalnie 4-5 dni.

Jednak potem masz prawie całą populację chorą/głodną, więc ryzykujesz dużo.

Wystarczy że wywali cię z gry, stracisz połączenie z netem i możesz być zmuszony zaczynać od zera.

Sam skipowałem tylko raz, ale wydaje mi się że bezpieczna granica to 2 maksymalnie 3 dni.

Potem leczysz populację i powtarzasz operację, jak dobrze pójdzie to możesz o 1/3 zjechać z ilości rozegranych meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie - Joel dobrze odwzorowany  ^ ^ 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak tu dostalismy wszystko to co widzielismy w serii Uncharted tyle ze lekko poprawione ale ja nie widze w tym nic zlego

A ja widzę i dla tego tej gry nigdy raczej nie kupię .

 

Zaczyna? Przecież jest tak od pierwszych dni. Moja teoria spiskowa jest taka: większość grała w same gry akcji o nędznej fabule, albo wpół-przyzwoitej , albo po prostu w mało gier i teraz jak produkt silnie wypromowany, który zdecydowali się sprawdzić jest o porzeczke wyżej to doznają objawienia, że gry mogą mieć dobrą muzykę, fabułę i voice acting i potem już wszystkie hamulce puszczają i jest "!!!!!!!oneoneone

Mam dokładnie takie samo zdanie,

Problemem jest też to że nadal sporo gier wychodzi w PL po ANG a  wiele osób nie jest nadal w stanie przebrnąć przez tą barierę i wybiera kolejny raz tą samą promowaną w TV papkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, że TLoU pojawi się na PS4. Jeżeli to sie potwierdzi, to pewnie gra będzie wypalała gałki oczne, a ja kupię ją drugi raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to najlepsza gra tej generacji i z wielką przyjemnością ukończę ja jeszcze raz w next-genowej oprawie? Chyba żeby zmiany byłyby kosmetyczne, ale nie wydaje mi się, przecież to ND, a oni wiedzą jak dostarczyć graczom produkt z najwyższej półki. Obecnie to tylko plotka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, że TLoU pojawi się na PS4. Jeżeli to sie potwierdzi, to pewnie gra będzie wypalała gałki oczne, a ja kupię ją drugi raz. :)

Źródło, wklejajcie proszę źródła przy takich nowościach.

Jeśli okazałoby się to prawdą to raczej sobie odpuszczę, zwiedziłem każdy zakamarek tej gry i raczej niczym już mnie nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajęliby się lepiej czymś nowym a nie odgrzewaniem tego samego... ;)

 

ja mam tylko nadzieję, że DLC, które wyjdzie nie będzie wymagało podstawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  tak po prostu ;)

dodatki nie zawsze wymagają podstawki, patrz GTA4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dodatek a DLC to nie to samo;)

Wiadomo cos o terminie wyjscia tych DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że dowiemy się w tym tygodniu, tak jak wielu innych rzeczy dotyczących PS4, PS3, PSV i PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego na OST nie wrzucili:

 

 

Skojarzyło mi się menu główne z Deus Exem HR, tam też muzyka tuż po uruchomieniu gry leciała, od razu wprowadzała w ten klimat. W TLoU te odgłosy przyrody i potem świetny, powolny kawałek - 10 minut gapienia się w wirtualne okno przy pierwszym uruchomieniu :P

 

Ten rok mógłby się już spokojnie skończyć i byłby dla mnie jednym z lepszych pod względem wydanych gier, a tyle hitów nas jeszcze czeka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie bylo. The Last of Us. Najlepsza gra tej generacji poza AC2 wg mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny filmik, ale uwaga na spoilery

Film naprawdę dobry - szczególnie dobór muzyki... mniam :) 

Sam robię podobne rzeczy, więc wiem ile trzeba spędzić czasu na czymś takim - ogólnie graty dla ziomka, bo nawet ND umieściło to na twitterze ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik kapitalnie zmontowany, no i faktycznie trza uważać na spoilery, bo są konkretne :) Ci co nie grali niech nie oglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie zachwycilo w tej grze? Swietna muzyka, piekne lokacje, KLIMAT ktorego nie czulem od 2009 w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego na OST nie wrzucili:

 

 

Skojarzyło mi się menu główne z Deus Exem HR, tam też muzyka tuż po uruchomieniu gry leciała, od razu wprowadzała w ten klimat. W TLoU te odgłosy przyrody i potem świetny, powolny kawałek - 10 minut gapienia się w wirtualne okno przy pierwszym uruchomieniu :P

 

Ten rok mógłby się już spokojnie skończyć i byłby dla mnie jednym z lepszych pod względem wydanych gier, a tyle hitów nas jeszcze czeka.

 

Popieram. Muzyka w tej grze to jakaś miazga. Zawsze przed rozpoczęciem sesji z TLOU patrze sobie na te okienko i po prostu słucham, swoją droga dziwne menu, ale wprowadza w klimat,  no i oczywiście ta ścieżka dźwiękowa. 

W tej chwili mam jakieś 35 % przygody za sobą (pierwszy kontakt z łowcami) dopiero niestety ponownie zagram w weekend :( Za mało czasu przez tydzień (praca, nauka, egzaminy), ale się już nie mogę doczekać :D

 

Swoją drogą, historia w tej grze jest naprawdę niesamowita (wzruszająca, wywołująca skrajne emocje, poruszająca) i do tego wyraziste postacie, bardzo się utożsamiłem z Joelem ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o dlc? Informacja miala byc w tym miesiacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×