Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

 

czyli przecieki się sprawdziły.

Jestem średnio zadowolony, pewnie same misje skradankowe i wiem jak cała historia się skończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kaażdy kto przeszedł TLoU wie. Cóż, też jestem troche zawiedziony settingiem tego DLC. Dużo bardziej wolałbym poznać co Joel robił przez te 30 (?) lat po wybuchu epidemii ;).

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pojawienie się DLC w tym roku nie ma co liczyć, a szkoda :/

 

Nieważne na czyich losach by się skupiał DLC to zawsze ktoś będzie marudził. Ellie była tak samo główną bohaterką gry jak Joel, więc cieszy mnie fakt że poznamy trochę więcej jej historii. W samej grze mi się podobało to że bardzo mało wiemy o przeszłości Joela i skupialiśmy się na tym co się dzieje tu i teraz.

 

Ja tam wierzę w ND i myślę że dostarczą coś zajebistego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne na czyich losach by się skupiał DLC to zawsze ktoś będzie marudził.

 

 

 

Dokładnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym DLC pewnie nie będzie żadnych lokacji poza strefą kwarantanny...

 

Elle wspominała Joelowi ,że nigdy nie wyszła poza mury...

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwaduzepe masz rację, że zawsze ktoś się znajdzie, może to dla tego że to będzie ich pierwsze fabularne DLC i ND zrobiło zbyt spójną historię, by wpleść tam coś ciekawego, teoretycznie mogli zrobić tz. wersję rozszerzoną, ale to wiązałoby się z koniecznością przejścia, a to nie wszystkim przypadłoby do gustu... , zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

ogólnie to to co jest na plakacie promocyjnym kłóci się nieco z tym co jest w zakończeniu podstawki, więc nie trudno się domyślić, że będzie prawdopodobnie o tym jak Marlene wbrew swej woli zżywa się z Eli i przekazuje ją Joelowi by to przerwać,... obstawiam też że to ona stoi za zniknięciem broni Joela i Tess, choć to imo mogłoby być mocno naciągane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plakacie jest przecież Ellie ze swoją przyjaciółką Riley, więc nie wiem w czym rzecz ;). Chyba, że jest jeszcze jakiś inny, ale nie trafiłem na nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście DLC biorę na bank ale tez jestem rozczarowany że Ellie akurat. Wolałbym Joela bo naprawdę trudno będzie się wczuć w postać Ellie. Nawet w podstawce gdy miałem poziomy gdzie się chodziło Ellie to już chciałem znowu być Joelem. Po prosta w nią się nie idzie wczuć. To dość szowinistyczne ale zawsze w grach lepiej się steruję super bohaterem lub facetem przynajmniej ja tak mam. Nie bić kobiety jeśli tu jakieś są!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wolałbym DLC rozszerzające zakończenie, czy też dalsze losy po nim, ale ten rozdział z życia Ellie też chętnie poznam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy wyjdzie to DLC?

Grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie

 

 

The Last of Us: Left Behind will be releasing in early 2014 – we will announce a specific date as soon as we iron out all the details

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog wymyslilo to wspaniale! Tak naprawde nie powinno byc zadnych DLC, bo gra to gra i ma ona opowiadac historie. DLC to dodatek ktory nie powinien wplynac zbyt mocno na historie gry. Dlatego uwazam ze super zrobili dajac nam mniej znaczaca historie z przeszlosci.

Jak przechodzilem The Last of Us zawsze mnie zastanawialo kto to jest ta Riley, i wyobrazalem sobie Ellie razem z nia, teraz wreszcie w to zagram :)

Good Job Naughty Dog!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ellie więc jest hit :D Nic mi więcej nie trzeba ;) Czekam niecierpliwie na to DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze byłem przeciwny DLC, bo traktowałem je jako zwykłe wyciąganie kasy, tak w tym przypadku nie mogę się doczekać (będzie to chyba drugie DLC w moim życiu). Mam tylko nadzieję, że będzie to jakaś dłuższa historia a nie 30-60 min fragment wrzucony na siłę. Co do tematyki i postaci, jest mi to w zasadzie wszystko jedno. Jak się dobrze sprzeda to pewnie wypuszą potem drugie z Joelem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że w DLC nie będzie kontynuacji? To równie dobrze może być jakiś flashback. Ja stawiam właśnie na taki miks wydarzeń mających miejsce zarówno przed i po wątku z głównej gry. 

 

A samą giere niedawno skończyłem i muszę powiedzieć że jak rzadko kiedy hype nie był na wyrost. Piękna gra i mam ogromną nadzieję że dla ND to będzie taki nowy standard i zobaczymy więcej takich świetnych pozycji. "Uncharted" to rewelacyjna seria w swojej kategorii ale "The Last of Us" to mimo wielu podobieństw mechanicznych, po prostu inna liga.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uncharted" to rewelacyjna seria w swojej kategorii ale "The Last of Us" to mimo wielu podobieństw mechanicznych, po prostu inna liga.

Bo ND do tej pory robili gry "z jajem" a tu nagle wyszło im poważne TloU. Tym większe oklaski z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to do tego stopnia, iż postanowiłem wrócić do TloU i ją splatynować :)

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero za drugim podejściem docenilem ten tytuł ;)

Cóż, lepiej późno niz wcale ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to do tego stopnia, iż postanowiłem wrócić do TloU i ją splatynować :)

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero za drugim podejściem docenilem ten tytuł ;)

Cóż, lepiej późno niz wcale ;)

Jak będziesz przy multi to wiesz gdzie uderzać :) Może wkońcu się przełamię i spróbuję tego online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz przy multi to wiesz gdzie uderzać :) Może wkońcu się przełamię i spróbuję tego online.

 

No :) I git :)

Gram na przemian TloU i AC4 :)

Także jak będziesz on-line kiedy będę grał to zaraz "pukam do Ciebie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero za drugim podejściem docenilem ten tytuł ;)

 

No w końcu :P Już myślałem, że koniec świata blisko, skoro nawet TLoU w tym toku "zawodził" ;).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :P Już myślałem, że koniec świata blisko, skoro nawet TLoU w tym toku "zawodził" ;).

 

Uznajmy, że błądziłem :)

Wszak to ludzka przypadłość :) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu dopadłem się do multi w TLoU. No i muszę przyznać, że nie sądziłem, iż będzie tak dobry. Jest to zupełnie inny multiplayer, niż powszechnie bywa, tutaj nic nie zdziałamy samemu, liczy się ścisła współpraca. Bardzo fajny jest patent ze zbieraniem zasobów dla swojego obozu, wprowadza to dodatkowy smaczek taktyczny. Całe multi skupia się właśnie na taktycznym podejściu, a nie parciu przed siebie na pałę. Choć są tutaj dwa megapoważne błędy, które były obecne już poprzednio w multi U2 i U3. Mianowicie jest to zepsuty matchmaking i brak balansu w strzelaniu. Niemożliwość zasadzenia headshota również uważam za karygodny błąd. Poza tymi dwoma (trzema?) bublami gra w Sieci jest niesamowicie miodna i wciąga jak bagno. Co prawda warunkiem jest tu zgrana ekipa i obowiązkowa komunikacja głosowa, ale przy spełnieniu tych dwóch warunków gra się kapitalnie. Same mapki też są bardzo fajnie wykonane i pozwalają na mnóstwo możliwości podejścia przeciwników. Co do trybów, to w każdy gra się świetnie, a najbardziej podoba mi się tryb Ocaleni (Survivors), gdzie brak respawnów wprowadza dodatkowy dreszczyk emocji. 

Dlatego zachęcam wszystkich gorąco do wypróbowania multiplayera, albowiem jest tego cholernie wart. Moja osobista ocena rozgrywek sieciowych to 9+/10 i jest to według mnie najlepsze multi na PS3 zaraz po obu Killzonach.

 

Zajebistość tego trybu podsumuję tylko stwierdzeniem, że zacząłem grać o 21, a skończyłem o 4 w nocy, bo już się headset rozładowywał.  :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to do tego stopnia, iż postanowiłem wrócić do TloU i ją splatynować :)

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero za drugim podejściem docenilem ten tytuł ;)

Cóż, lepiej późno niz wcale ;)

 

No to widzę, że muszę się zmobilizować i przejść drugi raz grę, może i u mnie wskoczy ona ze statusu "bardzo dobra" na "świetna".;)

Co do multi to macie rację, jest genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×