Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to misje? Chodzi Ci o te jednorazowe dopalacze? Jeśli tak to owszem, zostają dopóki ich nie wykorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to misje? Chodzi Ci o te jednorazowe dopalacze? Jeśli tak to owszem, zostają dopóki ich nie wykorzystasz.

chodzi mi o te misje na które mamy czas 3 dni  czyli jak zrobisz  3 obalenia to później wzrasta na 6 itp.

Edytowane przez isabellspi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetują się po każdym rozpoczęciu kampanii od nowa, niezależnie od wybranej frakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 8% mi zostało do przejścia ale to dopiero po weekendzie :biggrin:
 
nie wiem jak Wy ale mam wrażenie,

że wreszcie wraca gra do swoich korzeni- do walki z zainfekowanymi a nie innymi, którzy przetrwali co już zrobiło się nudne trochę

Edytowane przez kill
spoiler a nie spojler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fanowski film.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, "Twilight" zmiażdżył :D Fanowskie produkcje potrafią przebić klimatem wiele filmów z Hollywood (co swoją drogą, nie jest jakimś wielkim wyzwaniem, wiem), a Ellie widać, ze z jakiegoś castingu chyba :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tumblr_mqi9b2ZEUm1r863jjo1_500.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak przejdę przetrwanie+  będę mógł później dozbierać brakujące części do broni na easy + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł. Post do usunięcia jutro, jak kolega odczyta, żeby nie zaśmiecać jednolinijkowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co się dzieje ze statystykami kiedy zaczynamy NEW GAME +? Sumują się czy zerują? Chodzi mi o czas gry, ilość zabić, zgonów, śmierci sojuszników.

A propos tych ostatnich - nikt z towarzyszy nie zginał mi podczas gry, a w statsach pokazuje że padło mi 5 sojuszników, ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DoomMachine, a co z counterem zabić/zginięć oraz czas gry? Sumują się, czy leci od nowa na nowe przejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale lepiej to wyłączyć, z nasłuchiwaniem traci się na klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem wczoraj singla i zabrałem sie za multi. W tej chwili jestem w drugim tygodniu w frakcji świetlików, mój klan składa sie z 33 członków, dobijam do 40 i staram sie tak trzymać przynajmniej połowe do końca. Czytałem gdzieś fajny trick gddzie można te dwie frakcje do 12 tyg zrobić szybciej (wychodzenie z meczy powodje pominięcie dnia) ale jest to ryzykowne  gdyż pominięcie dnia powoduje że tracimy członków i to nie jedengo każdego dnia tylko kilku dlatego pytam sie czy jest to opłacalne?? Bo multi być może jest fajne ale  trzeba być strasznie taktycznym i grać zespołowo bo raz trafiłem na  ludzi z którymi aż ciężko było sie rozstać bo trzymaliśmy sie razem i nabiłem dzięki nim aż 14 członków ale teraz niestety trafiam na typów którzy wyrażenia" praca zespołowa" nie rozumieją i łażą sami  po mapie i tylko jakimś cudem zdobywam i nie tracę członków w obozie.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... grę ukończyłem wczoraj, dzisiaj rozpocząłem znowu na Survivalu, mając nadzieję, że zbiorę wszystko co można i na Survival+ będe się tylko martwił ulepszeniami broni.

 

Jak dla mnie... najlepsza gra dekady. Mając sporo gier za sobą, będąc graczem od... około 13 lat, nigdy jeszcze nie spotkałem się z grą tak wciągającą, filmową, można powiedzieć że perfekcyjną.

To ta gra właśnie pokazała jak ujawniać uczucia i historię bohaterów, nie czyniąc ich sztampowymi kukłami. To w jaki sposób rozwija się relacja Joel/Ellie bije wszystkie inne gry które probowały, mianowicie najnowszy Bioshock który przy The Last of Us wydaje się suchy, a główna towarzyszka DeWitta sucha i bez uroku.

Prolog gry to... dosłownie jedna z najbardziej wzruszających scen w całej grze, a prez to sam początek wydaje się dosyć nudny. Szczerze mowiąc, do momentu wkroczenia Ellie, gra wydaje się kalką Uncharted z lekko zmienioną oprawą graficzną i otoczeniem, może to przez ten pryzmat większość ludzi myśli o tej grze jako kalka.

Bez spoilerów, zakończenie jest prawidłowe, na miejscu Joel'a zrobiłbym to samo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem wczoraj singla i zabrałem sie za multi. W tej chwili jestem w drugim tygodniu w frakcji świetlików, mój klan składa sie z 33 członków, dobijam do 40 i staram sie tak trzymać przynajmniej połowe do końca. Czytałem gdzieś fajny trick gddzie można te dwie frakcje do 12 tyg zrobić szybciej (wychodzenie z meczy powodje pominięcie dnia) ale jest to ryzykowne  gdyż pominięcie dnia powoduje że tracimy członków i to nie jedengo każdego dnia tylko kilku dlatego pytam sie czy jest to opłacalne?? Bo multi być może jest fajne ale  trzeba być strasznie taktycznym i grać zespołowo bo raz trafiłem na  ludzi z którymi aż ciężko było sie rozstać bo trzymaliśmy sie razem i nabiłem dzięki nim aż 14 członków ale teraz niestety trafiam na typów którzy wyrażenia" praca zespołowa" nie rozumieją i łażą sami  po mapie i tylko jakimś cudem zdobywam i nie tracę członków w obozie.

 

Zajrzyj do działu online, tam sporo osób jest chętnych do grania, zresztą jak masz headset to i mnie możesz dodać, od czasu do czasu wieczorami coś pogrywam.

 

Co do wychodzenia z gry - jeśli Twoim celem jest przyspieszenia tych 12 tygodni to pewnie tak, ale weź pod uwagę, że tu grasz z ludźmi, a wychodzenie na początku każdego meczu może być niezbyt miłe dla współgrających (chociaż jakaś ogromna tragedia to też nie jest, zwłaszcza w Supply Raid).  Poza tym gra jest na tyle dobra, że warto zagrać te 12 tygodni normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wielu kolesi którzy mieli nabite 30-50 tygodni ale ani razu nie dobili do 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktos jeszcze nie grał w multi, warto, bo jest świetne.


I właśnie na tym polega tu gra, ciągła współpraca.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam już 20 % na hard, ogólnie gra się świetnie, choć faktycznie rozgrywka może po jakimś czasie nużyć. fabuła zaczyna się rozkręcać, prolog genialny. zobaczymy co dalej


Edytowane przez Przem0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeee.... 2 DLC do trybu multi... :) - oby sporo dodały :)

 

I jeszcze 1 fabularne DLC - w którym powróci jakaś postać z wątku głównego...

 

Ciekawe :biggrin:

 

Liczę na nowe mapy, nowe tryby i wprowadzenie zarażonych do multi :)

 

ONE - multi jest wypas (jak w Future Soldier) teamplay na pierwszym miejscu a to mi się podoba :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/naughty-dog-przyznaje-europejskie-the-last-of-us-jest-ocenzurowane/162643

 

co wy na to ;) owszem gra jest wystarczająco brutalna ale karpika czytając ta informację niezłego załapałem :) europa = niemcy czy jak?? ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×