Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak koledzy wyżej Heavy rain, god of war, unchartedy. Ale od siebie polecę ci jeszcze fife street, po twojej kolekcji widzę że lubisz piłkę, a w street bardzo fajnie mi się grało :) Warta uwagi jest jeszcze mafia 2, jak dla mnie lepsza od GTA 4. 

Jakiego assasyna kumpel ci pożyczył, ja zacząłem od drugiej części i naprawdę mnie wciągnęła.

 Szczerze to nie pamiętam, a no piłkę to nie tylko lubię, ale i kocham :) i czasem jak nie na boisku to na PS3 fajnie pograć :) no kiedyś fife street miałem na PSP i też mi się podobała bardzo, więc trzeba się też zainteresować, dzięki :) dziś wieczorem będę przechodził Uncharteda 2 a w 3 jeszcze przejść na crushing i platyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza nowa promocja w PSS i proszę o pomoc w wybraniu:

- FC3 Blood Dragon

- I Am Alive

- Tokyo Jungle

Nie musi być jeden z tych tytułów, mogą być 2, lub nawet wszystkie, jeśli są warte zagrania.

Bierz Blood Dragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier tylko Blood Dragon. I am alive gdybym dostał w plusie to nawet bym nie dodał do listy gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier tylko Blood Dragon. I am alive gdybym dostał w plusie to nawet bym nie dodał do listy gier.

A ja właśnie mam zamiar się skusić, ale po tych kilku Waszych postach obejrzę pierwej demo. Lubię wszelką apokalipsę, nie może być aż tak źle... Nie oczekuję TLoU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej niż myślisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej niż myślisz :)

 

Nie ma dramatu... Klimat jest bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie coś nowego na PS3, ważne żeby zajęło mi dużo czasu przechodzenie tej gry, lub żeby miała wciągające multi. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zainwestować w Joe Danger 1,2 Okami HD, Flower, Flow, Dead Nation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie coś nowego na PS3, ważne żeby zajęło mi dużo czasu przechodzenie tej gry, lub żeby miała wciągające multi. Możecie coś polecić?

 

Nowego w sensie nowy tytuł czy coś nowego dla Ciebie? Nowy wciągający tytuł - Far Cry 3, Metro Last Light, The Last Of Us. Wszystkie na naście godzin, wszystkie raczej do singla. Ogólnie zajmujące dużo tytuły - RDR, Skyrim itp. Powiedz czy chodzi Ci o tytuł niedawno wydany czy jakikolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zainwestować w Joe Danger 1,2 Okami HD, Flower, Flow, Dead Nation?

 

Bardzo fajne gry wymieniles, ale poczekaj na promocje. Dead Nation teraz chyba jest w promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zainwestować w Joe Danger 1,2 Okami HD, Flower, Flow, Dead Nation?

Okami HD - zdecydowanie, ja właśnie skończyłem. 50 godzin mega zabawy bez chwilki znużenia.

Dead Nation - za 25zł grzechem byłoby nie kupić, gra jest niesamowicie grywalna, do tego bardzo przyjemny co-op, albo po sieci, albo na jednej konsoli.

Flower - mocno chilloutowy tytuł, powinno być demo. Jeśli Ci się spodoba, to możesz wziąć - chociaż ja polecałbym zdecydowanie bardziej Journey.

W pozostałe gry nie grałem.

 

Jeśli zastanawiasz się nad Flower i Flow, to może wersję pudełkową?

http://allegro.pl/journey-edycja-kolekcjonerska-flow-flower-ps3-i3354470782.html

Tutaj za 110zł masz Flower, Flow, Journey - cenowo chyba taniej niż w dystrybucji cyfrowej to wszystko wyjdzie, poszukaj też na gametrade, może będzie jeszcze taniej.

 

Na podsumowanie:

W pierwszej kolejności bierz Dead Nation, bo jest w promocji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego w sensie nowy tytuł czy coś nowego dla Ciebie? Nowy wciągający tytuł - Far Cry 3, Metro Last Light, The Last Of Us. Wszystkie na naście godzin, wszystkie raczej do singla. Ogólnie zajmujące dużo tytuły - RDR, Skyrim itp. Powiedz czy chodzi Ci o tytuł niedawno wydany czy jakikolwiek :)

Jakikolwiek, cena nie gra roli, tak samo gatunek. Myślałem nad Far Cry'em i TLoU, ale zniechęciło mnie to że są krótkie i multi nijakie. Skyrim niezbyt, bo nie lubię fantasy. Jedynie RDR jest zachęcające, ale znowu - multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-seria Uncharted
-seria God of War
-seria Killzone              
-seria Resistance
-seria Little Big Planet

-seria Infamous
-Heavy Rain

-Gran Turismo 5 Academy
-Motorstorm Apocalypse

-Metal Gear Solid HD Colletion
-Metal Gear Solid 4 25th Anniversary
-Final Fantasy XIII    
-Final Fantasy XIII-II                                                                                                                                                                 
-Heavenly Sword
-Dante Inferno
-Devil May Cry Hd Collection
-Dragon's Dogma Dark Arisen
-Battlefield Bad Company

Co można jeszcze dodać lub ująć do tej listy? Mogą być gry z każdego gatunku. Chodzi mi o gry dostępne tylko na konsole PS3/Xbox 360 bo te gry które wychodzą rówież na PC to na nim w nie gram.

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie coś nowego na PS3, ważne żeby zajęło mi dużo czasu przechodzenie tej gry, lub żeby miała wciągające multi. Możecie coś polecić?

Wykup plusa i pograj w bfa 3,multi świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek, cena nie gra roli, tak samo gatunek. Myślałem nad Far Cry'em i TLoU, ale zniechęciło mnie to że są krótkie i multi nijakie. Skyrim niezbyt, bo nie lubię fantasy. Jedynie RDR jest zachęcające, ale znowu - multi.

 

Far Cry może spokojnie dać ponad 30h zabawy + coop, w TLoU osobiście nie grałem ale słyszałem, że singiel to ponad 15h spokojnego przechodzenia, nie wiem jak multi. RDR gra genialna, singiel może być i na setki godzin, multi bardzo fajne, niektórzy grają w nie od wydania gry i się nie znudziło. Metro to ponad 10h na jedno przejście gry nie delektując się światem (do platyny potrzeba minimum 2 przejścia, ja przechodzilem 4 razy i nie znudziłem się wcale). Wszystkie te gry są godne polecenia. Jeszcze seria Uncharted jeśli nie grałeś bo to must have. Jednak singiel nie jest za długi, a multi nie każdemu przypadnie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-seria Uncharted

-seria God of War

-seria Killzone              

-seria Resistance

-seria Little Big Planet

-seria Infamous

-Heavy Rain

-Gran Turismo 5 Academy

-Motorstorm Apocalypse

-Metal Gear Solid HD Colletion

-Metal Gear Solid 4 25th Anniversary

-Final Fantasy XIII    

-Final Fantasy XIII-II                                                                                                                                                                 

-Heavenly Sword

-Dante Inferno

-Devil May Cry Hd Collection

-Dragon's Dogma Dark Arisen

-Battlefield Bad Company

Co można jeszcze dodać lub ująć do tej listy? Mogą być gry z każdego gatunku. Chodzi mi o gry dostępne tylko na konsole PS3/Xbox 360 bo te gry które wychodzą rówież na PC to na nim w nie gram.

 

W wiki jest lista gier na PS3, można posortować kolumnę exclusive.

Nie jest pełna, bo na bank brakuje niektórych tytułów z cyfrowej dystrybucji, ale i tak jest tego sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Saints Row: The Third? Warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Saints Row: The Third? Warto kupić?

Ja się bawiłem przednio, gra zrobiona z jajem i dość specyficznym poczuciem humoru :) Jeśli nie odrzuca Cię zabijanie zombie ogromnym gumowym członkiem (swoją drogą najlepsza broń na zombie w SR!), to bierz.

Teraz jest w plusie, więc albo może być to okazja do wyrwania jej odrobinę taniej, albo kup plusa na 3 msc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitany,

 

Majac plusa mialem ograniczyc kupowanie gier - niemniej zachecony atakiem frontalnym znajomych zachwalajacych RDR (ktore to juz w plusie bylo - ale w czasach gdy nawet nie planowalem zakupu PS3) - zastanawiam sie czy RDR (podstawka) czy RDR GOTY?

 

milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-seria Uncharted

-seria God of War

-seria Killzone              

-seria Resistance

-seria Little Big Planet

-seria Infamous

-Heavy Rain

-Gran Turismo 5 Academy

-Motorstorm Apocalypse

-Metal Gear Solid HD Colletion

-Metal Gear Solid 4 25th Anniversary

-Final Fantasy XIII    

-Final Fantasy XIII-II                                                                                                                                                                 

-Heavenly Sword

-Dante Inferno

-Devil May Cry Hd Collection

-Dragon's Dogma Dark Arisen

-Battlefield Bad Company

Co można jeszcze dodać lub ująć do tej listy? Mogą być gry z każdego gatunku. Chodzi mi o gry dostępne tylko na konsole PS3/Xbox 360 bo te gry które wychodzą rówież na PC to na nim w nie gram.

Red Dead Redemption...

 

Powitany,

 

Majac plusa mialem ograniczyc kupowanie gier - niemniej zachecony atakiem frontalnym znajomych zachwalajacych RDR (ktore to juz w plusie bylo - ale w czasach gdy nawet nie planowalem zakupu PS3) - zastanawiam sie czy RDR (podstawka) czy RDR GOTY?

 

milego dnia

Podstawka zapewni Ci sporo godzin dobrej zabawy, ale dodatek to też kolejne naście godzin - wybierz GOTY...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie coś powiedzieć o Tomb Raiderze ? Czy warto brać ? i która część ? Tą najnowszą? bo szczerze powiedziawszy ostatni raz w TR grałem na PSone... i wtedy ta gra bardzo mi się podobała :)

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza odsłona to świeże podejście do serii, na pewno warta ogrania. Jeżeli chcesz jednak pograć w "starsze" wersje, to zobacz wydany trójpak z Legend, Anniversary i Underground, który dostaniesz za około 50 złotników. Jeszcze wcześniejsze wersje są do wyrwania za kilka zł w pss.

Jeżeli miałeś dłuższy rozbrat z serią, to moim zdaniem warto ograć je wszystkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kontynuując poprzedni wątek. Saints Row: The Third jest teraz darmowe w Plusie? Bardziej się opłaca kupić grę, czy wykupić Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kontynuując poprzedni wątek. Saints Row: The Third jest teraz darmowe w Plusie? Bardziej się opłaca kupić grę, czy wykupić Plus?

 

 

Ja się bawiłem przednio, gra zrobiona z jajem i dość specyficznym poczuciem humoru :) Jeśli nie odrzuca Cię zabijanie zombie ogromnym gumowym członkiem (swoją drogą najlepsza broń na zombie w SR!), to bierz.

Teraz jest w plusie, więc albo może być to okazja do wyrwania jej odrobinę taniej, albo kup plusa na 3 msc.

 

Najtańsze SR3 na allegro jest za 60zł. Za te same pieniądze masz 3msc plusa, czyli ograsz SR3 i pewnie kilka innych gier. Bierz plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×